Munkahallen

Adress
Örkelljungavägen 46, 26693 Munka-Ljungby
Telefon
0431?43 08 40 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2023-08-26 14:30 Herrar tr-matcher 2023/24 069002002 Floda IBK H1 - Malmö FBC Herr A
Oktober
2023-10-22 10:30 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101007 Munka-Ljungby IBK F12-15 - FC Helsingborg F12-13
2023-10-22 11:15 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101008 Gantofta IBK F13 - Häljarps SK F13/14/15
2023-10-22 12:00 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101009 Häljarps SK F13/14/15 - Munka-Ljungby IBK F12-15
2023-10-22 12:45 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101010 FC Helsingborg F12-13 - Gantofta IBK F13
2023-10-22 13:30 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101011 Häljarps SK F13/14/15 - FC Helsingborg F12-13
2023-10-22 14:15 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101012 Munka-Ljungby IBK F12-15 - Gantofta IBK F13
2023-10-28 16:00   Uppskj. Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131020017 Munka-Ljungby IBK - IBK Landskrona/Hofterups IBF
December
2023-12-03 10:30 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401031 Munka-Ljungby IBK P14-16 - Båstads GIF PF 14/15 vit
2023-12-03 10:30 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401032 FC Helsingborg P15 - FBC Engelholm P16 Blå
2023-12-03 11:45 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401033 Båstads GIF PF 14/15 vit - FBC Engelholm P16 Röd
2023-12-03 11:45 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401034 FBC Engelholm P16 Blå - Båstads GIF PF 14/15 svart
2023-12-03 12:30 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401035 FBC Engelholm P16 Röd - Munka-Ljungby IBK P14-16
2023-12-03 12:30 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401036 Båstads GIF PF 14/15 svart - FC Helsingborg P15
2023-12-03 14:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301034 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Båstads GIF P 12/13
2023-12-03 15:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301035 Båstads GIF P 12/13 - Gantofta IBK P12-1
2023-12-03 16:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301036 Gantofta IBK P12-1 - Munka-Ljungby IBK P12-13
2023-12-09 13:00 Pantamera Flickor D Norra 132024037 Munka-Ljungby IBK F09-11 - FC Helsingborg F09-11
2023-12-09 14:30 Pantamera Pojkar D (P10) Svår 131060019 Munka-Ljungby IBK P10 - Bjärreds IBK P10
2023-12-10 10:30 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201064 Munka-Ljungby IBK P12-13 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12
2023-12-10 11:15 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201065 Bjärreds IBK P12 Gul - IBK Lund P2011 SÖ
2023-12-10 12:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201066 IBK Lund P2011 SÖ - Munka-Ljungby IBK P12-13
2023-12-10 12:45 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201067 VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Bjärreds IBK P12 Gul
2023-12-10 13:30 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201068 IBK Lund P2011 SÖ - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12
2023-12-10 14:15 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201069 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Bjärreds IBK P12 Gul
2023-12-10 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001066 Munka-Ljungby IBK A - Höllvikens IBF A
2023-12-15 20:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131020045 Munka-Ljungby IBK - Höllvikens IBF
2023-12-16 13:00 Pantamera Flickor B Norra 132021026 Munka-Ljungby IBK F08 - Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09
2023-12-16 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001071 Munka-Ljungby IBK A - Skurups IBK A
2023-12-17 12:30 Damer Div 2 Skåne 132002022 Munka-Ljungby IBK B - IBK Lund B
2023-12-17 15:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580709055 Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK - Åstorp/Kvidinge IBS
2023-12-17 17:30 Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Norra 131051025 Munka-Ljungby IBK P10/11 - Hofterups IBF P09
2023-12-18 18:00 Pantamera Pojkar A (P07) Svår 131030032 Munka-Ljungby IBK P08-09 - Åstorp/Kvidinge IBS P07/08
2023-12-20 19:30 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035073 Munka-Ljungby IBK - Malmö FBC
Januari
2024-01-13 13:00 Pantamera Pojkar A (P07) Svår 131030048 Munka-Ljungby IBK P08-09 - IBS Svedala P07
2024-01-14 10:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001034 Munka-Ljungby IBK F14/15 - Höganäs IBF F14/15
2024-01-14 11:15 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001035 Höganäs IBF F14/15 - VV-84 SK Bjuv F14-16
2024-01-14 12:00 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001036 VV-84 SK Bjuv F14-16 - Munka-Ljungby IBK F14/15
2024-01-14 13:30 Pantamera Pojkar D (P10) Svår 131060025 Munka-Ljungby IBK P10 - IBS Svedala P10/11
2024-01-14 18:00 Herrar Div 3 Skåne 131002077 Munka-Ljungby IBK B - Malmö FBC B
2024-01-19 20:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035085 Munka-Ljungby IBK - IBK Genarp
2024-01-20 13:30 Damer Div 1 Skåne 132001084 Munka-Ljungby IBK A - IK Stanstad
2024-01-21 14:30 Pantamera Flickor B Norra 132021029 Munka-Ljungby IBK F08 - Malmhaug IBF F07/08
2024-01-21 16:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131020053 Munka-Ljungby IBK - Lönsboda IBK
2024-01-24 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002089 Munka-Ljungby IBK B - Örkelljunga IF A
2024-01-25 20:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580709069 Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK - Warberg IBF
2024-01-28 13:30 Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Norra 131051032 Munka-Ljungby IBK P10/11 - IBK Landskrona P09
2024-01-28 16:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035099 Munka-Ljungby IBK - FBC Karlskrona
2024-01-28 18:30 Pantamera Pojkar A (P07) Svår 131030057 Munka-Ljungby IBK P08-09 - IBK Lund P2007-2009 Sandby
Februari
2024-02-02 20:00 Damer Div 2 Skåne 132002034 Munka-Ljungby IBK B - Förslövs IF
2024-02-04 10:30 Pantamera Pojkar D (P10) Svår 131060031 Munka-Ljungby IBK P10 - Höllvikens IBF P10-11
2024-02-04 12:00 Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Norra 131051034 Munka-Ljungby IBK P10/11 - IBK Osby P09/10
2024-02-04 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001092 Munka-Ljungby IBK A - Röke IBK A
2024-02-04 18:30 Pantamera Pojkar A (P07) Svår 131030064 Munka-Ljungby IBK P08-09 - Lomma FBC P08/09 A
2024-02-09 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002104 Munka-Ljungby IBK B - Hjärnarps IBK
2024-02-10 13:30 Damer Div 1 Skåne 132001107 Munka-Ljungby IBK A - Malmhaug IBF A
2024-02-10 16:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131020069 Munka-Ljungby IBK - IBK Lund
2024-02-11 10:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301076 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Höganäs IBF P12/13
2024-02-11 11:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301077 Höganäs IBF P12/13 - IBK Osby P11
2024-02-11 12:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301078 IBK Osby P11 - Munka-Ljungby IBK P12-13
2024-02-11 14:00 Pantamera Flickor D Norra 132024067 Munka-Ljungby IBK F09-11 - IBK Osby F10/11
2024-02-11 18:30 Pantamera Pojkar B (P08) Norra 131041070 Munka-Ljungby IBK P08-09 - Lönsboda IBK P08-10
2024-02-16 20:00 Pantamera Pojkar A (P07) Svår 131030075 Munka-Ljungby IBK P08-09 - FBC Engelholm P07/08
2024-02-17 13:30 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035110 Munka-Ljungby IBK - CL98IC
2024-02-17 16:00 Pantamera Pojkar B (P08) Norra 131041072 Munka-Ljungby IBK P08-09 - Willands IBK P08/09
2024-02-18 12:30 Pantamera Flickor B Norra 132021038 Munka-Ljungby IBK F08 - Emmaljunga GOIF F07
2024-02-24 13:30 Damer Div 1 Skåne 132001119 Munka-Ljungby IBK A - Åstorp/Kvidinge IBS A
2024-02-28 20:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131020080 Munka-Ljungby IBK - Röke IBK
Mars
2024-03-01 18:30 Pantamera Flickor D Norra 132024078 Munka-Ljungby IBK F09-11 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10
2024-03-01 20:00 Damer Div 2 Skåne 132002042 Munka-Ljungby IBK B - Lönsboda IBK
2024-03-02 13:30 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035121 Munka-Ljungby IBK - Olofströms IBK
2024-03-02 17:30 Herrar Div 3 Skåne 131002115 Munka-Ljungby IBK B - IBK Lund B
2024-03-03 10:30 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201142 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Bjärreds IBK P12 Svart
2024-03-03 11:15 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201143 Tygelsjö IK P12 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12
2024-03-03 12:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201144 VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Munka-Ljungby IBK P12-13
2024-03-03 12:45 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201145 Bjärreds IBK P12 Svart - Tygelsjö IK P12
2024-03-03 13:30 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201146 VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Bjärreds IBK P12 Svart
2024-03-03 14:15 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201147 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Tygelsjö IK P12
2024-03-03 15:30 Pantamera Pojkar D (P10) Svår 131060039 Munka-Ljungby IBK P10 - IBK Lund P2010-2011 Dalby/Lund
2024-03-03 17:30 Damer Div 1 Skåne 132001126 Munka-Ljungby IBK A - Gantofta IBK
2024-03-08 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002123 Munka-Ljungby IBK B - Burlöv HIBF
2024-03-09 13:00 Pantamera Pojkar B (P08) Norra 131041083 Munka-Ljungby IBK P08-09 - FBC Engelholm P09
2024-03-10 10:30 Pantamera Flickor B Norra 132021044 Munka-Ljungby IBK F08 - FBC Engelholm F08/F09
2024-03-10 12:00 Damer Div 2 Skåne 132002044 Munka-Ljungby IBK B - Palmstaden IK
2024-03-10 14:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301091 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Lönsboda IBK P/F-13
2024-03-10 15:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301092 Lönsboda IBK P/F-13 - Röke IBK Pojkar 11-12
2024-03-10 16:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301093 Röke IBK Pojkar 11-12 - Munka-Ljungby IBK P12-13
2024-03-16 13:00 Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Norra 131051048 Munka-Ljungby IBK P10/11 - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10
2024-03-16 16:00 Pantamera Pojkar A (P07) Svår 131030086 Munka-Ljungby IBK P08-09 - Bjärreds IBK P07
2024-03-17 10:30 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101067 Munka-Ljungby IBK F12-15 - Häljarps SK F13/14/15
2024-03-17 11:15 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101068 Höganäs IBF F12/13 - FBC Engelholm F12/F13
2024-03-17 12:00 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101069 FBC Engelholm F12/F13 - Munka-Ljungby IBK F12-15
2024-03-17 12:45 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101070 Häljarps SK F13/14/15 - Höganäs IBF F12/13
2024-03-17 13:30 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101071 FBC Engelholm F12/F13 - Häljarps SK F13/14/15
2024-03-17 14:15 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101072 Munka-Ljungby IBK F12-15 - Höganäs IBF F12/13
2024-03-17 15:30 Pantamera Pojkar D (P10) Svår 131060043 Munka-Ljungby IBK P10 - FC Helsingborg P10
2024-03-17 17:00 Pantamera Flickor D Norra 132024089 Munka-Ljungby IBK F09-11 - Röke IBK F10-12

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis