Helsingborg Arena C

Adress
Mellersta Stenbocksgatan 14, 254 37 Helsingborg





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-10 09:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400001 FC Helsingborg P10 - FBC Engelholm P10
2020-10-10 10:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400002 FBC Engelholm P10 - Munka Ljungby IBK Akademi
2020-10-10 11:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400003 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg P10
2020-10-24 11:00 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041012 FC Helsingborg P06-Blåsvart - Frosta IBF P05
2020-10-31 13:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580708007 FC/FBC Helsingborg - Träslövsläge IF
November
2020-11-08 09:00 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Norra 131071018 FC Helsingborg P08-Blå - Höganäs IBF P08
2020-11-08 12:30 Herrar Div 4 Norra Skåne 131004034 SS Sofiero - Emmaljunga GOIF
2020-11-08 17:30 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050020 FC Helsingborg P06-Blå - Åstorp/Kvidinge IBS P06
2020-11-21 10:00 Pantamera Pojkar B (P05) Södra 131042044 FC Helsingborg P05-Svart - Bjärreds IBK P05
2020-11-21 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001044 FC Helsingborg - IBK Lund
2020-11-22 14:45 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Norra 131071029 FC Helsingborg P08-Blå - Willands IBK P08/09
2020-11-28 10:00 Pantamera Pojkar A (P04) 131030037 FC Helsingborg P04 - IBK Lund P04/05
2020-11-28 13:00 Pantamera Flickor B 132021034 FC Helsingborg F05-07 - Lönsboda IBK F05-07
2020-11-29 09:00 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Norra 131071035 FC Helsingborg P07-Blåsvart - FC Helsingborg P08-Blå
2020-11-29 10:30 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Västra 131073033 FC Helsingborg P08/09 - Gantofta IBK P08
2020-11-29 13:30 Pantamera Pojkar C Svår Extramatcher 131053003 FC Helsingborg P06-Blå - Malmö FBC P06 Svart
2020-11-29 15:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051029 FC Helsingborg P06-Svart - Båstads GIF P06
2020-11-29 16:30 Pantamera Herrjunior 18 131020056 FC Helsingborg - Röke IBK/Emmaljunga GoIF
December
2020-12-05 10:00 Pantamera Pojkar D (P07) Svår 131060022 FC Helsingborg P07-1 Vit - IBK Lund P07/08S Grön
2020-12-05 11:30 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051033 FC Helsingborg P06-Svart - IBK Osby P06
2020-12-05 13:00 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041034 FC Helsingborg P06-Blåsvart - Båstads GIF P05
2020-12-06 10:00 Pantamera Pojkar D (P07) Svår 131060023 FC Helsingborg P07-Blåsvart - Eslövs IBF P06
2020-12-12 12:00 Pantamera Pojkar B (P05) Södra 131042063 FC Helsingborg P05-Svart - IBK Genarp P05/06-2
2020-12-19 11:00 Herrar Div 4 Norra Skåne 131004071 SS Sofiero - IBK Landskrona B
2020-12-19 13:00 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041041 FC Helsingborg P05/Munka Ljungby IBK Ak. - Frosta IBF P05
2020-12-19 15:00 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041043 FC Helsingborg P06-Blåsvart - Eslövs IBF P05
Januari
2021-01-16 09:30 Pantamera Pojkar D (P07) Svår 131060029 FC Helsingborg P07-1 Vit - FC Helsingborg P07-Blåsvart
2021-01-16 11:00 Pantamera Flickor B 132021055 FC Helsingborg F05-07 - Åstorp/Kvidinge IBS F05
2021-01-16 15:00 Herrar Div 4 Norra Skåne 131004084 SS Sofiero - Frosta IBF
2021-01-16 16:30 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050050 FC Helsingborg P06-Blå - Munka Ljungby IBK Akademi P06
2021-01-23 13:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051056 FC Helsingborg P06-Svart - Röke IBK P06
2021-01-24 09:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303043 FC Helsingborg P11/12 - Hofterups IBF P11/12-2
2021-01-24 09:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303044 FC Helsingborg P11 - Lomma FBC (P11)-1
2021-01-24 10:15 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303045 Hofterups IBF P11/12-2 - IBK Lund P2011 Dalby
2021-01-24 10:15 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303046 Lomma FBC (P11)-1 - Hofterups IBF P11/12-1
2021-01-24 11:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303047 IBK Lund P2011 Dalby - FC Helsingborg P11/12
2021-01-24 11:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303048 Hofterups IBF P11/12-1 - FC Helsingborg P11
2021-01-24 13:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040052 FC Helsingborg P05 - Malmö FBC P06
2021-01-24 14:00 Pantamera Pojkar D (P07) Svår 131060033 FC Helsingborg P07-1 Vit - Eslövs IBF P06
2021-01-24 14:30 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041055 FC Helsingborg P06-Blåsvart - Röke IBK P05
2021-01-30 14:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Norra 131061037 FC Helsingborg P07-2 Vit - FBC Engelholm P07
2021-01-31 11:00 Pantamera Pojkar D (P07) Svår 131060039 FC Helsingborg P07-Blåsvart - Höllvikens IBF P07
2021-01-31 12:30 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050059 FC Helsingborg P06-Blå - Malmö FBC P06 Svart
2021-01-31 14:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040060 FC Helsingborg P05 - IBK Lund P05 Sandby
2021-01-31 15:30 Pantamera Pojkar A (P04) 131030067 FC Helsingborg P04 - Lönsboda IBK P04
Februari
2021-02-06 10:00 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041062 FC Helsingborg P06-Blåsvart - Willands IBK P05/06
2021-02-07 09:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400064 FC Helsingborg P11 - FBC Engelholm P10
2021-02-07 09:45 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400065 Höganäs IBF P10 - Hjärnarps IBK P10-11
2021-02-07 10:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400066 Hjärnarps IBK P10-11 - FC Helsingborg P11
2021-02-07 10:45 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400067 FBC Engelholm P10 - Höganäs IBF P10
2021-02-07 11:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400068 Hjärnarps IBK P10-11 - FBC Engelholm P10
2021-02-07 12:15 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400069 FC Helsingborg P11 - Höganäs IBF P10
2021-02-07 13:15 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041061 FC Helsingborg P05/Munka Ljungby IBK Ak. - Lönsboda IBK P05
2021-02-07 15:00 Damer Div 3 Skåne 132003069 FC Helsingborg DU - Malmö FBC DU
2021-02-20 09:30 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051071 FC Helsingborg P06-Svart - Höganäs IBF P06/07
2021-02-20 11:00 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041073 FC Helsingborg P06-Blåsvart - Perstorp Bälinge IK P05
Mars
2021-03-21 10:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040090 FC Helsingborg P05 - Hofterups IBF P04

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis