Jönköpings Idrottshus B-hall

Adress
Jönköping





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
December
2018-12-15 08:30 Poolspel Pojkar Medel Gr 9 142908037 Jönköpings IK P10/1 - Bankeryds Skid o MK P10/1
2018-12-15 09:30 Poolspel Pojkar Medel Gr 9 142908038 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/3 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1
2018-12-15 10:30 Poolspel Pojkar Medel Gr 9 142908039 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 - Jönköpings IK P10/1
2018-12-15 11:30 Poolspel Pojkar Medel Gr 9 142908040 Bankeryds Skid o MK P10/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/3
2018-12-15 12:30 Poolspel Pojkar Medel Gr 9 142908041 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/1 - Bankeryds Skid o MK P10/1
2018-12-15 13:30 Poolspel Pojkar Medel Gr 9 142908042 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/3 - Jönköpings IK P10/1
Januari
2019-01-12 16:30 Poolspel Pojkar Svår Gr 19 142918040 Jönköpings IK P09/1 - Jönköpings IK P09/2
2019-01-12 17:30 Poolspel Pojkar Svår Gr 19 142918041 Jönköpings IK P09/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2
2019-01-12 18:30 Poolspel Pojkar Svår Gr 19 142918042 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 - Jönköpings IK P09/1
Februari
2019-02-20 18:45 Pantamera P N Röd Gr 2 (-03) 141450076 Jönköpings IK Ungdom P04/1 - Forserums IF P02-03
2019-02-23 11:30 Pantamera P N Röd Gr 3 (-04) 141452073 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - Forserums IF P04-05
2019-02-23 13:30 Pantamera F N Blå Gr 1 (-06) 141500052 Jönköpings IK F06-07/1 - IBF Tranås F06-07
2019-02-23 15:30 Pantamera P N Röd Gr 1 (-02) 141451072 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - Öjaby Sport IBK P02-03
2019-02-23 17:15 Herrar Division 4 Norra 142400073 IBF PA Jönköping - Skillingaryds IK
Mars
2019-03-02 08:30 Pantamera F N Blå Gr 2 (-06) 141501054 Jönköpings IK F06-07/2 - Tenhults IF F06
2019-03-02 10:30 Pantamera P N Blå Gr 1 (-06) 142800077 Jönköpings IK P06/1 - Aneby SK P05
2019-03-02 12:15 Pantamera P N Blå Gr 4 (-07) 142803078 Jönköpings IK P07/1 - Vetlanda IBF P07
2019-03-02 14:00 Pantamera P N Blå Gr 5 (-07) 142804076 Jönköpings IK P07/2 - IBF Tranås P07
2019-03-02 15:45 Pantamera P N Blå Gr 5 (-07) 142804077 Jönköpings IK P08/1 - Gnosjö IBK P07
2019-03-03 13:30 Pantamera P N Röd Gr 1 (-02) 141451076 Jönköpings IK Ungdom P02 - Jönköpings IK Ungdom P03/1
2019-03-03 15:30 Pantamera P N Röd Gr 2 (-03) 141450078 Jönköpings IK Ungdom P03/2 - Värnamo IK P03
2019-03-03 17:30 Pantamera P N Röd Gr 5 (-05) 142701079 Jönköpings IK Ungdom P05 - Vetlanda IBF P05/1
2019-03-09 13:30 Pantamera P N Blå Gr 5 (-07) 142804083 Jönköpings IK P07/2 - Malmbäcks IF P06-07
2019-03-09 15:15 Herrar Junior Norra 142610083 Jönköping IBK Ungdom HJ - Nässjö IBF HJ
2019-03-10 13:30 Pantamera P N Röd Gr 1 (-02) 141451083 Jönköpings IK Ungdom P02 - S/W 2010 IBK P02-03
2019-03-10 15:30 Pantamera P N Röd Gr 1 (-02) 141451082 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - Östra SK Jönköping P02-03
2019-03-10 17:30 Pantamera P N Röd Gr 2 (-03) 141450085 Jönköpings IK Ungdom P03/2 - Jönköpings IK Ungdom P04/1
2019-03-16 08:30 Pantamera P N Blå Gr 5 (-07) 142804086 Jönköpings IK P08/1 - Jönköpings IK P07/2
2019-03-16 11:00 Pantamera P N Röd Gr 3 (-04) 141452090 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - Aneby SK P03-04
2019-03-16 13:00 Pantamera P N Blå Gr 3 (-06) 142802087 Jönköpings IK P06/2 - Bodafors IBS P06-07
2019-03-16 15:00 Pantamera P N Blå Gr 4 (-07) 142803087 Jönköpings IK P07/1 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07
2019-03-16 17:00 Herrar Division 4 Norra 142400090 IBF PA Jönköping - Hovslätts IBK
2019-03-17 08:30 Pantamera P N Blå Gr 1 (-06) 142800086 Jönköpings IK P06/1 - Hovslätts IK P05-07
2019-03-17 13:30 Pantamera F N Röd Gr 1 (-02) 141400087 Jönköpings IK F02-05/1 - Husqvarna IK F02-03
2019-03-17 15:30 Pantamera F N Röd Gr 2 (-03) 141401087 Jönköpings IK F02-05/2 - Hovslätts IK F04-05/1
2019-03-17 17:30 Pantamera P N Röd Gr 2 (-03) 141450087 Jönköpings IK Ungdom P03/2 - Forserums IF P02-03
2019-03-22 18:00 FPC F13 grupp A 143501001 Alvesta IBK - S/W 2010 IBK
2019-03-22 18:40 FPC P13 A 144601001 Bankeryds SMK 1 - CL98IC 1
2019-03-22 19:20 FPC P15 C 144403002 Fröjereds IF - Lagan IBK
2019-03-22 20:00 FPC F13 grupp A 143501002 Landvetter Wings 1 - Surahammars IBF
2019-03-22 20:40 FPC P13 A 144601002 IBF Backadalen - Olofströms IBK
2019-03-22 21:20 FPC F15/16 grupp A 143301002 Röke IBK - Växjö IBK Utveckling
2019-03-23 08:00 FPC P15 A 144401003 Craftstadens IBK Oskarshamn - FBC Karlskrona
2019-03-23 08:40 FPC F15/16 grupp E 143305004 Skillingaryds IK - Varla IBK
2019-03-23 09:20 Fair Play Cup F11 grupp A 143700003 Jönköpings IK - IBK Lockerud Mariestad
2019-03-23 10:00 FPC P15 B 144402004 Mullsjö AIS - Särö IBK
2019-03-23 10:40 FPC P13 E 144605003 Bankeryds SMK 2 - KaRo IBF
2019-03-23 11:20 FPC P15 G 144407004 KaRo IBF - Röke IBK
2019-03-23 12:00 FPC F13 grupp G 143507003 CL98IC - IBF Linköping
2019-03-23 13:00 FPC P11 B 144802004 Hovshaga AIF - FBC Kalmarsund Ungdom
2019-03-23 13:40 FPC P11 C 144803004 Ingelstad IBK - Bankeryds SMK 2
2019-03-23 14:20 FPC P11 D 144804004 Jönköpings IK 2 - Husqvarna IK
2019-03-23 15:00 FPC F13 grupp B 143502005 Värnamo IK - Ryds SK
2019-03-23 15:40 FPC F13 grupp C 143503005 Skövde IBF - Lindås Waves
2019-03-23 16:20 FPC P15 E 144405005 Rottne IF - Jönköpings IK Ungdom 2
2019-03-23 17:00 FPC P15 G 144407005 Kinna IBK - KaRo IBF
2019-03-23 18:00 FPC P13 F 144606005 IBF Tranås - Partille IBS
2019-03-23 18:40 FPC P11 A 144801009 Bankeryds SMK 1 - Kinna IBK
2019-03-23 19:20 FPC P11 E 144805008 Tenhults IF - Mjölby IBK
2019-03-23 20:00 FPC F13 grupp F 143506005 Varla IBK - Kärra IBK
2019-03-23 20:40 FPC P13 D 144604005 Lindome IBK Vit - Jönköpings IK Ungdom
2019-03-24 08:00 FPC P13 A-slutspel 144600001 Ettan Grupp F - Tvåan Grupp A
2019-03-24 08:45 FPC P11 C 144803011 Pixbo Wallenstam IBF Rödrävar - KFUM Jönköping 2
2019-03-24 09:30 FPC F15-16 A-slutspel 143300008 Ettan Grupp C - Tvåan Grupp E
2019-03-24 10:15 FPC P13 B-slutspel 144609001 Trean Grupp F - Fryan Grupp A
2019-03-24 11:00 FPC P15 A-slutspel 144408001 Ettan Grupp F - Tvåan Grupp G
2019-03-24 11:45 FPC F13 A-slutspel 143500001 Ettan Grupp F - Tvåan Grupp G
2019-03-24 12:30 FPC P13 A-slutspel 144600012 Vinnare i match 144600008 - Vinnare i match 144600007
2019-03-24 13:15 FPC F13 A-slutspel 143500009 Vinnare i match 143500002 - Vinnare i match 143500001
2019-03-24 14:00 FPC P15 A-slutspel 144408012 Vinnare i match 144408008 - Vinnare i match 144408007
2019-03-24 14:45 FPC P11 D 144804014 Jönköpings IK 2 - Månsarps IBK
2019-03-24 15:30 FPC P13 A-slutspel 144600013 Vinnare i match 144600010 - Vinnare i match 144600009
2019-03-24 16:15 FPC F13 A-slutspel 143500013 Vinnare i match 143500010 - Vinnare i match 143500009
April
2019-04-05 18:00 FPC F12 B 143602001 Bankeryds SMK Vit - Tenhults IF
2019-04-05 18:40 FPC P12 B 144702001 Fagerhult Habo IBK Ungdom Röd - Forsheda IF
2019-04-05 19:20 FPC F14 grupp A 143401001 Husqvarna IK - KaRo IBF
2019-04-05 20:00 FPC F12 A 143601002 FBC Lerum - Huddinge IK Vit
2019-04-05 20:40 FPC P12 A 144701002 Craftstadens IBK Oskarshamn Vit - S/W 2010 IBK
2019-04-05 21:20 FPC P14 A 144501002 FBC Lerum - Västerås IBS
2019-04-06 08:00 FPC P16 A 144301003 Perstorp Bälinge IK - S/W 2010 IBK
2019-04-06 08:40 FPC P12 F 144706003 CL98IC Blå - Jönköpings IK 2
2019-04-06 09:20 FPC F14 grupp E 143405003 SSG IF - Huddinge IBS
2019-04-06 10:00 FPC P14 H 144508003 Aneby SK - IBK Lockerud Mariestad
2019-04-06 10:40 FPC P14 G 144507003 Jönköpings IK Ungdom Vit - Lindås Waves
2019-04-06 11:20 FPC P12 A 144701005 S/W 2010 IBK - Alvesta IBK
2019-04-06 12:00 FPC F12 B 143602004 Tenhults IF - Varla IBK Lila
2019-04-06 13:00 FPC F14 grupp A 143401005 IBK Lockerud Mariestad - Husqvarna IK
2019-04-06 13:40 FPC F12 A 143601005 FBC Lerum - Östra SK Jönköping
2019-04-06 14:20 FPC P12 C 144703005 Partille IBS - Fagerhult Habo IBK Ungdom Svart
2019-04-06 15:00 FPC P12 F 144706007 Aneby SK - Jönköpings IK 2
2019-04-06 15:40 FPC P14 C 144503005 Pixbo Wallenstam IBF - Fagerhult Habo IBK Ungdom 1
2019-04-06 16:20 FPC F12 E 143605006 Tofta GIF - IBF Tranås 2
2019-04-06 17:00 FPC P12 A 144701007 Alvesta IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn Vit
2019-04-06 18:00 FPC F14 grupp A 143401008 IBK Lockerud Mariestad - Pixbo Wallenstam IBF
2019-04-06 18:40 FPC P14 B 144502005 Partille IBS - Linköping IBK Ungdom
2019-04-06 19:20 FPC P14 E 144505005 Täby FC - Värnamo IK
2019-04-06 20:00 FPC P12 D 144704009 Mjölby IBK - Månsarps IBK
2019-04-06 20:40 FPC P12 G 144707009 FBC Lerum Svart - Tenhults IF
2019-04-06 21:20 FPC P16 A 144301009 Perstorp Bälinge IK - Vallentuna IBK
2019-04-07 08:00 FPC P12 A-slutspel 144700001 Ettan Grupp F - Tvåan Grupp A
2019-04-07 08:45 FPC F12 A-slutspel 143607002 Ettan Grupp E - Bästa 3:an
2019-04-07 09:30 FPC P12 B-slutspel 144709005 Trean Grupp B - Fyran Grupp D
2019-04-07 10:15 FPC P14 A-slutspel 144500002 Ettan Grupp E - Tvåan Grupp B
2019-04-07 11:00 FPC P12 A-slutspel 144700009 Vinnare i match 144700002 - Vinnare i match 144700001
2019-04-07 11:45 FPC F12 A-slutspel 143607009 Vinnare i match 143607002 - Vinnare i match 143607001
2019-04-07 12:30 FPC P16 A-slutspel 144304001 Ettan Grupp C - Bästa 3:an
2019-04-07 13:15 FPC F14 A-Slutspel 143400012 Vinnare i match 143400008 - Vinnare i match 143400007
2019-04-07 14:00 FPC P14 A-slutspel 144500009 Vinnare i match 144500002 - Vinnare i match 144500001
2019-04-07 14:45 FPC F12 A-slutspel 143607014 Vinnare i match 143607012 - Vinnare i match 143607011
2019-04-07 15:30 FPC F14 A-Slutspel 143400013 Vinnare i match 143400010 - Vinnare i match 143400009
2019-04-07 16:15 FPC P16 A-slutspel 144304005 Vinnare i match 144304002 - Vinnare i match 144304001
2019-04-07 17:45 FPC F12 A-slutspel 143607015 Vinnare i match 143607014 - Vinnare i match 143607013

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis