Hagahallen

Adress
Tegnergatan, 85643 Sundsvall
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-08 10:30 Träningsmatcher barn o ungdom 247000010 Sundsvalls IBF F08 - Sundsvalls IBF Utveckling
2022-10-15 11:45 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012001 Sundsvall FBC U P08 - IBK Härnösand P08
2022-10-15 14:15 Pantamera Flickor Division 3B 247072001 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Klockarbergets BK F08/09
2022-10-22 10:15 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021002 Sundsvall FBC U P09 Nord - Timrå IBC P08
2022-10-22 12:00 Herrar Utveckling 241502007 Sundsvall FBC Ungdom J18 - IBK Härnösand Hj18
2022-10-22 17:15 Pantamera Flickor Division 4A 247021003 Sundsvall FBC Ungdom F10 - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit
2022-10-23 12:45 Pantamera Flickor Division 1A 247001047 Sundsvalls IBF F08 - G/K IBS F07 Vit
2022-10-23 17:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031004 Sundsvall FBC U P09 Öst - Sundsvall FBC U P09 Väst
2022-10-30 10:15 Pantamera Flickor Division 4A 247021005 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit - Klockarbergets BK F08/09
2022-10-30 12:30 Damer Utveckling A 242301014 Sundsvall FBC Ungdom - Ö-vik IBF/Ö-viks IBK F07 Röd
2022-10-30 16:00 Herrar Utveckling 241502020 Sundsvall FBC Ungdom J18 - Vattjoms IK Herr B-lag
November
2022-11-12 09:45 Pantamera Flickor Division 1B 247002040 Sundsvalls IBF F08 - Nätra IBK/ÖIB F07/09
2022-11-12 11:45 Pantamera Flickor Division 2A 247011009 Sundsvalls IBF F07-08 - Vattjom F07-09
2022-11-12 13:15 Pantamera Flickor Division 2A 247011011 Sundsvall FBC U F08/09 - Nätra IBK/ÖIB F07/09
2022-11-12 14:45 Pantamera Flickor Division 4A 247021016 Sundsvall FBC Ungdom F10 - G/K IBS F10
2022-11-12 16:45 Pantamera Flickor Division 1A 247001011 Sundsvalls IBF F08 - Sundsvalls IBF F07
2022-11-13 11:45 Pantamera Flickor Division 3B 247072002 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart - Moälvens IBK F10
2022-11-13 13:15 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022012 Sundsvall FBC U P09 Väst - G/K IBS P08
2022-11-13 17:15 Pantamera Flickor Division 3B 247072010 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart - Klockarbergets BK F08/09
2022-11-19 10:45 Pantamera Flickor Division 1A 247001018 Sundsvalls IBF F07 - Moälvens IBK F07-08
2022-11-19 14:15 Pantamera Flickor Division 1A 247001016 Sundsvalls IBF F08 - Moälvens IBK F07-08
2022-11-19 16:00 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976057 Sundsvall FBC Ungdom - Gävle GIK HJ17
2022-11-20 14:45 Pantamera Flickor Division 4A 247021011 Sundsvall FBC Ungdom F10 - Höglands AIF F10 Vit
2022-11-26 12:30 Damer Utveckling A 242301029 Sundsvall FBC Ungdom - IBK Härnösand Dam
2022-11-27 17:15 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011017 Sundsvall FBC U P08 - Sundsvall FBC Ungdom P07
December
2022-12-03 13:45 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022004 Sundsvall FBC U P09 Väst - Jäbo IK P08
2022-12-03 15:15 Pantamera Flickor Division 4B 247022019 Sundsvall FBC Ungdom F10 - Höglands AIF F10-11 Blå
2022-12-10 09:45 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011021 Sundsvall FBC U P08 - Timrå IBC P07-08
2022-12-10 11:15 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011023 Sundsvall FBC Ungdom P07 - Örnsköldsvik IBK HJ17
2022-12-10 14:15 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011029 Sundsvall FBC U P08 - Örnsköldsvik IBK HJ17
2022-12-17 15:45 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042027 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - IBK Härnösand P09-10
2022-12-17 17:45 Pantamera Flickor Division 1B 247002027 Sundsvalls IBF F08 - Sundsvalls IBF F07-08
2022-12-18 10:15 Pantamera Flickor Division 3A 247071026 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart - Örnsköldsvik IBK F09
2022-12-18 14:45 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011025 Sundsvall FBC U P08 - Moälvens IBK P07
2022-12-18 16:45 Pantamera Flickor Division 2A 247011027 Sundsvalls IBF F07-08 - Sundsvall FBC U F08/09
Januari
2023-01-14 17:15 Pantamera Flickor Division 2B 247012019 Sundsvall FBC U F08/09 - G/K IBS F09
2023-01-19 18:45 Damer Division 1 Mittsverige 242201091 Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam - Sundsvalls IBF Utveckling
2023-01-20 19:45 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011031 Sundsvall FBC Ungdom P07 - Vakant 2
2023-01-21 10:45 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011014 Sundsvall FBC U P08 - Moälvens IBK P07
2023-01-21 12:30 Damer Utveckling A 242301053 Sundsvall FBC Ungdom - FBC Lo Dam
2023-01-21 15:15 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011005 Sundsvall FBC Ungdom P07 - Moälvens IBK P07
2023-01-22 12:45 Pantamera Flickor Division 4A 247021031 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit - Sundsvall FBC Ungdom F10
2023-01-22 14:15 Pantamera Flickor Division 1B 247002019 Sundsvalls IBF F08 - Örnsköldsvik IBK F08
2023-01-28 10:15 Pantamera Flickor Division 2A 247011034 Sundsvalls IBF F07-08 - Nätra IBK/ÖIB F07/09
2023-01-28 17:45 Pantamera Flickor Division 2A 247011035 Sundsvall FBC U F08/09 - Vattjom F07-09
2023-01-29 09:45 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031036 Sundsvall FBC U P09 Öst - Timrå IBC P09
Februari
2023-02-04 12:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201042 Sundsvalls IBF Utveckling - Jemtland Innebandy
2023-02-04 14:30 Damer Utveckling A 242301065 Sundsvall FBC Ungdom - Timrå IBC Damutveckling
2023-02-04 17:15 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011040 Sundsvall FBC Ungdom P07 - Vattjoms IK P-07
2023-02-12 12:00 Herrar Utveckling 241502093 Sundsvall FBC Ungdom J18 - Timrå IBC HJ18
2023-02-12 14:45 Pantamera Flickor Division 2B 247012040 Sundsvall FBC U F08/09 - IBK Härnösand F08-10
2023-02-18 13:15 Pantamera Flickor Division 4B 247022027 Sundsvall FBC Ungdom F10 - Örnsköldsvik IBK F11 Svart
2023-02-18 15:00 Herrar Utveckling 241502102 FBC Nordic/Sundsvall City - Sundsvall GBK Utv
2023-02-19 10:45 Pantamera Flickor Division 4A 247021055 Sundsvall FBC Ungdom F10 - Moälvens IBK F10
2023-02-19 13:45 Pantamera Flickor Division 4A 247021041 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit - Moälvens IBK F10
2023-02-24 19:45 Pantamera Flickor Division 4A 247021047 Sundsvall FBC Ungdom F10 - Klockarbergets BK F08/09
2023-02-26 12:45 Pantamera Flickor Division 3A 247071046 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart - IBK Härnösand F08-10
2023-02-26 17:15 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011045 Sundsvall FBC Ungdom P07 - Sundsvall FBC U P08
Mars
2023-03-04 11:15 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042048 SKB Sundsvall IF P09-10 - IBK Härnösand P09-10
2023-03-04 12:45 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022046 Sundsvall FBC U P09 Väst - Timrå IBC P08
2023-03-04 14:45 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011028 Sundsvall FBC Ungdom P07 - Vattjoms IK P-07
2023-03-04 16:15 Pantamera Flickor Division 2B 247012031 Sundsvall FBC U F08/09 - Örnsköldsvik IBK F09
2023-03-26 12:15 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011054 Sundsvall FBC Ungdom P07 - Timrå IBC P07-08
2023-03-26 13:45 Pantamera Flickor Division 4A 247021054 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit - G/K IBS F10

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis