Bjärehovhallen

Adress
Folkungavägen 4, 237 34 Bjärred





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-08 20:00 Skånemästerskapen Herrar Grupp 1 136001002 Bjärreds IBK - Örkelljunga IF
2022-09-25 18:00 Herrar Div 2 Skåne 131001006 Bjärreds IBK - IBK Landskrona
Oktober
2022-10-09 14:00 Pantamera Flickor B 132021001 Bjärreds IBK F06/08-2 - Häljarps SK F07/08
2022-10-09 16:00 Pantamera Pojkar B (P07) Mellan 131041003 Bjärreds IBK P07-2 - IBS Svedala P 07
2022-10-09 18:00 Herrar Div 2 Skåne 131001018 Bjärreds IBK - Lomma FBC A
2022-10-15 14:15 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303001 Bjärreds IBK P11 - Lomma FBC P12
2022-10-15 15:15 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303002 Lomma FBC P12 - Frosta IBF P11/12
2022-10-15 16:15 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303003 Frosta IBF P11/12 - Bjärreds IBK P11
2022-10-15 18:00 Pantamera Flickor A 132020010 Bjärreds IBK F06/08-1 - Malmhaug IBF F06/08
2022-10-16 09:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405001 Bjärreds IBK P12-1 - IBK Lund P2012 NV
2022-10-16 10:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405002 IBK Lund P2012 NV - Malmhaug IBF P12/13-2
2022-10-16 11:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405003 Malmhaug IBF P12/13-2 - Bjärreds IBK P12-1
2022-10-16 13:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062007 Bjärreds IBK P09 - Hofterups IBF P09/10
2022-10-16 17:30 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043006 Bjärreds IBK P07-1 - Malmö FBC P07-08
2022-10-22 14:30 Pantamera Flickor B 132021012 Bjärreds IBK F06/08-2 - Munka-Ljungby IBK F07/08
2022-10-23 12:00 Pantamera Pojkar E (P10) Södra Höst 131072010 Bjärreds IBK P10 - Höllvikens IBF P11
2022-10-23 14:00 Pantamera Flickor E Södra Höst 132025006 Bjärreds IBK F09/10 - Hofterups IBF F10/11
2022-10-23 16:00 Pantamera Flickor A 132020015 Bjärreds IBK F06/08-1 - Häljarps SK F06/07
2022-10-23 18:00 Herrar Div 2 Skåne 131001030 Bjärreds IBK - Palmstaden IK A
November
2022-11-11 19:45 Pantamera Flickor A 132020022 Bjärreds IBK F06/08-1 - IK Stanstad F05-07
2022-11-12 14:15 Pantamera Flickor B 132021025 Bjärreds IBK F06/08-2 - Båstads GIF F07-09
2022-11-12 16:00 Pantamera Pojkar B (P07) Mellan 131041012 Bjärreds IBK P07-2 - Urdraget lag (Munka Ljungby)
2022-11-13 11:00 Pantamera Flickor E Södra Höst 132025017 Bjärreds IBK F09/10 - Malmö FBC F10-11
2022-11-13 13:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062020 Bjärreds IBK P09 - Kävlinge IBK P09/10
2022-11-13 18:00 Herrar Div 2 Skåne 131001039 Bjärreds IBK - Höllvikens IBF B
2022-11-19 14:15 Pantamera Pojkar E (P10) Södra Höst 131072024 Bjärreds IBK P10 - IBK Lund P2011 Dalby
2022-11-19 16:00 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043015 Bjärreds IBK P07-1 - Hofterups IBF P06-08
2022-11-20 09:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403016 Bjärreds IBK P12-2 - Lomma FBC P12
2022-11-20 10:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403017 Lomma FBC P12 - IBK Lund P2012/2013 D 2
2022-11-20 11:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403018 IBK Lund P2012/2013 D 2 - Bjärreds IBK P12-2
2022-11-20 12:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001025 Bjärreds IBK F11/12 - Lönsboda IBK F11-12
2022-11-20 13:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001026 Häljarps SK F11/12 - IBK Lund F2012/13 SÖ
2022-11-20 14:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001027 IBK Lund F2012/13 SÖ - Bjärreds IBK F11/12
2022-11-20 15:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001028 Lönsboda IBK F11-12 - Häljarps SK F11/12
2022-11-20 16:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001029 IBK Lund F2012/13 SÖ - Lönsboda IBK F11-12
2022-11-20 17:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001030 Bjärreds IBK F11/12 - Häljarps SK F11/12
2022-11-23 20:15 Pantamera Flickor B 132021034 Bjärreds IBK F06/08-2 - IBK Lund F2008/09-1
2022-11-27 09:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303012 Bjärreds IBK P14:2 - FC Helsingborg P14 svart
2022-11-27 09:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303013 Bjärreds IBK P14:1 - Hofterups IBF P13 Svart
2022-11-27 09:45 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303014 IBK Lund P2013 NV - Bjärreds IBK P14:2
2022-11-27 09:45 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303015 Hofterups IBF P13 Svart - IBK Lund P2013 SÖ
2022-11-27 10:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303016 FC Helsingborg P14 svart - IBK Lund P2013 NV
2022-11-27 10:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303017 IBK Lund P2013 SÖ - Bjärreds IBK P14:1
2022-11-27 11:45 Pantamera Flickor E Södra Höst 132025028 Bjärreds IBK F09/10 - IK Stanstad F10/11
2022-11-27 13:30 Pantamera Flickor A 132020029 Bjärreds IBK F06/08-1 - Åstorp/Kvidinge IBS F06
2022-11-27 17:30 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062029 Bjärreds IBK P09 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P09/10
2022-11-27 19:15 Pantamera Pojkar B (P07) Mellan 131041016 Bjärreds IBK P07-2 - Höllvikens IBF P07
December
2022-12-04 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302025 Bjärreds IBK P13-1 - Malmö FBC P13 Riseberga
2022-12-04 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302026 Bjärreds IBK P13-2 - Gårdarike IBK P/F13-14
2022-12-04 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302027 Malmö FBC P13 Riseberga - Höllvikens IBF P13-14
2022-12-04 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302028 Gårdarike IBK P/F13-14 - Malmhaug IBF P14/15
2022-12-04 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302029 Höllvikens IBF P13-14 - Bjärreds IBK P13-1
2022-12-04 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302030 Malmhaug IBF P14/15 - Bjärreds IBK P13-2
2022-12-04 11:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101037 Bjärreds IBK F13/14 - Kävlinge IBK F13/15
2022-12-04 11:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101038 Malmö FBC F13-14 Toftanäs - Lomma FBC F13-15
2022-12-04 12:15 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101039 Kävlinge IBK F13/15 - IBK Lund F2014 Sandby
2022-12-04 12:15 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101040 Lomma FBC F13-15 - Palmstaden IK F13/14
2022-12-04 13:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101041 IBK Lund F2014 Sandby - Bjärreds IBK F13/14
2022-12-04 13:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101042 Palmstaden IK F13/14 - Malmö FBC F13-14 Toftanäs
2022-12-04 14:15 Pantamera Pojkar E (P10) Södra Höst 131072031 Bjärreds IBK P10 - Lomma FBC P10
2022-12-04 16:00 Pantamera Flickor A 132020033 Bjärreds IBK F06/08-1 - FBC Engelholm F06/07
2022-12-04 18:00 Herrar Div 2 Skåne 131001057 Bjärreds IBK - FBC Helsingborg
2022-12-10 14:15 Pantamera Flickor E Södra Höst 132025039 Bjärreds IBK F09/10 - IBK Lund F2010/11 SÖ
2022-12-10 16:00 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043021 Bjärreds IBK P07-1 - Röke IBK Pojkar 07-08
2022-12-11 09:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303029 Bjärreds IBK P14:3 - Bjärreds IBK P14:2
2022-12-11 09:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303030 Malmö FBC F/P13-14 Slottsstaden M - Bjärreds IBK P14:1
2022-12-11 09:45 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303031 Bjärreds IBK P14:2 - Malmö FBC F/P13-14 Slottsstaden M
2022-12-11 09:45 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303032 Bjärreds IBK P14:1 - Malmö FBC F/P13-14 Slottsstaden S
2022-12-11 10:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303033 Malmö FBC F/P13-14 Slottsstaden S - Bjärreds IBK P14:3
2022-12-11 12:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303037 Bjärreds IBK P11 - Lomma FBC P11-2
2022-12-11 13:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303038 Lomma FBC P11-2 - FC Helsingborg P11
2022-12-11 14:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303039 FC Helsingborg P11 - Bjärreds IBK P11
2022-12-11 16:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062038 Bjärreds IBK P09 - FC Cimrishamn P/F09-11
2022-12-11 17:45 Pantamera Flickor B 132021043 Bjärreds IBK F06/08-2 - Malmö FBC F06-08
2022-12-17 14:30 Pantamera Pojkar E (P10) Södra Höst 131072044 Bjärreds IBK P10 - IBK Lund P2010
Januari
2023-01-14 14:15 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062050 Bjärreds IBK P09 - Västra Ingelstad IS PF09-10
2023-01-14 16:00 Pantamera Flickor A 132020046 Bjärreds IBK F06/08-1 - FC Helsingborg F06/07
2023-01-14 18:00 Pantamera Pojkar B (P07) Mellan 131041022 Bjärreds IBK P07-2 - Åstorp/Kvidinge IBS P 07/08
2023-01-15 09:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303049 Bjärreds IBK P11 - IBK Lund P2011 SÖ
2023-01-15 10:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303050 IBK Lund P2011 SÖ - IBK Landskrona P12
2023-01-15 11:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303051 IBK Landskrona P12 - Bjärreds IBK P11
2023-01-15 12:30 Pantamera Flickor B 132021055 Bjärreds IBK F06/08-2 - Gantofta IBK F06
2023-01-15 14:15 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043026 Bjärreds IBK P07-1 - Förslövs IF P07/08
2023-01-15 18:30 Herrar Div 2 Skåne 131001078 Bjärreds IBK - Frosta IBF
2023-01-21 14:30 Pantamera Pojkar B (P07) Mellan 131041028 Bjärreds IBK P07-2 - FC Helsingborg P07-1
2023-01-22 14:00 Pantamera Flickor A 132020056 Bjärreds IBK F06/08-1 - Urdraget lag (IBK Lund)
2023-01-22 16:00 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043030 Bjärreds IBK P07-1 - Häljarps SK P07
2023-01-22 18:00 Herrar Div 2 Skåne 131001090 Bjärreds IBK - Malmhaug IBF A
2023-01-28 14:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403055 Bjärreds IBK P12-2 - IK Stanstad P12-2
2023-01-28 15:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403056 IK Stanstad P12-2 - Höllvikens IBF P12
2023-01-28 16:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403057 Höllvikens IBF P12 - Bjärreds IBK P12-2
2023-01-28 17:30 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062059 Bjärreds IBK P09 - Höllvikens IBF P09-10
2023-01-29 09:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303051 Bjärreds IBK P14:1 - IBK Lund P2013 NV
2023-01-29 09:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303052 Bjärreds IBK P14:2 - IBK Lund P2013 SÖ
2023-01-29 09:45 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303053 IBK Lund P2013 NV - Bjärreds IBK P14:3
2023-01-29 09:45 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303054 Bjärreds IBK P14:2 - Bjärreds IBK P14:1
2023-01-29 10:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303055 IBK Lund P2013 SÖ - Bjärreds IBK P14:3
2023-01-29 12:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001076 Bjärreds IBK F11/12 - Röke IBK F10-12
2023-01-29 13:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001077 Röke IBK F10-12 - VV-84 SK Bjuv 10-11
2023-01-29 14:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001078 VV-84 SK Bjuv 10-11 - Bjärreds IBK F11/12
Februari
2023-02-03 19:45 Pantamera Flickor B 132021062 Bjärreds IBK F06/08-2 - Åstorp/Kvidinge IBS F07/08
2023-02-04 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001102 Bjärreds IBK - Skurups IBK A
2023-02-05 10:00 USM Flickor 16 Grupp 16 580375001 Bjärreds IBK - FC Helsingborg
2023-02-05 11:10 USM Flickor 16 Grupp 16 580375002 Häljarps SK - IBK Lund
2023-02-05 13:10 USM Flickor 16 Grupp 16 580375003 FC Helsingborg - IBK Lund
2023-02-05 14:20 USM Flickor 16 Grupp 16 580375004 Bjärreds IBK - Häljarps SK
2023-02-05 16:20 USM Flickor 16 Grupp 16 580375005 Häljarps SK - FC Helsingborg
2023-02-05 17:30 USM Flickor 16 Grupp 16 580375006 IBK Lund - Bjärreds IBK
2023-02-11 15:00 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043035 Bjärreds IBK P07-1 - IK Stanstad P07
2023-02-18 14:00 Pantamera Flickor B 132021073 Bjärreds IBK F06/08-2 - FC Helsingborg F07
2023-02-18 16:00 Pantamera Pojkar B (P07) Mellan 131041037 Bjärreds IBK P07-2 - FC Helsingborg P07-2
2023-02-19 13:00 Pantamera Flickor A 132020066 Bjärreds IBK F06/08-1 - Malmhaug IBF F06/08
2023-02-19 18:00 Herrar Div 2 Skåne 131001111 Bjärreds IBK - IBK Lund A
Mars
2023-03-04 14:30 Pantamera Flickor A 132020071 Bjärreds IBK F06/08-1 - Häljarps SK F06/07
2023-03-04 16:30 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043042 Bjärreds IBK P07-1 - IBK Lund P2007/08 Sandby
2023-03-05 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302061 Bjärreds IBK P13-2 - IK Stanstad P13 - 2
2023-03-05 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302062 Bjärreds IBK P13-1 - Palmstaden IK P13
2023-03-05 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302063 IK Stanstad P13 - 2 - IBK Genarp PF15/16
2023-03-05 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302064 Palmstaden IK P13 - IK Stanstad P13 - 1
2023-03-05 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302065 IBK Genarp PF15/16 - Bjärreds IBK P13-2
2023-03-05 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302066 IK Stanstad P13 - 1 - Bjärreds IBK P13-1
2023-03-05 11:45 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062077 Bjärreds IBK P09 - IBS Svedala P09
2023-03-05 13:30 Pantamera Pojkar B (P07) Mellan 131041040 Bjärreds IBK P07-2 - Eslövs IBF FP06/08
2023-03-05 18:00 Herrar Div 2 Skåne 131001117 Bjärreds IBK - IBK Genarp
2023-03-12 09:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001115 Bjärreds IBK F11/12 - Gantofta IBK F11-2
2023-03-12 10:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001116 Häljarps SK F11/12 - Röke IBK F10-12
2023-03-12 11:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001117 Röke IBK F10-12 - Bjärreds IBK F11/12
2023-03-12 12:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001118 Gantofta IBK F11-2 - Häljarps SK F11/12
2023-03-12 13:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001119 Röke IBK F10-12 - Gantofta IBK F11-2
2023-03-12 14:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001120 Bjärreds IBK F11/12 - Häljarps SK F11/12
2023-03-12 16:00 Pantamera Flickor B 132021084 Bjärreds IBK F06/08-2 - Lönsboda IBK F06-10
2023-03-12 18:00 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043045 Bjärreds IBK P07-1 - IBS Svedala P 07
2023-03-15 20:15 Pantamera Flickor A 132020078 Bjärreds IBK F06/08-1 - IK Stanstad F05-07
2023-03-18 13:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405079 Bjärreds IBK P12-1 - Eslövs IBF FP12/13
2023-03-18 14:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405080 Åkarps IBK P12/13 - IBK Lund P2012 S
2023-03-18 15:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405081 IBK Lund P2012 S - Bjärreds IBK P12-1
2023-03-18 16:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405082 Eslövs IBF FP12/13 - Åkarps IBK P12/13
2023-03-18 17:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405083 IBK Lund P2012 S - Eslövs IBF FP12/13
2023-03-18 18:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405084 Bjärreds IBK P12-1 - Åkarps IBK P12/13
2023-03-19 11:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062088 Bjärreds IBK P09 - Malmö FBC P09/10-2
2023-03-19 13:00 Pantamera Pojkar B (P07) Mellan 131041046 Bjärreds IBK P07-2 - IBK Osby P07
2023-03-19 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001127 Bjärreds IBK - Röke IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis