Kulladals Sporthall

Adress
Per Albin Hanssonsväg 102, 21565 Malmö





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-10 09:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134403009 Malmhaug IBF P13 - Höllvikens IBF P12 Svart
2020-10-10 09:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134403010 IBK Lund P12 NV - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Magenta
2020-10-10 09:45 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134403011 Höllvikens IBF P12 Svart - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Svart
2020-10-10 09:45 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134403012 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Magenta - Höllvikens IBF P12 Vit
2020-10-10 10:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134403013 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Svart - Malmhaug IBF P13
2020-10-10 10:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134403014 Höllvikens IBF P12 Vit - IBK Lund P12 NV
2020-10-17 09:00 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001001 Malmhaug IBF F11 - Lomma FBC F11-12
2020-10-17 09:00 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001002 Höganäs IBF F11/12 - Gantofta IBK F11
2020-10-17 09:45 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001003 Munka-Ljungby IBK - Malmhaug IBF F11
2020-10-17 09:45 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001004 Lomma FBC F11-12 - Gantofta IBK F11
2020-10-17 10:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001005 Munka-Ljungby IBK - Höganäs IBF F11/12
2020-10-25 10:45 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Västra 131073015 Malmhaug IBF P08 - Malmö FBC P07-08
2020-10-25 15:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005028 Malmhaug IBF B - Palmstaden IK B
November
2020-11-07 13:45 Damer Div 2 Skåne 132002024 Malmhaug IBF - IBK Lund B
2020-11-14 13:30 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Västra 131073023 Malmhaug IBF P08 - Gantofta IBK P08
2020-11-14 15:30 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050023 Malmhaug IBF P06 - FBC Engelholm P06
2020-11-15 13:00 Herrar Div 2 Skåne 131001047 Malmhaug IBF - FBC Helsingborg
2020-11-15 15:30 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040024 Malmhaug IBF P05 - Hofterups IBF P04
2020-11-18 20:15 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005043 Malmhaug IBF B - Eslövs IBF B
2020-11-21 13:15 Damer Div 2 Skåne 132002033 Malmhaug IBF - Lomma FBC
2020-11-22 09:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402019 Malmhaug IBF P11-1 - Lomma FBC P10
2020-11-22 10:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402020 Lomma FBC P10 - IK Stanstad P10/11
2020-11-22 11:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402021 IK Stanstad P10/11 - Malmhaug IBF P11-1
2020-11-29 09:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301049 Malmhaug IBF P09 - Lomma FBC P09
2020-11-29 10:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301050 Lomma FBC P09 - Bjärreds IBK P08/09
2020-11-29 11:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301051 Bjärreds IBK P08/09 - Malmhaug IBF P09
December
2020-12-02 20:15 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005056 Malmhaug IBF B - Skurups IBK B
2020-12-05 09:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001079 Malmhaug IBF F09 - IBK Lund F08/09 SÖ-2
2020-12-05 10:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001080 IBK Lund F08/09 SÖ-2 - Gantofta IBK F09-1
2020-12-05 11:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001081 Gantofta IBK F09-1 - Malmhaug IBF F09
2020-12-05 16:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040033 Malmhaug IBF P05 - IBK Lund P05 Sandby
2020-12-06 11:00 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050032 Malmhaug IBF P06 - FC Helsingborg P06-Blå
2020-12-06 13:00 Herrar Div 2 Skåne 131001066 Malmhaug IBF - Eslövs IBF
2020-12-12 09:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102037 Malmhaug IBF F10 - Malmö FBC F09-10
2020-12-12 10:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102038 Malmö FBC F09-10 - IBK Lund F 10/11 Sandby
2020-12-12 11:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102039 IBK Lund F 10/11 Sandby - Malmhaug IBF F10
2020-12-12 14:15 Damer Div 2 Skåne 132002042 Malmhaug IBF - Lomma FBC
2020-12-12 16:15 Pantamera Herrjunior 18 131020069 Malmhaug IBF - Perstorp Bälinge IK
2020-12-13 09:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403049 Malmhaug IBF P11-3 - IBK Lund P2011 Dalby
2020-12-13 10:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403050 IBK Lund P2011 Dalby - IBS Svedala P10
2020-12-13 11:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403051 IBS Svedala P10 - Malmhaug IBF P11-3
2020-12-17 20:00 Damer Div 2 Skåne 132002095 Malmhaug IBF - Kävlinge AIK
2020-12-20 11:30 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040042 Malmhaug IBF P05 - Munka Ljungby IBK Akademi
2020-12-20 14:00 Herrar Div 2 Skåne 131001075 Malmhaug IBF - Höllvikens IBF B
2020-12-20 16:30 Pantamera Flickor C 132022050 Malmhaug IBF F06-08 - Höllvikens IBF F05
Januari
2021-01-09 14:00 Damer Div 2 Skåne 132002047 Malmhaug IBF - Lönsboda IBK
2021-01-09 16:15 Pantamera Herrjunior 18 131020083 Malmhaug IBF - Höllvikens IBF Gårdarike
2021-01-10 13:30 Herrar Div 2 Skåne 131001083 Malmhaug IBF - Örkelljunga IF
2021-01-16 09:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001097 Malmhaug IBF F09 - Höganäs IBF F08 Blå
2021-01-16 10:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001098 Höganäs IBF F08 Blå - FBC Engelholm F09
2021-01-16 11:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001099 FBC Engelholm F09 - Malmhaug IBF F09
2021-01-17 09:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403064 Malmhaug IBF P10 - Tygelsjö IK P09
2021-01-17 09:45 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403065 Gårdarike IBK P09/10 - IBK Lund P10 L 2
2021-01-17 10:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403066 IBK Lund P10 L 2 - Malmhaug IBF P10
2021-01-17 11:15 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403067 Tygelsjö IK P09 - Gårdarike IBK P09/10
2021-01-17 12:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403068 IBK Lund P10 L 2 - Tygelsjö IK P09
2021-01-17 12:45 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403069 Malmhaug IBF P10 - Gårdarike IBK P09/10
2021-01-17 14:00 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050048 Malmhaug IBF P06 - Malmö FBC P06 Svart
2021-01-23 09:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402067 Malmhaug IBF P11-1 - IBK Lund P10 L
2021-01-23 09:45 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402068 Malmö FBC P10-12 Riseberga - IK Stanstad P10/11
2021-01-23 10:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402069 IK Stanstad P10/11 - Malmhaug IBF P11-1
2021-01-23 11:15 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402070 IBK Lund P10 L - Malmö FBC P10-12 Riseberga
2021-01-23 12:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402071 IK Stanstad P10/11 - IBK Lund P10 L
2021-01-23 12:45 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402072 Malmhaug IBF P11-1 - Malmö FBC P10-12 Riseberga
2021-01-24 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302037 Malmhaug IBF P12 - Lomma FBC (P11)-2
2021-01-24 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302038 Höllvikens IBF P11 - Lomma FBC (P11)-3
2021-01-24 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302039 Lomma FBC (P11)-2 - Skurups IBK F/P11-12
2021-01-24 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302040 Lomma FBC (P11)-3 - IBK Lund P11 SÖ
2021-01-24 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302041 Skurups IBK F/P11-12 - Malmhaug IBF P12
2021-01-24 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302042 IBK Lund P11 SÖ - Höllvikens IBF P11
2021-01-24 12:30 Pantamera Flickor C 132022059 Malmhaug IBF F06-08 - Åstorp/Kvidinge IBS F06
2021-01-24 14:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005088 Malmhaug IBF B - Västra Ingelstad IS
2021-01-30 09:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102079 Malmhaug IBF F10 - IBK Lund F 10/11 SÖ
2021-01-30 09:45 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102080 IBK Landskrona F09/10-Vit - Tygelsjö IK F09
2021-01-30 10:30 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102081 Tygelsjö IK F09 - Malmhaug IBF F10
2021-01-30 11:15 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102082 IBK Lund F 10/11 SÖ - IBK Landskrona F09/10-Vit
2021-01-30 12:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102083 Tygelsjö IK F09 - IBK Lund F 10/11 SÖ
2021-01-30 12:45 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102084 Malmhaug IBF F10 - IBK Landskrona F09/10-Vit
2021-01-30 14:15 Damer Div 2 Skåne 132002063 Malmhaug IBF - Burlöv HIBF
2021-01-31 09:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301139 Malmhaug IBF P09 - Skurups IBK F/P08-10
2021-01-31 09:45 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301140 Gårdarike IBK P09/10 - Höllvikens IBF P08
2021-01-31 10:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301141 Höllvikens IBF P08 - Malmhaug IBF P09
2021-01-31 11:15 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301142 Skurups IBK F/P08-10 - Gårdarike IBK P09/10
2021-01-31 12:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301143 Höllvikens IBF P08 - Skurups IBK F/P08-10
2021-01-31 12:45 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301144 Malmhaug IBF P09 - Gårdarike IBK P09/10
Februari
2021-02-06 12:30 Herrar Div 2 Skåne 131001113 Malmhaug IBF - FBC Engelholm
2021-02-06 15:30 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040063 Malmhaug IBF P05 - FC Helsingborg P05
2021-02-07 10:00 Pantamera Flickor C 132022066 Malmhaug IBF F06-08 - FC Helsingborg F07
2021-02-07 13:30 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050064 Malmhaug IBF P06 - Munka Ljungby IBK Akademi P06
2021-02-07 15:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005100 Malmhaug IBF B - Burlöv HIBF
2021-02-09 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001119 Malmhaug IBF - Bjärreds IBK
2021-02-13 14:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005105 Malmhaug IBF B - IBK Lund B
2021-02-14 09:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402085 Malmhaug IBF P11-2 - Åkarps IBK P10/11
2021-02-14 09:45 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402086 IK Stanstad P10/11 - Lomma FBC P10
2021-02-14 10:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402087 Lomma FBC P10 - Malmhaug IBF P11-2
2021-02-14 11:15 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402088 Åkarps IBK P10/11 - IK Stanstad P10/11
2021-02-14 12:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402089 Lomma FBC P10 - Åkarps IBK P10/11
2021-02-14 12:45 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402090 Malmhaug IBF P11-2 - IK Stanstad P10/11
2021-02-14 14:15 Damer Div 2 Skåne 132002074 Malmhaug IBF - Kävlinge AIK
2021-02-20 14:00 Herrar Div 2 Skåne 131001131 Malmhaug IBF - Skurups IBK
2021-02-21 13:30 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050075 Malmhaug IBF P06 - Åstorp/Kvidinge IBS P06
2021-02-21 15:30 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040074 Malmhaug IBF P05 - Malmö FBC P06
2021-02-28 14:00 Herrar Div 2 Skåne 131001137 Malmhaug IBF - IBK Lund
Mars
2021-03-06 09:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503067 Malmhaug IBF P13/14 - Malmö FBC Mix 12-14 Riseberga Svart
2021-03-06 09:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503068 Gårdarike IBK P12/13 - Västra Ingelstad IS PF12/13
2021-03-06 09:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503069 Malmö FBC Mix 12-14 Riseberga Svart - Västra Ingelstad IS PF12/13
2021-03-06 09:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503070 Tygelsjö IK - Malmö FBC Mix 12-14 Riseberga Magenta
2021-03-06 10:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503071 Tygelsjö IK - Malmhaug IBF P13/14
2021-03-06 10:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503072 Malmö FBC Mix 12-14 Riseberga Magenta - Gårdarike IBK P12/13
2021-03-06 12:00 Pantamera Flickor C 132022077 Malmhaug IBF F06-08 - Häljarps SK F06/07
2021-03-06 14:15 Damer Div 2 Skåne 132002085 Malmhaug IBF - Munka Ljungby IBK Akademi
2021-03-07 16:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005116 Malmhaug IBF B - Teknologkårens IF
2021-03-13 14:00 Herrar Div 2 Skåne 131001148 Malmhaug IBF - Palmstaden IK
2021-03-14 16:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040085 Malmhaug IBF P05 - Skurups IBK P05-1
2021-03-20 14:45 Pantamera Flickor C 132022088 Malmhaug IBF F06-08 - Gantofta IBK F06

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis