Elofssonhallen

Adress
Sönkmyrvägen 22, 90440 Röbäck
Telefon
090-22610 Elofssonhallen 
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-19 11:30 Pantamera F Div. 10 194410001 Röbäcks IF /Blå - Ersboda SK
2019-10-19 12:30 Pantamera P Div. 20 194320002 Röbäcks IF - Hörnefors IF
2019-10-20 14:00 Pantamera F Div. 10 194410003 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF /F08Vit
2019-10-20 15:00 Pantamera F Div. 12 194412003 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF
2019-10-27 13:30 Pantamera F Div. 15 194215002 Röbäcks IF - IBF Dalen/Svart
2019-10-27 14:30 Pantamera P Div. 29 194129001 Röbäcks IF P09 - Röbäcks IF/P10
November
2019-11-02 10:30 Pojkar 10 Umeå A 195101001 Röbäcks IF - Umeå City IBF
2019-11-02 11:30 Pojkar 10 Umeå A 195101002 Holmsund City IBC - Tegs SK IBF/2
2019-11-02 12:30 Pojkar 10 Umeå A 195101003 Umeå City IBF - Sävar IK
2019-11-02 13:30 Pojkar 10 Umeå A 195101004 Tegs SK IBF/2 - Gimonäs Umeå IF/To
2019-11-02 14:30 Pojkar 10 Umeå A 195101005 Sävar IK - Röbäcks IF
2019-11-02 15:30 Pojkar 10 Umeå A 195101006 Gimonäs Umeå IF/To - Holmsund City IBC
2019-11-03 10:30 Flickor 11 Umeå 195203001 Röbäcks IF - Obbola IK
2019-11-03 11:30 Flickor 11 Umeå 195203002 Holmsund City IBC - Spöland Vännäs IF
2019-11-03 12:30 Flickor 11 Umeå 195203003 Obbola IK - Umeå City IBF
2019-11-03 13:30 Flickor 11 Umeå 195203004 Spöland Vännäs IF - Röbäcks IF
2019-11-03 14:30 Flickor 11 Umeå 195203005 Umeå City IBF - Holmsund City IBC
2019-11-10 Pantamera F Div. 10 194410004 Röbäcks IF /Blå - Obbola IK
2019-11-10 Pantamera P Div. 20 194320005 Röbäcks IF - Sandåkerns SK/Vit
2019-11-10 12:30 Pantamera P Div. 21 194121005 Röbäcks IF - Sandåkerns SK/Vit
2019-11-10 13:30 Pantamera P Div. 29 194129006 Röbäcks IF P09 - Holmsund City IBC/P10
2019-11-14 18:30 Pantamera F Div. 11 194211007 Röbäcks IF/Röd - IBF Dalen /Svart
2019-11-17 15:30 Pantamera F Div. 15 194215009 Röbäcks IF - IBF Dalen/Södra
2019-11-23 12:00 Pantamera F Div. 10 194410006 Röbäcks IF /Blå - Gimonäs Umeå IF /F08Vit
2019-11-23 13:00 Pantamera P Div. 20 194320007 Röbäcks IF - IBF Dalen/Södra/Vit
2019-11-24 12:30 Pantamera F Div. 16 194416008 Röbäcks IF - IBF Dalen/Vit
2019-11-29 Pantamera F Div. 10 194410009 Röbäcks IF - Röbäcks IF /Blå
2019-11-30 Pantamera F Div. 12 194412009 Röbäcks IF/Röd - Sävar IK
2019-11-30 Pantamera P Div. 28 194328010 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF /Sjöfru
2019-11-30 12:00 Pantamera P Div. 29 194129012 Röbäcks IF P09 - Gimonäs Umeå IF /Sjöfru
2019-11-30 13:00 Pantamera F Div. 11 194211010 Röbäcks IF/Röd - Sävar IK
December
2019-12-07 12:30 Pantamera F Div. 16 194416013 Röbäcks IF - Sävar IK/F09
2019-12-08 11:30 Pantamera F Div. 10 194410012 Röbäcks IF /Blå - IBF Dalen /Svart
2019-12-08 12:30 Pantamera F Div. 18 194418011 Röbäcks IF/F10 - Täfteå IK
2019-12-08 13:30 Pantamera P Div. 28 194328011 Röbäcks IF - Täfteå IK
2019-12-14 12:30 Pantamera P Div. 21 194121013 Röbäcks IF - Täfteå IK
2019-12-15 Pantamera F Div. 12 194412014 Röbäcks IF/Röd - Täfteå IK
2019-12-15 Pantamera F Div. 10 194410014 Röbäcks IF - Obbola IK
2019-12-15 13:30 Pantamera F Div. 11 194211014 Röbäcks IF/Röd - Täfteå IK
Januari
2020-01-12 13:00 Pantamera P Div. 21 194121017 Röbäcks IF - IBF Dalen /Södra/Svart
2020-01-12 14:00 Pantamera P Div. 29 194129016 Röbäcks IF/P10 - Röbäcks IF P09
2020-01-12 15:00 Pantamera F Div. 11 194211018 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF /F08Vit
2020-01-18 14:30 Pantamera F Div. 16 194416017 Röbäcks IF - Sandåkerns SK
2020-01-19 12:30 Pantamera P Div. 28 194328016 Röbäcks IF - Holmsund City IBC
2020-01-25 Pantamera F Div. 16 194416019 Röbäcks IF - Sävar IK /F08
2020-01-25 15:00 Pantamera F Div. 15 194215019 Röbäcks IF - Sävar IK /F08
Februari
2020-02-01 13:30 Pantamera F Div. 11 194211021 Röbäcks IF/Röd - Ersboda SK
2020-02-09 14:30 Pantamera P Div. 29 194129024 Röbäcks IF P09 - Tegs SK IBF/P10
2020-02-15 13:30 Pantamera F Div. 12 194412022 Röbäcks IF/Röd - Umeå City IBF
2020-02-16 10:30 Pantamera P Div. 12 193312021 Röbäcks IF - Umeå City IBF/Vit
2020-02-16 11:30 Pantamera F Div. 10 194410022 Röbäcks IF - IBF Dalen /Svart
2020-02-16 12:30 Pantamera P Div. 28 194328023 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF/Vit
2020-02-22 Pantamera F Div. 10 194410024 Röbäcks IF /Blå - Röbäcks IF
2020-02-22 Pantamera P Div. 20 194320025 Röbäcks IF - Holmsund City IBC
2020-02-22 13:30 Pantamera P Div. 21 194121027 Röbäcks IF - Holmsund City IBC
2020-02-22 14:30 Pantamera F Div. 15 194215026 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF /To-Vit
2020-02-24 18:00 Pantamera F Div. 9 193209025 Röbäcks IF /Blå - Röbäcks IF
2020-02-28 19:00 Damer Utveckling Serie D 192124048 Röbäcks IF - Umeå City IBF
Mars
2020-03-14 Pantamera F Div. 16 194416026 Röbäcks IF - Holmsund City IBC
2020-03-14 12:30 Pantamera F Div. 9 193209028 Röbäcks IF /Blå - Vindelns IF
2020-03-14 13:30 Pantamera F Div. 15 194215029 Röbäcks IF - Holmsund City IBC
2020-03-14 14:30 Pantamera P Div. 29 194129028 Röbäcks IF/P10 - Gimonäs Umeå IF /Sjöfru
2020-03-14 16:00 Damer Division 1 192120127 Röbäcks IF - Obbola IK
2020-03-15 Pantamera P Div. 10 193310026 Röbäcks IF/P06 - Umeå City IBF/Blå
2020-03-15 11:30 Pantamera P Div. 9 193109029 Röbäcks IF/P06 - Umeå City IBF/Blå
2020-03-15 13:00 Damer Utveckling Serie H 192128049 Röbäcks IF - Gullänget-Kroksta IBS
2020-03-21 10:30 Pantamera P Div. 12 193312030 Röbäcks IF - Tegs SK IBF/Sandåkerns SK
2020-03-21 11:30 Pantamera F Div. 10 194410028 Röbäcks IF - Ersboda SK
2020-03-21 13:00 Flickor 10 Umeå 195201061 Röbäcks IF - IBF Dalen /Svart
2020-03-21 14:00 Flickor 10 Umeå 195201062 IBF Dalen/Vit - Gimonäs Umeå IF/CSÅ
2020-03-21 15:00 Flickor 10 Umeå 195201063 IBF Dalen /Svart - Holmsund City IBC
2020-03-21 16:00 Flickor 10 Umeå 195201064 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Röbäcks IF
2020-03-21 17:00 Flickor 10 Umeå 195201065 Holmsund City IBC - IBF Dalen/Vit
2020-03-22 11:30 Pantamera P Div. 2 193302030 Röbäcks IF - Täfteå IK/Sävar IK
2020-03-22 12:30 Pantamera P Div. 10 193310030 Röbäcks IF - Röbäcks IF/P06
2020-03-22 13:30 Pantamera F Div. 12 194412028 Röbäcks IF/Röd - IBF Dalen /Vit
2020-03-22 14:30 Pantamera P Div. 20 194320029 Röbäcks IF - Spöland Vännäs IF
2020-03-28 10:30 Pojkar 11 Umeå 195103090 Röbäcks IF/Blå - IBF Dalen/Södra
2020-03-28 11:30 Pojkar 11 Umeå 195103091 Täfteå IK - Sandåkerns SK/Vit
2020-03-28 12:30 Pojkar 11 Umeå 195103092 IBF Dalen/Södra - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru
2020-03-28 13:30 Pojkar 11 Umeå 195103093 Sandåkerns SK/Vit - Röbäcks IF/Blå
2020-03-28 14:30 Pojkar 11 Umeå 195103094 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Täfteå IK
2020-03-29 10:30 Pojkar 11 Umeå 195103095 Röbäcks IF/Röd - Team Thorengruppen SK
2020-03-29 11:30 Pojkar 11 Umeå 195103096 Sandåkerns SK/Röd - Spöland Vännäs IF
2020-03-29 12:30 Pojkar 11 Umeå 195103097 Team Thorengruppen SK - Sävar IK /Röd
2020-03-29 13:30 Pojkar 11 Umeå 195103098 Spöland Vännäs IF - Röbäcks IF/Röd
2020-03-29 14:30 Pojkar 11 Umeå 195103099 Sävar IK /Röd - Sandåkerns SK/Röd
2020-03-29 16:30 Damer Utveckling Serie D 192124028 Röbäcks IF - Skellefteå IBS/GSIBK
April
2020-04-30 12:30 Pantamera P Div. 9 193109026 Röbäcks IF/P06 - Hörnefors IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis