Norrehedshallen

Adress
Helsingborg





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2020-11-21 15:30 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Västra 131073027 Gantofta IBK P08 - Åkarps IBK P08/09
December
2020-12-12 12:00 Pantamera Flickor C 132022043 Gantofta IBK F06 - Malmhaug IBF F06-08
2020-12-12 13:30 Pantamera Flickor B 132021041 Gantofta IBK F04 - FBC Engelholm F06
2020-12-19 15:00 Pantamera Flickor B 132021046 Gantofta IBK F04 - FC Helsingborg F05-07
Januari
2021-01-17 09:00 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501057 Gantofta IBK P13-2 - Båstads GIF P/F12-13
2021-01-17 09:00 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501058 VV-84 SK Bjuv 12/13 Vit - IBK Landskrona P13
2021-01-17 09:45 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501059 Båstads GIF P/F12-13 - Gantofta IBK P13-1
2021-01-17 09:45 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501060 Båstads GIF P/F12/13 vit - VV-84 SK Bjuv 12/13 Vit
2021-01-17 10:30 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501061 VV-84 SK Bjuv 12/13 Röd - Gantofta IBK P13-2
2021-01-17 10:30 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501062 IBK Landskrona P13 - Båstads GIF P/F12/13 vit
2021-01-17 11:15 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501063 Gantofta IBK P13-1 - VV-84 SK Bjuv 12/13 Röd
2021-01-17 13:00 Pantamera Flickor C 132022055 Gantofta IBK F06 - Bjärreds IBK F06/08-1
2021-01-30 09:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101055 Höganäs IBF F11/12 - Kävlinge IBK F11-14-1
2021-01-30 09:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101056 Häljarps SK F11 - Gantofta IBK F11
2021-01-30 09:45 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101057 Kävlinge IBK F11-14-1 - Bjärreds IBK F11/12
2021-01-30 09:45 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101058 Kävlinge IBK F11-14-2 - Häljarps SK F11
2021-01-30 10:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101059 Bjärreds IBK F11/12 - Höganäs IBF F11/12
2021-01-30 10:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101076 Gantofta IBK F11 - Kävlinge IBK F11-14-2
2021-01-30 12:00 Pantamera Flickor C 132022062 Gantofta IBK F06 - Åstorp/Kvidinge IBS F06
Februari
2021-02-13 09:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001147 Höganäs IBF F08 Blå - Gantofta IBK F09-2
2021-02-13 10:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001146 FBC Engelholm F09 - Höganäs IBF F08 Blå
2021-02-13 11:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001145 Gantofta IBK F09-2 - FBC Engelholm F09
2021-02-13 12:45 Pantamera Flickor C 132022073 Gantofta IBK F06 - Höllvikens IBF F05
2021-02-13 14:15 Pantamera Flickor B 132021071 Gantofta IBK F04 - Munka Ljungby IBK Akademi F04
Mars
2021-03-13 09:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303068 Gantofta IBK P11-1 - FC Helsingborg P11
2021-03-13 09:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303071 FC Helsingborg P11/12 - Gantofta IBK P11-2
2021-03-13 09:45 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303069 Hofterups IBF P11/12-2 - FC Helsingborg P11/12
2021-03-13 09:45 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303070 FC Helsingborg P11 - Hofterups IBF P11/12-1
2021-03-13 10:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303072 Hofterups IBF P11/12-1 - Gantofta IBK P11-1
2021-03-13 10:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303067 Gantofta IBK P11-2 - Hofterups IBF P11/12-2
2021-03-13 13:30 Pantamera Flickor B 132021081 Gantofta IBK F04 - Lönsboda IBK F05-07

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis