Gyahallen

Adress
Östersjövägen 61, 236 36 Höllviken





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-01 10:00 Pantamera Pojkar C (P08) Södra 131052003 Höllvikens IBF P08/09 - IBS Svedala P08
2022-10-08 13:00 Pantamera Pojkar A (P06) 131030008 Höllvikens IBF P07 - Munka-Ljungby IBK P06/07
2022-10-09 12:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062003 Höllvikens IBF P09-10 - IBS Svedala P09
2022-10-09 14:00 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040002 Höllvikens IBF P07 - IBK Lund P2007/08 Sandby
2022-10-15 13:00 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505001 Höllvikens IBF P15-16 - Tygelsjö IK Mix 15-16
2022-10-15 13:00 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505002 Västra Ingelstad IS PF 14-16 - IFK Klagshamn P14/15 gul
2022-10-15 13:45 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505003 Tygelsjö IK Mix 15-16 - IFK Klagshamn P14/15 blå
2022-10-15 13:45 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505004 IFK Klagshamn P14/15 gul - Tygelsjö IK P14-15
2022-10-15 14:30 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505005 IFK Klagshamn P14/15 blå - Höllvikens IBF P15-16
2022-10-15 14:30 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505006 Tygelsjö IK P14-15 - Västra Ingelstad IS PF 14-16
2022-10-16 13:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201007 Höllvikens IBF P11 - IBK Lund P2010
2022-10-16 14:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201008 IBK Lund P2010 - IBK Landskrona P11
2022-10-16 15:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201009 IBK Landskrona P11 - Höllvikens IBF P11
2022-10-22 13:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062014 Höllvikens IBF P09-10 - Bjärreds IBK P09
2022-10-22 15:00 Pantamera Pojkar C (P08) Södra 131052013 Höllvikens IBF P08/09 - Malmhaug IBF Pojkar 08
2022-10-30 13:00 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040008 Höllvikens IBF P07 - FC Helsingborg P07-1
November
2022-11-13 15:30 Pantamera Pojkar C (P08) Södra 131052024 Höllvikens IBF P08/09 - Palmstaden IK P09/10
2022-11-13 17:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062017 Höllvikens IBF P09-10 - Malmö FBC P09/10-2
2022-11-19 13:00 Pantamera Pojkar A (P06) 131030030 Höllvikens IBF P07 - Lönsboda IBK P06/07
2022-11-19 14:30 Pantamera Pojkar C (08) Svår 131050024 Höllvikens IBF P08/09 - Munka-Ljungby IBK P08/09
2022-11-20 13:00 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040013 Höllvikens IBF P07 - Åstorp/Kvidinge IBS P 07/08
December
2022-12-03 13:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403034 Höllvikens IBF P12 - IBS Svedala P12/13/14
2022-12-03 14:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403035 IBS Svedala P12/13/14 - Bjärreds IBK P12-2
2022-12-03 15:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403036 Bjärreds IBK P12-2 - Höllvikens IBF P12
2022-12-10 13:00 Pantamera Pojkar A (P06) 131030039 Höllvikens IBF P07 - Åstorp/Kvidinge IBS P06
2022-12-10 14:30 Pantamera Pojkar C (P08) Södra 131052043 Höllvikens IBF P08/09 - FC Helsingborg P08
2022-12-11 13:00 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040019 Höllvikens IBF P07 - Eslövs IBF FP06/08
Januari
2023-01-14 13:00 Pantamera Pojkar A (P06) 131030049 Höllvikens IBF P07 - FC Helsingborg P06
2023-01-15 13:00 Pantamera Pojkar C (08) Svår 131050047 Höllvikens IBF P08/09 - Skurups IBK /IBK Genarp P08
2023-01-15 14:30 Pantamera Pojkar C (P08) Södra 131052051 Höllvikens IBF P08/09 - Lönsboda IBK P08-10
2023-01-21 13:00 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040029 Höllvikens IBF P07 - IBS Svedala P 07
2023-01-21 14:30 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062053 Höllvikens IBF P09-10 - Kävlinge IBK P09/10
2023-01-22 13:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201037 Höllvikens IBF P11 - Eslövs IBF FP10/11
2023-01-22 14:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201038 Eslövs IBF FP10/11 - IBS Svedala P10
2023-01-22 15:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201039 IBS Svedala P10 - Höllvikens IBF P11
2023-01-28 13:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201049 Höllvikens IBF P11 - Malmhaug IBF P10/11
2023-01-28 14:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201050 Malmhaug IBF P10/11 - Lomma FBC P10
2023-01-28 15:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201051 Lomma FBC P10 - Höllvikens IBF P11
Februari
2023-02-04 13:00 Pantamera Pojkar C (08) Svår 131050063 Höllvikens IBF P08/09 - Willands IBK P08/09
2023-02-04 15:30 Pantamera Pojkar A (P06) 131030065 Höllvikens IBF P07 - IBK Lund P06
2023-02-11 13:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062069 Höllvikens IBF P09-10 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P09/10
Mars
2023-03-05 13:00 Pantamera Pojkar A (P06) 131030076 Höllvikens IBF P07 - Malmö FBC P06
2023-03-05 14:30 Pantamera Pojkar C (P08) Södra 131052074 Höllvikens IBF P08/09 - IBK Lund P2009 Sandby
2023-03-05 16:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062080 Höllvikens IBF P09-10 - FC Cimrishamn P/F09-11

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis