Sjöfruhallen

Adress
Sjöfruvägen, 90751 Umeå
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-18 13:00 Träningsmatcher D1, H2 och Utv 198102004 Gimonäs Umeå IF /HJ Utv - IBF Dalen /P06 Utv 6, PD1
Oktober
2022-10-09 11:30 Juniorallsvenskan A2 HJ18 580701008 Gimonäs Umeå IF - Örnsköldsvik IBK
2022-10-15 13:00 Herrar Utveckling Serie 3 191153009 Gimonäs Umeå IF - Sävar IK/Täfteå IK
2022-10-15 17:00 Juniorallsvenskan A1 HJ18 580700010 RIG Umeå IBF - IBK Luleå
2022-10-16 15:00 Herrar Utveckling Serie 5 191155010 Gimonäs Umeå IF - Skellefteå IBS
2022-10-19 20:30 Herrar Division 2 Södra 191123018 Gimonäs Umeå IF - Vindelns IF
2022-10-29 12:20 Pantamera P Div. 23 194523002 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru - Gimonäs Umeå IF/CSÅ
2022-10-29 13:30 Pantamera P Div. 19 194119003 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Umeå City IBF/Blå
2022-10-29 14:30 Pantamera F Div. 11 194211003 Gimonäs Umeå IF/It - Umeå City IBF /F11
2022-10-29 16:00 Herrar Division 2 Södra 191123026 Gimonäs Umeå IF - Holmsund City IBC
2022-10-30 10:20 Pantamera F Div. 17 194617002 Gimonäs Umeå IF/F12 - IBF Dalen /Vit
2022-10-30 11:30 Pantamera P Div. 21 194121001 Gimonäs Umeå IF/Tomtebo - IBF Dalen /Svart
November
2022-11-12 Pantamera F Div. 4 193404005 Gimonäs Umeå IF/F09 - Hörnefors IF
2022-11-12 Pantamera P Div. 10 193310004 Gimonäs Umeå IF/Grå - Spöland Vännäs IF
2022-11-12 Pantamera P Div. 14 193314005 Gimonäs Umeå IF/P10 - Team Thorengruppen SK/2
2022-11-12 Pantamera F Div. 12 194412004 Gimonäs Umeå IF/Svart - Sandåkerns SK
2022-11-12 Pantamera F Div. 14 194414005 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ - IBF Dalen/Svart
2022-11-12 11:15 Pantamera F Div. 11 194211004 Gimonäs Umeå IF/Svart - Sandåkerns SK
2022-11-12 12:10 Pantamera F Div. 15 194215005 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ - IBF Dalen/Svart
2022-11-12 13:05 Pantamera P Div. 9 193109004 Gimonäs Umeå IF/Grå - Spöland Vännäs IF
2022-11-12 14:00 Pantamera P Div. 15 193115005 Gimonäs Umeå IF/P10 - Team Thorengruppen SK/2
2022-11-12 15:00 Pantamera F Div. 5 193205005 Gimonäs Umeå IF/F09 - Hörnefors IF
2022-11-12 16:00 Pantamera F Div. 3 193203006 Gimonäs Umeå IF/F06-08 - Team Thorengruppen SK
2022-11-13 Pantamera P Div. 6 193306005 Gimonäs Umeå IF/Svart - Umeå City IBF/Blå
2022-11-13 Pantamera P Div. 22 194722005 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Obbola IK
2022-11-13 Pantamera P Div. 24 194724004 Gimonäs Umeå IF /TBG - Gimonäs Umeå IF /Sjöfru
2022-11-13 Pantamera P Div. 14 193314004 Gimonäs Umeå IF/Vit - Hörnefors IF
2022-11-13 10:20 Pantamera P Div. 7 193107005 Gimonäs Umeå IF/Svart - Umeå City IBF/Blå
2022-11-13 11:15 Pantamera P Div. 13 193113004 Gimonäs Umeå IF/Vit - Hörnefors IF
2022-11-13 12:10 Pantamera P Div. 21 194121006 Gimonäs Umeå IF/Tomtebo - Spöland Vännäs IF
2022-11-13 13:30 Pantamera P Div. 23 194523005 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Obbola IK
2022-11-13 14:30 Pantamera P Div. 23 194523004 Gimonäs Umeå IF /TBG - Gimonäs Umeå IF /Sjöfru
2022-11-19 11:20 Pantamera F Div. 17 194617009 Gimonäs Umeå IF/F12 - Täfteå IK
2022-11-19 12:15 Pantamera P Div. 25 194525009 Gimonäs Umeå IF/TBG-A - IBF Dalen /Södra
2022-11-19 14:15 Pantamera P Div. 5 193105007 Gimonäs Umeå IF/P08Vit - Vindelns IF
2022-11-19 15:10 Pantamera F Div. 11 194211008 Gimonäs Umeå IF/It - Gimonäs Umeå IF/Svart
2022-11-19 16:05 Pantamera P Div. 19 194119008 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - IBF Dalen /Vit
2022-11-25 18:30 Pantamera P Div. 6 193306007 Gimonäs Umeå IF/Svart - Gimonäs Umeå IF/P08Vit
2022-11-26 Herrar Utveckling Serie 4 191154023 Gimonäs Umeå IF - Gamla Stan IBK
2022-11-26 11:30 Pantamera F Div. 4 193404006 Gimonäs Umeå IF/F06-08 - Hörnefors IF
2022-11-26 12:30 Pantamera F Div. 4 193404007 Gimonäs Umeå IF/F09 - Team Thorengruppen SK
2022-11-26 13:30 Pantamera F Div. 12 194412006 Gimonäs Umeå IF/Svart - IBF Dalen
2022-11-26 15:00 Herrar Utveckling Serie 5 191155023 Gimonäs Umeå IF - Gamla Stan IBK
2022-11-27 11:00 Pantamera P Div. 10 193310006 Gimonäs Umeå IF/Grå - Holmsund City IBC/P10
2022-11-27 12:00 Pantamera P Div. 14 193314006 Gimonäs Umeå IF/Vit - Team Thorengruppen SK/2
2022-11-27 13:00 Pantamera P Div. 14 193314007 Gimonäs Umeå IF/P10 - IBF Dalen/Svart
2022-11-27 14:00 Pantamera F Div. 14 194414007 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ - Gimonäs Umeå IF /Vit
December
2022-12-02 19:00 Juniorallsvenskan A2 HJ18 580701025 Gimonäs Umeå IF - RIG Umeå IBF
2022-12-03 Pantamera F Div. 14 194414009 Gimonäs Umeå IF /Vit - Spöland Vännäs IF
2022-12-03 Pantamera F Div. 2 193402010 Gimonäs Umeå IF/F06-08 - Röbäcks IF
2022-12-03 12:30 Pantamera F Div. 3 193203012 Gimonäs Umeå IF/F06-08 - Röbäcks IF
2022-12-03 13:30 Pantamera F Div. 13 194213010 Gimonäs Umeå IF /Vit - Spöland Vännäs IF
2022-12-03 15:00 Herrar Division 2 Södra 191123044 Gimonäs Umeå IF - Skellefteå IBS
2022-12-04 Pantamera P Div. 4 193304009 Gimonäs Umeå IF/P08Svart - Obbola IK
2022-12-04 Pantamera P Div. 20 194320010 Gimonäs Umeå IF/Tomtebo - Tavelsjö AIK
2022-12-04 11:20 Pantamera P Div. 21 194121012 Gimonäs Umeå IF/Tomtebo - Tavelsjö AIK
2022-12-04 12:15 Pantamera P Div. 19 194119011 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Umeå City IBF /Vit
2022-12-04 13:10 Pantamera P Div. 3 193103010 Gimonäs Umeå IF/P08Svart - Obbola IK
2022-12-04 14:05 Pantamera F Div. 11 194211011 Gimonäs Umeå IF/It - Sandåkerns SK
2022-12-04 15:30 Herrar Utveckling Serie 5 191155028 Gimonäs Umeå IF - Sävar IK/Täfteå IK
2022-12-10 11:15 Pantamera P Div. 24 194724012 Gimonäs Umeå IF /TBG - Ersboda SK
2022-12-10 12:10 Pantamera P Div. 24 194724013 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru - Spöland Vännäs IF
2022-12-10 13:05 Pantamera P Div. 20 194320011 Gimonäs Umeå IF/Tomtebo - Umeå City IBF/Blå
2022-12-10 14:00 Pantamera P Div. 10 193310012 Gimonäs Umeå IF/Grå - Holmsund City IBC
2022-12-10 15:00 Pantamera P Div. 14 193314012 Gimonäs Umeå IF/Vit - Gimonäs Umeå IF/P10
2022-12-10 16:00 Pantamera F Div. 12 194412012 Gimonäs Umeå IF/Svart - Hissjö SK
2022-12-16 19:30 Herrar Division 2 Södra 191123050 Gimonäs Umeå IF - Umeå City IBF
2022-12-17 Pantamera F Div. 10 193410015 Gimonäs Umeå IF/It - Täfteå IK
2022-12-17 Pantamera P Div. 18 194318015 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Sandåkerns SK /Röd
2022-12-17 Pantamera P Div. 4 193304014 Gimonäs Umeå IF/P08Svart - Sandåkerns SK/Vit
2022-12-17 Pantamera F Div. 20 194820014 Gimonäs Umeå IF/Svart - Röbäcks IF/Röd
2022-12-17 10:15 Herrar Utveckling Serie 2 191152030 Gimonäs Umeå IF - IBF Dalen/IBS Dalen
2022-12-17 12:00 Pantamera P Div. 3 193103014 Gimonäs Umeå IF/P08Svart - Sandåkerns SK/Vit
2022-12-17 13:00 Pantamera F Div. 5 193205013 Gimonäs Umeå IF/F09 - Umeå City IBF
2022-12-17 14:00 Pantamera F Div. 11 194211015 Gimonäs Umeå IF/It - Täfteå IK
2022-12-17 15:00 Pantamera P Div. 19 194119015 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Sandåkerns SK /Röd
2022-12-17 16:00 Pantamera F Div. 19 194619014 Gimonäs Umeå IF/Svart - Röbäcks IF/Röd
2022-12-17 17:00 Pantamera P Div. 23 194523013 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Gimonäs Umeå IF /TBG
2022-12-18 Pantamera P Div. 6 193306014 Gimonäs Umeå IF/P08Vit - Sandåkerns SK/Vit
2022-12-18 Pantamera F Div. 14 194414014 Gimonäs Umeå IF /Vit - Ersboda SK
2022-12-18 10:30 Pantamera P Div. 15 193115013 Gimonäs Umeå IF/P10 - Röbäcks IF/Blå
2022-12-18 11:30 Pantamera F Div. 13 194213014 Gimonäs Umeå IF /Vit - Ersboda SK
2022-12-18 12:30 Pantamera F Div. 15 194215013 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ - Hörnefors IF
2022-12-18 13:30 Pantamera P Div. 5 193105014 Gimonäs Umeå IF/P08Vit - Sandåkerns SK/Vit
2022-12-18 14:30 Pantamera P Div. 7 193107013 Gimonäs Umeå IF/Svart - Röbäcks IF
Januari
2023-01-13 19:00 Herrar Division 2 Södra 191123054 Gimonäs Umeå IF - Obbola IK
2023-01-14 10:15 Pantamera P Div. 3 193103018 Gimonäs Umeå IF/P08Svart - IBF Dalen/Södra
2023-01-14 11:10 Pantamera P Div. 7 193107017 Gimonäs Umeå IF/Svart - Sandåkerns SK/Röd
2023-01-14 12:05 Pantamera P Div. 15 193115017 Gimonäs Umeå IF/P10 - Umeå City IBF/Blå
2023-01-14 13:30 Damer Utveckling Serie D 192124020 Gimonäs Umeå IF /Umeå City - Gamla Stan IBK/RIF
2023-01-14 15:15 Pantamera F Div. 11 194211016 Gimonäs Umeå IF/Svart - Täfteå IK
2023-01-14 16:15 Pantamera F Div. 19 194619018 Gimonäs Umeå IF/Svart - Sandåkerns SK/Röd
2023-01-14 17:15 Pantamera P Div. 23 194523017 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Gimonäs Umeå IF /Sjöfru
2023-01-15 10:20 Pantamera F Div. 21 194621018 Gimonäs Umeå IF /Vit - Sandåkerns SK/Vit
2023-01-15 11:20 Pantamera P Div. 27 194527016 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Hörnefors IF
2023-01-15 12:30 Pantamera P Div. 13 193113016 Gimonäs Umeå IF/Vit - Tegs SK IBF/Röbäcks IF
2023-01-15 13:30 Pantamera F Div. 5 193205017 Gimonäs Umeå IF/F09 - Sävar IK
2023-01-15 14:30 Pantamera F Div. 13 194213018 Gimonäs Umeå IF /Vit - IBF Dalen
2023-01-15 15:30 Pantamera F Div. 15 194215017 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ - Sandåkerns SK
2023-01-28 Pantamera P Div. 18 194318020 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Holmsund City IBC
2023-01-28 Pantamera P Div. 30 194730020 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru - Sävar IK
2023-01-28 Pantamera P Div. 26 194726019 Gimonäs Umeå IF/TBG-A - Röbäcks IF/Blå
2023-01-28 11:15 Pantamera F Div. 19 194619021 Gimonäs Umeå IF/Svart - Umeå City IBF
2023-01-28 12:15 Pantamera P Div. 31 194531020 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru - Sävar IK
2023-01-28 13:30 Pantamera P Div. 3 193103021 Gimonäs Umeå IF/P08Svart - Sävar IK
2023-01-28 14:30 Pantamera F Div. 13 194213021 Gimonäs Umeå IF /Vit - Röbäcks IF/Blå
2023-01-28 15:30 Pantamera P Div. 19 194119020 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Holmsund City IBC
2023-01-29 Pantamera F Div. 10 193410020 Gimonäs Umeå IF/It - Sävar IK
2023-01-29 11:15 Pantamera P Div. 5 193105021 Gimonäs Umeå IF/P08Vit - IBF Dalen/Södra/Svart
2023-01-29 12:10 Pantamera F Div. 11 194211020 Gimonäs Umeå IF/It - Sävar IK
2023-01-29 13:30 Herrar Division 2 Södra 191123061 Gimonäs Umeå IF - Spöland Vännäs IF
Februari
2023-02-04 11:30 Damer Utveckling Serie A1 192125007 Gimonäs Umeå IF - Sandåkerns SK
2023-02-04 13:30 Herrar Utveckling Serie 4 191154038 Gimonäs Umeå IF - Holmsund City IBC/IBF
2023-02-04 15:30 Herrar Division 2 Södra 191123068 Gimonäs Umeå IF - Hörnefors IF
2023-02-05 Pantamera F Div. 18 194818019 Gimonäs Umeå IF/F12 - Spöland Vännäs IF
2023-02-05 Pantamera P Div. 24 194724019 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru - Gimonäs Umeå IF /TBG
2023-02-05 10:30 Pantamera P Div. 23 194523019 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru - Gimonäs Umeå IF /TBG
2023-02-05 11:30 Pantamera F Div. 17 194617019 Gimonäs Umeå IF/F12 - Spöland Vännäs IF
2023-02-05 12:30 Pantamera F Div. 21 194621021 Gimonäs Umeå IF /Vit - Spöland Vännäs IF
2023-02-05 13:30 Pantamera P Div. 25 194525019 Gimonäs Umeå IF/TBG-A - Röbäcks IF/Blå
2023-02-11 11:15 Pantamera P Div. 9 193109023 Gimonäs Umeå IF/Grå - Obbola IK
2023-02-11 12:10 Pantamera F Div. 5 193205022 Gimonäs Umeå IF/F09 - Holmsund City IBC
2023-02-11 13:05 Pantamera F Div. 15 194215022 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ - Holmsund City IBC
2023-02-11 14:00 Pantamera P Div. 21 194121024 Gimonäs Umeå IF/Tomtebo - Sandåkerns SK /Röd
2023-02-11 15:00 Pantamera P Div. 15 193115022 Gimonäs Umeå IF/P10 - Vindelns IF
2023-02-11 16:00 Pantamera P Div. 13 193113023 Gimonäs Umeå IF/Vit - Sävar IK /P10
2023-02-12 11:30 Herrar Division 2 Södra 191123073 Gimonäs Umeå IF - IBK Umeå Norr
2023-02-12 13:30 Pantamera P Div. 7 193107022 Gimonäs Umeå IF/Svart - Umeå City IBF/Vit
2023-02-12 14:30 Pantamera F Div. 3 193203024 Gimonäs Umeå IF/F06-08 - Röbäcks IF/F09
2023-02-12 15:30 Pantamera F Div. 11 194211023 Gimonäs Umeå IF/Svart - Gimonäs Umeå IF/It
2023-02-17 19:00 Juniorallsvenskan A2 HJ18 580701044 Gimonäs Umeå IF - IBF Dalen
2023-02-18 11:20 Pantamera F Div. 2 193402023 Gimonäs Umeå IF/F06-08 - Team Thorengruppen SK
2023-02-18 12:15 Pantamera P Div. 4 193304022 Gimonäs Umeå IF/P08Svart - Vindelns IF
2023-02-18 13:10 Pantamera P Div. 18 194318021 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Röbäcks IF/Röd
2023-02-18 14:05 Pantamera P Div. 20 194320023 Gimonäs Umeå IF/Tomtebo - Umeå City IBF /Vit
2023-02-18 15:00 Pantamera F Div. 10 193410021 Gimonäs Umeå IF/It - IBF Dalen/F10Vit
2023-02-18 16:00 Pantamera F Div. 14 194414022 Gimonäs Umeå IF /Vit - Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ
2023-02-19 11:30 Herrar Utveckling Serie 3 191153048 Gimonäs Umeå IF - Team Thorengruppen U SK
2023-02-19 13:30 Pantamera P Div. 6 193306022 Gimonäs Umeå IF/P08Vit - Gimonäs Umeå IF/Svart
Mars
2023-03-05 Herrar Utveckling Serie 2 191152051 Gimonäs Umeå IF - IBF Dalen/Södra
2023-03-05 13:00 Herrar Division 2 Södra 191123086 Gimonäs Umeå IF - IBS Dalen
2023-03-05 15:30 Herrar Utveckling Serie 3 191153051 Gimonäs Umeå IF - IBF Dalen/Södra
2023-03-18 Pantamera F Div. 2 193402027 Gimonäs Umeå IF/F06-08 - Spöland Vännäs IF
2023-03-18 Pantamera P Div. 26 194726026 Gimonäs Umeå IF/TBG-A - Sandåkerns SK/Vit
2023-03-18 Pantamera P Div. 28 194728027 Gimonäs Umeå IF/TBG-B - Vindelns IF
2023-03-18 11:20 Pantamera P Div. 25 194525029 Gimonäs Umeå IF/TBG-A - Sandåkerns SK/Vit
2023-03-18 12:20 Pantamera P Div. 27 194527028 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Umeå City IBF /Vit
2023-03-18 13:30 Pantamera F Div. 3 193203030 Gimonäs Umeå IF/F06-08 - Spöland Vännäs IF
2023-03-18 14:30 Pantamera P Div. 9 193109028 Gimonäs Umeå IF/Grå - Bygdeå GIF
2023-03-18 15:30 Pantamera P Div. 13 193113028 Gimonäs Umeå IF/Vit - Team Thorengruppen SK/1
2023-03-19 Pantamera F Div. 18 194818026 Gimonäs Umeå IF/F12 - IBF Dalen /Södra
2023-03-19 Pantamera P Div. 20 194320027 Gimonäs Umeå IF/Tomtebo - Röbäcks IF
2023-03-19 Pantamera P Div. 24 194724026 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru - Sävar IK
2023-03-19 11:20 Pantamera P Div. 23 194523028 Gimonäs Umeå IF /TBG - Gimonäs Umeå IF/CSÅ
2023-03-19 12:20 Pantamera P Div. 23 194523029 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru - Sävar IK
2023-03-19 13:20 Pantamera F Div. 17 194617029 Gimonäs Umeå IF/F12 - IBF Dalen /Södra
2023-03-19 14:20 Pantamera P Div. 29 194529030 Gimonäs Umeå IF/TBG-B - Vindelns IF
2023-03-19 15:30 Pantamera F Div. 11 194211028 Gimonäs Umeå IF/Svart - Sävar IK
2023-03-19 16:30 Pantamera P Div. 21 194121030 Gimonäs Umeå IF/Tomtebo - Röbäcks IF
2023-03-24 19:00 Herrar Utveckling Serie 2 191152055 Gimonäs Umeå IF - Team Thorengruppen U SK
2023-03-25 11:30 Pantamera P Div. 14 193314029 Gimonäs Umeå IF/P10 - Gimonäs Umeå IF/Vit
2023-03-25 12:30 Pantamera F Div. 10 193410030 Gimonäs Umeå IF/It - Holmsund City IBC
2023-03-25 13:30 Pantamera F Div. 14 194414029 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ - Spöland Vännäs IF
2023-03-25 14:30 Pantamera P Div. 4 193304028 Gimonäs Umeå IF/P08Svart - IBF Dalen/Södra/Svart
2023-03-25 15:30 Pantamera F Div. 4 193404029 Gimonäs Umeå IF/F09 - Gimonäs Umeå IF/F06-08
2023-03-26 10:20 Pantamera P Div. 22 194722029 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - IBF Dalen /Svart
2023-03-26 11:20 Pantamera F Div. 20 194820028 Gimonäs Umeå IF/Svart - Spöland Vännäs IF
2023-03-26 12:20 Pantamera P Div. 30 194730030 Gimonäs Umeå IF /Sjöfru - Spöland Vännäs IF
2023-03-26 13:20 Pantamera F Div. 22 194822028 Gimonäs Umeå IF /Vit - Sävar IK
2023-03-26 14:30 Pantamera F Div. 14 194414028 Gimonäs Umeå IF /Vit - Obbola IK
2023-03-26 15:30 Pantamera P Div. 6 193306028 Gimonäs Umeå IF/P08Vit - IBF Dalen/Södra/Vit
2023-03-26 16:30 Pantamera P Div. 18 194318030 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - IBF Dalen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis