Skillingaryds Arena

Adress
Storgatan , Skillingaryd





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2022-08-20 16:00 SmålandsCupen H Omg1,Gr2 145002001 Skillingaryds IK - Månsarps IBK
Oktober
2022-10-08 10:00 Pantamera F Norra Röd Gr 4 (-10) 141406005 Skillingaryds IK F09-11 - Värnamo IK F10-11
2022-10-08 12:00 Pantamera F Norra Röd Gr 2 (-08) 141402005 Skillingaryds IK F07-08 - Gnosjö IBK F07-08
2022-10-08 14:00 Pantamera P Norra Blå Gr 6 (-12) 142811001 Skillingaryds IK P12-13/2 - Sävsjö IBK P12
2022-10-15 11:00 Pantamera P Norra Blå Gr 2 (-11) 142801006 Skillingaryds IK P10-11 - Forsheda IF P10-12
2022-10-15 13:00 Damer Division 2 Västra 141202010 Skillingaryds IK - Ingelstad IBK
2022-10-15 16:00 Herrar Division 4 NordVästra 142400007 Skillingaryds IK - Husqvarna IK B
2022-10-16 10:00 Pantamera P Norra Blå Gr 5 (-12) 142810008 Skillingaryds IK P12-13/1 - Värnamo IK P12/2
2022-10-16 12:00 Pantamera P Norra Röd Gr 5 (-09) 142703008 Skillingaryds IK P08-09 - IBF Tranås P09
2022-10-22 10:00 Pantamera F Norra Röd Gr 4 (-10) 141406015 Skillingaryds IK F09-11 - Jönköpings IK F11/2
2022-10-22 12:00 Pantamera P Norra Blå Gr 2 (-11) 142801011 Skillingaryds IK P10-11 - Nässjö IBF P11/2
2022-10-22 14:00 Pantamera P Norra Röd Gr 1 (-06) 141450015 Skillingaryds IK P06-07 - Vimmerby IBK P06-07
2022-10-23 10:00 Pantamera P Norra Blå Gr 6 (-12) 142811012 Skillingaryds IK P12-13/2 - Vetlanda IBF P12
2022-10-27 20:00 Herrar Division 4 NordVästra 142400023 Skillingaryds IK - S/W 2010 IBK
2022-10-29 12:00 Pantamera F Norra Röd Gr 4 (-10) 141406019 Skillingaryds IK F09-11 - Nässjö IBF F10-11
2022-10-29 14:00 Pantamera F Norra Röd Gr 2 (-08) 141402019 Skillingaryds IK F07-08 - Jönköpings IK Utveckling F08-09
2022-10-29 16:00 Pantamera P Norra Röd Gr 1 (-06) 141450019 Skillingaryds IK P06-07 - Tenhults IF P06
November
2022-11-05 14:00 Herrar Division 4 NordVästra 142400031 Skillingaryds IK - Värnamo IK B
2022-11-12 10:00 Pantamera P Norra Blå Gr 2 (-11) 142801025 Skillingaryds IK P10-11 - Hovslätts IK P11
2022-11-12 12:00 Pantamera P Norra Röd Gr 5 (-09) 142703022 Skillingaryds IK P08-09 - Hovslätts IK P09
2022-11-12 14:00 Damer Division 2 Västra 141202024 Skillingaryds IK - Nässjö IBF
2022-11-13 10:00 Pantamera P Norra Blå Gr 6 (-12) 142811021 Skillingaryds IK P12-13/2 - Vimmerby IBK P12
2022-11-19 10:00 Pantamera P Norra Blå Gr 5 (-12) 142810030 Skillingaryds IK P12-13/1 - Husqvarna IK P12/3
2022-11-19 12:00 Pantamera P Norra Röd Gr 5 (-09) 142703030 Skillingaryds IK P08-09 - Nässjö IBF P09
2022-11-19 14:00 Pantamera P Norra Röd Gr 1 (-06) 141450028 Skillingaryds IK P06-07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P07
2022-11-19 16:00 Herrar Division 4 NordVästra 142400048 Skillingaryds IK - Forsheda IF
2022-11-20 10:00 Pantamera F Norra Röd Gr 4 (-10) 141406028 Skillingaryds IK F09-11 - Husqvarna IK F10-11/1
2022-11-20 12:00 Pantamera F Norra Röd Gr 2 (-08) 141402028 Skillingaryds IK F07-08 - Nässjö IBF F07-08
2022-11-26 10:00 Pantamera P Norra Blå Gr 6 (-12) 142811031 Skillingaryds IK P12-13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2
2022-11-26 12:00 Pantamera P Norra Blå Gr 2 (-11) 142801035 Skillingaryds IK P10-11 - Värnamo IK P11
2022-11-26 14:00 Damer Division 2 Västra 141202034 Skillingaryds IK - Gnosjö IBK
December
2022-12-03 10:00 Pantamera P Norra Blå Gr 5 (-12) 142810039 Skillingaryds IK P12-13/1 - Tenhults IF P12-13
2022-12-03 12:00 Pantamera P Norra Röd Gr 1 (-06) 141450037 Skillingaryds IK P06-07 - Sävsjö IBK P07/2
2022-12-03 14:00 Herrar Division 4 NordVästra 142400053 Skillingaryds IK - Forserums IF
2022-12-04 10:00 Pantamera F Norra Röd Gr 4 (-10) 141406037 Skillingaryds IK F09-11 - IBF Tranås F10-11
2022-12-04 12:00 Pantamera P Norra Röd Gr 5 (-09) 142703039 Skillingaryds IK P08-09 - Hestra Skid O SK P07-09
2022-12-04 14:00 Pantamera F Norra Röd Gr 2 (-08) 141402037 Skillingaryds IK F07-08 - Hovslätts IK F08-09
2022-12-10 12:00 Pantamera P Norra Blå Gr 2 (-11) 142801045 Skillingaryds IK P10-11 - Forserums IF P11
2022-12-17 11:00 Pantamera P Norra Röd Gr 5 (-09) 142703047 Skillingaryds IK P08-09 - KFUM Jönköping P09/1
2022-12-17 13:00 Damer Division 2 Västra 141202044 Skillingaryds IK - IBF Tranås
2022-12-17 16:00 Herrar Division 4 NordVästra 142400065 Skillingaryds IK - Jönköpings IK Utveckling B
2022-12-18 10:00 Pantamera P Norra Blå Gr 5 (-12) 142810047 Skillingaryds IK P12-13/1 - Bankeryds Skid o MK P12/3
2022-12-18 12:00 Pantamera P Norra Blå Gr 2 (-11) 142801050 Skillingaryds IK P10-11 - Sävsjö IBK P11/2
Januari
2023-01-07 13:00 Damer Division 2 Västra 141202049 Skillingaryds IK - Ryds SK
2023-01-07 16:00 Herrar Division 4 NordVästra 142400069 Skillingaryds IK - Westbo IBK
2023-01-14 10:00 Pantamera F Norra Röd Gr 4 (-10) 141406055 Skillingaryds IK F09-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1
2023-01-14 12:00 Pantamera F Norra Röd Gr 2 (-08) 141402055 Skillingaryds IK F07-08 - IBF Tranås F08-09
2023-01-14 14:00 Pantamera P Norra Röd Gr 1 (-06) 141450055 Skillingaryds IK P06-07 - IBK Husar P06-07
2023-01-15 10:00 Pantamera P Norra Blå Gr 6 (-12) 142811051 Skillingaryds IK P12-13/2 - Jönköpings IK P12/2
2023-01-21 13:00 Damer Division 2 Västra 141202060 Skillingaryds IK - Husqvarna IK B
2023-01-21 16:00 Herrar Division 4 NordVästra 142400082 Skillingaryds IK - Månsarps IBK B
2023-01-22 10:00 Pantamera P Norra Blå Gr 5 (-12) 142810058 Skillingaryds IK P12-13/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P13
2023-01-22 12:00 Pantamera P Norra Röd Gr 5 (-09) 142703058 Skillingaryds IK P08-09 - Jönköpings IK P09/3
2023-01-28 11:00 Pantamera P Norra Blå Gr 2 (-11) 142801065 Skillingaryds IK P10-11 - Husqvarna IK P11/2
2023-01-28 13:00 Damer Division 2 Västra 141202064 Skillingaryds IK - Hovshaga AIF
2023-01-29 10:00 Pantamera P Norra Blå Gr 5 (-12) 142810062 Skillingaryds IK P12-13/1 - S/W 2010 IBK P12-13
2023-01-29 12:00 Pantamera P Norra Blå Gr 6 (-12) 142811061 Skillingaryds IK P12-13/2 - Hovslätts IK P13
2023-01-29 14:00 Pantamera P Norra Röd Gr 5 (-09) 142703062 Skillingaryds IK P08-09 - Vetlanda IBF P09
Februari
2023-02-04 10:00 Pantamera F Norra Röd Gr 4 (-10) 141406069 Skillingaryds IK F09-11 - Hestra Skid O SK F08-10
2023-02-04 12:00 Pantamera F Norra Röd Gr 2 (-08) 141402069 Skillingaryds IK F07-08 - Månsarps IBK F08-09/1
2023-02-04 14:00 Pantamera P Norra Röd Gr 1 (-06) 141450069 Skillingaryds IK P06-07 - KFUM Jönköping P06
2023-02-11 15:00 Herrar Division 4 NordVästra 142400106 Skillingaryds IK - Hestra Skid O SK
2023-02-18 10:00 Pantamera P Norra Blå Gr 6 (-12) 142811071 Skillingaryds IK P12-13/2 - Forserums IF P12
2023-02-18 12:00 Pantamera P Norra Blå Gr 2 (-11) 142801075 Skillingaryds IK P10-11 - KFUM Jönköping P11/2
2023-02-18 14:00 Damer Division 2 Västra 141202074 Skillingaryds IK - Westbo IBK
Mars
2023-03-04 10:00 Pantamera P Norra Röd Gr 5 (-09) 142703080 Skillingaryds IK P08-09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1
2023-03-04 12:00 Pantamera F Norra Röd Gr 2 (-08) 141402078 Skillingaryds IK F07-08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09
2023-03-04 14:00 Pantamera P Norra Röd Gr 1 (-06) 141450078 Skillingaryds IK P06-07 - Jönköpings IK P07/1
2023-03-05 10:00 Pantamera P Norra Blå Gr 5 (-12) 142810080 Skillingaryds IK P12-13/1 - Gränna AIS P12/2
2023-03-11 10:00 Pantamera P Norra Blå Gr 6 (-12) 142811081 Skillingaryds IK P12-13/2 - Husqvarna IK P12/4
2023-03-11 12:00 Pantamera P Norra Blå Gr 2 (-11) 142801085 Skillingaryds IK P10-11 - Månsarps IBK P11/1
2023-03-11 15:00 Herrar Division 4 NordVästra 142400125 Skillingaryds IK - Sportklubben Beduinerna
2023-03-18 10:00 Pantamera F Norra Röd Gr 4 (-10) 141406087 Skillingaryds IK F09-11 - S/W 2010 IBK F10
2023-03-18 12:00 Pantamera F Norra Röd Gr 2 (-08) 141402087 Skillingaryds IK F07-08 - Aneby SK F06-08
2023-03-19 10:00 Pantamera P Norra Blå Gr 5 (-12) 142810089 Skillingaryds IK P12-13/1 - KFUM Jönköping P13/1
2023-03-19 12:00 Pantamera P Norra Röd Gr 5 (-09) 142703089 Skillingaryds IK P08-09 - Värnamo IK P09-10
2023-03-19 14:00 Pantamera P Norra Röd Gr 1 (-06) 141450087 Skillingaryds IK P06-07 - Hovslätts IK P07

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis