Munkahallen

Adress
Örkelljungavägen 46, 26693 Munka-Ljungby
Telefon
0431?43 08 40 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Februari
2020-02-23 13:30 Damer Div 2 Skåne 132002053 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Lund D2
2020-02-23 16:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035112 Munka-Ljungby IBK - Röke IBK
2020-02-26 18:45 Pantamera Pojkar C (P05) Svår 131050048 Munka Ljungby IBK Akademi - Eslövs IBF F/P05
2020-02-29 13:00 Pantamera Pojkar D (P06) Svår 131060071 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Lund P06 Sandby
2020-02-29 14:30 Pantamera Flickor E 132024046 Munka Ljungby IBK Akademi F07 - Åstorp/Kvidinge IBS F07
2020-02-29 17:45 Herrar Div 2 Skåne 131001110 Munka Ljungby IBK Akademi - Bjärreds IBK H2
Mars
2020-03-01 14:30 Pantamera Pojkar C (P05) Svår 131050075 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Genarp P05/06
2020-03-01 16:30 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040072 Munka Ljungby IBK Akademi - Åstorp/Kvidinge IBS
2020-03-01 18:30 Juniorallsvenskan L HJ18 580711076 Munka Ljungby IBK Akademi/Örkelljunga IF - FBC Engelholm
2020-03-03 18:40 Pantamera Flickor C 132022071 Munka Ljungby IBK Akademi F04 - FBC Engelholm F06
2020-03-06 18:30 Pantamera Pojkar E Vår (P07) Norra 131076031 Munka Ljungby IBK Akademi - Hofterups IBF P07-08 Svart
2020-03-07 10:00 Damer Div 2 Skåne 132002080 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Engelholm D2
2020-03-07 13:00 Damer Div 1 Skåne 132001126 Munka-Ljungby IBK - IBK Lund D1
2020-03-07 16:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035122 Munka-Ljungby IBK - Fristads GoIF
2020-03-08 16:30 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061078 Munka Ljungby IBK Akademi - Lönsboda IBK P07
2020-03-08 18:30 Juniorallsvenskan L HJ18 580711083 Munka Ljungby IBK Akademi/Örkelljunga IF - Malmö FBC/Lomma FBC
2020-03-13 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001121 Munka Ljungby IBK Akademi - Eslövs IBF
2020-03-14 13:00 Pantamera Pojkar D (P06) Svår 131060081 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Höllviken P06
2020-03-14 14:45 Pantamera Flickor E 132024022 Munka Ljungby IBK Akademi F07 - Palmstaden IK F06-08
2020-03-14 16:30 Damer Div 2 Skåne 132002082 Munka Ljungby IBK Akademi - Häljarps SK
2020-03-15 11:00 Pantamera Flickor E 132024056 Munka Ljungby IBK Akademi F07 - Bjärreds IBK F06-08
2020-03-15 12:45 Pantamera Flickor C 132022078 Munka Ljungby IBK Akademi F04 - IBK Lund F04-06
2020-03-15 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001130 Munka-Ljungby IBK - Åstorp/Kvidinge IBS
2020-03-20 19:45 Pantamera Pojkar A (P03) Svår 131030090 Munka Ljungby IBK Akademi - Malmhaug IBF
2020-03-21 13:00 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061089 Munka Ljungby IBK Akademi - Frosta IBF P06/07
2020-03-21 14:30 Pantamera Pojkar C (P05) Svår 131050086 Munka Ljungby IBK Akademi - Skurups IBK P05-1
2020-03-21 16:00 Pantamera Pojkar E Vår (P07) Norra 131076044 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Engelholm P08
2020-03-22 11:45 Pantamera Pojkar E Vår (P07) Norra 131076010 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Lund P08 L
2020-03-28 08:00 Skånemästerskapen Pojkar C Grupp B 138037001 Munka Ljungby IBK Akademi P05 - Båstads GIF P05
2020-03-28 08:45 Skånemästerskapen Pojkar C Grupp B 138037002 IBS Svedala P05 - Lönsboda IBK P05
2020-03-28 09:30 Skånemästerskapen Pojkar A Grupp B 138028001 IK Stanstad P02 - IBK Lund P03/04 DS
2020-03-28 10:15 Skånemästerskapen Pojkar A Grupp B 138028002 VV-84 SK Bjuv 03 - Bjärreds IBK P03
2020-03-28 11:00 Skånemästerskapen Pojkar C Grupp B 138037003 Lönsboda IBK P05 - Munka Ljungby IBK Akademi P05
2020-03-28 12:00 Skånemästerskapen Pojkar C Grupp B 138037004 Båstads GIF P05 - IBS Svedala P05
2020-03-28 12:45 Skånemästerskapen Pojkar A Grupp B 138028003 Bjärreds IBK P03 - IK Stanstad P02
2020-03-28 13:30 Skånemästerskapen Pojkar A Grupp B 138028004 IBK Lund P03/04 DS - VV-84 SK Bjuv 03
2020-03-28 14:15 Skånemästerskapen Pojkar C Grupp B 138037005 Lönsboda IBK P05 - Båstads GIF P05
2020-03-28 15:15 Skånemästerskapen Pojkar C Grupp B 138037006 Munka Ljungby IBK Akademi P05 - IBS Svedala P05
2020-03-28 16:00 Skånemästerskapen Pojkar A Grupp B 138028005 Bjärreds IBK P03 - IBK Lund P03/04 DS
2020-03-28 16:45 Skånemästerskapen Pojkar A Grupp B 138028006 IK Stanstad P02 - VV-84 SK Bjuv 03
2020-03-29 09:00 Skånemästerskapen Pojkar E Slutspel A 138055001 1:an grupp A - 2:an grupp D
2020-03-29 09:45 Skånemästerskapen Pojkar E Slutspel A 138055002 1:an grupp C - 2:an grupp B
2020-03-29 10:45 Skånemästerskapen Pojkar E Slutspel A 138055003 1:an grupp D - 2:an grupp C
2020-03-29 11:30 Skånemästerskapen Pojkar E Slutspel A 138055004 1:an grupp B - 2:an grupp A
2020-03-29 12:30 Skånemästerskapen Pojkar E Slutspel A 138055005 Vinnare i match 138055001 - Vinnare i match 138055002
2020-03-29 13:15 Skånemästerskapen Pojkar E Slutspel A 138055006 Vinnare i match 138055003 - Vinnare i match 138055004
2020-03-29 14:45 Skånemästerskapen Pojkar E Slutspel A 138055007 Vinnare i match 138055005 - Vinnare i match 138055006
April
2020-04-18 08:00 Skånemästerskapen Pojkar B Grupp C 138033001 Munka Ljungby IBK Akademi P04/05 - FBC Engelholm P04 Vit
2020-04-18 08:45 Skånemästerskapen Pojkar B Grupp C 138033002 Bjärreds IBK - IBK Lund P04/05 Ö
2020-04-18 09:30 Skånemästerskapen Herrjunior 18 Grupp A 138024001 Munka Ljungby IBK Ak./Örkeljunga iF - FBC Engelholm
2020-04-18 10:15 Skånemästerskapen Herrjunior 18 Grupp A 138024002 Åstorp/Kvidinge IBS - Malmö FBC/Lomma FBC
2020-04-18 11:00 Skånemästerskapen Pojkar B Grupp C 138033003 IBK Lund P04/05 Ö - Munka Ljungby IBK Akademi P04/05
2020-04-18 12:00 Skånemästerskapen Pojkar B Grupp C 138033004 FBC Engelholm P04 Vit - Bjärreds IBK
2020-04-18 12:45 Skånemästerskapen Herrjunior 18 Grupp A 138024003 Malmö FBC/Lomma FBC - Munka Ljungby IBK Ak./Örkeljunga iF
2020-04-18 13:30 Skånemästerskapen Herrjunior 18 Grupp A 138024004 FBC Engelholm - Åstorp/Kvidinge IBS
2020-04-18 14:15 Skånemästerskapen Pojkar B Grupp C 138033005 IBK Lund P04/05 Ö - FBC Engelholm P04 Vit
2020-04-18 15:15 Skånemästerskapen Pojkar B Grupp C 138033006 Munka Ljungby IBK Akademi P04/05 - Bjärreds IBK
2020-04-18 16:00 Skånemästerskapen Herrjunior 18 Grupp A 138024005 Malmö FBC/Lomma FBC - FBC Engelholm
2020-04-18 16:45 Skånemästerskapen Herrjunior 18 Grupp A 138024006 Munka Ljungby IBK Ak./Örkeljunga iF - Åstorp/Kvidinge IBS
2020-04-19 09:00 Skånemästerskapen Pojkar D Slutspel A 138048001 1:an grupp A - 2:an grupp D
2020-04-19 09:45 Skånemästerskapen Pojkar D Slutspel A 138048002 1:an grupp C - 2:an grupp B
2020-04-19 10:45 Skånemästerskapen Pojkar D Slutspel A 138048003 1:an grupp D - 2:an grupp C
2020-04-19 11:30 Skånemästerskapen Pojkar D Slutspel A 138048004 1:an grupp B - 2:an grupp A
2020-04-19 12:30 Skånemästerskapen Pojkar D Slutspel A 138048005 Vinnare i match 138048001 - Vinnare i match 138048002
2020-04-19 13:15 Skånemästerskapen Pojkar D Slutspel A 138048006 Vinnare i match 138048003 - Vinnare i match 138048004
2020-04-19 14:15 Skånemästerskapen Herrjunior 18 Slutspel 138026001 1:an grupp A - 2:an grupp B
2020-04-19 15:00 Skånemästerskapen Herrjunior 18 Slutspel 138026002 1:an grupp B - 2:an grupp A
2020-04-19 16:00 Skånemästerskapen Pojkar D Slutspel A 138048007 Vinnare i match 138048005 - Vinnare i match 138048006
2020-04-19 17:00 Skånemästerskapen Herrjunior 18 Slutspel 138026003 Vinnare i match 138026001 - Vinnare i match 138026002

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis