Höörs Idrottshall

Adress
Friluftsvägen 11, 243 30 Höör





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-22 18:15 Pantamera Pojkar C (P05) Norra 131051005 Frosta IBF P05 - Perstorp Bälinge IK
2019-10-23 19:15 Pantamera Pojkar A (P03) 131031024 Frosta IBF - Palmstaden IK P04
2019-10-26 10:00 Pantamera Pojkar C (P05) Norra 131051015 Frosta IBF P05 - Eslövs IBF F/P04-05
2019-10-27 12:00 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061013 Frosta IBF P06/07 - Röke IBK
November
2019-11-09 10:00 Pantamera Pojkar C (P05) Norra 131051019 Frosta IBF P05 - FC Helsingborg P05 Blå
2019-11-09 12:00 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061016 Frosta IBF P06/07 - IBK Osby
2019-11-15 19:30 Herrar Div 4 Norra Skåne 131003041 Frosta IBF - IBK Landskrona H4
2019-11-22 19:30 Herrar Div 4 Norra Skåne 131003047 Frosta IBF - Åby IBK Klippan
2019-11-23 10:00 Pantamera Pojkar C (P05) Norra 131051028 Frosta IBF P05 - Båstads GIF P05
2019-11-23 14:00 Pantamera Pojkar A (P03) 131031042 Frosta IBF - Hofterups IBF P03
2019-11-30 11:00 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061035 Frosta IBF P06/07 - VV-84 SK Bjuv
December
2019-12-06 19:30 Herrar Div 4 Norra Skåne 131003058 Frosta IBF - SS Sofiero
2019-12-08 10:00 Pantamera Pojkar C (P05) Norra 131051037 Frosta IBF P05 - FBC Viljan F/P05
2019-12-14 11:00 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061044 Frosta IBF P06/07 - Munka Ljungby IBK Akademi
2019-12-14 13:00 Pantamera Pojkar A (P03) 131031059 Frosta IBF - IBK Lund P03/04-2
Januari
2020-01-10 19:30 Herrar Div 4 Norra Skåne 131003068 Frosta IBF - Emmaljunga GOIF
2020-01-11 13:00 Pantamera Pojkar A (P03) 131031070 Frosta IBF - IBK Höllviken Gårdarike 2
2020-01-18 10:00 Pantamera Pojkar C (P05) Norra 131051051 Frosta IBF P05 - Willands IBK P05/06
2020-01-18 12:00 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061054 Frosta IBF P06/07 - Höganäs IBF P06/07
2020-01-18 14:00 Pantamera Pojkar A (P03) 131031081 Frosta IBF - FC Helsingborg P04
2020-01-24 19:30 Herrar Div 4 Norra Skåne 131003079 Frosta IBF - Bromölla IBK
Februari
2020-02-01 15:00 Pantamera Pojkar A (P03) 131031095 Frosta IBF - IBK Höllviken P04
2020-02-07 19:30 Herrar Div 4 Norra Skåne 131003093 Frosta IBF - Willands IBK H4
2020-02-08 11:00 Pantamera Pojkar C (P05) Norra 131051067 Frosta IBF P05 - IBK Landskrona P05
2020-02-08 13:00 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061070 Frosta IBF P06/07 - FC Helsingborg P06-Svart
2020-02-14 19:30 Herrar Div 4 Norra Skåne 131003101 Frosta IBF - Perstorp Bälinge IK
Mars
2020-03-01 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061072 Frosta IBF P06/07 - Båstads GIF P06
2020-03-06 19:30 Herrar Div 4 Norra Skåne 131003120 Frosta IBF - Höganäs IBF
2020-03-07 13:00 Pantamera Pojkar C (P05) Norra 131051078 Frosta IBF P05 - Röke IBK P05-06
2020-03-14 18:00 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061083 Frosta IBF P06/07 - Åstorp/Kvidinge IBS P07
2020-03-21 11:00 Pantamera Pojkar C (P05) Norra 131051089 Frosta IBF P05 - Hofterups IBF P05-1
2020-03-21 15:00 Pantamera Pojkar A (P03) 131031132 Frosta IBF - FBC Viljan P02
2020-03-22 12:00 Herrar Div 4 Norra Skåne 131003131 Frosta IBF - FBC Engelholm H4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis