Vedeby Sporthall A

Adress
Vedebyskolan, Lyckeby
Telefon
0455-303428 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
2023-01-28 12:30 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454061 FBC Karlskrona P07 - CL98IC P07/2
2023-01-28 15:00 HerrJunior 17 SydÖstra 142612068 FBC Karlskrona HJ17 - CL98IC HJ17
2023-01-29 11:00 Pantamera P Mellersta/Syd Röd Gr 3 (-08) 142701049 FBC Karlskrona P08 - Väckelsångs IK P08
2023-01-29 13:00 Herrar Division 4 SydÖstra 142403094 FBC Karlskrona B - Ljungbyholms GOIF B
2023-01-29 15:30 Damer Division 1 141205052 FBC Karlskrona - Jönköpings IK Utveckling
Februari
2023-02-03 20:00 Herrar Division 2 142200096 FBC Karlskrona - Vimmerby IBK
2023-02-04 15:00 Damer Division 1 141205066 FBC Karlskrona - CL98IC
2023-02-05 12:00 Damjunior 20 141320074 FBC Karlskrona DJ20 - Växjö IBK Utveckling DJ20
2023-02-05 15:00 Pantamera P Östra Röd Gr 7 (-10) 142709067 FBC Karlskrona P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1
2023-02-12 12:00 HerrJunior 17 SydÖstra 142612027 FBC Karlskrona HJ17 - Öjaby Sport IBK HJ17
2023-02-17 19:30 Herrar Division 2 142200106 FBC Karlskrona - Växjö IBK Utveckling
2023-02-18 10:00 Pantamera P Mellersta/Syd Röd Gr 3 (-08) 142701074 FBC Karlskrona P08 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2
2023-02-18 12:00 HerrJunior 17 SydÖstra 142612077 FBC Karlskrona HJ17 - Craftstadens IBK HJ17
2023-02-18 15:00 Damer Division 1 141205072 FBC Karlskrona - Olofströms IBK
2023-02-19 12:00 Pantamera P Östra Röd Gr 8 (-10) 142711044 FBC Karlskrona P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10
2023-02-19 14:00 Pantamera F Östra Röd Gr 1 (-07) 141401042 FBC Karlskrona F07-09 - Hovshaga AIF F07-08
2023-02-19 16:00 Pantamera F Östra Röd Gr 3 (-09) 141409042 FBC Karlskrona F09-10 - CL98IC F10/1
2023-02-26 13:00 Herrar Division 4 SydÖstra 142403112 FBC Karlskrona B - Carlshamns IBK B
2023-02-26 15:30 Damjunior 20 141320034 FBC Karlskrona DJ20 - Olofströms IBK DJ20
Mars
2023-03-04 15:00 Damer Division 1 141205082 FBC Karlskrona - Vetlanda IBF
2023-03-05 12:00 Damjunior 20 141320084 FBC Karlskrona DJ20 - Alvesta IBK DJ20
2023-03-05 15:00 HerrJunior 17 SydÖstra 142612054 FBC Karlskrona HJ17 - Hovshaga AIF HJ17
2023-03-10 19:30 Herrar Division 2 142200125 FBC Karlskrona - Gransholms IF
2023-03-11 10:00 Pantamera P Mellersta/Syd Röd Gr 3 (-08) 142701084 FBC Karlskrona P08 - CL98IC P08/2
2023-03-11 12:00 Pantamera F Östra Röd Gr 3 (-09) 141409051 FBC Karlskrona F09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10
2023-03-11 14:00 Pantamera F Östra Röd Gr 1 (-07) 141401051 FBC Karlskrona F07-09 - FBC Kalmarsund Ungdom F07
2023-03-11 16:00 HerrJunior 17 SydÖstra 142612086 FBC Karlskrona HJ17 - Växjö IBK Utveckling HJ17
2023-03-12 10:30 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454081 FBC Karlskrona P07 - KaRo IBF P06-07
2023-03-12 13:00 Herrar Division 4 SydÖstra 142403124 FBC Karlskrona B - Fliseryds IF B
2023-03-12 15:30 Pantamera P Östra Röd Gr 7 (-10) 142709083 FBC Karlskrona P09 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09
2023-03-25 11:00 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454051 FBC Karlskrona P07 - Hovmantorps GOIF P07-08
2023-03-25 13:00 Pantamera F Östra Röd Gr 1 (-07) 141401032 FBC Karlskrona F07-09 - Gantesbo IBK F07-08

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis