Bollstahallen

Adress
Ådalsvägen 10, 873 30 BOLLSTABRUK
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2019-11-10 Damer Utveckling B 242302007 FBC Lo - Jemtland IB Utveckling
December
2019-12-01 10:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041032 FBC Lo F07/08 - Nätra IBK F08-09
2019-12-01 10:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041033 SKB Sundsvall F08 - G/K IBS F08 Blå
2019-12-01 11:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041034 Sundsvall FBC U F08/09 - Örnsköldsvik IBK F08
2019-12-01 12:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041035 FBC Lo F07/08 - G/K IBS F08 Vit
2019-12-01 13:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041036 Nätra IBK F08-09 - SKB Sundsvall F08
2019-12-01 13:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041037 Sundsvall FBC U F08/09 - G/K IBS F08 Blå
2019-12-01 14:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041038 FBC Lo F07/08 - Örnsköldsvik IBK F08
2019-12-01 15:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041039 SKB Sundsvall F08 - Moälvens IBK F08
2019-12-01 16:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041040 Sundsvall FBC U F08/09 - G/K IBS F08 Vit
2019-12-01 16:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041041 FBC Lo F07/08 - Moälvens IBK F08
Januari
2020-01-25 09:30 Pantamera Pojkar Division 7A 248071085 Sundsvall City IBC U P10 Svart - S-vall GBK PF09-10
2020-01-25 10:15 Pantamera Pojkar Division 7A 248071086 Sundsvall FBC U P10 Öst - Timrå IBC P10 Svart
2020-01-25 11:00 Pantamera Pojkar Division 7A 248071087 S-vall GBK PF09-10 - Vattjom P10 Röd
2020-01-25 11:45 Pantamera Pojkar Division 7A 248071088 Sundsvall FBC U P10 Öst - Sundsvall City IBC U P10 Svart
2020-01-25 12:30 Pantamera Pojkar Division 7A 248071089 Vattjom P10 Röd - Timrå IBC P10 Svart
2020-01-25 13:15 Pantamera Pojkar Division 7A 248071090 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Sundsvall City IBC U P10 Vit
2020-01-25 14:00 Pantamera Pojkar Division 7A 248071091 Sundsvall FBC U P10 Öst - Vattjom P10 Röd
2020-01-25 14:45 Pantamera Pojkar Division 7A 248071092 Sundsvall City IBC U P10 Orange - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart
2020-01-25 15:30 Pantamera Pojkar Division 7A 248071093 FBC Lo P10 - Timrå IBC P10 Röd
2020-01-25 16:15 Pantamera Pojkar Division 7A 248071094 IBK Härnösand P10 - Vattjom P10 Svart
2020-01-25 17:00 Pantamera Pojkar Division 7A 248071095 Sundsvall City IBC U P10 Vit - FBC Lo P10
2020-01-25 17:45 Pantamera Pojkar Division 7A 248071096 Vattjom P10 Svart - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart
2020-01-25 18:30 Pantamera Pojkar Division 7A 248071097 IBK Härnösand P10 - Sundsvall City IBC U P10 Orange
2020-01-25 19:15 Pantamera Pojkar Division 7A 248071098 Sundsvall City IBC U P10 Vit - Timrå IBC P10 Röd
Februari
2020-02-15 Damer Utveckling B 242302043 FBC Lo - IBK Ånge
2020-02-22 10:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041079 FBC Lo F07/08 - Moälvens IBK F08
2020-02-22 10:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041080 G/K IBS F08 Vit - Sundsvall FBC U F08/09
2020-02-22 11:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041081 Moälvens IBK F08 - SKB Sundsvall F08
2020-02-22 12:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041082 Örnsköldsvik IBK F08 - FBC Lo F07/08
2020-02-22 13:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041083 SKB Sundsvall F08 - G/K IBS F08 Vit
2020-02-22 13:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041084 Sundsvall FBC U F08/09 - Moälvens IBK F08
2020-02-22 14:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041085 G/K IBS F08 Blå - FBC Lo F07/08
2020-02-22 15:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041086 SKB Sundsvall F08 - Örnsköldsvik IBK F08
2020-02-22 16:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041087 G/K IBS F08 Blå - Sundsvall FBC U F08/09
2020-02-23 11:00 Damer Utveckling A 242301019 FBC Lo - Jemtland IB Utveckling
2020-02-23 13:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041047 FBC Lo P05-07 - Moälvens IBK P06
2020-02-29 10:00 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012048 FBC Lo P04 - Gullänget-Kroksta IBS P-05
2020-02-29 15:00 IHerrar Division 2 Mittsverige Nordväst 241201088 FBC Lo - Jemtland Innebandy
Mars
2020-03-08 15:00 Herrar Utveckling A 241301071 FBC Lo Herr Utv - Klockarbergets BK
2020-03-14 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042050 FBC Lo P05-07 - Timrå IBC P06
2020-03-14 11:00 Damer Utveckling A 242301021 Sundsvall FBC U - FBC Lo
2020-03-14 13:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041050 FBC Lo P05-07 - Timrå IBC P06
2020-03-15 13:00 Herrar Utveckling A 241301081 FBC Lo Herr Utv - Fränsta IK Utv
2020-03-20 19:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011056 FBC Lo P04 - Sundsvall FBC U P04 Svart
2020-03-21 11:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041055 FBC Lo P05-07 - Sundsvall FBC U P05-06 Röd
2020-03-22 13:00 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012039 FBC Lo P04 - Sundsvall FBC U P04 Vit
2020-03-28 13:00 Damer Utveckling B 242302053 FBC Lo - Vattjoms IK F04/05

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis