Falkenbergshallen

Adress
Falkenbergsvägen 12, 39244 Kalmar





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-02 20:00 Träningsmatcher Ungdom 143150005 FBC Kalmarsund Ungdom (P04) - CL98IC (P04)
Oktober
2020-10-23 18:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454010 CL98IC P05/2 - CL98IC P06/1
2020-10-24 11:30 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809007 CL98IC P09/2 - Nybro IBK P09
2020-10-24 14:00 Juniorallsvenskan H DJ17 580737005 CL98IC - FBC Engelholm
2020-10-24 16:00 Herrjunior 18 Södra 142611013 CL98IC HJ - Hovshaga AIF HJ
2020-10-25 10:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808015 CL98IC P09/1 - Ljungbyholms GOIF P07-09
2020-10-25 12:00 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503010 CL98IC F08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/2
November
2020-11-07 10:00 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503014 CL98IC F08/1 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2
2020-11-07 12:00 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502020 CL98IC F08/2 - Olofströms IBK F08
2020-11-07 14:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808019 CL98IC P09/1 - FBC Karlskrona P08/1
2020-11-07 16:00 Pantamera PÖRöd Gr3(-06) 141457015 CL98IC P06/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/2
2020-11-08 13:30 Juniorallsvenskan H DJ17 580737010 CL98IC - Växjö IBK/Utveckling
2020-11-08 15:30 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454013 CL98IC P06/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P05
2020-11-14 11:00 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455022 CL98IC P05/1 - KaRo IBF P04-06
2020-11-14 13:00 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809014 CL98IC P09/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09
2020-11-14 15:00 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406023 CL98IC F07-08 - FBC Karlskrona F07-08
2020-11-14 17:00 Pantamera FÖRöd Gr1(-04) 141402024 CL98IC F04-06 - Nybro IBK F04-06
2020-11-15 11:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904015 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - CL98IC P10/1
2020-11-15 12:15 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904019 CL98IC P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/3
2020-11-15 13:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904020 FBC Kalmarsund Ungdom P11/3 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2
2020-11-15 13:45 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904021 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - CL98IC P10/2
2020-11-15 15:30 Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401023 CL98IC F05-07 - Alvesta IBK F05
2020-11-20 16:00 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503021 CL98IC F08/1 - CL98IC F09
2020-11-21 09:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602022 CL98IC F11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10
2020-11-21 10:15 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602023 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Nybro IBK F09-10
2020-11-21 11:00 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602024 Nybro IBK F09-10 - CL98IC F11
2020-11-21 12:30 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502029 CL98IC F08/2 - Gantesbo IBK F07-09
2020-11-21 16:30 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454019 CL98IC P06/1 - Slätafly/SK IBK P05-P06
2020-11-28 11:00 Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401033 CL98IC F05-07 - Gransholms IF F05-06
2020-11-28 13:30 Juniorallsvenskan H DJ17 580737017 CL98IC - IBK Lund/IBK Lund Elit
2020-11-28 15:30 Juniorallsvenskan J HJ18 580709036 CL98IC - Höllvikens IBF
2020-11-28 17:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403052 CL98IC B - Fliseryds IBK B
2020-11-29 11:30 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503023 CL98IC F09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2
2020-11-29 13:30 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503024 CL98IC F08/1 - Slätafly/SK IBK F08-09
2020-11-29 15:30 Pantamera FÖRöd Gr1(-04) 141402034 CL98IC F04-06 - Alvesta IBK F04-05
December
2020-12-05 10:00 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455039 CL98IC P05/1 - Alvesta IBK P04/05
2020-12-05 12:00 Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401040 CL98IC F05-07 - Sävsjö IBK F05-06
2020-12-05 14:30 Juniorallsvenskan H DJ17 580737023 CL98IC - Åstorp/Kvidinge/Åby IBK Klippan
2020-12-06 09:30 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454025 CL98IC P06/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04-05
2020-12-06 15:30 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406040 CL98IC F07-08 - Ljungbyholms GOIF F05-06
2020-12-12 11:00 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503029 CL98IC F08/1 - Sandbäckshults IBK F08-09
2020-12-12 13:00 Pantamera FÖRöd Gr1(-04) 141402044 CL98IC F04-06 - KaRo IBF F04-06
2020-12-13 10:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454029 CL98IC P05/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04-05
2020-12-13 12:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403064 CL98IC B - Gantesbo IBK
2020-12-13 15:00 Juniorallsvenskan J HJ18 580709040 CL98IC - FBC Kalmarsund/Ungdom
2020-12-18 19:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454031 CL98IC P06/1 - CL98IC P05/2
2020-12-19 10:30 Pantamera PÖRöd Gr3(-06) 141457032 CL98IC P06/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06
2020-12-19 12:30 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455047 CL98IC P05/1 - Rottne IF P04-05
2020-12-20 08:30 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809030 CL98IC P09/2 - Ljungbyholms GOIF P09
2020-12-20 10:30 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503032 CL98IC F09 - Slätafly/SK IBK F08-09
2020-12-20 11:30 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502046 CL98IC F08/2 - Ljungby IB F07-08
2020-12-20 12:30 Pantamera FÖRöd Gr1(-04) 141402049 CL98IC F04-06 - Olofströms IBK F04-06/1
2020-12-20 14:30 Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401048 CL98IC F05-07 - Lagan IBK F05-06
Januari
2021-01-09 10:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808055 CL98IC P09/1 - FBC Karlskrona P08/2
2021-01-09 14:30 Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401052 CL98IC F05-07 - Westerviks IBK F03-06
2021-01-10 10:00 Juniorallsvenskan H DJ17 580737029 CL98IC - FBC Kalmarsund/Ungdom
2021-01-10 14:30 Juniorallsvenskan J HJ18 580709048 CL98IC - Växjö IBK Utveckling
2021-01-15 19:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403080 CL98IC B - Ljungbyholms GOIF
2021-01-16 10:00 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809039 CL98IC P09/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2
2021-01-16 12:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454037 CL98IC P06/1 - Nybro IBK P04-05/2
2021-01-16 14:00 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455058 CL98IC P05/1 - Växjö IBK Utveckling P05/2
2021-01-16 16:00 Herrjunior 18 Södra 142611052 CL98IC HJ - Gransholms IF HJ
2021-01-17 09:30 Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401059 CL98IC F05-07 - Rottne IF F04-06
2021-01-17 11:30 Pantamera FÖRöd Gr1(-04) 141402064 CL98IC F04-06 - Hovshaga AIF F05
2021-01-17 13:30 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502057 CL98IC F08/2 - Hovshaga AIF F07-08/2
2021-01-17 15:30 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406059 CL98IC F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08
2021-01-20 19:30 Damer Division 2 Östra 141204090 CL98IC - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
2021-01-22 16:00 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503042 CL98IC F09 - CL98IC F08/1
2021-01-22 19:00 Pantamera PÖRöd Gr3(-06) 141457042 CL98IC P06/2 - FBC Karlskrona P06/2
2021-01-23 14:00 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406063 CL98IC F07-08 - Växjö IBK Utveckling F07/1
2021-01-24 10:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904052 CL98IC P10/1 - FBC Drag P09-11/1
2021-01-24 10:45 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904053 FBC Drag P09-11/1 - FBC Karlskrona P10
2021-01-24 11:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904054 FBC Karlskrona P10 - CL98IC P10/1
2021-01-24 13:45 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904060 Vimmerby IBK P10 - CL98IC P10/2
2021-01-24 15:30 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455062 CL98IC P05/1 - Växjö IBK Utveckling P06/1
2021-01-29 19:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403094 CL98IC B - Nybro IBK B
2021-01-30 11:00 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502070 CL98IC F08/2 - Gransholms IF F07-09
2021-01-30 13:00 Juniorallsvenskan H DJ17 580737042 CL98IC - Malmö FBC
2021-01-30 15:30 Juniorallsvenskan J HJ18 580709057 CL98IC - Malmö FBC
2021-01-31 12:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808069 CL98IC P09/1 - Gantesbo IBK P07
2021-01-31 14:30 Damer Division 2 Östra 141204102 CL98IC - Väckelsångs IK
Februari
2021-02-05 19:00 Herrjunior 18 Södra 142611066 CL98IC HJ - Nybro IBK HJ
2021-02-06 10:00 Pantamera FÖRöd Gr1(-04) 141402074 CL98IC F04-06 - Växjö IBK Utveckling F05
2021-02-06 12:00 Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401073 CL98IC F05-07 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06
2021-02-06 14:00 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406073 CL98IC F07-08 - IF Ariel F06-08
2021-02-06 16:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454047 CL98IC P05/2 - Slätafly/SK IBK P05-P06
2021-02-06 18:00 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503047 CL98IC F08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/1
2021-02-07 13:00 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602067 CL98IC F11 - Nybro IBK F09-10
2021-02-07 13:45 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602068 Nybro IBK F09-10 - Böda IK/Högby IF F10
2021-02-07 14:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602069 Böda IK/Högby IF F10 - CL98IC F11
2021-02-13 11:30 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455080 CL98IC P05/1 - Moheda IBK P04-06
2021-02-13 13:30 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454049 CL98IC P06/1 - FBC Karlskrona P06/1
2021-02-13 16:00 Herrjunior 18 Södra 142611072 CL98IC HJ - Gantesbo IBK HJ
2021-02-19 19:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454052 CL98IC P05/2 - CL98IC P06/1
2021-02-20 12:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808078 CL98IC P09/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08
2021-02-20 14:00 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503052 CL98IC F08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/2
2021-02-21 13:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403112 CL98IC B - Slätafly/SK IBK B
2021-02-26 18:30 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454055 CL98IC P06/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P05
2021-02-27 10:00 Pantamera PÖRöd Gr3(-06) 141457057 CL98IC P06/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/2
2021-02-27 12:00 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809049 CL98IC P09/2 - Sandbäckshults IBK P09
2021-02-27 14:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454056 CL98IC P05/2 - Nybro IBK P04-05/2
2021-02-28 10:30 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503057 CL98IC F09 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/1
2021-02-28 13:00 Juniorallsvenskan H DJ17 580737055 CL98IC - FC Helsingborg
2021-02-28 15:00 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503056 CL98IC F08/1 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2
Mars
2021-03-06 14:00 Damer Division 2 Östra 141204127 CL98IC - Westerviks IBK
2021-03-07 15:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403124 CL98IC B - FBC Kalmarsund Ungdom B
2021-03-12 16:00 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503063 CL98IC F09 - CL98IC F08/1
2021-03-13 12:00 Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401090 CL98IC F05-07 - Vimmerby IBK F 05-06
2021-03-13 14:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808087 CL98IC P09/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P08
2021-03-13 16:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454061 CL98IC P06/1 - Slätafly/SK IBK P05-P06
2021-03-14 10:00 Pantamera PÖRöd Gr3(-06) 141457063 CL98IC P06/2 - FBC Karlskrona P06/2
2021-03-14 12:00 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502088 CL98IC F08/2 - Carlshamns IBK F07-09
2021-03-14 14:00 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406090 CL98IC F07-08 - Hovshaga AIF F07-08/1
2021-03-14 15:30 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455089 CL98IC P05/1 - Gransholms IF P05-06

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis