Höglandshallen Örnsköldsvik

Adress
Åvägen 12, 891 51 ÖRNSKÖLDSVIK
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2018-10-20 11:00 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012001 Örnsköldsvik IBK P03 - Sundsvall City IBC U P02/03
2018-10-20 13:00 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012003 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Sundsvall FBC U P04 Vit
2018-10-20 15:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021041 Gullänget-Kroksta IBS F05 - IBK Härnösand 05/06
2018-10-21 11:00 Pantamera Flickor Division 5B 247032007 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Moälvens IBK F06
2018-10-21 16:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021005 Gullänget-Kroksta IBS F05 - Jäbo IBK F05-06
2018-10-27 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022022 Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart
2018-10-28 14:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041007 Gullänget-Kroksta IBS P-05 - Sundsvall GBK P05
November
2018-11-11 12:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022048 Gullänget-Kroksta IBS F06 - IBK Härnösand 05/06
2018-11-11 16:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022009 Örnsköldsvik IBK F06 - IBK Härnösand 05/06
2018-11-17 12:30 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053014 Höglands AIF P07 - Klockarbergets BK P06
2018-11-18 10:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011010 Moälvens IBK F04 - Sundsvall FBC U F03
2018-11-18 11:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011011 Jäbo IK F04 - Sundvall FBC U F04/05 Väst
2018-11-18 14:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011016 Jäbo IK F04 - Sundsvall FBC U F03
2018-11-24 12:30 Pantamera Flickor Division 5B 247032016 Moälvens IBK F06 - Nätra IBK F05-06
2018-11-24 14:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031015 Gullänget-Kroksta IBS F06 - Örnsköldsvik IBK F06
2018-11-25 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022015 Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit - Nätra IBK P04 P03-04
2018-11-25 11:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031057 G/K IBS F07 - Örnsköldsvik IBK F06
December
2018-12-01 11:00 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052040 Örnsköldsvik IBK P 06 - Sundsvall GBK P06 Röd
2018-12-01 12:30 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052029 Gullänget-Kroksta IBS P06 - Timrå IBC P06
2018-12-02 12:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021037 Örnsköldsvik IBK P03 - Klockarbergets BK P03/04 Vit
2018-12-02 15:00 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021017 Örnsköldsvik IBK P03 - Timrå IBC P04 Röd
2018-12-02 16:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021017 Moälvens IBK F05 - Gullänget-Kroksta IBS F05
2018-12-08 11:00 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053028 Höglands AIF P07 - Sundsvall City U P06 Orange
2018-12-08 12:30 Pantamera Flickor Division 5B 247032021 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Nätra IBK F05-06
2018-12-09 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022036 Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit - Sundsvall GBK P04
2018-12-15 12:30 Pantamera Flickor Division 5B 247032019 Moälvens IBK F06 - Timrå IBC F05-07 2
2018-12-16 11:00 Pantamera Flickor Division 2B 247012002 Gullänget-Kroksta IBS F03/04 - Vattjoms IK F04/05
2018-12-16 12:30 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052038 Gullänget-Kroksta IBS P06 - FBC Lo P06
2018-12-16 14:00 Pantamera Flickor Division 2B 247012026 Örnsköldsvik IBK F04 - Gullänget-Kroksta IBS F03/04
Januari
2019-01-13 12:30 Herrar Utveckling A 241301043 Nätra IBK Utvecklingslag - Vattjoms IK P99-00
2019-01-13 14:30 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051031 Moälvens IBK P06 - Sundsvall FBC U P06 Öst
2019-01-20 12:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011054 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Sundsvall FBC U P04 Svart
2019-01-26 12:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032029 Moälvens IBK P04 - Gullänget-Kroksta IBS P-05
Februari
2019-02-02 10:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021028 Jäbo IBK F05-06 - Sundsvalls IBF F05/06 Granloholm
2019-02-02 11:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021037 Moälvens IBK F05 - IBK Härnösand 05/06
2019-02-02 13:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021040 Gullänget-Kroksta IBS F05 - Sundsvalls IBF F05/06 Granloholm
2019-02-02 14:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021030 Örnsköldsvik IBK F 05 - IBK Härnösand 05/06
2019-02-02 17:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021038 Örnsköldsvik IBK F 05 - Jäbo IBK F05-06
2019-02-03 14:00 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032047 Moälvens IBK P04 - Sundsvall GBK P05
2019-02-03 16:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022039 Gullänget-Kroksta IBS F06 - Gullänget-Kroksta IBS F05
2019-02-10 12:30 Pantamera Flickor Division 5B 247032044 Nätra IBK F05-06 - Moälvens IBK F06
2019-02-17 12:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022045 Örnsköldsvik IBK F06 - Gullänget-Kroksta IBS F05
Mars
2019-03-24 14:00 Pantamera Flickor Division 3B 247072053 Moälvens IBK F05 - Fränsta IK 04-05

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis