Killebäckshallen

Adress
Hällestadsvägen 16, 24732 Södra Sandby





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2023-10-14 11:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134303001 IBK Lund P2014-2015 Dalby - Palmstaden IK P14/15 Vit
2023-10-14 11:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134303002 FBC Ystad PF14-15-1 - IK Stanstad P15 Blå
2023-10-14 11:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134303003 FBC Ystad PF14-15-2 - IK Stanstad P15 Vit
2023-10-14 11:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134303004 Bjärreds IBK P14 Svart - Palmstaden IK P14/15 Svart
2023-10-14 12:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134303005 IK Stanstad P15 Blå - IBK Lund P2014-2015 Dalby
2023-10-14 12:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134303006 Palmstaden IK P14/15 Vit - FBC Ystad PF14-15-1
2023-10-14 13:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134303007 IK Stanstad P15 Vit - Bjärreds IBK P14 Svart
2023-10-14 13:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134303008 Palmstaden IK P14/15 Svart - FBC Ystad PF14-15-2
2023-10-14 14:30   Uppskj. Pantamera Pojkar A (P07) Svår 131030012 IBK Lund P2007-2009 Sandby - Munka-Ljungby IBK P08-09
2023-10-15 09:00 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504009 IBK Lund P16/17 Dalby - IBK Genarp P17
2023-10-15 09:00 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504010 IBK Lund P16/17 Sandby - IK Stanstad PF16/17
2023-10-15 09:45 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504011 IBK Genarp P17 - Malmhaug IBF P15/16 Kulladal
2023-10-15 09:45 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504012 IK Stanstad PF16/17 - IBK Genarp P17 Röd
2023-10-15 10:30 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504013 Malmhaug IBF P15/16 Kulladal - IBK Lund P16/17 Dalby
2023-10-15 10:30 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504014 IBK Genarp P17 Röd - IBK Lund P16/17 Sandby
2023-10-15 11:20 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001004 IBK Lund F2012-2013 Sandby - Palmstaden IK F11/12/13
2023-10-15 12:20 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001005 Palmstaden IK F11/12/13 - Åkarps IBK F11-13
2023-10-15 13:20 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001006 Åkarps IBK F11-13 - IBK Lund F2012-2013 Sandby
2023-10-22 09:45 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505010 Hofterups IBF P16-17 -1 - Malmhaug IBF P16 Bunkeflo Röd
2023-10-22 09:45 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505011 IBK Lund P16 SÖ - Hofterups IBF P16-17 -2
2023-10-22 10:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505012 Hofterups IBF P16-17 -2 - Malmhaug IBF P16 Bunkeflo Svart
2023-10-22 10:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505013 Malmhaug IBF P16 Bunkeflo Röd - IBK Lund P16 NV
2023-10-22 11:15 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505014 IBK Lund P16 NV - Hofterups IBF P16-17 -1
2023-10-22 11:15 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505015 Malmhaug IBF P16 Bunkeflo Svart - IBK Lund P16 SÖ
November
2023-11-11 11:00 Blå Nivå Flickor A Poolspel 133000007 IBK Lund F2012-2013 DS - Lomma FBC F11/12
2023-11-11 12:00 Blå Nivå Flickor A Poolspel 133000008 Lomma FBC F11/12 - IBK Lund F11/12 L
2023-11-11 13:00 Blå Nivå Flickor A Poolspel 133000009 IBK Lund F11/12 L - IBK Lund F2012-2013 DS
2023-11-19 09:00 Grön Nivå Pojkar B Sydvästra Knatteligan 134403012 IBK Lund P2014-2015 Dalby - Hofterups IBF P14/15-1
2023-11-19 09:00 Grön Nivå Pojkar B Sydvästra Knatteligan 134403013 IBK Lund P2015 SÖ - IK Stanstad P14
2023-11-19 09:45 Grön Nivå Pojkar B Sydvästra Knatteligan 134403014 Hofterups IBF P14/15-1 - IK Stanstad PF16/17
2023-11-19 09:45 Grön Nivå Pojkar B Sydvästra Knatteligan 134403015 IK Stanstad P14 - Hofterups IBF P14/15-2
2023-11-19 10:30 Grön Nivå Pojkar B Sydvästra Knatteligan 134403016 IK Stanstad PF16/17 - IBK Lund P2014-2015 Dalby
2023-11-19 10:30 Grön Nivå Pojkar B Sydvästra Knatteligan 134403017 Hofterups IBF P14/15-2 - IBK Lund P2015 SÖ
2023-11-19 11:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001010 FBC Engelholm F14/15 Röd - IBK Lund F14/15 NV
2023-11-19 11:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001011 Munka-Ljungby IBK F14/15 - FBC Engelholm F14/15 Blå
2023-11-19 12:15 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001012 IBK Lund F14/15 NV - Munka-Ljungby IBK F14/15
2023-11-19 12:15 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001013 FBC Engelholm F14/15 Blå - IBK Lund F14 Sandby
2023-11-19 13:00 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001014 IBK Lund F14 Sandby - FBC Engelholm F14/15 Röd
2023-11-26 09:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303031 IBK Lund P2012-2013 Dalby - Eslövs IBF FP12/13
2023-11-26 10:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303032 Eslövs IBF FP12/13 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden
2023-11-26 11:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303033 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden - IBK Lund P2012-2013 Dalby
December
2023-12-03 09:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404025 IBK Lund P2013 Sandby - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13
2023-12-03 10:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404026 IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Palmstaden IK P12-13
2023-12-03 11:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404027 Palmstaden IK P12-13 - IBK Lund P2013 Sandby
2023-12-03 12:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134404025 IBK Lund P2014-2015 Sandby 1 - IFK Klagshamn P14/15 gul
2023-12-03 12:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134404026 IBK Lund P2014-2015 Sandby 2 - Oxie SK P14-16
2023-12-03 12:45 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134404027 IFK Klagshamn P14/15 gul - IBF Veberöd/Blentarp 97 P14
2023-12-03 12:45 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134404028 Oxie SK P14-16 - IFK Klagshamn P14/15 blå
2023-12-03 13:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134404029 IBF Veberöd/Blentarp 97 P14 - IBK Lund P2014-2015 Sandby 1
2023-12-03 13:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134404030 IFK Klagshamn P14/15 blå - IBK Lund P2014-2015 Sandby 2
2023-12-10 09:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001055 IBK Lund F2012-2013 Sandby - IBK Landskrona F11/12
2023-12-10 09:45 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001056 IK Stanstad F12/14 - Bjärreds IBK F13/14
2023-12-10 10:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001057 Bjärreds IBK F13/14 - IBK Lund F2012-2013 Sandby
2023-12-10 11:15 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001058 IBK Landskrona F11/12 - IK Stanstad F12/14
2023-12-10 12:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001059 Bjärreds IBK F13/14 - IBK Landskrona F11/12
2023-12-10 12:45 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001060 IBK Lund F2012-2013 Sandby - IK Stanstad F12/14
2023-12-17 09:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302067 IBK Lund P2012 Sandby - Lomma FBC P13
2023-12-17 09:45 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302068 Gårdarike IBK P/F11-12 - Höllvikens IBF P13 Vit
2023-12-17 10:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302069 Höllvikens IBF P13 Vit - IBK Lund P2012 Sandby
2023-12-17 11:15 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302070 Lomma FBC P13 - Gårdarike IBK P/F11-12
2023-12-17 12:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302071 Höllvikens IBF P13 Vit - Lomma FBC P13
2023-12-17 12:45 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302072 IBK Lund P2012 Sandby - Gårdarike IBK P/F11-12
Januari
2024-01-13 11:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303070 IBK Lund P2012 L - Malmö FBC P11-12 Husie
2024-01-13 11:45 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303071 Lomma FBC P12 - Malmhaug IBF P12/13 Svart
2024-01-13 12:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303072 Malmhaug IBF P12/13 Svart - IBK Lund P2012 L
2024-01-13 13:15 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303073 Malmö FBC P11-12 Husie - Lomma FBC P12
2024-01-13 14:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303074 Malmhaug IBF P12/13 Svart - Malmö FBC P11-12 Husie
2024-01-13 14:45 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303075 IBK Lund P2012 L - Lomma FBC P12
2024-01-14 09:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303067 IBK Lund P2012-2013 Dalby - IBK Landskrona P13
2024-01-14 10:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303068 IBK Landskrona P13 - Gantofta IBK P12-2
2024-01-14 11:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303069 Gantofta IBK P12-2 - IBK Lund P2012-2013 Dalby
2024-01-20 11:00 Grön Nivå Pojkar B Sydvästra Knatteligan 134403034 IBK Lund P2014-2015 Dalby - Höllvikens IBF PF16
2024-01-20 11:00 Grön Nivå Pojkar B Sydvästra Knatteligan 134403035 IBK Lund P2015 SÖ - Hofterups IBF P14/15-1
2024-01-20 11:45 Grön Nivå Pojkar B Sydvästra Knatteligan 134403036 Höllvikens IBF PF16 - Hofterups IBF P14/15-2
2024-01-20 11:45 Grön Nivå Pojkar B Sydvästra Knatteligan 134403037 Hofterups IBF P14/15-1 - Lomma FBC P15
2024-01-20 12:30 Grön Nivå Pojkar B Sydvästra Knatteligan 134403038 Hofterups IBF P14/15-2 - IBK Lund P2014-2015 Dalby
2024-01-20 12:30 Grön Nivå Pojkar B Sydvästra Knatteligan 134403039 Lomma FBC P15 - IBK Lund P2015 SÖ
2024-01-20 13:45 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403055 IBK Lund P2013 SÖ - Lomma FBC P13
2024-01-20 14:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403056 IBK Genarp PF 13/14 - Palmstaden IK P14/15
2024-01-20 15:15 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403057 Palmstaden IK P14/15 - IBK Lund P2013 SÖ
2024-01-20 16:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403058 Lomma FBC P13 - IBK Genarp PF 13/14
2024-01-20 16:45 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403059 Palmstaden IK P14/15 - Lomma FBC P13
2024-01-20 17:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403060 IBK Lund P2013 SÖ - IBK Genarp PF 13/14
2024-01-21 09:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101040 Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 svart - Lomma FBC F14-16
2024-01-21 09:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101041 IBK Lund F14-15 Dalby - Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 vit
2024-01-21 09:45 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101042 Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 vit - Palmstaden IK F14-16
2024-01-21 09:45 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101043 Lomma FBC F14-16 - IBK Lund F14-15 Dalby
2024-01-21 10:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101044 Palmstaden IK F14-16 - Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 svart
2024-01-21 11:45 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302076 IBK Lund P2012 Sandby - Kävlinge IBK P13
2024-01-21 12:45 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302077 Kävlinge IBK P13 - Höllvikens IBF P12
2024-01-21 13:45 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302078 Höllvikens IBF P12 - IBK Lund P2012 Sandby
2024-01-28 09:00 Blå Nivå Flickor A Poolspel 133000028 IBK Lund F2012-2013 DS - Malmhaug IBF F12/13
2024-01-28 10:00 Blå Nivå Flickor A Poolspel 133000029 Malmhaug IBF F12/13 - Lomma FBC F11/12
2024-01-28 11:00 Blå Nivå Flickor A Poolspel 133000030 Lomma FBC F11/12 - IBK Lund F2012-2013 DS
Februari
2024-02-04 09:00 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001043 IBK Lund F14 Sandby - FBC Engelholm F14/15 Grön
2024-02-04 09:45 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001044 FBC Engelholm F14/15 Grön - IBK Lund F14/15 NV
2024-02-04 10:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001045 IBK Lund F14/15 NV - IBK Lund F14 Sandby
2024-02-11 09:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102064 IBK Lund F2014 Sandby - Gårdarike IBK F13-14
2024-02-11 09:45 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102065 Tygelsjö IK F12-13 - Palmstaden IK F12/13
2024-02-11 10:30 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102066 Palmstaden IK F12/13 - IBK Lund F2014 Sandby
2024-02-11 11:15 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102067 Gårdarike IBK F13-14 - Tygelsjö IK F12-13
2024-02-11 12:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102068 Palmstaden IK F12/13 - Gårdarike IBK F13-14
2024-02-11 12:45 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102069 IBK Lund F2014 Sandby - Tygelsjö IK F12-13
Mars
2024-03-02 11:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405067 IBK Lund P2013 NV - Lomma FBC P14
2024-03-02 11:45 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405068 Hofterups IBF P13 -2 - Bjärreds IBK P13 Gul
2024-03-02 12:30 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405069 Bjärreds IBK P13 Gul - IBK Lund P2013 NV
2024-03-02 13:15 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405070 Lomma FBC P14 - Hofterups IBF P13 -2
2024-03-02 14:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405071 Bjärreds IBK P13 Gul - Lomma FBC P14
2024-03-02 14:45 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405072 IBK Lund P2013 NV - Hofterups IBF P13 -2
2024-03-03 09:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101062 IBK Lund F14-15 Dalby - Gantofta IBK F15-1
2024-03-03 09:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101063 Gantofta IBK F15-2 - Lomma FBC F14-16
2024-03-03 09:45 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101064 Palmstaden IK F14-16 - Gantofta IBK F15-2
2024-03-03 09:45 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101065 Lomma FBC F14-16 - IBK Lund F14-15 Dalby
2024-03-03 10:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101066 Gantofta IBK F15-1 - Palmstaden IK F14-16
2024-03-03 12:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201127 IBK Lund P2011 Sandby - IBK Landskrona P12
2024-03-03 12:45 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201128 Palmstaden IK P11-13 - Bjärreds IBK P12 Gul
2024-03-03 13:30 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201129 Bjärreds IBK P12 Gul - IBK Lund P2011 Sandby
2024-03-03 14:15 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201130 IBK Landskrona P12 - Palmstaden IK P11-13
2024-03-03 15:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201131 Bjärreds IBK P12 Gul - IBK Landskrona P12
2024-03-03 15:45 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201132 IBK Lund P2011 Sandby - Palmstaden IK P11-13
2024-03-06 20:00 Pantamera Pojkar B (P08) Södra 131042073 IBK Lund P08/09 Sandby - Malmhaug IBF P08/09
2024-03-07 20:10 Pantamera Pojkar A (P07) Svår 131030073 IBK Lund P2007-2009 Sandby - Lomma FBC P08/09 A
2024-03-09 11:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001109 IBK Lund F2012-2013 Sandby - Örkelljunga IF F11/F12
2024-03-09 11:45 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001110 Båstads GIF F11/12 - IK Stanstad F12/14
2024-03-09 12:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001111 IK Stanstad F12/14 - IBK Lund F2012-2013 Sandby
2024-03-09 13:15 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001136 Örkelljunga IF F11/F12 - Båstads GIF F11/12
2024-03-09 14:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001137 IK Stanstad F12/14 - Örkelljunga IF F11/F12
2024-03-09 14:45 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001138 IBK Lund F2012-2013 Sandby - Båstads GIF F11/12
2024-03-09 16:15 Pantamera Pojkar A (P07) 131031079 IBK Lund P2007-2009 Sandby - IK Stanstad P07
2024-03-10 11:00 Pantamera Pojkar E (P11) Vår 131076006 IBK Lund P2011 Dalby 2 - IK Stanstad P11/12
2024-03-10 12:30 Pantamera Pojkar B (P08) Södra 131042084 IBK Lund P08/09 Sandby - Palmstaden IK P09/10
2024-03-10 14:00 Pantamera Flickor C 132023116 IBK Lund F10/11 Grön - Gantofta IBK F09
2024-03-10 15:30 Pantamera Pojkar A (P07) Svår 131030084 IBK Lund P2007-2009 Sandby - FBC Engelholm P07/08
2024-03-15 19:30 Pantamera Flickor B Norra 132021040 IBK Lund F08 - FBC Engelholm F08/F09
2024-03-16 11:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134404061 IBK Lund P2014-2015 Sandby 2 - Malmhaug IBF P14/15 Svart
2024-03-16 11:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134404062 IBK Lund P2014-2015 Sandby 1 - Palmstaden IK P16/17
2024-03-16 11:45 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134404063 Malmhaug IBF P14/15 Svart - Västra Ingelstad IS PF14/15
2024-03-16 11:45 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134404064 Palmstaden IK P16/17 - Malmhaug IBF P14/15 Röd
2024-03-16 12:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134404065 Västra Ingelstad IS PF14/15 - IBK Lund P2014-2015 Sandby 2
2024-03-16 12:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134404066 Malmhaug IBF P14/15 Röd - IBK Lund P2014-2015 Sandby 1
2024-03-17 09:00 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504079 IBK Lund P16/17 Sandby - IBK Genarp P17
2024-03-17 09:00 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504080 IBK Lund P16/17 Dalby - FBC Ystad PF16/17-1
2024-03-17 09:45 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504081 IBK Genarp P17 - FBC Ystad PF16/17-2
2024-03-17 09:45 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504082 FBC Ystad PF16/17-1 - IBK Genarp P17 Röd
2024-03-17 10:30 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504083 FBC Ystad PF16/17-2 - IBK Lund P16/17 Sandby
2024-03-17 10:30 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504084 IBK Genarp P17 Röd - IBK Lund P16/17 Dalby
2024-03-17 11:30 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201154 IBK Lund P2011 Sandby - Lomma FBC P12
2024-03-17 12:30 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201155 Lomma FBC P12 - Bjärreds IBK P12 Svart
2024-03-17 13:30 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201156 Bjärreds IBK P12 Svart - IBK Lund P2011 Sandby

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis