Falkenbergshallen

Adress
Falkenbergsvägen 12, 39244 Kalmar





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2018-10-06 13:30 Pojkar Östra Röd Gr 1 (-02) 141455001 CL98IC P02-03 - Sillhövda AIK P02-03
2018-10-06 16:00 Damer Division 1 141205003 CL98IC - Värnamo IK
2018-10-13 09:30 Pojkar Östra Röd Gr 5 (-05) 142706001 CL98IC P05/2 - Sandbäckshults IBK P04-05
2018-10-13 11:30 Flickor Östra Röd Gr 5 (-05) 141407002 CL98IC F05-06/2 - Växjö IBK Utveckling F05-06/4
2018-10-13 13:30 Pojkar Östra Röd Gr 4 (-04) 142705002 CL98IC P05/1 - Slätafly/SK IBK P03-05
2018-10-13 15:30 Pojkar Östra Röd Gr 5 (-05) 142706002 CL98IC P05-06 - Nybro IBK P05
2018-10-14 17:30 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811005 FBC Kalmarsund P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1
2018-10-20 13:30 Pojkar Östra Röd Gr 1 (-02) 141455009 CL98IC P02-03 - Alvesta IBK P02
2018-10-20 16:00 Damer Division 1 141205015 CL98IC - IBF Tranås
2018-10-21 13:30 Pojkar Östra Röd Gr 5 (-05) 142706008 CL98IC P05/2 - CL98IC P05-06
2018-10-27 10:00 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811015 FBC Kalmarsund P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07
2018-10-27 12:00 Pojkar Östra Röd Gr 2 (-03) 141456014 CL98IC P03-04 - KaRo IBF P03
2018-10-27 14:00 Flickor Östra Röd Gr 1 (-02) 141402013 CL98IC F02-04 - Slätafly/SK IBK F03-04
2018-10-27 16:00 Flickor Östra Blå Gr 2 (-07) 141503007 CL 98 IC F07-08 - Gantesbo IBK F07-08
2018-10-28 10:30 Pojkar Östra Röd Gr 5 (-05) 142706009 CL98IC P05-06 - Sandbäckshults IBK P04-05
2018-10-28 16:30 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811013 CL 98 IC P07 - IF Ariel P06-08
November
2018-11-03 14:00 Damer Division 1 141205027 CL98IC - Östra SK
2018-11-04 14:45 Poolspel Pojkar Svår Gr 18 142917007 CL 98 IC P08-09/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08
2018-11-04 15:45 Poolspel Pojkar Svår Gr 18 142917008 Craftstadens IBK Oskarshamn P08 - Gantesbo IBK P08
2018-11-04 16:45 Poolspel Pojkar Svår Gr 18 142917009 Gantesbo IBK P08 - CL 98 IC P08-09/2
2018-11-10 12:00 Pojkar Östra Röd Gr 1 (-02) 141455015 CL98IC P02 - CL98IC P02-03
2018-11-10 16:00 Flickor Östra Röd Gr 1 (-02) 141402016 CL98IC F02-04 - Växjö IBK Utveckling F03-04
2018-11-10 18:00 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811019 FBC Kalmarsund P07 - Ljungbyholms GOIF P05-07
2018-11-11 10:30 Pojkar Östra Röd Gr 5 (-05) 142706016 CL98IC P05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05
2018-11-11 12:30 Pojkar Östra Röd Gr 5 (-05) 142706015 CL98IC P05/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P05
2018-11-11 14:30 Pojkar Östra Röd Gr 4 (-04) 142705016 CL98IC P05/1 - FBC Karlskrona P04
2018-11-11 16:30 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811016 CL 98 IC P07 - Westerviks IBK P07
2018-11-17 12:00 Flickor Östra Blå Gr 2 (-07) 141503013 CL 98 IC F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08
2018-11-17 14:00 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811021 CL 98 IC P06-07 - CL 98 IC P07
2018-11-17 16:00 Pojkar Östra Röd Gr 3 (-04) 142704021 CL98IC P04 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04
2018-11-18 11:30 Pojkar Östra Blå Gr 1 (-06) 142810021 CL98IC P06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1
2018-11-18 13:30 Poolspel Flickor Svår Gr 5 141604013 CL 98 IC F08-09/1 - CL 98 IC F08-09/2
2018-11-18 14:30 Poolspel Flickor Svår Gr 5 141604014 CL 98 IC F08-09/2 - Nybro IBK F07-08/1
2018-11-18 15:30 Poolspel Flickor Svår Gr 5 141604015 Nybro IBK F07-08/1 - CL 98 IC F08-09/1
2018-11-24 14:00 Pojkar Östra Röd Gr 5 (-05) 142706022 CL98IC P05/2 - Fliseryds IBK P05-06
2018-11-24 16:00 Poolspel Flickor Svår Gr 5 141604019 CL 98 IC F08-09/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F08-09
2018-11-24 17:00 Poolspel Flickor Svår Gr 5 141604020 Craftstadens IBK Oskarshamn F08-09 - IBK Svala F08
2018-11-24 18:00 Poolspel Flickor Svår Gr 5 141604021 IBK Svala F08 - CL 98 IC F08-09/2
2018-11-25 10:30 Pojkar Östra Röd Gr 5 (-05) 142706023 CL98IC P05-06 - FBC Karlskrona P05
2018-11-25 12:30 Pojkar Östra Röd Gr 4 (-04) 142705023 CL98IC P05/1 - Olofströms IBK P04-06
2018-11-25 14:30 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811028 FBC Kalmarsund P07 - CL 98 IC P06-07
December
2018-12-01 12:00 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811031 CL 98 IC P06-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07
2018-12-01 14:30 Damer Division 1 141205049 CL98IC - Gransholms IF
2018-12-02 10:30 Flickor Östra Röd Gr 5 (-05) 141407032 CL98IC F05-06/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06
2018-12-02 12:30 Flickor Östra Röd Gr 1 (-02) 141402032 CL98IC F02-04 - Craftstadens IBK Oskarshamn F03
2018-12-02 14:30 Pojkar Östra Röd Gr 1 (-02) 141455023 CL98IC P02 - Alvesta IBK P02
2018-12-02 16:30 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811032 CL 98 IC P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2
2018-12-08 12:00 Pojkar Östra Röd Gr 1 (-02) 141455026 CL98IC P02-03 - FBC Karlskrona P02-03
2018-12-08 14:00 Flickor Östra Blå Gr 2 (-07) 141503019 CL 98 IC F07-08 - Hjältevad Mariannelund IS F07-08
2018-12-09 10:45 Poolspel Pojkar Svår Gr 15 142914016 CL 98 IC P08-09/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09
2018-12-09 11:45 Poolspel Pojkar Svår Gr 15 142914017 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - Fliseryds IBK P08-10
2018-12-09 12:45 Poolspel Pojkar Svår Gr 15 142914018 Fliseryds IBK P08-10 - CL 98 IC P08-09/1
2018-12-09 14:30 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811037 FBC Kalmarsund P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2
2018-12-15 11:30 Flickor Östra Röd Gr 5 (-05) 141407042 CL98IC F05-06/2 - FBC Karlskrona F05-06
2018-12-15 14:00 Damer Division 1 141205062 CL98IC - Sävsjö IBK
2018-12-16 10:30 Pojkar Östra Röd Gr 2 (-03) 141456043 CL98IC P03-04 - FBC Karlskrona P03
2018-12-16 12:30 Flickor Östra Röd Gr 1 (-02) 141402042 CL98IC F02-04 - FBC Karlskrona F03-04
2018-12-16 14:30 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811041 CL 98 IC P06-07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07/1
2018-12-16 16:30 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811042 CL 98 IC P07 - FBC Kalmarsund P07
Januari
2019-01-12 12:00 Pojkar Östra Röd Gr 4 (-04) 142705036 CL98IC P05/1 - Carlshamns IBK P04-05
2019-01-12 14:00 Pojkar Östra Röd Gr 5 (-05) 142706036 CL98IC P05-06 - CL98IC P05/2
2019-01-12 16:00 Flickor Östra Blå Gr 2 (-07) 141503025 CL 98 IC F07-08 - FBC Kalmarsund U F07-08
2019-01-13 14:45 Poolspel Pojkar Svår Gr 18 142917034 CL 98 IC P08-09/2 - FBC Drag P08-09
2019-01-13 15:45 Poolspel Pojkar Svår Gr 18 142917035 FBC Drag P08-09 - FBC Karlskrona P08
2019-01-13 16:45 Poolspel Pojkar Svår Gr 18 142917036 FBC Karlskrona P08 - CL 98 IC P08-09/2
2019-01-19 12:00 Pojkar Östra Röd Gr 1 (-02) 141455039 CL98IC P02 - Sillhövda AIK P02-03
2019-01-19 14:00 Pojkar Östra Röd Gr 2 (-03) 141456053 CL98IC P03-04 - Lessebo GoIF P02-04
2019-01-19 16:00 Flickor Östra Röd Gr 1 (-02) 141402052 CL98IC F02-04 - Vimmerby IBK F03-04
2019-01-20 10:30 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811052 CL 98 IC P07 - Ljungbyholms GOIF P05-07
2019-01-20 13:00 Herrar Junior Södra 142611036 CL98IC HJ - Carlshamns IBK HJ
2019-01-20 16:00 Damer Division 2 Östra 141200025 CL98IC B - IBK Svala
2019-01-23 19:30 Juniorallsvenskan J Herr 580709062 CL98IC - Växjö IBK Utveckling
2019-01-26 14:00 Damer Division 1 141205087 CL98IC - Ryds SK
2019-01-27 10:30 Pojkar Östra Röd Gr 5 (-05) 142706038 CL98IC P05/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05
2019-01-27 12:30 Flickor Östra Blå Gr 2 (-07) 141503031 CL 98 IC F07-08 - IF Ariel F06-08
2019-01-29 18:30 Pojkar Östra Röd Gr 1 (-02) 141455043 CL98IC P02-03 - Sillhövda AIK P02-03
Februari
2019-02-01 20:30 Pojkar Östra Röd Gr 3 (-04) 142704061 CL98IC P04 - FBC Kalmarsund Ungdom P04
2019-02-02 12:00 Pojkar Östra Blå Gr 1 (-06) 142810061 CL98IC P06 - FBC Kalmarsund Ungdom P06
2019-02-03 11:30 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811061 CL 98 IC P06-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/2
2019-02-09 09:30 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811066 CL 98 IC P07 - CL 98 IC P06-07
2019-02-09 11:30 Pojkar Östra Röd Gr 4 (-04) 142705046 CL98IC P05/1 - KaRo IBF P03-04
2019-02-09 14:00 Damer Division 1 141205098 CL98IC - Olofströms IBK
2019-02-09 16:30 Pojkar Östra Röd Gr 5 (-05) 142706047 CL98IC P05/2 - FBC Karlskrona P05
2019-02-09 18:30 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811069 FBC Kalmarsund P07 - IF Ariel P06-08
2019-02-10 10:30 Flickor Östra Röd Gr 1 (-02) 141402066 CL98IC F02-04 - Carlshamns IBK F03-04
2019-02-10 12:30 Pojkar Östra Röd Gr 1 (-02) 141455051 CL98IC P02-03 - Alvesta IBK P02
2019-02-10 14:30 Pojkar Östra Röd Gr 2 (-03) 141456067 CL98IC P03-04 - Olofströms IBK P02-03
2019-02-16 14:00 Damer Division 1 141205103 CL98IC - FBC Kalmarsund Ungdom
2019-02-17 09:30 Flickor Östra Röd Gr 5 (-05) 141407072 CL98IC F05-06/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F05
2019-02-17 11:30 Pojkar Östra Blå Gr 1 (-06) 142810071 CL98IC P06 - Gantesbo IBK P04-06
2019-02-17 15:30 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811072 CL 98 IC P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07
2019-02-23 12:00 Poolspel Pojkar Svår Gr 15 142914040 CL 98 IC P08-09/1 - Fliseryds IBK P08-10
2019-02-23 13:00 Poolspel Pojkar Svår Gr 15 142914041 Fliseryds IBK P08-10 - Nybro IBK P09
2019-02-23 14:00 Poolspel Pojkar Svår Gr 15 142914042 Nybro IBK P09 - CL 98 IC P08-09/1
2019-02-24 09:30 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811071 CL 98 IC P06-07 - FBC Kalmarsund P07
2019-02-24 16:00 Damer Division 2 Östra 141200037 CL98IC B - Mörbylånga GOIF
Mars
2019-03-01 20:30 Pojkar Östra Röd Gr 3 (-04) 142704071 CL98IC P04 - IBK Svala P02-05
2019-03-02 12:00 Pojkar Östra Röd Gr 2 (-03) 141456076 CL98IC P03-04 - Carlshamns IBK P03-04
2019-03-02 14:00 Pojkar Östra Röd Gr 1 (-02) 141455057 CL98IC P02 - CL98IC P02-03
2019-03-03 10:30 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811078 FBC Kalmarsund P07 - Sandbäckshults IBK P06-07
2019-03-09 09:30 Pojkar Östra Röd Gr 4 (-04) 142705055 CL98IC P05/1 - Ryds SK P04-06
2019-03-09 11:30 Flickor Östra Röd Gr 1 (-02) 141402082 CL98IC F02-04 - Hovmantorps GOIF F02-03
2019-03-09 14:00 Damer Division 1 141205122 CL98IC - Craftstadens IBK Oskarshamn
2019-03-09 16:30 Pojkar Östra Röd Gr 5 (-05) 142706056 CL98IC P05/2 - Nybro IBK P05
2019-03-10 10:30 Flickor Östra Röd Gr 5 (-05) 141407082 CL98IC F05-06/2 - Nybro IBK F04-06
2019-03-10 14:30 Pojkar Östra Röd Gr 1 (-02) 141455059 CL98IC P02-03 - Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03
2019-03-10 16:30 Pojkar Östra Röd Gr 5 (-05) 142706055 CL98IC P05-06 - Fliseryds IBK P05-06
2019-03-16 13:00 Juniorallsvenskan J Herr 580709089 CL98IC - FBC Karlskrona
2019-03-17 10:30 Pojkar Östra Blå Gr 2 (-06) 142811087 FBC Kalmarsund P07 - CL 98 IC P07
2019-03-17 13:00 Herrar Junior Södra 142611055 CL98IC HJ - Lagan IBK HJ
2019-03-17 16:00 Pojkar Östra Röd Gr 1 (-02) 141455063 CL98IC P02 - FBC Karlskrona P02-03

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis