Skogshaga Sporthall

Adress
Norra vägen 3, 59341 Västervik





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401072 Westerviks IBK F03-06 - Alvesta IBK F05
Pantamera FMRöd Gr2(-05) 141401066 Westerviks IBK F03-06 - Rottne IF F04-06
November
2020-11-07 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001011 Westerviks IBK P 05/06 - Solfjäderstaden IBK P 05/06
2020-11-07 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006022 Westerviks IBK P 08 - IBF Linköping P 08
2020-11-14 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004018 Westerviks IBK P 07 - Svinstadsjöns IF P 06/08
2020-11-14 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001016 Westerviks IBK P 05/06 - Linghems SK P 00/04
2020-11-28 11:00 Pantamera FNBlå Gr1(-08) 141500033 Westerviks IBK F08-09 - Nässjö IBF F07-08/2
2020-11-29 10:45 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004026 Westerviks IBK P 07 - IBF Norrköping P 06
2020-11-29 12:45 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006041 Westerviks IBK P 08 - Linköping IBK Ungdom P 08:88 Svart
2020-11-29 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001023 Westerviks IBK P 05/06 - Hjulsbro IK Blå
December
2020-12-01 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001026 Westerviks IBK P 05/06 - Linköping IBK Ungdom Röd B
2020-12-05 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006047 Westerviks IBK P 08 - Bergs IK P 08
2020-12-05 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004032 Westerviks IBK P 07 - Linghems SK P 05/08
2020-12-05 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001029 Westerviks IBK P 05/06 - IBF Kolmården P 03/05
2020-12-12 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904027 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - Westerviks IBK P10
2020-12-12 13:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904026 FBC Kalmarsund Ungdom P11/3 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1
2020-12-12 14:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904025 Westerviks IBK P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/3
2020-12-13 12:45 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001034 Westerviks IBK P 05/06 - Ledberg IBF P 04/05 Vit
2020-12-19 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004044 Westerviks IBK P 07 - IBF Kolmården P 06/07
2020-12-19 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006058 Westerviks IBK P 08 - Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit
Januari
2021-01-16 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006068 Westerviks IBK P 08 - BK Vingen Röd
2021-01-16 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001048 Westerviks IBK P 05/06 - Linköping IBK Ungdom Röd B Svart
2021-01-24 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004059 Westerviks IBK P 07 - Bergs IK P 06/07 Vit
2021-01-31 13:15 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006079 Westerviks IBK P 08 - Rimforsa IF P 07/08
2021-01-31 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001054 Westerviks IBK P 05/06 - Linköping IBK Ungdom Röd B
Februari
2021-02-06 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006093 Westerviks IBK P 08 - Boets IK P 07/08
2021-02-06 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004067 Westerviks IBK P 07 - Solfjäderstaden IBK P 07
2021-02-07 14:45 Pantamera FNBlå Gr1(-08) 141500073 Westerviks IBK F08-09 - Hovslätts IK F08-09
2021-02-13 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904064 Westerviks IBK P10 - CL98IC P10/2
2021-02-13 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904065 CL98IC P10/2 - CL98IC P10/1
2021-02-13 13:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904066 CL98IC P10/1 - Westerviks IBK P10
2021-02-13 14:15 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006101 Westerviks IBK P 08 - IBF Norrköping P 07/08
2021-02-13 15:45 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001067 Westerviks IBK P 05/06 - Solfjäderstaden IBK P 05/06
Mars
2021-03-13 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004083 Westerviks IBK P 07 - Linköping IBK Ungdom P 06 Svart
2021-03-16 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006120 Westerviks IBK P 08 - IBK Mantorp P/F 08
2021-03-20 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001079 Westerviks IBK P 05/06 - Hjulsbro IK Blå
2021-03-27 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006131 Westerviks IBK P 08 - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis