Augusti |
2023-08-19 14:00 |
Träningsmatcher SBIBF Herr |
143100043 |
Växjö IBK Utveckling (HJ17) - KFUM Jönköping (HJ17) |
|
Januari |
2024-01-14 12:55 |
Pantamera P Ö Blå Gr4 (-13) |
142810067 |
Växjö IBK Utveckling P13/3 - LEDIG PLATS |
|
2024-01-14 13:50 |
Pantamera P Ö Blå Gr4 (-13) |
142810068 |
LEDIG PLATS - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 |
|
2024-01-20 13:50 |
Pantamera P V Blå Gr3 (-13) |
142809059 |
Hovshaga AIF P13/2 - Väckelsångs IK P13 |
|
2024-01-20 16:55 |
Pantamera P Ö Blå Gr4 (-13) |
142810062 |
Slätafly/SK IBK P12-13 - CL98IC P13 |
|
Februari |
2024-02-18 14:50 |
Pantamera F V Blå Gr3 -13 |
141503069 |
Hovshaga AIF F13/2 - Växjö IBK Utveckling F13/1 |
|
Mars |
2024-03-16 13:40 |
Pantamera P Ö Blå Gr4 (-13) |
142810098 |
Ingelstad IBK P13/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 |
|
April |
2024-04-05 12:15 |
Pojkar 16 Grupp G |
581702001 |
CL98IC - IBK Genarp |
|
2024-04-05 13:30 |
Pojkar 16 Grupp H |
581703001 |
FBC Partille - Linköping IBK Ungdom |
|
2024-04-05 14:45 |
Flickor 16 Grupp C |
581706001 |
IBK Lockerud Mariestad - FBC Engelholm/Munka-Ljungby IBK |
|
2024-04-05 16:00 |
Flickor 16 Grupp D |
581707001 |
Onsala IBK - CL98IC |
|
2024-04-05 17:15 |
Pojkar 16 Grupp G |
581702003 |
AIK IBF - CL98IC |
|
2024-04-05 18:30 |
Pojkar 16 Grupp H |
581703003 |
Värmdö IF - FBC Partille |
|
2024-04-05 19:45 |
Flickor 16 Grupp C |
581706004 |
FBC Engelholm/Munka-Ljungby IBK - Sundsvalls IBF |
|
2024-04-05 21:00 |
Flickor 16 Grupp D |
581707003 |
Värmdö IF - Onsala IBK |
|
2024-04-06 08:45 |
Pojkar 16 Grupp E |
581700005 |
Pixbo IBF - IBF Falun Utveckling |
|
2024-04-06 10:00 |
Pojkar 16 Grupp F |
581701006 |
Warberg IBF - Väsby AIK |
|
2024-04-06 11:15 |
Flickor 16 Grupp A |
581704005 |
Rönnby Västerås IBK Ungdom - Örnsköldsvik IBF |
|
2024-04-06 12:30 |
Flickor 16 Grupp B |
581705006 |
Landvetter IBK - Onyx IBS |
|
2024-04-06 14:30 |
Pojkar 16 Pl. 13-16 |
581711001 |
Fyran Grupp E - Fyran Grupp G |
|
2024-04-06 16:00 |
Pojkar 16 Pl. 13-16 |
581711002 |
Fyran Grupp F - Fyran Grupp H |
|
2024-04-06 17:30 |
Flickor 16 Pl. 13-16 |
581708001 |
Fyran Grupp A - Fyran Grupp C |
|
2024-04-06 19:00 |
Flickor 16 Pl. 13-16 |
581708002 |
Fyran Grupp B - Fyran Grupp D |
|
2024-04-07 08:30 |
Pojkar 16 Pl. 13-16 |
581711003 |
Förlorare i match 581711001 - Förlorare i match 581711002 |
|
2024-04-07 10:00 |
Pojkar 16 Pl. 9-12 |
581713003 |
Förlorare i match 581713001 - Förlorare i match 581713002 |
|
2024-04-07 11:30 |
Flickor 16 Pl. 13-16 |
581708003 |
Förlorare i match 581708001 - Förlorare i match 581708002 |
|
2024-04-07 13:00 |
Flickor 16 Pl. 9-12 |
581709003 |
Förlorare i match 581709001 - Förlorare i match 581709002 |
|
2024-04-07 14:30 |
Flickor 16 Pl. 5-8 |
581710002 |
Förlorare Kvartsfinal 2 - Förlorare Kvartsfinal 4 |
|