Liljeborgsskolan

Adress
Trelleborg





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-10 15:00 Pantamera Flickor B 132021007 Palmstaden IK F04 - Lönsboda IBK F05-07
2020-10-11 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052007 Urdraget lag (Palmstaden) - Åkarps IBK P06/07
2020-10-16 20:00 Damer Div 3 Skåne 132003012 Palmstaden IK - Åby IBK Klippan
2020-10-18 13:00 Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201001 IBK Lund F12/13 SÖ 1 - Malmö FBC F12
2020-10-18 13:00 Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201002 IBK Lund F12/13 D - Palmstaden IK F12/13 Svart
2020-10-18 13:45 Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201003 IBK Lund F12/13 S - Palmstaden IK F12/13 Vit
2020-10-18 13:45 Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201004 IBK Lund F12/13 SÖ 2 - Malmhaug IBF F12/13
2020-10-18 14:30 Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201005 Palmstaden IK F12/13 Svart - IBK Lund F12/13 SÖ 1
2020-10-18 14:30 Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201006 Malmö FBC F12 - IBK Lund F12/13 D
2020-10-18 15:15 Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201007 Palmstaden IK F12/13 Vit - IBK Lund F12/13 SÖ 2
2020-10-18 15:15 Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201008 Malmhaug IBF F12/13 - IBK Lund F12/13 S
2020-10-25 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052014 Urdraget lag (Palmstaden) - Hofterups IBF P05
November
2020-11-06 20:00 Damer Div 3 Skåne 132003025 Palmstaden IK - Röke IBK B
2020-11-08 12:00 Pantamera Flickor B 132021020 Palmstaden IK F04 - IK Stanstad F06/07
2020-11-14 10:00 Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403023 Palmstaden IK P11/12 Svart - Tygelsjö IK P12/13-1
2020-11-14 10:00 Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403024 Palmstaden IK P11/12 Vit - IBK Höllviken P12 Svart
2020-11-14 10:45 Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403025 Tygelsjö IK P12/13-1 - IBK Höllviken P12 Vit
2020-11-14 10:45 Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403026 IBK Höllviken P12 Svart - Tygelsjö IK P12/13-2
2020-11-14 11:30 Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403027 IBK Höllviken P12 Vit - Palmstaden IK P11/12 Svart
2020-11-14 11:30 Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403028 Tygelsjö IK P12/13-2 - Palmstaden IK P11/12 Vit
2020-11-20 20:00 Damer Div 3 Skåne 132003034 Palmstaden IK - Förslövs IF
2020-11-22 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052025 Urdraget lag (Palmstaden) - Kävlinge IBK P06
2020-11-22 12:00 Pantamera Flickor B 132021029 Palmstaden IK F04 - Åstorp/Kvidinge IBS F05
2020-11-29 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052030 Urdraget lag (Palmstaden) - Lomma FBC P06/07
December
2020-12-06 12:00 Pantamera Flickor B 132021038 Palmstaden IK F04 - IBK Lund F05/06S
2020-12-11 20:00 Damer Div 3 Skåne 132003043 Palmstaden IK - Emmaljunga GOIF
2020-12-13 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052038 Urdraget lag (Palmstaden) - Malmö FBC P06-2
2020-12-13 13:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005064 Palmstaden IK B - IK Stanstad B
2020-12-19 12:00 Pantamera Flickor B 132021050 Palmstaden IK F04 - Bjärreds IBK F04/05 Svart
Januari
2021-01-10 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052045 Urdraget lag (Palmstaden) - IBK Höllviken P06 Orange
2021-01-15 20:00 Damer Div 3 Skåne 132003055 Palmstaden IK - Malmö FBC DU
2021-01-17 13:00 Flickor B Grön Nivå Knatteligan 134101037 Malmhaug IBF F10 - Tygelsjö IK 1
2021-01-17 13:00 Flickor B Grön Nivå Knatteligan 134101038 Palmstaden IK F11/13 Blå - Kävlinge IBK F1114
2021-01-17 13:45 Flickor B Grön Nivå Knatteligan 134101039 Tygelsjö IK 1 - Kävlinge IBK F1114-2
2021-01-17 13:45 Flickor B Grön Nivå Knatteligan 134101040 Kävlinge IBK F1114 - Tygelsjö IK 2
2021-01-17 14:30 Flickor B Grön Nivå Knatteligan 134101041 Kävlinge IBK F1114-2 - Malmhaug IBF F10
2021-01-17 14:30 Flickor B Grön Nivå Knatteligan 134101042 Tygelsjö IK 2 - Palmstaden IK F11/13 Blå
2021-01-24 13:00 Pantamera Flickor B 132021059 Palmstaden IK F04 - Munka Ljungby IBK Akademi F04
2021-01-29 20:00 Damer Div 3 Skåne 132003062 Palmstaden IK - FC Helsingborg B
2021-01-30 10:00 Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403057 Palmstaden IK P11/12 Svart - IBK Höllviken P12 Svart
2021-01-30 10:00 Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403058 Tygelsjö IK P12/13-2 - IBS Svedala P11
2021-01-30 10:45 Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403059 Tygelsjö IK P12/13-1 - Oxie SK P10-13
2021-01-30 10:45 Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403060 Palmstaden IK P11/12 Vit - IBK Höllviken P12 Vit
2021-01-30 11:30 Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403061 IBS Svedala P11 - Palmstaden IK P11/12 Svart
2021-01-30 11:30 Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403062 IBK Höllviken P12 Svart - Tygelsjö IK P12/13-2
2021-01-30 12:15 Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403063 Oxie SK P10-13 - Palmstaden IK P11/12 Vit
2021-01-30 12:15 Pojkar B Södra Grön Nivå Knatteligan 134403064 IBK Höllviken P12 Vit - Tygelsjö IK P12/13-1
Februari
2021-02-07 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052063 Urdraget lag (Palmstaden) - Åkarps IBK P06/07
2021-02-07 13:00 Pantamera Flickor B 132021066 Palmstaden IK F04 - Gantofta IBK F04
2021-02-12 20:00 Damer Div 3 Skåne 132003073 Palmstaden IK - VV-84 SK Bjuv
2021-02-21 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052070 Urdraget lag (Palmstaden) - Hofterups IBF P05
Mars
2021-03-05 20:00 Damer Div 3 Skåne 132003084 Palmstaden IK - FBC Viljan
2021-03-07 13:00 Pantamera Flickor B 132021077 Palmstaden IK F04 - FBC Engelholm F06
2021-03-20 13:00 Pantamera Flickor B 132021088 Palmstaden IK F04 - FC Helsingborg F05-07
2021-03-21 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052081 Urdraget lag (Palmstaden) - Kävlinge IBK P06

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis