Huskvarna Sporthall A

Adress
Alfred dalinvägen 2, 56131 Huskvarna
Telefon
036-106985 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2018-10-21 12:30 Poolspel Pojkar Svår Gr 16 142915001 Husqvarna IK P08 - IBK Svala P08
2018-10-21 13:40 Poolspel Pojkar Svår Gr 16 142915002 IBK Svala P08 - Gnosjö IBK P08-09
2018-10-21 14:50 Poolspel Pojkar Svår Gr 16 142915003 Gnosjö IBK P08-09 - Husqvarna IK P08
November
2018-11-18 09:30 Poolspel Pojkar Lätt Gr 3 142902061 Husqvarna IK P10/2 - Skillingaryds IK P10
2018-11-18 10:20 Poolspel Pojkar Lätt Gr 3 142902063 Månsarps IBK P10/1 - Husqvarna IK P10/2
2018-11-18 11:10 Poolspel Pojkar Lätt Gr 3 142902065 Månsarps IBK P10/1 - Skillingaryds IK P10
2018-11-18 12:10 Poolspel Pojkar Medel Gr 8 142907025 Husqvarna IK P09/1 - Månsarps IBK P09/1
2018-11-18 13:00 Poolspel Pojkar Medel Gr 8 142907027 Östra SK Jönköping P09 - Husqvarna IK P09/1
2018-11-18 13:50 Poolspel Pojkar Medel Gr 8 142907029 Östra SK Jönköping P09 - Månsarps IBK P09/1
2018-11-18 14:50 Poolspel Pojkar Medel Gr 8 142907031 Husqvarna IK P09/2 - Jönköpings IK P09/3
2018-11-18 15:40 Poolspel Pojkar Medel Gr 8 142907033 KFUM Jönköping P09/1 - Husqvarna IK P09/2
2018-11-18 16:30 Poolspel Pojkar Medel Gr 8 142907035 KFUM Jönköping P09/1 - Jönköpings IK P09/3
December
2018-12-09 09:30 Poolspel Pojkar Medel Gr 8 142907037 Husqvarna IK P09/3 - KFUM Jönköping P09/2
2018-12-09 10:20 Poolspel Pojkar Medel Gr 8 142907039 Östra SK Jönköping P09 - Husqvarna IK P09/3
2018-12-09 11:10 Poolspel Pojkar Medel Gr 8 142907041 Östra SK Jönköping P09 - KFUM Jönköping P09/2
Januari
2019-01-13 09:30 Poolspel Pojkar Lätt Gr 3 142902109 Husqvarna IK P10/1 - Nässjö IBF P10/2
2019-01-13 10:20 Poolspel Pojkar Lätt Gr 3 142902111 Sävsjö IBK P10/1 - Husqvarna IK P10/1
2019-01-13 11:10 Poolspel Pojkar Lätt Gr 3 142902113 Sävsjö IBK P10/1 - Nässjö IBF P10/2
2019-01-13 12:30 Poolspel Pojkar Svår Gr 16 142915040 Husqvarna IK P08 - KFUM Jönköping P08
2019-01-13 13:40 Poolspel Pojkar Svår Gr 16 142915041 KFUM Jönköping P08 - IBK Svala P08
2019-01-13 14:50 Poolspel Pojkar Svår Gr 16 142915042 IBK Svala P08 - Husqvarna IK P08
Februari
2019-02-09 10:15 Pantamera F N Blå Gr 2 (-06) 141501046 Husqvarna IK F06-08 - Nässjö IBF F07-08
2019-02-23 11:45 Pantamera F N Röd Gr 1 (-02) 141400072 Husqvarna IK F02-03 - Värnamo IK F02-03
2019-02-23 13:45 Herrar Division 3 Norra 142300118 Husqvarna IK - KFUM Jönköping
2019-02-23 16:30 Damer Division 2 Norra 141202046 Husqvarna IK - Sävsjö IBK B/SW 2010
2019-02-24 09:00 Poolspel Flickor Lätt/medel Gr 1 141600061 Husqvarna IK F10/1 - Nässjö IBF F09-10
2019-02-24 09:45 Poolspel Flickor Lätt/medel Gr 1 141600063 Hovslätts IK F10-11/1 - Husqvarna IK F10/1
2019-02-24 10:30 Poolspel Flickor Lätt/medel Gr 1 141600065 Hovslätts IK F10-11/1 - Nässjö IBF F09-10
Mars
2019-03-02 10:30 Pantamera F N Blå Gr 2 (-06) 141501055 Husqvarna IK F06-08 - Vetlanda IBF F06-07
2019-03-03 09:00 Pantamera P N Blå Gr 3 (-06) 142802077 Husqvarna IK P06-07 - Bankeryds Skid o MK P07
2019-03-03 10:45 Pantamera P N Blå Gr 4 (-07) 142803076 Husqvarna IK P07 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07
2019-03-03 14:15 Pantamera F N Röd Gr 2 (-03) 141401076 Husqvarna IK F04-05/1 - Hovslätts IK F04-05/1
2019-03-03 16:00 Pantamera P N Röd Gr 5 (-05) 142701077 Husqvarna IK P05 - Bankeryds Skid o MK P05-06
2019-03-03 18:00 Herrar Division 4 Norra 142400077 Husqvarna IK B - Södra Wätterns IF
2019-03-09 10:00 Pantamera F N Röd Gr 3 (-04) 141404056 Husqvarna IK F04-05/2 - S/W 2010 IBK F05-07
2019-03-09 11:45 Pantamera F N Röd Gr 1 (-02) 141400082 Husqvarna IK F02-03 - Gnosjö IBK/Westbo IBK F02-05
2019-03-09 14:00 Herrar Division 3 Norra 142300132 Husqvarna IK - Bankeryds Skid o MK
2019-03-10 09:00 Pantamera F N Röd Gr 2 (-03) 141401083 Husqvarna IK F04-05/1 - Jönköpings IK F02-05/2
2019-03-10 10:45 Pantamera P N Blå Gr 4 (-07) 142803083 Husqvarna IK P07 - Jönköpings IK P07/1
2019-03-10 12:30 Pantamera P N Röd Gr 3 (-04) 141452081 Husqvarna IK P04 - Forserums IF P04-05
2019-03-10 14:15 Damer Junior 141320051 Husqvarna IK DJ - Ryds SK DJ
2019-03-10 17:00 Damer Division 2 Norra 141202055 Husqvarna IK - Vimmerby IBK
2019-03-16 09:30 Poolspel Pojkar Lätt Gr 3 142902223 Husqvarna IK P10/2 - Nässjö IBF P10/2
2019-03-16 10:20 Poolspel Pojkar Lätt Gr 3 142902225 IBK Husar P10/1 - Husqvarna IK P10/2
2019-03-16 11:10 Poolspel Pojkar Lätt Gr 3 142902227 IBK Husar P10/1 - Nässjö IBF P10/2
2019-03-16 13:15 Pantamera P N Blå Gr 3 (-06) 142802086 Husqvarna IK P06-07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P07
2019-03-16 15:00 Pantamera P N Röd Gr 5 (-05) 142701086 Husqvarna IK P05 - Hovslätts IK P05
2019-03-16 17:00 Herrar Division 4 Norra 142400086 Husqvarna IK B - Gränna AIS B
2019-03-17 09:30 Poolspel Pojkar Medel Gr 8 142907109 Husqvarna IK P09/1 - Husqvarna IK P09/3
2019-03-17 10:20 Poolspel Pojkar Medel Gr 8 142907111 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Husqvarna IK P09/1
2019-03-17 11:10 Poolspel Pojkar Medel Gr 8 142907113 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Husqvarna IK P09/3
2019-03-17 13:00 Poolspel Pojkar Medel Gr 8 142907117 Jönköpings IK P09/3 - Husqvarna IK P09/2
2019-03-17 13:50 Poolspel Pojkar Medel Gr 8 142907119 Jönköpings IK P09/3 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3
2019-03-17 15:00 Poolspel Pojkar Svår Gr 16 142915079 Husqvarna IK P08 - Gnosjö IBK P08-09
2019-03-17 16:10 Poolspel Pojkar Svår Gr 16 142915080 Gnosjö IBK P08-09 - Månsarps IBK P08
2019-03-17 17:20 Poolspel Pojkar Svår Gr 16 142915081 Månsarps IBK P08 - Husqvarna IK P08
2019-03-22 18:00 FPC F15/16 grupp B 143302001 Jönköpings IK - Onsala IBK 1
2019-03-22 18:40 FPC P15 B 144402001 Hovmantorps GOIF - Mullsjö AIS
2019-03-22 19:20 FPC P15 E 144405001 IBK Genarp - Jönköpings IK Ungdom 2
2019-03-22 20:00 FPC F15/16 grupp B 143302002 Täby FC - Vimmerby IBK
2019-03-22 20:40 FPC P15 F 144406002 Öjaby Sport IBK - Skövde IBF
2019-03-22 21:20 FPC F15/16 grupp D 143304001 FBC Kalmarsund Ungdom - Onsala IBK 2
2019-03-23 08:00 FPC F13 grupp A 143501003 Alvesta IBK - Landvetter Wings 1
2019-03-23 08:40 FPC F13 grupp B 143502004 Ryds SK - IBF Älvstranden 1
2019-03-23 09:20 FPC P11 B 144802002 Kärra IBK Blå - Hovshaga AIF
2019-03-23 10:00 FPC P11 E 144805003 Kärra IBK Röd - Mjölby IBK
2019-03-23 10:40 FPC P15 D 144404003 Ingelstad IBK - Karlstad IBF Ungdom
2019-03-23 11:20 FPC P13 F 144606003 KFUM Jönköping - IBF Tranås
2019-03-23 12:00 FPC P13 G 144607003 Månsarps IBK - Varla IBK 1
2019-03-23 13:00 Fair Play Cup F11 grupp A 143700004 FBC Lerum - Carlshamns IBK
2019-03-23 13:40 FPC F15/16 grupp E 143305005 Värnamo IK - Skillingaryds IK
2019-03-23 14:20 FPC P13 B 144602005 Lindås Waves - Hovslätts IK
2019-03-23 15:00 FPC P13 E 144605005 KaRo IBF - FBC Lerum
2019-03-23 15:40 FPC P15 B 144402005 Nässjö IBF - Mullsjö AIS
2019-03-23 16:20 FPC F15/16 grupp D 143304005 IK Stanstad - Onsala IBK 2
2019-03-23 17:00 FPC F15/16 grupp B 143302006 Vimmerby IBK - Jönköpings IK
2019-03-23 18:00 FPC P11 A 144801007 Hovmantorps GOIF - Gnosjö IBK
2019-03-23 18:40 FPC P11 E 144805009 Bankeryds SMK 3 - Onsala IBK Svart
2019-03-23 19:20 FPC F13 grupp G 143507005 IBF Linköping - Ljungby IB
2019-03-24 08:00 FPC F15-16 A-slutspel 143300004 Tvåan Grupp A - Tredje 3:an
2019-03-24 08:45 Fair Play Cup F11 grupp A 143700010 IBK Lockerud Mariestad - Carlshamns IBK
2019-03-24 09:30 FPC P11 D 144804011 Onsala IBK Rosa - KaRo IBF
2019-03-24 10:15 FPC F13 A-slutspel 143500008 Ettan Grupp C - Tvåan Grupp D
2019-03-24 11:00 FPC F15-16 B-slutspel 143307003 Femte 3:an - Fyran Grupp B
2019-03-24 11:45 FPC F15-16 B-slutspel 143307001 Fyran Grupp E - Fyran Grupp F
2019-03-24 12:30 FPC F13 B-slutspel 143508003 Tredje 3:an - Sjunde 3:an
2019-03-24 13:15 FPC F13 B-slutspel 143508002 Sjätte 3:an - Andra 4:an
2019-03-24 14:00 FPC P11 A 144801013 Bankeryds SMK 1 - Hovmantorps GOIF
2019-03-24 15:30 FPC F15-16 B-slutspel 143307005 Vinnare i match 143307002 - Vinnare i match 143307001
2019-03-24 16:15 FPC F13 B-slutspel 143508005 Vinnare i match 143508002 - Vinnare i match 143508001
2019-03-24 17:45 FPC F15-16 B-slutspel 143307007 Vinnare i match 143307006 - Vinnare i match 143307005
April
2019-04-05 18:00 FPC P14 D 144504002 Lindome IBK Grön - Vallentuna IBK
2019-04-05 19:20 FPC P14 H 144508001 Aneby SK - Craftstadens IBK Oskarshamn
2019-04-05 20:00 FPC P12 H 144708001 IBF Tranås 1 - KFUM Jönköping 2
2019-04-05 20:40 FPC F14 grupp D 143404002 Mullsjö AIS - Täby FC
2019-04-05 21:20 FPC P16 B 144302001 FBC Kalmarsund Ungdom - Frölunda IBK
2019-04-06 08:00 FPC P12 A 144701003 Bankeryds SMK - Craftstadens IBK Oskarshamn Vit
2019-04-06 08:40 FPC P12 B 144702004 KFUM Jönköping 1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom Röd
2019-04-06 09:20 FPC F12 D 143604003 Hovshaga AIF - Fagerhult Habo IBK
2019-04-06 10:00 FPC P14 C 144503004 Fagerhult Habo IBK Ungdom 1 - Varla IBK
2019-04-06 10:40 FPC P14 D 144504003 Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 - Lindome IBK Grön
2019-04-06 11:20 FPC F12 E 143605003 IBF Tranås 2 - Månsarps IBK
2019-04-06 12:00 FPC P12 B 144702005 IBK Lockerud Mariestad Röd - Fagerhult Habo IBK Ungdom Röd
2019-04-06 13:00 FPC P16 B 144302005 Ledberg IBF - FBC Kalmarsund Ungdom
2019-04-06 14:20 FPC F12 D 143604006 Partille IBS - Hovshaga AIF
2019-04-06 15:00 FPC P12 H 144708005 Visby IBK 1 - IBF Tranås 1
2019-04-06 15:40 FPC F14 grupp E 143405005 Huddinge IBS - Värnamo IK
2019-04-06 16:20 FPC P14 H 144508005 IBK Lockerud Mariestad - Craftstadens IBK Oskarshamn
2019-04-06 17:00 FPC P12 C 144703007 Fagerhult Habo IBK Ungdom Svart - Jönköpings IK 1
2019-04-06 18:00 FPC P12 H 144708007 IBF Tranås 1 - Lindome IBK
2019-04-06 19:20 FPC P12 F 144706009 CL98IC Blå - Kinna IBK
2019-04-06 20:00 FPC P12 B 144702009 Forsheda IF - IBK Lockerud Mariestad Röd
2019-04-06 20:40 FPC F14 grupp C 143403010 Lindås Rasta IBK - Hjulsbro IK
2019-04-06 21:20 FPC F14 grupp B 143402009 Hovslätts IK - Mjölby IBK
2019-04-07 08:00 FPC P14 B-slutspel 144509001 Trean Grupp F - Fyran Grupp H
2019-04-07 08:45 FPC P14 B-slutspel 144509003 Trean Grupp G - Fyran Grupp D
2019-04-07 09:30 FPC P14 B-slutspel 144509005 Trean Grupp B - Fyran Grupp C
2019-04-07 10:15 FPC F14 A-Slutspel 143400001 Tvåan Grupp A - Trean Grupp D
2019-04-07 11:00 FPC P12 Bonusmatcher 144710001 Femman Grupp A - Femman Grupp C
2019-04-07 11:45 FPC P12 Bonusmatcher 144710003 Femman Grupp E - Femman Grupp F
2019-04-07 12:30 FPC P12 B-slutspel 144709009 Vinnare i match 144709002 - Vinnare i match 144709001
2019-04-07 13:15 FPC P12 B-slutspel 144709010 Vinnare i match 144709004 - Vinnare i match 144709003
2019-04-07 14:00 FPC P14 B-slutspel 144509009 Vinnare i match 144509002 - Vinnare i match 144509001
2019-04-07 14:45 FPC P14 B-slutspel 144509011 Vinnare i match 144509006 - Vinnare i match 144509005
2019-04-07 15:30 FPC P12 B-slutspel 144709013 Vinnare i match 144709010 - Vinnare i match 144709009
2019-04-07 16:15 FPC P14 B-slutspel 144509013 Vinnare i match 144509010 - Vinnare i match 144509009
2019-04-07 17:45 FPC P14 B-slutspel 144509015 Vinnare i match 144509014 - Vinnare i match 144509013

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis