Rottne Sporthall

Adress
360 40 Rottne
Telefon
0470-91459 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502059 Rottne IF F07-09 - Carlshamns IBK F07-09
Oktober
2020-10-02 19:30 Herrar Division 3 Södra 142301003 Rottne IF - Jämjö IBK
2020-10-10 11:00 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805003 Rottne IF/Braås GoIF P07-08 - Moheda IBK P07-08
2020-10-10 13:00 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455004 Rottne IF P04-05 - CL98IC P05/1
2020-10-10 15:00 Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401001 Rottne IF F04-06 - Vimmerby IBK F 05-06
2020-10-16 19:30 Herrar Division 3 Södra 142301015 Rottne IF - Carlshamns IBK
2020-10-18 15:00 Herrar Utveckling 142500009 Rottne IF U - Moheda IBK U
2020-10-24 11:00 Pantamera PVBlå Gr3(-09) 142807006 Rottne IF P09 - Öjaby Sport IBK P09/1
2020-10-24 13:00 Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401012 Rottne IF F04-06 - CL98IC F05-07
2020-10-25 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911007 Rottne IF/Braås GoIF P11 - Ingelstad IBK P12/1
2020-10-25 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911009 Rottne IF/Braås GoIF P11 - Växjö IBK Utveckling P12/1
2020-10-25 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911011 Växjö IBK Utveckling P12/1 - Ingelstad IBK P12/1
2020-10-30 19:30 Herrar Division 3 Södra 142301027 Rottne IF - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
November
2020-11-07 11:00 Pantamera PVRöd Gr7(-07) 142705018 Rottne IF/Braås GoIF P06-08 - Vetlanda IBF P07-08
2020-11-07 13:00 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455018 Rottne IF P04-05 - Gransholms IF P05-06
2020-11-14 11:00 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502023 Rottne IF F07-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1
2020-11-14 13:00 Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401021 Rottne IF F04-06 - Westerviks IBK F03-05
2020-11-15 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915019 Rottne IF/Braås GoIF P11-12 - Ingelstad IBK P13
2020-11-15 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915021 Rottne IF/Braås GoIF P11-12 - Carlshamns IBK P13/1
2020-11-15 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915023 Carlshamns IBK P13/1 - Ingelstad IBK P13
2020-11-15 13:30 Herrar Utveckling 142500023 Rottne IF U - Ryds SK U
2020-11-20 19:30 Herrar Division 3 Södra 142301045 Rottne IF - Hovshaga AIF B
2020-11-21 11:00 Pantamera PVBlå Gr3(-09) 142807020 Rottne IF P09 - Älmhults IBK P09
2020-11-21 13:00 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805026 Rottne IF/Braås GoIF P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/2
2020-11-21 15:00 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455027 Rottne IF P04-05 - Växjö IBK Utveckling P05/2
2020-11-28 11:00 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502033 Rottne IF F07-09 - CL98IC F08/2
2020-11-28 13:00 Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401031 Rottne IF F04-06 - Alvesta IBK F05
December
2020-12-05 11:00 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502040 Rottne IF F07-09 - Gantesbo IBK F07-09
2020-12-05 13:00 Pantamera PVRöd Gr7(-07) 142705036 Rottne IF/Braås GoIF P06-08 - Hovmantorps GOIF P07-08
2020-12-05 15:00 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455036 Rottne IF P04-05 - Moheda IBK P04-06
2020-12-06 13:30 Herrar Utveckling 142500040 Rottne IF U - KaRo IBF U
2020-12-11 19:30 Herrar Division 3 Södra 142301062 Rottne IF - Växjö IBK Utveckling B
2020-12-12 11:00 Pantamera PVBlå Gr3(-09) 142807027 Rottne IF P09 - Vislanda IF P08-09
2020-12-12 13:00 Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401041 Rottne IF F04-06 - Gransholms IF F05-06
2020-12-19 11:00 Pantamera PVBlå Gr3(-09) 142807031 Rottne IF P09 - Värnamo IK P09/2
2020-12-19 13:00 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502048 Rottne IF F07-09 - Hovshaga AIF F07-08/2
Januari
2021-01-08 19:30 Herrar Division 3 Södra 142301075 Rottne IF - Fliseryds IBK
2021-01-09 11:00 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805053 Rottne IF/Braås GoIF P07-08 - Carlshamns IBK P08-09
2021-01-09 13:00 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455054 Rottne IF P04-05 - Växjö IBK Utveckling P06/1
2021-01-09 15:00 Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401051 Rottne IF F04-06 - Sävsjö IBK F05-06
2021-01-10 13:30 Herrar Utveckling 142500048 Rottne IF U - Öjaby Sport IBK U
2021-01-16 11:00 Pantamera PVBlå Gr3(-09) 142807040 Rottne IF P09 - Alvesta IBK P08-09
2021-01-16 15:00 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455056 Rottne IF P04-05 - KaRo IBF P04-06
2021-01-22 19:30 Herrar Division 3 Södra 142301087 Rottne IF - Älmhults IBK
2021-01-23 11:00 Pantamera PVBlå Gr3(-09) 142807041 Rottne IF P09 - Lagan IBK/Ljungby IB P09
2021-01-23 13:00 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502063 Rottne IF F07-09 - Ljungby IB F07-08
2021-01-23 15:00 Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401061 Rottne IF F04-06 - Lagan IBK F05-06
2021-01-24 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911067 Rottne IF/Braås GoIF P11 - Hovshaga AIF P12/1
2021-01-24 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911069 Rottne IF/Braås GoIF P11 - Växjö IBK Utveckling P13/1
2021-01-24 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911071 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Hovshaga AIF P12/1
2021-01-24 15:00 Herrar Utveckling 142500059 Rottne IF U - Lagan IBK U
2021-01-30 11:00 Pantamera PVRöd Gr7(-07) 142705068 Rottne IF/Braås GoIF P06-08 - Lagan IBK P07-08/1
2021-01-30 13:00 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455068 Rottne IF P04-05 - Öjaby Sport IBK P06-07/1
2021-01-31 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912075 Rottne IF/Braås GoIF P12 - FBC Karlskrona P12/1
2021-01-31 13:30 Herrar Utveckling 142500063 Rottne IF U - FBC Karlskrona U
Februari
2021-02-06 13:00 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502073 Rottne IF F07-09 - Olofströms IBK F08
2021-02-06 16:00 Herrar Division 3 Södra 142301098 Rottne IF - FBC Karlskrona B
2021-02-12 19:30 Herrar Division 3 Södra 142301103 Rottne IF - Väckelsångs IK
2021-02-13 11:00 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805076 Rottne IF/Braås GoIF P07-08 - IFK Lammhult P06-08
2021-02-13 13:00 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455077 Rottne IF P04-05 - Alvesta IBK P05
2021-02-14 13:30 Herrar Utveckling 142500073 Rottne IF U - Ljungbyholms GOIF U
2021-02-21 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915091 Rottne IF/Braås GoIF P11-12 - Öjaby Sport IBK P12/2
2021-02-21 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915093 Rottne IF/Braås GoIF P11-12 - Carlshamns IBK P13/2
2021-02-21 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915095 Carlshamns IBK P13/2 - Öjaby Sport IBK P12/2
2021-02-27 11:00 Pantamera PVBlå Gr3(-09) 142807050 Rottne IF P09 - Växjö IBK Utveckling P09/3
Mars
2021-03-05 19:30 Herrar Division 3 Södra 142301122 Rottne IF - Gransholms IF
2021-03-06 11:00 Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401081 Rottne IF F04-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06
2021-03-12 19:30 Herrar Utveckling 142500090 Rottne IF U - Väckelsångs IK U
2021-03-13 11:00 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502090 Rottne IF F07-09 - Gransholms IF F07-09
2021-03-13 13:00 Pantamera PVRöd Gr7(-07) 142705086 Rottne IF/Braås GoIF P06-08 - Gransholms IF P07-08
2021-03-13 15:00 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455086 Rottne IF P04-05 - Nybro IBK P05-06

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis