Kirsebergs Sporthall

Adress
Östra Fäladsgatan 60, 21224 Malmö





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201057 Palmstaden IK F12/13 Vit - Malmhaug IBF F12/13
Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201058 IBK Landskrona F13/14 - IBK Lund F12/13 SÖ 1
Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201059 Malmö FBC F12 - Palmstaden IK F12/13 Svart
Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201060 Malmhaug IBF F12/13 - IBK Landskrona F13/14
Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201061 IBK Lund F12/13 SÖ 1 - Palmstaden IK F12/13 Vit
Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201062 IBK Lund F12/13 SÖ 2 - Malmö FBC F12
Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201063 Palmstaden IK F12/13 Svart - IBK Lund F12/13 SÖ 2
Pojkar C Sydvästra Grön Nivå Knatteligan 134503013 Malmö FBC Mix 12-14 Riseberga Svart - Gårdarike IBK P12/13
Pojkar C Sydvästra Grön Nivå Knatteligan 134503014 Malmö FBC Mix 12-14 Riseberga Magenta - IBK Lund P 13 S 2
Pojkar C Sydvästra Grön Nivå Knatteligan 134503015 Gårdarike IBK P12/13 - IBK Lund P 13 S
Pojkar C Sydvästra Grön Nivå Knatteligan 134503016 IBK Lund P 13 S 2 - Malmhaug IBF P13/14
Pojkar C Sydvästra Grön Nivå Knatteligan 134503017 IBK Lund P 13 S - Malmö FBC Mix 12-14 Riseberga Svart
Pojkar C Sydvästra Grön Nivå Knatteligan 134503018 Malmhaug IBF P13/14 - Malmö FBC Mix 12-14 Riseberga Magenta
Pojkar C Sydvästra Grön Nivå Knatteligan 134503049 Malmö FBC Mix 12-14 Riseberga Magenta - Västra Ingelstad IS PF12/13
Pojkar C Sydvästra Grön Nivå Knatteligan 134503050 Malmö FBC Mix 12-14 Riseberga Svart - IBK Lund P 13 S
Pojkar C Sydvästra Grön Nivå Knatteligan 134503051 Västra Ingelstad IS PF12/13 - IBK Lund P 13 S 2
Pojkar C Sydvästra Grön Nivå Knatteligan 134503052 IBK Lund P 13 S - Tygelsjö IK
Pojkar C Sydvästra Grön Nivå Knatteligan 134503053 IBK Lund P 13 S 2 - Malmö FBC Mix 12-14 Riseberga Magenta
Pojkar C Sydvästra Grön Nivå Knatteligan 134503054 Tygelsjö IK - Malmö FBC Mix 12-14 Riseberga Svart
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505001 Malmö FBC Mix 12-14 Slottsstaden Magenta - Bjärreds IBK P12 gul
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505002 Malmö FBC Mix 12-14 Slottsstaden Svart - Åkarps IBK P12/13-Blå
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505003 Bjärreds IBK P12 gul - Åkarps IBK P12/13
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505004 Åkarps IBK P12/13-Blå - Bjärreds IBK P12 svart
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505005 Åkarps IBK P12/13 - Malmö FBC Mix 12-14 Slottsstaden Magenta
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505006 Bjärreds IBK P12 svart - Malmö FBC Mix 12-14 Slottsstaden Svart
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505037 Malmö FBC Mix 12-14 Slottsstaden Svart - Åkarps IBK P12/13
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505038 Malmö FBC Mix 12-14 Slottsstaden Magenta - Åkarps IBK P12/13-Blå
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505039 Åkarps IBK P12/13 - IBK Lund P13 NV
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505040 Åkarps IBK P12/13-Blå - IBK Lund P13 SÖ
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505041 IBK Lund P13 NV - Malmö FBC Mix 12-14 Slottsstaden Svart
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505042 IBK Lund P13 SÖ - Malmö FBC Mix 12-14 Slottsstaden Magenta
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302019 Malmö FBC P12 - IBK Genarp IBK F/P11-12
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302020 Gårdarike IBK P11/12 - IBK Genarp IBK F/P11-12 Röd
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302021 Lomma FBC (P11)-2 - Malmö FBC P12
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302022 IBK Genarp IBK F/P11-12 Röd - Lomma FBC (P11)-3
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302023 IBK Genarp IBK F/P11-12 - Lomma FBC (P11)-2
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302024 Lomma FBC (P11)-3 - Gårdarike IBK P11/12
Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403015 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Magenta - Oxie SK P10-13
Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403016 IK Stanstad P12 blå - Malmhaug IBF P13
Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403017 IK Stanstad P12 hjärup - IBK Lund P12 NV
Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403018 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Svart - IBS Svedala P11
Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403019 Malmhaug IBF P13 - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Magenta
Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403020 Oxie SK P10-13 - IK Stanstad P12 blå
Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403021 IBK Lund P12 NV - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Svart
Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403022 IBS Svedala P11 - IK Stanstad P12 hjärup
Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403071 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Svart - Palmstaden IK P11/12 Vit
Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403072 Tygelsjö IK P12/13-1 - IK Stanstad P12 hjärup
Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403073 Palmstaden IK P11/12 Svart - Tygelsjö IK P12/13-2
Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403074 IK Stanstad P12 blå - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Magenta
Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403075 IK Stanstad P12 hjärup - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Svart
Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403076 Palmstaden IK P11/12 Vit - Tygelsjö IK P12/13-1
Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403077 Tygelsjö IK P12/13-2 - IK Stanstad P12 blå
Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403078 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Magenta - Palmstaden IK P11/12 Svart
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404043 Malmö FBC Mix 11 Magenta - Kävlinge IBK P11/12
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404044 IBK Lund P12 S - Lomma FBC (P12)-1
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404045 IBK Lund P12 SÖ - Burlöv HIBF
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404046 Malmö FBC Mix 11 Svart - Lomma FBC (P12)-2
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404047 Lomma FBC (P12)-1 - Malmö FBC Mix 11 Magenta
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404048 Kävlinge IBK P11/12 - IBK Lund P12 S
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404049 Burlöv HIBF - Malmö FBC Mix 11 Svart
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404050 Lomma FBC (P12)-2 - IBK Lund P12 SÖ
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404065 Kävlinge IBK P11/12 - IK Stanstad P12
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404066 Burlöv HIBF - Malmö FBC Mix 11 Magenta
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404067 IK Stanstad P12 - Malmö FBC Mix 11 Svart
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404068 Malmö FBC Mix 11 Magenta - IK Stanstad P13
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404069 Malmö FBC Mix 11 Svart - Kävlinge IBK P11/12
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404070 IK Stanstad P13 - Burlöv HIBF
Flickor B Blå Nivå Poolspel 133001019 Malmö FBC F09-10 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10
Flickor B Blå Nivå Poolspel 133001020 VV-84 SK Bjuv 09-10 - Malmhaug IBF F09
Flickor B Blå Nivå Poolspel 133001021 Malmhaug IBF F09 - Malmö FBC F09-10
Flickor B Blå Nivå Poolspel 133001022 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - VV-84 SK Bjuv 09-10
Flickor B Blå Nivå Poolspel 133001023 Malmhaug IBF F09 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10
Flickor B Blå Nivå Poolspel 133001024 Malmö FBC F09-10 - VV-84 SK Bjuv 09-10
Flickor B Blå Nivå Poolspel 133001133 Malmö FBC F09-10 - IK Stanstad F08/09
Flickor B Blå Nivå Poolspel 133001134 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - FBC Engelholm F09
Flickor B Blå Nivå Poolspel 133001135 FBC Engelholm F09 - Malmö FBC F09-10
Flickor B Blå Nivå Poolspel 133001136 IK Stanstad F08/09 - IBK Lund F08/09 SÖ-1
Flickor B Blå Nivå Poolspel 133001137 FBC Engelholm F09 - IK Stanstad F08/09
Flickor B Blå Nivå Poolspel 133001138 Malmö FBC F09-10 - IBK Lund F08/09 SÖ-1
Pojkar A Blå Nivå Poolspel 133201010 Malmö FBC P09-10 - IBK Höllviken P08
Pojkar A Blå Nivå Poolspel 133201011 FBC Engelholm P09 - IBK Genarp F/P09-10
Pojkar A Blå Nivå Poolspel 133201012 IBK Genarp F/P09-10 - Malmö FBC P09-10
Pojkar A Blå Nivå Poolspel 133201013 IBK Höllviken P08 - FBC Engelholm P09
Pojkar A Blå Nivå Poolspel 133201014 IBK Genarp F/P09-10 - IBK Höllviken P08
Pojkar A Blå Nivå Poolspel 133201015 Malmö FBC P09-10 - FBC Engelholm P09
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301061 Malmö FBC P08-10 Husie - Skurups IBK F/P08-10
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301062 Bjärreds IBK P10 - Eslövs IBF
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301063 Eslövs IBF - Malmö FBC P08-10 Husie
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301064 Skurups IBK F/P08-10 - Bjärreds IBK P10
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301065 Eslövs IBF - Skurups IBK F/P08-10
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301066 Malmö FBC P08-10 Husie - Bjärreds IBK P10
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301091 Malmö FBC P08-10 Slottsstaden - Malmö FBC P08-10 Husie
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301092 IBK Genarp F/P09-10 - IBK Lund P09 L
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301093 IBK Lund P09 L - Malmö FBC P08-10 Slottsstaden
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301094 Malmö FBC P08-10 Husie - IBK Genarp F/P09-10
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301095 IBK Lund P09 L - Malmö FBC P08-10 Husie
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301096 Malmö FBC P08-10 Slottsstaden - IBK Genarp F/P09-10
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301151 Malmö FBC P08-10 Slottsstaden - Gårdarike IBK P09/10
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301152 Bjärreds IBK P10 - Eslövs IBF
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301153 Eslövs IBF - Malmö FBC P08-10 Slottsstaden
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301154 Gårdarike IBK P09/10 - Bjärreds IBK P10
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301155 Eslövs IBF - Gårdarike IBK P09/10
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301156 Malmö FBC P08-10 Slottsstaden - Bjärreds IBK P10
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301175 Malmö FBC P08-10 Husie - Lomma FBC P09
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301176 Bjärreds IBK P10 - IBK Höllviken P08
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301177 IBK Höllviken P08 - Malmö FBC P08-10 Husie
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301178 Lomma FBC P09 - Bjärreds IBK P10
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301179 IBK Höllviken P08 - Lomma FBC P09
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301180 Malmö FBC P08-10 Husie - Bjärreds IBK P10
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102049 Malmö FBC F10-12 Slottsstaden - IK Stanstad F10/11
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102050 IBK Lund F 10/11 SÖ - Tygelsjö IK F09
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102051 Tygelsjö IK F09 - Malmö FBC F10-12 Slottsstaden
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102052 IK Stanstad F10/11 - IBK Lund F 10/11 SÖ
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102053 Tygelsjö IK F09 - IK Stanstad F10/11
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102054 Malmö FBC F10-12 Slottsstaden - IBK Lund F 10/11 SÖ
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102073 Malmö FBC F09-10 - Hofterups IBF F10/11
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102074 IBK Lund F10/11 Dalby - Bjärreds IBK F09/10
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102075 Bjärreds IBK F09/10 - Malmö FBC F09-10
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102076 Hofterups IBF F10/11 - IBK Lund F10/11 Dalby
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102077 Bjärreds IBK F09/10 - Hofterups IBF F10/11
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102078 Malmö FBC F09-10 - IBK Lund F10/11 Dalby
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102103 Malmö FBC F10-12 Slottsstaden - Malmhaug IBF F10
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102104 IBK Lund F 10/11 Sandby - Hofterups IBF F10/11
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102105 Hofterups IBF F10/11 - Malmö FBC F10-12 Slottsstaden
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102106 Malmhaug IBF F10 - IBK Lund F 10/11 Sandby
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102107 Hofterups IBF F10/11 - Malmhaug IBF F10
Flickor C Södra Blå Nivå Poolspel 133102108 Malmö FBC F10-12 Slottsstaden - IBK Lund F 10/11 Sandby
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402079 Malmö FBC P10-12 Riseberga - Malmhaug IBF P11-1
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402080 Kävlinge IBK P09/10 - IBK Lund P09 Sandby
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402081 IBK Lund P09 Sandby - Malmö FBC P10-12 Riseberga
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402082 Malmhaug IBF P11-1 - Kävlinge IBK P09/10
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402083 IBK Lund P09 Sandby - Malmhaug IBF P11-1
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402084 Malmö FBC P10-12 Riseberga - Kävlinge IBK P09/10
Oktober
2020-10-02 19:30 Herrar Div 3 Skåne 131002007 Malmö FBC B - Bjärreds IBK B
2020-10-03 12:30 Pantamera Flickor A 132020001 Malmö FBC F04 - IBK Höllviken F03-04
2020-10-03 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001012 Malmö FBC B - Willands IBK
2020-10-04 13:00 Pantamera Pojkar B (P05) Södra 131042007 Malmö FBC P05 - Bjärreds IBK P05
2020-10-09 19:30 Damer Div 3 Skåne 132003010 Malmö FBC DU - Palmstaden IK
2020-10-10 12:30 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Södra 131072005 Malmö FBC P09 - IBF Veberöd/Blentarp P07
2020-10-16 19:30 Herrar Div 3 Skåne 131002023 Malmö FBC B - IBK Finn - Lund
2020-10-17 12:30 Pantamera Pojkar B (P05) Södra 131042023 Malmö FBC P05 - FC Helsingborg P05-Svart
2020-10-17 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001022 Malmö FBC B - Röke IBK
2020-10-25 13:00 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Södra 131072015 Malmö FBC P09 - Oxie SK P08-10
2020-10-31 13:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020049 Malmö FBC - IK Sirius FBC
2020-10-31 16:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011028 Malmö FBC - IBF Örebro
November
2020-11-06 19:30 Damer Div 3 Skåne 132003024 Malmö FBC DU - FC Helsingborg B
2020-11-07 12:30 Pantamera Flickor D 132023018 Malmö FBC F06-08 - IBK Landskrona F08
2020-11-07 14:00 Pantamera Flickor A 132020025 Malmö FBC F04 - Skurups IBK F04-06
2020-11-07 16:30 Pantamera Pojkar B (P05) Södra 131042031 Malmö FBC P05 - IBK Lund P05 Sandby
2020-11-14 12:00 Damer Div 1 Skåne 132001041 Malmö FBC B - Skurups IBK
2020-11-14 15:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011041 Malmö FBC - FBC Lerum
2020-11-20 19:30 Damer Div 1 Skåne 132001047 Malmö FBC B - IK Stanstad
2020-11-21 12:00 Damer Div 3 Skåne 132003033 Malmö FBC DU - VV-84 SK Bjuv
2020-11-21 12:30 Pantamera Flickor D 132023027 Malmö FBC F06-08 - Häljarps SK F08
2020-11-21 14:00 Pantamera Flickor A 132020034 Malmö FBC F04 - IK Stanstad F04/05
2020-11-21 16:30 Pantamera Pojkar B (P05) Södra 131042048 Malmö FBC P05 - Skurups IBK P05-2
2020-11-27 19:30 Herrar Div 3 Skåne 131002053 Malmö FBC B - Åby IBK Klippan
2020-11-28 12:30 Pantamera Pojkar B (P05) Södra 131042053 Malmö FBC P05 - FC Cimrishamn P04
December
2020-12-04 19:30 Damer Div 1 Skåne 132001058 Malmö FBC B - Höllvikens IBF
2020-12-11 19:30 Damer Div 3 Skåne 132003042 Malmö FBC DU - FBC Viljan
2020-12-12 12:30 Pantamera Pojkar B (P05) Södra 131042065 Malmö FBC P05 - FBC Ystad P04
2020-12-18 19:30 Herrar Div 3 Skåne 131002069 Malmö FBC B - Åstorp/Kvidinge IBS B
2020-12-19 12:00 Damer Div 1 Skåne 132001068 Malmö FBC B - Häljarps SK
2020-12-19 12:30 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Södra 131062048 Malmö FBC P07-08 - Malmhaug IBF P07
2020-12-19 13:00 Pantamera Pojkar B (P05) Södra 131042069 Malmö FBC P05 - IBS Svedala P05
2020-12-19 15:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011064 Malmö FBC - Lindås Rasta IBK
Januari
2021-01-08 19:30 Damer Div 3 Skåne 132003047 Malmö FBC DU - Röke IBK B
2021-01-12 20:00 Pantamera Pojkar B (P05) Södra 131042082 Malmö FBC P05 - IBK Genarp P05/06-2
2021-01-15 19:30 Herrar Div 3 Skåne 131002082 Malmö FBC B - VV-84 SK Bjuv
2021-01-16 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001079 Malmö FBC B - IBK Lund
2021-01-17 13:00 Pantamera Herrjunior 18 131020091 Malmö FBC - FC Helsingborg
2021-01-23 15:30 Pantamera Flickor D 132023060 Malmö FBC F06-08 - Båstads GIF F07-09
2021-01-24 14:00 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050053 Malmö FBC P06 - Åstorp/Kvidinge IBS P06
2021-01-29 19:30 Damer Div 3 Skåne 132003063 Malmö FBC DU - Förslövs IF
2021-01-30 12:30 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Södra 131062064 Malmö FBC P07-08 - Lomma FBC P08
2021-01-30 12:30 Pantamera Flickor A 132020062 Malmö FBC F04 - Lomma FBC F04-06
2021-01-30 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001093 Malmö FBC B - FBC Engelholm
Februari
2021-02-05 19:30 Herrar Utveckling Skåne 131010044 Malmö FBC - Emmaljunga GOIF
2021-02-06 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001101 Malmö FBC B - FC Helsingborg
2021-02-12 19:30 Damer Div 3 Skåne 132003074 Malmö FBC DU - Emmaljunga GOIF
2021-02-13 15:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011102 Malmö FBC - Onyx IBK
2021-02-20 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001120 Malmö FBC B - Åstorp/Kvidinge IBS
Mars
2021-03-04 19:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011118 Malmö FBC - Åstorp/Kvidinge IBS
2021-03-05 19:30 Herrar Utveckling Skåne 131010052 Malmö FBC - IK Stanstad
2021-03-12 19:30 Herrar Div 3 Skåne 131002125 Malmö FBC B - Båstads GIF
2021-03-13 12:30 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052078 Malmö FBC P06-2 - Hofterups IBF P05
2021-03-14 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001131 Malmö FBC B - IBK Landskrona

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis