Oktober |
2023-10-21 14:30 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201007 |
Bjärreds IBK P12 Svart - IBK Lund P2011 Sandby |
|
2023-10-21 15:30 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201008 |
IBK Lund P2011 Sandby - Malmhaug IBF P12/13 |
|
2023-10-21 16:30 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201009 |
Malmhaug IBF P12/13 - Bjärreds IBK P12 Svart |
|
2023-10-22 09:00 |
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel |
133403004 |
Bjärreds IBK P13 Svart - IBK Genarp PF 13/14 |
|
2023-10-22 09:45 |
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel |
133403005 |
Åkarps IBK P12/13 - Lomma FBC P13 |
|
2023-10-22 10:30 |
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel |
133403006 |
Lomma FBC P13 - Bjärreds IBK P13 Svart |
|
2023-10-22 11:15 |
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel |
133403007 |
IBK Genarp PF 13/14 - Åkarps IBK P12/13 |
|
2023-10-22 12:00 |
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel |
133403008 |
Lomma FBC P13 - IBK Genarp PF 13/14 |
|
2023-10-22 12:45 |
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel |
133403009 |
Bjärreds IBK P13 Svart - Åkarps IBK P12/13 |
|
November |
2023-11-11 14:30 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201022 |
Bjärreds IBK P12 Gul - Gårdarike IBK P/F11-12 |
|
2023-11-11 15:30 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201023 |
Gårdarike IBK P/F11-12 - Bjärreds IBK P12 Svart |
|
2023-11-11 16:30 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201024 |
Bjärreds IBK P12 Svart - Bjärreds IBK P12 Gul |
|
2023-11-12 10:00 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302015 |
Bjärreds IBK P14 Blå - IBK Lund P2014 L2 |
|
2023-11-12 10:00 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302016 |
Åkarps IBK P14/15-1 - Hofterups IBF P14/15 |
|
2023-11-12 10:45 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302017 |
Åkarps IBK P14/15-2 - Malmö FBC P14-15 Riseberga |
|
2023-11-12 10:45 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302018 |
Bjärreds IBK P14 Gul - Tygelsjö IK PF14 |
|
2023-11-12 11:30 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302019 |
Hofterups IBF P14/15 - Bjärreds IBK P14 Blå |
|
2023-11-12 11:30 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302020 |
IBK Lund P2014 L2 - Åkarps IBK P14/15-1 |
|
2023-11-12 12:15 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302021 |
Malmö FBC P14-15 Riseberga - Bjärreds IBK P14 Gul |
|
2023-11-12 12:15 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302022 |
Tygelsjö IK PF14 - Åkarps IBK P14/15-2 |
|
December |
2023-12-03 09:30 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001034 |
Bjärreds IBK F13/14 - Åkarps IBK F11-13 |
|
2023-12-03 10:30 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001035 |
Åkarps IBK F11-13 - Örkelljunga IF F11/F12 |
|
2023-12-03 11:30 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001036 |
Örkelljunga IF F11/F12 - Bjärreds IBK F13/14 |
|
2023-12-17 09:00 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405031 |
Bjärreds IBK P13 Gul - Häljarps SK P13/14 |
|
2023-12-17 09:45 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405032 |
IBK Landskrona P13 - FC Helsingborg P14 blå |
|
2023-12-17 10:30 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405033 |
FC Helsingborg P14 blå - Bjärreds IBK P13 Gul |
|
2023-12-17 11:15 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405034 |
Häljarps SK P13/14 - IBK Landskrona P13 |
|
2023-12-17 12:00 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405035 |
FC Helsingborg P14 blå - Häljarps SK P13/14 |
|
2023-12-17 12:45 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405036 |
Bjärreds IBK P13 Gul - IBK Landskrona P13 |
|
Januari |
2024-01-20 14:30 |
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan |
134505057 |
Bjärreds IBK P16 - Kävlinge IBK PF16 Gul |
|
2024-01-20 14:30 |
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan |
134505058 |
IBK Lund P16 SÖ - Malmhaug IBF P16 Bunkeflo Röd |
|
2024-01-20 15:15 |
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan |
134505059 |
Kävlinge IBK PF16 Röd - Bjärreds IBK P15 |
|
2024-01-20 15:15 |
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan |
134505060 |
Malmhaug IBF P16 Bunkeflo Svart - IBK Lund P16 NV |
|
2024-01-20 16:00 |
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan |
134505061 |
Malmhaug IBF P16 Bunkeflo Röd - Bjärreds IBK P16 |
|
2024-01-20 16:00 |
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan |
134505062 |
Kävlinge IBK PF16 Gul - IBK Lund P16 SÖ |
|
2024-01-20 16:45 |
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan |
134505063 |
Bjärreds IBK P15 - Malmhaug IBF P16 Bunkeflo Svart |
|
2024-01-20 16:45 |
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan |
134505064 |
IBK Lund P16 NV - Kävlinge IBK PF16 Röd |
|
2024-01-21 09:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201094 |
Bjärreds IBK P12 Svart - Tygelsjö IK P12 |
|
2024-01-21 09:45 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201095 |
IBK Lund P2011 SÖ - Lomma FBC P12 |
|
2024-01-21 10:30 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201096 |
Lomma FBC P12 - Bjärreds IBK P12 Svart |
|
2024-01-21 11:15 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201097 |
Tygelsjö IK P12 - IBK Lund P2011 SÖ |
|
2024-01-21 12:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201098 |
Lomma FBC P12 - Tygelsjö IK P12 |
|
2024-01-21 12:45 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201099 |
Bjärreds IBK P12 Svart - IBK Lund P2011 SÖ |
|
2024-01-28 09:30 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001076 |
Bjärreds IBK F13/14 - IBK Landskrona F11/12 |
|
2024-01-28 10:30 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001077 |
IBK Landskrona F11/12 - Höganäs IBF F12/13 Röd |
|
2024-01-28 11:30 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001078 |
Höganäs IBF F12/13 Röd - Bjärreds IBK F13/14 |
|
Februari |
2024-02-04 10:00 |
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan |
134303065 |
Bjärreds IBK P14 Svart - Palmstaden IK P14/15 Vit |
|
2024-02-04 10:00 |
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan |
134303066 |
FBC Ystad PF14-15-2 - IK Stanstad P15 Blå |
|
2024-02-04 10:45 |
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan |
134303067 |
Palmstaden IK P14/15 Svart - FBC Ystad PF14-15-1 |
|
2024-02-04 10:45 |
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan |
134303068 |
IK Stanstad P15 Vit - IBK Lund P2014-2015 Dalby |
|
2024-02-04 11:30 |
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan |
134303069 |
IK Stanstad P15 Blå - Bjärreds IBK P14 Svart |
|
2024-02-04 11:30 |
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan |
134303070 |
Palmstaden IK P14/15 Vit - FBC Ystad PF14-15-2 |
|
2024-02-04 12:15 |
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan |
134303071 |
FBC Ystad PF14-15-1 - IK Stanstad P15 Vit |
|
2024-02-04 12:15 |
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan |
134303072 |
IBK Lund P2014-2015 Dalby - Palmstaden IK P14/15 Svart |
|
Mars |
2024-03-02 14:30 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302071 |
Bjärreds IBK P14 Gul - Malmhaug IBF P14/15 Svart |
|
2024-03-02 14:30 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302072 |
IBK Lund P2014 L - Åkarps IBK P14/15-2 |
|
2024-03-02 15:15 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302073 |
Malmhaug IBF P14/15 Röd - IBK Lund P2015 NV |
|
2024-03-02 15:15 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302074 |
Åkarps IBK P14/15-1 - Bjärreds IBK P14 Blå |
|
2024-03-02 16:00 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302075 |
Åkarps IBK P14/15-2 - Bjärreds IBK P14 Gul |
|
2024-03-02 16:00 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302076 |
Malmhaug IBF P14/15 Svart - IBK Lund P2014 L |
|
2024-03-02 16:45 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302077 |
IBK Lund P2015 NV - Åkarps IBK P14/15-1 |
|
2024-03-02 16:45 |
Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan |
134302078 |
Bjärreds IBK P14 Blå - Malmhaug IBF P14/15 Röd |
|
2024-03-17 09:30 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201148 |
Bjärreds IBK P12 Gul - Gårdarike IBK P/F11-12 |
|
2024-03-17 10:15 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201149 |
IBS Svedala P12/13 - Munka-Ljungby IBK P12-13 |
|
2024-03-17 11:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201150 |
Munka-Ljungby IBK P12-13 - Bjärreds IBK P12 Gul |
|
2024-03-17 11:45 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201151 |
Gårdarike IBK P/F11-12 - IBS Svedala P12/13 |
|
2024-03-17 12:30 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201152 |
Munka-Ljungby IBK P12-13 - Gårdarike IBK P/F11-12 |
|
2024-03-17 13:15 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201153 |
Bjärreds IBK P12 Gul - IBS Svedala P12/13 |
|