Ryds Sporthall

Adress
Ryd
Telefon
0459-81197 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-25 19:30 SmålandsCupen Dam Omg 2, Gr 1 145016003 Ryds SK - Gransholms IF
2020-09-29 18:15 Träningsmatcher Herrar 143100128 Ryds SK (H4) - Carlshamns IBK (HJ18)
Oktober
2020-10-10 12:00 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805004 Ryds SK P07-09 - Carlshamns IBK P08-09
2020-10-10 14:00 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405001 Ryds SK F05-08 - Växjö IBK Utveckling F07/2
2020-10-10 16:00 Herrar Utveckling 142500004 Ryds SK U - Ljungbyholms GOIF U
2020-10-17 13:00 Damer Division 1 141205011 Ryds SK - Husqvarna IK
2020-10-17 15:30 Damjunior 20 141320006 Ryds SK DJ20 - Husqvarna IK DJ20
2020-10-23 19:30 Herrar Division 4 Sydvästra 142401015 Ryds SK - Alvesta IBK
2020-10-25 12:00 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405012 Ryds SK F05-08 - Carlshamns IBK F06-08
2020-10-25 14:00 Damjunior 20 141320011 Ryds SK DJ20 - Hovshaga AIF DJ20
November
2020-11-01 10:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603001 Ryds SK F10-12 - Alvesta IBK F11/1
2020-11-01 11:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603002 Öjaby Sport IBK F11-12/2 - Öjaby Sport IBK F11-12/1
2020-11-01 12:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603003 Ryds SK F10-12 - Öjaby Sport IBK F11-12/1
2020-11-01 13:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603004 Alvesta IBK F11/1 - Öjaby Sport IBK F11-12/2
2020-11-01 14:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603005 Öjaby Sport IBK F11-12/1 - Alvesta IBK F11/1
2020-11-01 15:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603006 Öjaby Sport IBK F11-12/2 - Ryds SK F10-12
2020-11-04 19:30 Herrar Division 4 Sydvästra 142401027 Ryds SK - KaRo IBF
2020-11-06 19:30 Herrar Utveckling 142500018 Ryds SK U - KaRo IBF U
2020-11-07 11:00 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805018 Ryds SK P07-09 - Hovshaga AIF P08
2020-11-07 13:00 Damer Division 1 141205024 Ryds SK - Vetlanda IBF
2020-11-07 15:30 Damjunior 20 141320016 Ryds SK DJ20 - Vetlanda IBF DJ20
2020-11-15 11:30 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405021 Ryds SK F05-08 - Hovshaga AIF F06/2
2020-11-19 18:30 Damjunior 20 141320025 Ryds SK DJ20 - Olofströms IBK DJ20
2020-11-20 19:30 Herrar Division 4 Sydvästra 142401045 Ryds SK - Lagan IBK B
2020-11-21 11:30 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805027 Ryds SK P07-09 - IFK Lammhult P06-08
2020-11-21 13:30 Damer Division 1 141205034 Ryds SK - Hovslätts IBK
2020-11-21 16:00 Herrar Utveckling 142500027 Ryds SK U - Moheda IBK U
2020-11-22 10:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908037 Ryds SK P10-12 - Ljungby IB P10-11/2
2020-11-22 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908038 Värnamo IK P11/1 - Värnamo IK P11/2
2020-11-22 12:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908039 Ryds SK P10-12 - Värnamo IK P11/2
2020-11-22 13:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908040 Ljungby IB P10-11/2 - Värnamo IK P11/1
2020-11-22 14:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908041 Värnamo IK P11/2 - Ljungby IB P10-11/2
2020-11-22 15:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908042 Värnamo IK P11/1 - Ryds SK P10-12
2020-11-27 19:30 Herrar Division 4 Sydvästra 142401049 Ryds SK - Öjaby Sport IBK
2020-11-28 12:00 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405031 Ryds SK F05-08 - Ingelstad IBK F05-06
2020-11-29 12:00 Damjunior 20 141320035 Ryds SK DJ20 - FBC Karlskrona DJ20
December
2020-12-02 19:30 Herrar Utveckling 142500036 Ryds SK U - Väckelsångs IK U
2020-12-06 14:00 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805036 Ryds SK P07-09 - Växjö IBK Utveckling P08/2
2020-12-12 13:30 Damer Division 1 141205044 Ryds SK - Sävsjö IBK
2020-12-12 16:00 Herrar Division 4 Sydvästra 142401062 Ryds SK - Ljungby IB
2020-12-13 12:00 Damjunior 20 141320045 Ryds SK DJ20 - Växjö IBK Utveckling DJ20
2020-12-18 19:30 Damer Division 1 141205049 Ryds SK - Olofströms IBK
Januari
2021-01-08 19:30 Herrar Division 4 Sydvästra 142401075 Ryds SK - KF Ljungby
2021-01-09 12:00 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405051 Ryds SK F05-08 - Ljungby IB F05-06
2021-01-17 12:00 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805056 Ryds SK P07-09 - Öjaby Sport IBK P08
2021-01-22 19:30 Damer Division 1 141205064 Ryds SK - Värnamo IK
2021-01-23 14:00 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405061 Ryds SK F05-08 - FBC Kalmarsund Ungdom F05-06
2021-01-23 16:00 Herrar Division 4 Sydvästra 142401087 Ryds SK - Ingelstad IBK B
2021-01-24 12:00 Herrar Utveckling 142500056 Ryds SK U - FBC Karlskrona U
2021-01-31 12:00 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805068 Ryds SK P07-09 - Moheda IBK P07-08
Februari
2021-02-05 19:30 Herrar Division 4 Sydvästra 142401098 Ryds SK - Älmhults IBK B
2021-02-07 14:00 Herrar Utveckling 142500068 Ryds SK U - Rottne IF U
2021-02-12 19:30 Damer Division 1 141205074 Ryds SK - FBC Karlskrona
2021-02-13 14:00 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805077 Ryds SK P07-09 - Ingelstad IBK P08-09
2021-02-13 16:00 Herrar Division 4 Sydvästra 142401103 Ryds SK - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK
2021-02-14 10:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603073 Ryds SK F10-12 - Gransholms IF F11-12
2021-02-14 11:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603074 Öjaby Sport IBK F11-12/2 - Öjaby Sport IBK F11-12/1
2021-02-14 12:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603075 Ryds SK F10-12 - Öjaby Sport IBK F11-12/1
2021-02-14 13:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603076 Gransholms IF F11-12 - Öjaby Sport IBK F11-12/2
2021-02-14 14:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603077 Öjaby Sport IBK F11-12/1 - Gransholms IF F11-12
2021-02-14 15:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603078 Öjaby Sport IBK F11-12/2 - Ryds SK F10-12
2021-02-27 13:00 Herrar Utveckling 142500077 Ryds SK U - Lagan IBK U
Mars
2021-03-06 11:30 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405081 Ryds SK F05-08 - FBC Karlskrona F05-06
2021-03-06 13:30 Damer Division 1 141205084 Ryds SK - Vimmerby IBK
2021-03-06 16:00 Herrar Division 4 Sydvästra 142401122 Ryds SK - Hovmantorps GOIF B
2021-03-07 10:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908157 Ryds SK P10-12 - Ingelstad IBK P10-11/1
2021-03-07 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908158 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Växjö IBK Utveckling P11/5
2021-03-07 12:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908159 Ryds SK P10-12 - Växjö IBK Utveckling P11/5
2021-03-07 13:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908160 Ingelstad IBK P10-11/1 - Växjö IBK Utveckling P12/2
2021-03-07 14:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908161 Växjö IBK Utveckling P11/5 - Ingelstad IBK P10-11/1
2021-03-07 15:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908162 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Ryds SK P10-12
2021-03-14 11:30 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805086 Ryds SK P07-09 - Rottne IF/Braås GoIF P07-08
2021-03-14 13:30 Damjunior 20 141320085 Ryds SK DJ20 - Värnamo IK DJ20
2021-03-14 16:00 Herrar Utveckling 142500086 Ryds SK U - Öjaby Sport IBK U

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis