Lönsboda Sporthall

Adress
280 70 Lönsboda
Telefon
070-6385551 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2019-08-30 19:30 Skånemästerskapen Herrar Grupp 4 136004001 Lönsboda IBK - Hjärnarps IBK
September
2019-09-19 20:00 Skånemästerskapen Herrar Grupp 4 136004006 Lönsboda IBK - IBK Osby
2019-09-27 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001006 Lönsboda IBK - IBK Landskrona H2
2019-09-29 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001002 Lönsboda IBK - Skurups IBK
Oktober
2019-10-04 20:00 Pantamera Herrjunior 18 131006005 Lönsboda IBK - Perstorp Bälinge IK
2019-10-05 14:00 Pantamera Flickor B 132021002 Lönsboda IBK F04-05 - Malmö FBC F04
2019-10-11 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001018 Lönsboda IBK - Willands IBK H2
2019-10-12 14:00 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040005 Lönsboda IBK P04 Svart - Frosta IBF P04
2019-10-12 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001014 Lönsboda IBK - Åstorp/Kvidinge IBS
2019-10-18 20:00 Pantamera Herrjunior 18 131006015 Lönsboda IBK - Bjärreds IBK
2019-10-19 10:00 Pantamera Flickor D 132023010 Lönsboda IBK F06-07 - FC Helsingborg F06/07
2019-10-19 12:00 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061010 Lönsboda IBK P07 - FC Helsingborg P06-Svart
2019-10-19 14:00 Pantamera Pojkar E (P07) Norra 131071006 Lönsboda IBK P08-09 - IBK Osby 07
2019-10-20 15:00 Herrar Utveckling Skåne 131005007 Lönsboda IBK - Skurups IBK
2019-10-21 20:00 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040006 Lönsboda IBK P04 Röd - Lönsboda IBK P04 Svart
2019-10-25 20:00 Damer Div 1 Skåne 132001026 Lönsboda IBK - IBK Lund D1
2019-10-26 09:30 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040015 Lönsboda IBK P04 Svart - Åstorp/Kvidinge IBS
2019-10-26 11:30 Pantamera Flickor B 132021013 Lönsboda IBK F04-05 - IK Stanstad F04/05
2019-10-26 13:30 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040011 Lönsboda IBK P04 Röd - FBC Engelholm P04
2019-10-26 15:30 Herrar Div 2 Skåne 131001030 Lönsboda IBK - IBK Höllviken
2019-10-26 18:00 Pantamera Herrjunior 18 131006019 Lönsboda IBK - Röke IBK IBK
November
2019-11-09 12:00 Pantamera Flickor B 132021016 Lönsboda IBK F04-05 - IBK Höllviken F04
2019-11-09 14:00 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040019 Lönsboda IBK P04 Svart - Bromölla IBK P04/05
2019-11-09 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001038 Lönsboda IBK - Malmö FBC D1
2019-11-16 09:00 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040021 Lönsboda IBK P04 Röd - Frosta IBF P04
2019-11-16 10:45 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061024 Lönsboda IBK P07 - VV-84 SK Bjuv
2019-11-16 12:30 Pantamera Flickor D 132023024 Lönsboda IBK F06-07 - IBK Höllviken F05-06
2019-11-16 14:00 Pantamera Pojkar E (P07) Norra 131071014 Lönsboda IBK P08-09 - FC Helsingborg P07-Blåsvart
2019-11-16 16:00 Herrar Div 2 Skåne 131001039 Lönsboda IBK - Malmhaug IBF
2019-11-17 12:00 Herrar Utveckling Skåne 131005014 Lönsboda IBK - Örkelljunga IF
2019-11-22 20:00 Damer Div 1 Skåne 132001051 Lönsboda IBK - FC Helsingborg D1
2019-11-23 10:00 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040028 Lönsboda IBK P04 Svart - FC Helsingborg P05 Blå
2019-11-23 12:00 Pantamera Herrjunior 18 131006028 Lönsboda IBK - Malmö FBC /Lomma FBC
2019-11-30 09:00 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061033 Lönsboda IBK P07 - Munka Ljungby IBK Akademi
2019-11-30 13:00 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040031 Lönsboda IBK P04 Röd - VV-84 SK Bjuv P03
2019-11-30 15:00 Pantamera Flickor B 132021035 Lönsboda IBK F04-05 - Palmstaden IK F03-05
December
2019-12-01 11:00 Pantamera Flickor D 132023033 Lönsboda IBK F06-07 - Hofterups IBF F05-06
2019-12-01 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001055 Lönsboda IBK - IK Stanstad
2019-12-06 20:00 Herrar Utveckling Skåne 131005024 Lönsboda IBK - Emmaljunga GOIF
2019-12-07 11:00 Pantamera Pojkar E (P07) Norra 131071024 Lönsboda IBK P08-09 - Örkelljunga IF P07
2019-12-07 13:00 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040037 Lönsboda IBK P04 Svart - Örkelljunga IF P04/05
2019-12-07 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001057 Lönsboda IBK - Bjärreds IBK H2
2019-12-07 18:00 Pantamera Herrjunior 18 131006037 Lönsboda IBK - FBC Engelholm
2019-12-14 09:00 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061042 Lönsboda IBK P07 - Röke IBK
2019-12-14 10:45 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040041 Lönsboda IBK P04 Röd - Bromölla IBK P04/05
2019-12-14 12:30 Pantamera Flickor D 132023042 Lönsboda IBK F06-07 - IK Stanstad F06/07
2019-12-14 14:00 Pantamera Flickor B 132021044 Lönsboda IBK F04-05 - Åstorp/Kvidinge IBS F04
2019-12-14 16:00 Herrar Utveckling Skåne 131005025 Lönsboda IBK - IBK Osby
2019-12-15 11:00 Pantamera Pojkar E (P07) Norra 131071027 Lönsboda IBK P08-09 - Åstorp/Kvidinge IBS P07/08
Januari
2020-01-11 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001074 Lönsboda IBK - Höllvikens IBF
2020-01-11 17:30 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040046 Lönsboda IBK P04 Röd - FC Helsingborg P05 Blå
2020-01-12 11:00 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061047 Lönsboda IBK P07 - Frosta IBF P06/07
2020-01-12 13:00 Pantamera Flickor D 132023047 Lönsboda IBK F06-07 - IBK Lund F05
2020-01-16 17:00 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040051 Lönsboda IBK P04 Svart - Lönsboda IBK P04 Röd
2020-01-17 20:00 Herrar Utveckling Skåne 131005030 Lönsboda IBK - Urdraget lag (Malmhaug)
2020-01-18 13:00 Pantamera Flickor B 132021054 Lönsboda IBK F04-05 - Bjärreds IBK F04/05 Gul
2020-01-18 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001078 Lönsboda IBK - FBC Helsingborg
2020-01-18 18:00 Pantamera Herrjunior 18 131006051 Lönsboda IBK - IBK Höllviken
2020-01-24 20:00 Damer Div 1 Skåne 132001086 Lönsboda IBK - Munka-Ljungby IBK
2020-01-25 11:00 Pantamera Flickor D 132023056 Lönsboda IBK F06-07 - Åstorp/Kvidinge IBS F06
2020-01-25 13:00 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061056 Lönsboda IBK P07 - IBK Osby
2020-01-25 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001090 Lönsboda IBK - Skurups IBK H2
Februari
2020-02-01 13:00 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061063 Lönsboda IBK P07 - Båstads GIF P06
2020-02-01 15:00 Pantamera Flickor D 132023063 Lönsboda IBK F06-07 - Häljarps SK F06
2020-02-01 17:00 Herrar Utveckling Skåne 131005038 Lönsboda IBK - VV-84 SK Bjuv
2020-02-05 20:00 Damer Div 1 Skåne 132001097 Lönsboda IBK - Röke IBK D1
2020-02-08 13:00 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040061 Lönsboda IBK P04 Röd - Munka Ljungby IBK Akademi
2020-02-08 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001102 Lönsboda IBK - IK Stanstad H2
2020-02-13 20:15 Pantamera Herrjunior 18 131006067 Lönsboda IBK - IBK Lund
2020-02-15 11:00 Pantamera Flickor B 132021070 Lönsboda IBK F04-05 - Lomma FBC F04/06
2020-02-15 13:00 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040067 Lönsboda IBK P04 Svart - VV-84 SK Bjuv P03
2020-02-15 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001109 Lönsboda IBK - IBK Landskrona
2020-02-28 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001111 Lönsboda IBK - Palmstaden IK
2020-02-29 10:00 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040071 Lönsboda IBK P04 Röd - Örkelljunga IF P04/05
2020-02-29 12:00 Pantamera Flickor B 132021072 Lönsboda IBK F04-05 - Häljarps SK F05
2020-02-29 14:00 Pantamera Flickor D 132023074 Lönsboda IBK F06-07 - Åkarps IBK F06/07
2020-02-29 16:00 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061074 Lönsboda IBK P07 - Åstorp/Kvidinge IBS P07
Mars
2020-03-01 12:00 Herrar Utveckling Skåne 131005045 Lönsboda IBK - Eslövs IBF
2020-03-07 12:00 Pantamera Herrjunior 18 131006078 Lönsboda IBK - FC/FBC Helsingborg
2020-03-07 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001117 Lönsboda IBK - Eslövs IBF
2020-03-08 12:00 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040078 Lönsboda IBK P04 Svart - FBC Engelholm P04
2020-03-14 11:00 Pantamera Flickor B 132021083 Lönsboda IBK F04-05 - FBC Engelholm F04
2020-03-14 13:00 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040081 Lönsboda IBK P04 Röd - Åstorp/Kvidinge IBS
2020-03-14 15:00 Pantamera Pojkar D (P06) Norra 131061085 Lönsboda IBK P07 - Höganäs IBF P06/07
2020-03-15 13:00 Pantamera Flickor D 132023085 Lönsboda IBK F06-07 - Gantofta IBK F06
2020-03-15 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001128 Lönsboda IBK - FBC Engelholm D1
2020-03-21 15:00 Pantamera Herrjunior 18 131006089 Lönsboda IBK - Palmstaden IK
2020-03-22 13:00 Pantamera Pojkar B (P04) Norra 131040089 Lönsboda IBK P04 Svart - Munka Ljungby IBK Akademi
2020-03-22 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001127 Lönsboda IBK - Munka Ljungby IBK Akademi

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis