Kirsebergs Sporthall

Adress
Östra Fäladsgatan 60, 21224 Malmö





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Februari
2020-02-28 19:30 Damer Div 1 Skåne 132001115 Malmö FBC D1 - FBC Engelholm D1
2020-02-29 14:30 Pantamera Pojkar D (P06) Svår 131060072 Malmö FBC - IBK Höllviken P06
2020-02-29 16:30 Pantamera Herrjunior 18 131006073 Malmö FBC /Lomma FBC - Lönsboda IBK
2020-02-29 16:30 Pantamera Pojkar E Vår (P07) Södra 131077027 Malmö FBC - Lomma FBC (P08)
Mars
2020-03-01 12:45 Pantamera Flickor E 132024048 Malmö FBC F06 - Bjärreds IBK F06-08
2020-03-01 14:15 Pantamera Pojkar C (P05) Södra 131052074 Malmö FBC - IBF Veberöd/Blentarp P04
2020-03-01 15:45 Pantamera Pojkar C (P05) Svår 131050072 Malmö FBC - Malmhaug IBF P05
2020-03-01 17:15 Pantamera Flickor B 132021074 Malmö FBC F04 - FBC Engelholm F04
2020-03-06 19:30 Herrar Utveckling Skåne 131005049 Malmö FBC - Skurups IBK
2020-03-07 12:00 Pantamera Flickor A 132020080 Malmö FBC F03 - Häljarps SK F03
2020-03-07 15:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035124 Malmö FBC - Varla IBK
2020-03-08 13:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020164 Malmö FBC - Nacka Wallenstam IBK
2020-03-08 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001123 Malmö FBC D1 - FC Helsingborg D1
2020-03-12 20:30 Juniorallsvenskan L HJ18 580711087 Malmö FBC/Lomma FBC - FBC Engelholm
2020-03-13 19:30 Herrar Div 3 Skåne 131002125 Malmö FBC H3 - Örkelljunga IF
2020-03-14 10:00 Pantamera Pojkar C (P05) Södra 131052085 Malmö FBC - IBK Lund P06 Sandby
2020-03-14 11:30 Pantamera Flickor E 132024055 Malmö FBC F06 - FC Helsingborg F07
2020-03-14 13:00 Pantamera Flickor B 132021085 Malmö FBC F04 - Bjärreds IBK F04/05 Gul
2020-03-14 14:30 Pantamera Pojkar C (P05) Svår 131050083 Malmö FBC - FC Helsingborg P05/06
2020-03-15 12:45 Pantamera Pojkar D (P06) Svår 131060083 Malmö FBC - Kävlinge IBK P05
2020-03-15 15:00 Juniorallsvenskan H DJ17 580737089 Malmö FBC - Växjö IBK Utveckling
2020-03-15 17:00 Pantamera Pojkar E Vår (P07) Södra 131077038 Malmö FBC - Skurups IBK /FBC Ystad 2
2020-03-15 17:00 Pantamera Herrjunior 18 131006084 Malmö FBC /Lomma FBC - IBK Lund
2020-03-19 20:00 Herrar Utveckling Skåne 131005054 Malmö FBC - Örkelljunga IF
2020-03-22 17:30 Pantamera Herrjunior 18 131006043 Malmö FBC /Lomma FBC - Perstorp Bälinge IK
2020-03-28 08:00 Skånemästerskapen Flickor A Grupp A 138001001 IBK Höllviken F03 - Malmö FBC F03
2020-03-28 08:45 Skånemästerskapen Flickor A Grupp A 138001002 Skurups IBK F03 - FC Helsingborg F03 (F03)
2020-03-28 09:30 Skånemästerskapen Flickor A Grupp A 138001003 Åstorp/Kvidinge IBS F03 - IBK Höllviken F03
2020-03-28 10:15 Skånemästerskapen Flickor A Grupp A 138001004 Malmö FBC F03 - FC Helsingborg F03 (F03)
2020-03-28 11:00 Skånemästerskapen Flickor A Grupp A 138001005 Åstorp/Kvidinge IBS F03 - Skurups IBK F03
2020-03-28 11:45 Skånemästerskapen Flickor A Grupp A 138001006 FC Helsingborg F03 (F03) - IBK Höllviken F03
2020-03-28 13:00 Skånemästerskapen Flickor A Grupp A 138001007 Malmö FBC F03 - Åstorp/Kvidinge IBS F03
2020-03-28 13:45 Skånemästerskapen Flickor A Grupp A 138001008 IBK Höllviken F03 - Skurups IBK F03
2020-03-28 14:45 Skånemästerskapen Flickor A Grupp A 138001009 FC Helsingborg F03 (F03) - Åstorp/Kvidinge IBS F03
2020-03-28 15:45 Skånemästerskapen Flickor A Grupp A 138001010 Skurups IBK F03 - Malmö FBC F03
2020-03-28 17:00 Skånemästerskapen Flickor A Slutspel 138002001 1:an grupp A - 2:an grupp A
April
2020-04-18 09:00 Skånemästerskapen Pojkar D Grupp C 138045001 Malmhaug IBF P06 - Malmö FBC P06
2020-04-18 09:45 Skånemästerskapen Pojkar D Grupp C 138045002 IBK Höllviken P06 Orange - Åstorp/Kvidinge IBS P06
2020-04-18 10:30 Skånemästerskapen Pojkar D Grupp C 138045003 Röke IBK P06 - Malmhaug IBF P06
2020-04-18 11:15 Skånemästerskapen Pojkar D Grupp C 138045004 Malmö FBC P06 - Åstorp/Kvidinge IBS P06
2020-04-18 12:00 Skånemästerskapen Pojkar D Grupp C 138045005 Röke IBK P06 - IBK Höllviken P06 Orange
2020-04-18 13:00 Skånemästerskapen Pojkar D Grupp C 138045006 Åstorp/Kvidinge IBS P06 - Malmhaug IBF P06
2020-04-18 13:45 Skånemästerskapen Pojkar D Grupp C 138045007 Malmö FBC P06 - Röke IBK P06
2020-04-18 14:30 Skånemästerskapen Pojkar D Grupp C 138045008 Malmhaug IBF P06 - IBK Höllviken P06 Orange
2020-04-18 15:15 Skånemästerskapen Pojkar D Grupp C 138045009 Åstorp/Kvidinge IBS P06 - Röke IBK P06
2020-04-18 16:15 Skånemästerskapen Pojkar D Grupp C 138045010 IBK Höllviken P06 Orange - Malmö FBC P06

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis