Hagahallen

Adress
Tegnergatan, 85643 Sundsvall
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2018-09-01 11:30 Träningsmatcher Herr 245000005 Sundsvall FBC U HJ17 - FBC Lo H2
Januari
2019-01-19 10:30 Lila P16 GUD (02-03) 034155071 Sundsvall FBC P03 Nord - Hudik/Björkberg/Njutångers IB P03-04
2019-01-19 13:00 Juniorallsvenskan A Dam 580730057 Sundsvall FBC Ung - Gullänget-Kroksta IBS
2019-01-19 15:30 Pantamera Flickor Division 2B 247012032 Sundsvall FBC U F04/05 Öst - Sundvall FBC U F04/05 Väst
2019-01-19 18:00 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042026 Sundsvall FBC U P05 Väst - IBK Härnösand 05
2019-01-20 11:00 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022031 Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Timrå IBC P04 Röd B
2019-01-20 13:00 Pantamera Flickor Division 3B 247072032 Sundsvalls IBF F05/06 Granloholm - Fränsta IK 04-05
2019-01-20 14:30 Herrar Utveckling A 241301046 Sundsvall FBC U P03 Nord - FBC Lo Utv
2019-01-20 16:30 Pantamera Flickor Division 3B 247072040 Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm - Fränsta IK 04-05
2019-01-20 18:00 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042029 FBC Nordic Sundsvall 05 - Timrå IBC 05
2019-01-26 12:30 Damer Utveckling 242301037 Sundsvall FBC U F03 - FBC Lo
2019-01-27 12:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011017 Sundsvalls IBF F03-04 Orange - Örnsköldsvik IBK F04
2019-01-27 15:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011026 Sundsvall FBC U F03 - Örnsköldsvik IBK F04
2019-01-27 17:00 Pantamera Flickor Division 3B 247072022 Sundsvalls IBF F05/06 Granloholm - Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm
Februari
2019-02-01 18:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011035 Sundsvall FBC U P03 Nord - Vattjoms IK P02
2019-02-02 11:00 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031047 Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Moälvens IBK P04
2019-02-02 12:30 Damer Utveckling 242301042 Sundsvall FBC U F03 - Jemtland IB Utveckling
2019-02-02 16:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011037 Sundsvalls IBF F03-04 Orange - Vattjoms IK F04/05
2019-02-02 18:00 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031040 Sundsvall FBC U P04 Röd - Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit
2019-02-03 11:00 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012040 Sundsvall FBC U P04 Vit - Klockarbergets BK P03/04 Svart
2019-02-03 13:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201068 Sundsvalls IBF 2 - Sundsvall FBC
2019-02-03 16:00 Lila P16 GUD (02-03) 034155081 Sundsvall FBC P03 Nord - Håsta IBK P16
2019-02-03 18:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032039 Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Sundsvall FBC U P04 Röd
2019-02-03 20:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041040 Sundsvall FBC U P05 Väst - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit
2019-02-09 11:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011043 Sundsvalls IBF F03-04 Orange - Vakant
2019-02-09 13:00 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031041 Sundsvall FBC U P04 Röd - FBC Nordic P04/05
2019-02-10 13:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041041 Sundsvall FBC U P05 Väst - Vattjoms IK 05
2019-02-10 15:30 Pantamera Flickor Division 5A 247031044 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Sundsvalls IBF F05/06 Haga
2019-02-10 17:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071043 Sundsvalls IBF F03-04 Svart - Sundsvall FBC U F04/05 Öst
2019-02-16 12:30 Damer Utveckling 242301052 Sundsvall FBC U F03 - ÖIB F02/03
2019-02-16 15:00 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011044 Sundsvall FBC U P04 Svart - Sundsvall FBC U P03 Nord
2019-02-17 11:30 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052046 Sundsvall GBK P06 Röd - FBC Lo P06
2019-02-17 13:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032048 Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - FBC Nordic P04/05
2019-02-17 15:30 Pantamera Flickor Division 2B 247012046 Sundvall FBC U F04/05 Väst - Gullänget-Kroksta IBS F03/04
2019-02-24 17:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011046 Sundsvall FBC U P04 Svart - Klockarbergets BK P03/04 Svart
Mars
2019-03-01 19:00 Herrar Utveckling A 241301079 Sundsvall FBC U P03 Nord - Timrå IBC Utv
2019-03-17 17:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011047 Sundsvall FBC U P03 Nord - Sundsvall City IBC U P02/03
2019-03-23 11:00 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012031 Sundsvall FBC U P04 Vit - Gullänget-Kroksta IBS P03
2019-03-23 13:00 Lila P16 GUD (02-03) 034155126 Sundsvall FBC P03 Nord - Sandvikens AIK P03/04
2019-03-23 15:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012054 Timrå IBC P04 Röd - Gullänget-Kroksta IBS P03
2019-03-23 17:30 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052012 Sundsvall GBK P06 Röd - Örnsköldsvik IBK P 06
2019-03-24 16:30 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022054 Sundsvall GBK P04 - Timrå IBC P04 Röd B
2019-03-24 18:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011050 Sundsvall FBC U P03 Nord - Timrå IBC P04 Svart
2019-03-30 11:00 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031054 Sundsvall FBC U P04 Röd - Sundsvall GBK P04
2019-03-30 12:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031055 Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - FBC Nordic P04/05
2019-03-30 14:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011055 Sundsvall FBC U P03 Nord - IBK Härnösand P02/03
2019-03-30 16:30 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051055 Sundsvall FBC U P06 Öst - Sundsvall City U P06 Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis