Landskrona Idrottshall

Adress
Karlslundsvägen 10, 26142 Landskrona





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Skånemästerskapen Damer Grupp 4 135004004 IBK Landskrona - Gantofta IBK
Augusti
2022-08-26 19:30 Skånemästerskapen Herrar Grupp 6 136006003 IBK Landskrona - Eslövs IBF
Oktober
2022-10-01 10:30 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021005 IBK Landskrona - Eslövs IBF
2022-10-01 13:00 Herrar Div 2 Skåne 131001010 IBK Landskrona - Höllvikens IBF B
2022-10-01 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001009 IBK Landskrona - Höllvikens IBF A
2022-10-08 10:00 Pantamera Flickor D 132023005 IBK Landskrona F09/10 - Malmö FBC F09-10
2022-10-08 11:30 Pantamera Pojkar D (09) Svår 131060001 IBK Landskrona P09 - Malmö FBC P09/10
2022-10-08 13:00 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021009 IBK Landskrona - Åstorp/Kvidinge IBS
2022-10-15 09:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303007 IBK Landskrona P12 - Hofterups IBF P11/12 Svart
2022-10-15 10:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303008 Hofterups IBF P11/12 Svart - Lomma FBC P11-2
2022-10-15 11:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303009 Lomma FBC P11-2 - IBK Landskrona P12
2022-10-15 13:00 Herrar Div 2 Skåne 131001020 IBK Landskrona - IBK Genarp
2022-10-15 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001019 IBK Landskrona - Malmhaug IBF
2022-10-29 13:00 Herrar Div 2 Skåne 131001032 IBK Landskrona - IBK Lund A
2022-10-29 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001034 IBK Landskrona - Kävlinge AIK
November
2022-11-19 10:30 Pantamera Pojkar D (09) Svår 131060025 IBK Landskrona P09 - IBK Lund P2009 L
2022-11-19 12:00 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021029 IBK Landskrona - Skurups IBK
2022-11-19 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001046 IBK Landskrona - IBK Lund A
2022-11-25 19:30 Herrar Div 2 Skåne 131001054 IBK Landskrona - Frosta IBF
2022-11-26 09:00 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101013 IBK Landskrona F11/12 - FBC Engelholm F12/13
2022-11-26 09:40 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101014 Höganäs IBF F11/12 - IBK Osby F11
2022-11-26 10:20 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101015 IBK Osby F11 - IBK Landskrona F11/12
2022-11-26 11:00 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101016 FBC Engelholm F12/13 - Höganäs IBF F11/12
2022-11-26 11:40 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101017 IBK Osby F11 - FBC Engelholm F12/13
2022-11-26 12:20 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101018 IBK Landskrona F11/12 - Höganäs IBF F11/12
2022-11-26 13:30 Pantamera Flickor D 132023028 IBK Landskrona F09/10 - Gantofta IBK F09
2022-11-26 15:00 Pantamera Flickor C 132022049 IBK Landskrona F07/08 - IK Stanstad F08/09
December
2022-12-01 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001060 IBK Landskrona - Lomma FBC A
2022-12-17 09:00 Pantamera Pojkar D (09) Svår 131060043 IBK Landskrona P09 - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-1
2022-12-17 10:30 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021045 IBK Landskrona - FBC Engelholm
2022-12-17 13:00 Herrar Div 2 Skåne 131001072 IBK Landskrona - Bjärreds IBK
2022-12-17 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001071 IBK Landskrona - Munka-Ljungby IBK A
2022-12-18 09:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201031 IBK Landskrona P11 - Båstads GIF P10/11
2022-12-18 10:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201032 Båstads GIF P10/11 - Malmhaug IBF P11/12
2022-12-18 11:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201033 Malmhaug IBF P11/12 - IBK Landskrona P11
Januari
2023-01-15 10:30 Pantamera Flickor C 132022075 IBK Landskrona F07/08 - Emmaljunga GOIF F07-09
2023-01-19 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001083 IBK Landskrona - FBC Helsingborg
2023-01-20 19:30 Damer Div 1 Skåne 132001084 IBK Landskrona - IK Stanstad
2023-01-21 10:00 Pantamera Pojkar D (09) Svår 131060055 IBK Landskrona P09 - FC Helsingborg P09
2023-01-28 09:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303067 IBK Landskrona P12 - Gantofta IBK P11-2
2023-01-28 10:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303068 Gantofta IBK P11-2 - FC Helsingborg P11
2023-01-28 11:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303069 FC Helsingborg P11 - IBK Landskrona P12
2023-01-28 13:00 Herrar Div 2 Skåne 131001091 IBK Landskrona - Röke IBK
2023-01-28 15:30 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021057 IBK Landskrona - Munka-Ljungby IBK
Februari
2023-02-04 10:30 Pantamera Pojkar D (09) Svår 131060062 IBK Landskrona P09 - Lomma FBC P09
2023-02-04 13:00 Damer Div 1 Skåne 132001092 IBK Landskrona - Röke IBK A
2023-02-11 10:30 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021065 IBK Landskrona - FC Helsingborg
2023-02-11 13:00 Herrar Div 2 Skåne 131001108 IBK Landskrona - Malmhaug IBF A
2023-02-11 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001107 IBK Landskrona - Åstorp/Kvidinge IBS
2023-02-16 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001114 IBK Landskrona - Palmstaden IK A
2023-02-17 19:00 Pantamera Pojkar D (09) Svår 131060073 IBK Landskrona P09 - IBK Genarp PF09/10
2023-02-18 15:00 Pantamera Flickor C 132022103 IBK Landskrona F07/08 - Lomma FBC F08/09
2023-02-24 19:30 Damer Div 1 Skåne 132001119 IBK Landskrona - FBC Engelholm A
Mars
2023-03-04 09:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303079 IBK Landskrona P12 - Hofterups IBF P11/12 Svart
2023-03-04 10:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303080 Hofterups IBF P11/12 Svart - Höganäs IBF P11
2023-03-04 11:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303081 Höganäs IBF P11 - IBK Landskrona P12
2023-03-04 14:00 Pantamera Flickor D 132023078 IBK Landskrona F09/10 - VV-84 SK Bjuv 08-10
2023-03-04 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001126 IBK Landskrona - Malmö FBC B
2023-03-09 20:00 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021079 IBK Landskrona - Frosta IBF
2023-03-11 12:00 Pantamera Pojkar D (09) Svår 131060084 IBK Landskrona P09 - Munka-Ljungby IBK P09/10
2023-03-11 14:00 Pantamera Flickor C 132022122 IBK Landskrona F07/08 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-1
2023-03-18 09:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403061 IBK Landskrona P13 - Hofterups IBF P13-3
2023-03-18 09:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403062 Malmhaug IBF P14/15 - Malmö FBC P13-14 Kirseberg
2023-03-18 10:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403063 Hofterups IBF P13-3 - Malmö FBC P13 Riseberga
2023-03-18 10:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403064 Malmö FBC P13-14 Kirseberg - Hofterups IBF P13-2
2023-03-18 11:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403065 Malmö FBC P13 Riseberga - IBK Landskrona P13
2023-03-18 11:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403066 Hofterups IBF P13-2 - Malmhaug IBF P14/15
2023-03-18 13:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201067 IBK Landskrona P11 - Malmhaug IBF P11/12
2023-03-18 14:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201068 Malmhaug IBF P11/12 - Malmhaug IBF P10/11
2023-03-18 15:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201069 Malmhaug IBF P10/11 - IBK Landskrona P11
2023-03-19 13:00 Pantamera Flickor D 132023089 IBK Landskrona F09/10 - Hjärnarps IBK F08-10
2023-03-19 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001130 IBK Landskrona - Skurups IBK A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis