Skogshaga Sporthall

Adress
Norra vägen 3, 59341 Västervik





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-06 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002003 Westerviks IBK P 05-06 - Hjulsbro IK Röd 2
2019-10-06 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006001 Westerviks IBK P 07 - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit
2019-10-19 15:30 Pantamera F V Blå Gr 2 (-08) 141503002 Westerviks IBK F08 - Sandbäckshults IBK F08-09
2019-10-20 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001008 Westerviks IBK P 04 - Hjulsbro IK Röd 1
2019-10-20 13:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201004 Westerviks IBK F 04-05 - Bergs IK F 05/07
2019-10-20 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006011 Westerviks IBK P 07 - IBK Mantorp P 06/07
2019-10-21 20:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002015 Westerviks IBK P 05-06 - Åby IBK Ungdom P02-04
2019-10-26 12:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201008 Westerviks IBK F 04-05 - IBF Linköping/Hjulsbro IK
2019-10-27 14:15 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000017 Westerviks IBK P 01-03 - Borensberg IBC P02/05
November
2019-11-09 10:30 Pantamera F V Blå Gr 2 (-08) 141503009 Westerviks IBK F08 - Vetlanda IBF F08
2019-11-10 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001017 Westerviks IBK P 04 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart
2019-11-10 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002021 Westerviks IBK P 05-06 - IBF Kolmården P 03/05
2019-11-10 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006021 Westerviks IBK P 07 - Åby IBK Ungdom P06/05
2019-11-17 14:00 Pantamera F V Blå Gr 2 (-08) 141503016 Westerviks IBK F08 - Växjö IBK Utveckling F08/2
2019-11-23 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006031 Westerviks IBK P 07 - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit
2019-11-23 13:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201017 Westerviks IBK F 04-05 - Linköping IBK Ungdom F 05:18 Vit
2019-11-23 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000033 Westerviks IBK P 01-03 - IBF Norrköping P 02/03
December
2019-12-01 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002036 Westerviks IBK P 05-06 - Linghems SK Röd
2019-12-01 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001027 Westerviks IBK P 04 - Ledberg IBF P 05 Grön
2019-12-08 14:15 Pantamera F V Blå Gr 2 (-08) 141503023 Westerviks IBK F08 - IBK Svala F07-08
2019-12-14 11:00 Pojkar Blå Klass A 233000073 Westerviks IBK P 08 - Bergs IK P 08 Gul
2019-12-14 12:00 Pojkar Blå Klass A 233000074 Linköping IBK Ungdom P 07:75 Svart - Rimforsa IF P-07/08
2019-12-14 13:00 Pojkar Blå Klass A 233000075 Rimforsa IF P-07/08 - Westerviks IBK P 08
2019-12-14 14:00 Pojkar Blå Klass A 233000076 Bergs IK P 08 Gul - Linköping IBK Ungdom P 07:75 Svart
2019-12-14 15:00 Pojkar Blå Klass A 233000077 Bergs IK P 08 Gul - Rimforsa IF P-07/08
2019-12-14 16:00 Pojkar Blå Klass A 233000078 Westerviks IBK P 08 - Linköping IBK Ungdom P 07:75 Svart
2019-12-15 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902040 Westerviks IBK P09 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09
2019-12-15 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902041 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - FBC Drag P09
2019-12-15 13:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902042 FBC Drag P09 - Westerviks IBK P09
Januari
2020-01-12 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006041 Westerviks IBK P 07 - IBF Norrköping P 05/06
2020-01-19 10:45 Pantamera F V Blå Gr 2 (-08) 141503036 Westerviks IBK F08 - Hjältevad Mariannelund IS F07
2020-01-19 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002046 Westerviks IBK P 05-06 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit
2020-01-19 14:45 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201027 Westerviks IBK F 04-05 - IBK Åtvidaberg F 02/05
2020-01-25 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006051 Westerviks IBK P 07 - Bergs IK P 07 Svart
2020-01-25 12:45 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201030 Westerviks IBK F 04-05 - Solfjäderstaden IBK F 05 Röd
2020-01-25 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001034 Westerviks IBK P 04 - Bergs IK P 05
2020-01-25 16:15 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000049 Westerviks IBK P 01-03 - Linköping IBK Ungdom P 04:45/41 Vit
Februari
2020-02-02 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001038 Westerviks IBK P 04 - Hjulsbro IK Röd 1
2020-02-08 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002059 Westerviks IBK P 05-06 - Hjulsbro IK Röd 2
2020-02-08 13:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201034 Westerviks IBK F 04-05 - Bergs IK F 05/07
2020-02-08 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006061 Westerviks IBK P 07 - Bergs IK P 06 Gul
2020-02-22 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902079 Westerviks IBK P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2
2020-02-22 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902080 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Slätafly/SK IBK P09-P10
2020-02-22 13:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902081 Slätafly/SK IBK P09-P10 - Westerviks IBK P09
2020-02-23 14:15 Pantamera F V Blå Gr 2 (-08) 141503046 Westerviks IBK F08 - Vimmerby IBK F08-09
Mars
2020-03-01 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000065 Westerviks IBK P 01-03 - Solfjäderstaden IBK P 02/04
2020-03-01 14:45 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201038 Westerviks IBK F 04-05 - IBF Linköping/Hjulsbro IK
2020-03-07 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006071 Westerviks IBK P 07 - Solfjäderstaden IBK P 07
2020-03-07 12:45 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002071 Westerviks IBK P 05-06 - Åby IBK Ungdom P02-04
2020-03-07 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001047 Westerviks IBK P 04 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart
2020-03-08 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000069 Westerviks IBK P 01-03 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart
2020-03-08 14:15 Pantamera F V Blå Gr 2 (-08) 141503055 Westerviks IBK F08 - Sävsjö IBK F08-09
2020-03-15 14:15 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000073 Westerviks IBK P 01-03 - Borensberg IBC P02/05
2020-03-21 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001057 Westerviks IBK P 04 - Ledberg IBF P 05 Grön
2020-03-21 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006081 Westerviks IBK P 07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit
2020-03-21 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002077 Westerviks IBK P 05-06 - IBF Kolmården P 03/05
2020-03-28 11:00 Pojkar Blå Klass A 233000169 Westerviks IBK P 08 - Finspång IBK PF 07/08 Röd
2020-03-28 12:00 Pojkar Blå Klass A 233000170 Linköping IBK Ungdom P 08:87 Svart - Rimforsa IF P-07/08
2020-03-28 13:00 Pojkar Blå Klass A 233000171 Rimforsa IF P-07/08 - Westerviks IBK P 08
2020-03-28 14:00 Pojkar Blå Klass A 233000172 Finspång IBK PF 07/08 Röd - Linköping IBK Ungdom P 08:87 Svart
2020-03-28 15:00 Pojkar Blå Klass A 233000173 Finspång IBK PF 07/08 Röd - Rimforsa IF P-07/08
2020-03-28 16:00 Pojkar Blå Klass A 233000174 Westerviks IBK P 08 - Linköping IBK Ungdom P 08:87 Svart
2020-03-29 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000081 Westerviks IBK P 01-03 - Ledberg IBF P 03
2020-03-29 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001060 Westerviks IBK P 04 - IBF Norrköping P 03/04

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis