Huskvarna Sporthall A

Adress
Alfred dalinvägen 2, 56131 Huskvarna
Telefon
036-106985 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-12 10:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904004 Husqvarna IK P09/2 - IBF Tranås P09
2019-10-12 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904005 IBF Tranås P09 - Bankeryds Skid o MK P10/1
2019-10-12 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904006 Bankeryds Skid o MK P10/1 - Husqvarna IK P09/2
2019-10-13 09:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 1 141600013 Husqvarna IK F10/1 - Hovslätts IK F10-11/2
2019-10-13 09:45 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 1 141600015 Skillingaryds IK F09 - Husqvarna IK F10/1
2019-10-13 10:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 1 141600017 Skillingaryds IK F09 - Hovslätts IK F10-11/2
November
2019-11-16 16:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142911019 Husqvarna IK P10/2 - Månsarps IBK P10/3
2019-11-17 14:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142916043 Husqvarna IK P11/1 - Värnamo IK P11/1
2019-11-17 15:20 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142916045 Månsarps IBK P11/1 - Husqvarna IK P11/1
2019-11-17 16:10 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142916047 Månsarps IBK P11/1 - Värnamo IK P11/1
2019-11-30 09:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 5 142912025 Husqvarna IK P10/3 - Jönköpings IK U P11/1
2019-11-30 10:20 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 5 142912027 Forserums IF P11-12 - Husqvarna IK P10/3
2019-11-30 11:10 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 5 142912029 Forserums IF P11-12 - Jönköpings IK U P11/1
December
2019-12-14 09:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900067 Husqvarna IK P10/1 - Ölmstads IS P10-11/1
2019-12-14 09:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900069 Sävsjö IBK P10/1 - Husqvarna IK P10/1
2019-12-14 10:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900071 Sävsjö IBK P10/1 - Ölmstads IS P10-11/1
2019-12-15 10:15 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901040 Husqvarna IK P09/1 - KFUM Jönköping P09/2
2019-12-15 11:15 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901041 KFUM Jönköping P09/2 - Jönköpings IK Ungdom P09/1
2019-12-15 12:15 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901042 Jönköpings IK Ungdom P09/1 - Husqvarna IK P09/1
Januari
2020-01-18 09:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904022 Husqvarna IK P09/2 - Gränna AIS P09
2020-01-18 10:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904023 Gränna AIS P09 - IBF Tranås P09
2020-01-18 11:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904024 IBF Tranås P09 - Husqvarna IK P09/2
2020-01-19 11:20 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 1 141600061 Husqvarna IK F10/2 - Vimmerby IBK F10-11
2020-01-19 12:10 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 1 141600063 Jönköpings IK U F11/2 - Husqvarna IK F10/2
2020-01-19 13:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 1 141600065 Jönköpings IK U F11/2 - Vimmerby IBK F10-11
Februari
2020-02-02 09:20 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142916115 Husqvarna IK P11/2 - Hovslätts IK P12
2020-02-02 10:10 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142916117 Skillingaryds IK P10-11 - Husqvarna IK P11/2
2020-02-02 11:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142916119 Skillingaryds IK P10-11 - Hovslätts IK P12
2020-02-02 12:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 1 141600085 Husqvarna IK F10/1 - Växjö IBK U F10/1
2020-02-02 12:50 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 1 141600087 Sävsjö IBK F10-11 - Husqvarna IK F10/1
2020-02-02 13:40 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 1 141600089 Sävsjö IBK F10-11 - Växjö IBK U F10/1
2020-02-15 09:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142911079 Husqvarna IK P10/2 - Fagerhult Habo IBK U P11/2
2020-02-15 10:20 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142911081 Värnamo IK P10/1 - Husqvarna IK P10/2
2020-02-15 11:10 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142911083 Värnamo IK P10/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/2
2020-02-23 09:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901094 Husqvarna IK P09/1 - Bankeryds Skid o MK P09/2
2020-02-23 10:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901095 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Hovslätts IK P09
2020-02-23 11:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901096 Hovslätts IK P09 - Husqvarna IK P09/1
Mars
2020-03-01 10:30 Pantamera P N Blå Gr 5 (-08) 142812040 Husqvarna IK P08 - Bankeryds Skid o MK P08/2
2020-03-01 12:15 Pantamera P N Blå Gr 2 (-07) 142801050 Husqvarna IK P07 - Bankeryds Skid o MK P08/1
2020-03-01 16:00 Damer Division 2 Norra 141200088 Husqvarna IK - Westbo IBK
2020-03-07 11:45 Pantamera P N Blå Gr 5 (-08) 142812044 Husqvarna IK P08 - Tenhults IF P08/2
2020-03-07 13:30 Pantamera F N Röd Gr 3 (-05) 141403043 Husqvarna IK F04-05/2 - Vimmerby IBK F05-06
2020-03-07 15:15 Pantamera P N Röd Gr 4 (-05) 142700053 Husqvarna IK P05 - Gnosjö IBK P04-05
2020-03-07 17:00 Pantamera P N Röd Gr 2 (-04) 141451086 Husqvarna IK P04 - Nässjö IBF P04
2020-03-08 09:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 5 142912080 Jönköpings IK U P11/1 - KFUM Jönköping P11/3
2020-03-08 11:15 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142916139 Husqvarna IK P11/1 - Gnosjö IBK P11
2020-03-08 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142916142 Gnosjö IBK P11 - Skillingaryds IK P12
2020-03-08 12:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142916143 Tenhults IF P11 - Gnosjö IBK P11
2020-03-15 09:30 Pantamera F N Blå Gr 1 (-07) 141500055 Husqvarna IK F06-08 - Jönköpings IK Ungdom F07
2020-03-21 08:40 FPC P06 grupp B 144601003 Nässjö IBF - CL98IC Vit
2020-03-21 09:20 FPC P06 grupp B 144601004 Värnamo IK - Lindås Rasta IBK
2020-03-21 10:00 FPC P04 grupp A 144400003 Bankeryds SMK - Växjö IBK Utveckling
2020-03-21 10:40 FPC F06 grupp C 143502003 Hovslätts IK - Tofta GIF
2020-03-21 11:20 FPC F04/03 grupp F 143305003 Ale IBF - Nässjö IBF
2020-03-21 12:00 FPC P04 grupp F 144405003 Jönköpings IK Ungdom 2 - Rottne IF
2020-03-21 13:00 FPC P08 grupp C 144802004 Hertzöga BK Gul - Vallentuna IBK 3
2020-03-21 13:40 FPC F08 grupp C 143702005 Gnosjö IBK - Växjö IBK Utveckling Vit
2020-03-21 14:20 FPC P06 grupp E 144604005 Partille IBS - Hovslätts IK
2020-03-21 15:00 FPC F06 grupp A 143500005 Vetlanda IBF - FBC Lerum
2020-03-21 15:40 FPC F06 grupp D 143503005 Huddinge IK Vit - IBK Alingsås
2020-03-21 16:20 FPC P06 grupp I 144608005 Alvesta IBK - Vetlanda IBF P06
2020-03-21 17:00 FPC P06 grupp J 144609005 FBC Karlskrona - Växjö IBK U Vit
2020-03-21 18:00 FPC P08 grupp C 144802009 Vallentuna IBK 3 - Varla IBK Svart 1
2020-03-21 18:40 FPC F04/03 grupp A 143300005 IBK Kungälv - Hovslätts IK
2020-03-21 19:20 FPC P04 grupp C 144402005 Lindome IBK Grön - Täby FC
2020-03-21 20:00 FPC P06 A-slutspel 144610007 Tvåan Grupp A - Trean Grupp F
2020-03-21 20:45 FPC P06 A-slutspel 144610015 Ettan Grupp I - Trean Grupp D
2020-03-22 08:00 FPC F04/03 A-slutspel 143308007 Ettan Grupp D - Tvåan Grupp G
2020-03-22 08:45 FPC P04 A-slutspel 144406005 Ettan Grupp D - Bästa 3:a
2020-03-22 09:30 FPC P06 A-slutspel 144610019 Vinnare i match 144610006 - Vinnare i match 144610005
2020-03-22 10:15 FPC P08 grupp C 144802010 Fagerhult Habo IBK Svart - Vallentuna IBK 3
2020-03-22 11:00 FPC F04/03 A-slutspel 143308012 Vinnare i match 143308008 - Vinnare i match 143308007
2020-03-22 11:45 FPC P06 A-slutspel 144610026 Vinnare i match 144610020 - Vinnare i match 144610019
2020-03-22 14:00 FPC P08 grupp B 144801014 Bankeryds SMK 2 - Hertzöga BK Grön
2020-03-22 14:45 FPC P08 grupp D 144803014 Hovshaga AIF - Vimmerby IBK
2020-03-22 15:30 FPC F08 grupp A 143700013 Hovslätts IK - Växjö IBK Utveckling Blå
2020-03-22 16:15 FPC P08 grupp A 144800013 Bankeryds SMK 1 - Ingelstad IBK
April
2020-04-03 18:00 FPC P07 grupp C 144702001 KFUM Jönköping - Lagan IBK 2
2020-04-03 18:40 FPC P03 grupp C 144302001 Jönköpings IK Ungdom 1 - FBC Karlskrona
2020-04-03 19:20 FPC P05 grupp C 144502001 Husqvarna IK - IBF Tranås
2020-04-03 20:00 FPC P07 grupp G 144706002 FBC Kalmarsund Ungdom - Onsala IBK Svart
2020-04-03 20:40 FPC P05 grupp C 144502002 Växjö IBK Utveckling 2 - Landvetter IBK
2020-04-04 08:40 FPC F05 grupp B 143401003 Skillingaryds IK - Varla IBK
2020-04-04 09:20 FPC P07 grupp I 144708003 Månsarps IBK - Vimmerby IBK
2020-04-04 10:00 FPC P07 grupp B 144701004 Lagan IBK 1 - Varla IBK Svart 2
2020-04-04 10:40 FPC F07 grupp D 143603003 Månsarps IBK - Landvetter IBK Blå
2020-04-04 11:20 FPC F05 grupp B 143401005 IBK Lockerud Mariestad - Hovshaga AIF F05
2020-04-04 12:00 FPC P03 grupp B 144301003 Bankeryds SMK/Fagerhult Habo - Tibro IBK
2020-04-04 13:00 FPC F05 grupp A 143400005 FBC Lerum - Alvesta IBK
2020-04-04 13:40 FPC P05 grupp A 144500005 Bankeryds SMK - Röke IBK
2020-04-04 14:20 FPC P07 grupp E 144704006 Linköping IBK Ungdom Vit - Husqvarna IK
2020-04-04 15:00 FPC P07 grupp C 144702006 Fröjereds IF - KFUM Jönköping
2020-04-04 15:40 FPC F05 grupp A 143400007 Alvesta IBK - Värnamo IK
2020-04-04 16:20 FPC P05 grupp G 144506005 Eslövs IBF - Tenhults IF
2020-04-04 17:00 FPC F07 grupp B 143601005 Carlshamns IBK - Gransholms IF
2020-04-04 18:00 FPC P03 grupp A 144300005 Mullsjö AIS - CL 98 IC
2020-04-04 18:40 FPC P03 grupp B 144301005 Tibro IBK - Lagan IBK
2020-04-05 08:00 FPC P05 A-slutspel 144508003 Ettan Grupp H - Tvåan Grupp C
2020-04-05 08:45 FPC P05 B-slutspel 144509003 Trean Grupp H - Fyran Grupp C
2020-04-05 09:30 FPC P07 B-slutspel 144710021 Trean Grupp C - Trean Grupp G
2020-04-05 10:15 FPC F05 Bonusmatch 143406001 Femman Grupp A - Femman Grupp B
2020-04-05 11:00 FPC P05 A-slutspel 144508010 Vinnare i match 144508004 - Vinnare i match 144508003
2020-04-05 11:45 FPC P05 B-slutspel 144509010 Vinnare i match 144509004 - Vinnare i match 144509003
2020-04-05 14:45 FPC P05 B-slutspel 144509013 Vinnare i match 144509010 - Vinnare i match 144509009
2020-04-05 15:30 FPC P03 B-slutspel 144305005 Vinnare i match 144305002 - Vinnare i match 144305001
2020-04-05 16:15 FPC P07 B-slutspel 144710029 Vinnare i match 144710026 - Vinnare i match 144710025
2020-04-05 17:00 FPC P05 B-slutspel 144509015 Vinnare i match 144509014 - Vinnare i match 144509013

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis