Elofssonhallen

Adress
Sönkmyrvägen 22, 90440 Röbäck
Telefon
090-22610 Elofssonhallen 
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2018-09-13 20:00 Träningsmatcher Damer 198102001 Röbäcks IF - Sävar IK
Oktober
2018-10-20 14:30 Pantamera F Div. 16 194416001 Röbäcks IF/Blå - Sävar IK
2018-10-21 12:30 Pantamera P Div. 16 194316003 Röbäcks IF /Röd - Umeå City IBF/Vit
2018-10-21 13:30 Pantamera P Div. 26 194326001 Röbäcks IF - Hissjö SK
2018-10-27 12:30 Pantamera F Div. 17 194217002 Röbäcks IF/Röd - IBF Dalen/Svart
2018-10-28 12:30 Pantamera F Div. 15 194215001 Röbäcks IF F07 - Röbäcks IF /Blå
November
2018-11-03 10:30 Pojkar 10 Umeå 195103011 Röbäcks IF - IBF Dalen
2018-11-03 11:30 Pojkar 10 Umeå 195103012 Sävar IK/Vit - Holmsund City IBC
2018-11-03 12:30 Pojkar 10 Umeå 195103013 IBF Dalen - Täfteå IK
2018-11-03 13:30 Pojkar 10 Umeå 195103014 Spöland Vännäs IF - Sävar IK/Vit
2018-11-03 14:30 Pojkar 10 Umeå 195103015 Holmsund City IBC - Röbäcks IF
2018-11-03 15:30 Pojkar 10 Umeå 195103016 Täfteå IK - Spöland Vännäs IF
2018-11-11 Pantamera F Div. 16 194416004 Röbäcks IF/Blå - Spöland Vännäs IF
2018-11-11 Pantamera P Div. 26 194326004 Röbäcks IF - Hörnefors IF
2018-11-11 11:15 Pantamera F Div. 15 194215006 Röbäcks IF F07 - Gimonäs Umeå IF /F08Vit
2018-11-11 12:10 Pantamera F Div. 15 194215004 Röbäcks IF /Blå - Spöland Vännäs IF
2018-11-11 15:30 Pantamera P Div. 25 194125004 Röbäcks IF - Hörnefors IF
2018-11-18 12:30 Pantamera F Div. 17 194217009 Röbäcks IF/Röd - Sävar IK
2018-11-24 14:00 Pantamera F Div. 16 194416006 Röbäcks IF/Blå - Gimonäs Umeå IF
2018-11-24 15:00 Pantamera P Div. 26 194326006 Röbäcks IF - Umeå City IBF /Blå
2018-11-25 13:30 Pantamera F Div. 18 194418008 Röbäcks IF/Röd - IBF Dalen /Vit
December
2018-12-01 Pantamera P Div. 16 194316009 Röbäcks IF /Röd - Tegs SK IBF
2018-12-01 12:30 Pantamera P Div. 15 194115010 Röbäcks IF /Röd - Tegs SK IBF
2018-12-02 Pantamera F Div. 14 194414010 Röbäcks IF - Hörnefors IF
2018-12-02 12:30 Pantamera F Div. 15 194215012 Röbäcks IF F07 - Hörnefors IF
2018-12-08 14:30 Pantamera F Div. 14 194414011 Röbäcks IF - Team Thorengruppen SK
2018-12-08 15:30 Pantamera F Div. 18 194418013 Röbäcks IF/Röd - Obbola IK
2018-12-09 12:30 Pantamera F Div. 16 194416012 Röbäcks IF/Blå - IBF Dalen /Svart
2018-12-15 Pantamera P Div. 16 194316014 Röbäcks IF /Röd - Sävar IK /Blå
2018-12-15 12:30 Pantamera P Div. 15 194115014 Röbäcks IF /Röd - Sävar IK /Blå
Januari
2019-01-12 12:30 Pantamera P Div. 25 194125016 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF /To B/C
2019-01-13 11:30 Pantamera P Div. 15 194115018 Röbäcks IF /Röd - IBF Dalen/Södra
2019-01-13 12:30 Pantamera F Div. 15 194215016 Röbäcks IF /Blå - Röbäcks IF F07
2019-01-19 11:30 Pantamera F Div. 14 194414016 Röbäcks IF - Sandåkerns SK
2019-01-19 12:30 Pantamera F Div. 18 194418017 Röbäcks IF/Röd - Täfteå IK
2019-01-19 13:30 Pantamera F Div. 20 194420018 Röbäcks IF - Sävar IK
2019-01-26 14:00 Pantamera P Div. 26 194326012 Röbäcks IF - IBF Dalen
Februari
2019-02-03 Pantamera F Div. 18 194418019 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF/F08Svart
2019-02-03 11:30 Pantamera P Div. 15 194115021 Röbäcks IF /Röd - Vindelns IF
2019-02-03 12:30 Pantamera F Div. 17 194217019 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF/F08Svart
2019-02-08 17:30 Pantamera F Div. 15 194215023 Röbäcks IF /Blå - Ersboda SK
2019-02-09 12:30 Pantamera F Div. 15 194215024 Röbäcks IF F07 - Spöland Vännäs IF
2019-02-10 13:30 Pantamera P Div. 25 194125023 Röbäcks IF - Täfteå IK
2019-02-16 11:30 Pantamera F Div. 20 194420021 Röbäcks IF - Umeå City IBF
2019-02-16 12:30 Pantamera P Div. 16 194316022 Röbäcks IF /Röd - Holmsund City IBC
2019-02-16 13:30 Pantamera F Div. 14 194414023 Röbäcks IF - Holmsund City IBC
2019-02-23 Pantamera F Div. 16 194416024 Röbäcks IF/Blå - Gimonäs Umeå IF /F08Vit
2019-02-23 Pantamera P Div. 26 194326024 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF /Ca
2019-02-23 12:30 Pantamera F Div. 15 194215025 Röbäcks IF /Blå - Gimonäs Umeå IF /F08Vit
2019-02-23 13:30 Pantamera F Div. 17 194217026 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF
2019-02-23 14:30 Pantamera P Div. 25 194125025 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF /Ca
2019-02-24 10:30 Flickor 10 Umeå 195203056 Röbäcks IF - Sandåkerns SK
2019-02-24 11:30 Flickor 10 Umeå 195203057 Umeå City IBF/Blå - Holmsund City IBC /1
2019-02-24 12:30 Flickor 10 Umeå 195203058 Sandåkerns SK - Sävar IK
2019-02-24 13:30 Flickor 10 Umeå 195203059 Holmsund City IBC /1 - Röbäcks IF
2019-02-24 14:30 Flickor 10 Umeå 195203060 Sävar IK - Umeå City IBF/Blå
Mars
2019-03-16 13:30 Pantamera P Div. 25 194125028 Röbäcks IF - IBF Dalen
2019-03-17 Pantamera F Div. 14 194414027 Röbäcks IF - Ersboda SK
2019-03-17 13:30 Pantamera F Div. 15 194215028 Röbäcks IF /Blå - Hörnefors IF
2019-03-17 14:30 Pantamera F Div. 15 194215030 Röbäcks IF F07 - Ersboda SK
2019-03-23 11:30 Pantamera P Div. 16 194316028 Röbäcks IF /Röd - Gimonäs Umeå IF/Vit
2019-03-23 13:00 Flickor 09 Umeå 195201045 Röbäcks IF - Hissjö SK
2019-03-23 14:00 Flickor 09 Umeå 195201046 Ersboda SK - Täfteå IK
2019-03-23 15:00 Flickor 09 Umeå 195201047 Täfteå IK - Röbäcks IF
2019-03-23 16:00 Flickor 09 Umeå 195201048 Hissjö SK - Ersboda SK
2019-03-24 10:30 Pojkar 09 Umeå B 195102041 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF/Svart
2019-03-24 11:30 Pojkar 09 Umeå B 195102042 Bygdeå GIF - Sävar IK
2019-03-24 12:30 Pojkar 09 Umeå B 195102043 Gimonäs Umeå IF/Svart - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru
2019-03-24 13:30 Pojkar 09 Umeå B 195102044 Sävar IK - Röbäcks IF
2019-03-24 14:30 Pojkar 09 Umeå B 195102045 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Bygdeå GIF
2019-03-24 16:00 Pantamera F Div. 20 194420030 Röbäcks IF - Hörnefors IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis