Hestra Sporthall

Adress
Skolgatan 33, 33027 Hestra





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-09 19:00 Herrar Division 4 Nordvästra 142400001 Hestra Skid O SK - Månsarps IBK B
2020-10-10 10:00 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802005 Hestra Skid O SK P09 - Tenhults IF P08-09/2
2020-10-17 10:00 Pantamera PNRöd Gr7(-07) 142703006 Hestra Skid O SK P06-08 - Gnosjö IBK P07-08
2020-10-23 19:00 Herrar Division 4 Nordvästra 142400013 Hestra Skid O SK - Husqvarna IK
2020-10-24 10:00 Pantamera PNRöd Gr7(-07) 142703011 Hestra Skid O SK P06-08 - KFUM Jönköping P07
2020-10-24 12:00 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802015 Hestra Skid O SK P09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1
2020-10-24 14:00 Pantamera FVBlå Gr2(-09) 141504005 Hestra Skid O SK F09 - Ingelstad IBK F08-09
November
2020-11-03 19:00 Herrar Division 4 Nordvästra 142400025 Hestra Skid O SK - Skillingaryds IK
2020-11-07 10:00 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802019 Hestra Skid O SK P09 - Skillingaryds IK P08-09/2
2020-11-13 19:30 Herrar Division 4 Nordvästra 142400037 Hestra Skid O SK - Forserums IF B
2020-11-14 10:00 Pantamera FVBlå Gr2(-09) 141504013 Hestra Skid O SK F09 - Lagan IBK F09
2020-11-27 19:00 Herrar Division 4 Nordvästra 142400050 Hestra Skid O SK - Hovslätts IK B
2020-11-28 10:00 Pantamera PNRöd Gr7(-07) 142703035 Hestra Skid O SK P06-08 - Aneby SK P06-07
2020-11-29 10:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901037 Hestra Skid O SK P10 - IBF Tranås P10
2020-11-29 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901038 IBF Tranås P10 - Husqvarna IK P10/2
2020-11-29 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901039 Husqvarna IK P10/2 - Hestra Skid O SK P10
December
2020-12-05 10:00 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802037 Hestra Skid O SK P09 - Gränna AIS P09
2020-12-05 12:00 Pantamera FVBlå Gr2(-09) 141504021 Hestra Skid O SK F09 - Alvesta IBK F09
2020-12-11 19:00 Herrar Division 4 Nordvästra 142400061 Hestra Skid O SK - Bankeryds Skid o MK B
2020-12-12 10:00 Pantamera PNRöd Gr7(-07) 142703045 Hestra Skid O SK P06-08 - Nässjö IBF P07
2020-12-19 10:00 Pantamera PNRöd Gr7(-07) 142703050 Hestra Skid O SK P06-08 - Värnamo IK P07-08
2020-12-19 12:00 Pantamera FVBlå Gr2(-09) 141504029 Hestra Skid O SK F09 - Sävsjö IBK F08-09/2
Januari
2021-01-09 10:00 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802055 Hestra Skid O SK P09 - Jönköpings IK P09/1
2021-01-16 10:00 Pantamera FVBlå Gr2(-09) 141504037 Hestra Skid O SK F09 - Värnamo IK F08-09
2021-01-22 19:30 Herrar Division 4 Nordvästra 142400085 Hestra Skid O SK - S/W 2010 IBK
2021-01-23 10:00 Pantamera PNRöd Gr7(-07) 142703065 Hestra Skid O SK P06-08 - Forsheda IF P06
2021-01-30 10:00 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802069 Hestra Skid O SK P09 - Husqvarna IK P08
Februari
2021-02-05 19:00 Herrar Division 4 Nordvästra 142400099 Hestra Skid O SK - Sportklubben Beduinerna
2021-02-06 10:00 Pantamera PNRöd Gr7(-07) 142703075 Hestra Skid O SK P06-08 - Gränna AIS P07-08/1
2021-02-19 19:30 Herrar Division 4 Nordvästra 142400110 Hestra Skid O SK - Tenhults IF B
2021-02-20 10:00 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802078 Hestra Skid O SK P09 - Månsarps IBK P09/1
2021-02-20 12:00 Pantamera FVBlå Gr2(-09) 141504045 Hestra Skid O SK F09 - Hovshaga AIF F09
2021-02-27 10:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901091 Hestra Skid O SK P10 - Aneby SK P10
2021-02-27 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901092 Aneby SK P10 - KFUM Jönköping P10/1
2021-02-27 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901093 KFUM Jönköping P10/1 - Hestra Skid O SK P10
Mars
2021-03-04 19:00 Herrar Division 4 Nordvästra 142400121 Hestra Skid O SK - Värnamo IK B
2021-03-06 10:00 Pantamera PNRöd Gr7(-07) 142703085 Hestra Skid O SK P06-08 - Månsarps IBK P07
2021-03-06 12:00 Pantamera FVBlå Gr2(-09) 141504053 Hestra Skid O SK F09 - Gnosjö IBK F06-08
2021-03-13 10:00 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802087 Hestra Skid O SK P09 - Värnamo IK P09/1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis