Höglunda

Adress
Parkgatan 17, 852 38 SUNDSVALL





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-15 12:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241202010 Sundsvall City IBC U - Krokoms IBK
2022-10-22 13:00 Herrar Utveckling 241502008 Sundsvall GBK Utv - FBC Lo Utv
2022-10-23 13:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031003 S-vall City IBC P08 Vit - Moälvens IBK P09
2022-10-29 10:45 Pantamera Flickor Division 3A 247071044 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart - Moälvens IBK F09
2022-10-29 12:45 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021005 S-vall City IBC P08 Orange - IBK Härnösand P08
2022-10-29 14:15 Pantamera Flickor Division 3A 247071007 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Moälvens IBK F09
2022-10-30 16:00 Herrar Utveckling 241502021 Sundsvall GBK Utv - Timrå IBC HJ18
November
2022-11-12 15:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031010 Sundsvall GBK P08 - Timrå IBC P09
2022-11-12 17:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031011 S-vall City IBC P08 Vit - Sundsvall FBC U P09 Väst
2022-11-19 Pantamera Flickor Division 1B 247002016 Sundsvalls IBF F08 - Moälvens IBK F07-08
2022-11-19 10:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031014 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P09 Väst
2022-11-19 12:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241202026 Sundsvall City IBC U - Jemtland Innebandy
2022-11-19 15:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031024 Sundsvall FBC U P09 Väst - Moälvens IBK P09
2022-11-19 16:45 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031016 S-vall City IBC P08 Vit - Timrå IBC P09
2022-11-20 16:00 Herrar Utveckling 241502034 Sundsvall GBK Utv - FBC Nordic/Sundsvall City
2022-11-25 19:00 Herrar Division 2 Mittsverige 241202032 Sundsvall City IBC U - IFK Nyland H2
2022-11-26 15:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201031 Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam - Örnsköldsvik IBF
2022-11-27 09:45 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021027 Sundsvall FBC U P09 Nord - G/K IBS P08
2022-11-27 11:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031019 Sundsvall GBK P08 - S-vall City IBC P08 Vit
December
2022-12-04 13:00 Herrar Utveckling 241502047 Sundsvall GBK Utv - Örnsköldsvik IBK Herrjunior
2022-12-10 15:45 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031023 Sundsvall GBK P08 - Vattjoms IK P08
2022-12-10 17:45 Pantamera Flickor Division 3A 247071021 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart
2022-12-11 13:00 Herrar Utveckling 241502051 Sundsvall GBK Utv - Moälvens IBK HJ
2022-12-18 09:45 Pantamera Flickor Division 3A 247071025 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - IBK Härnösand F08-10
2022-12-18 11:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031028 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P09 Öst
2022-12-18 14:15 Pantamera Flickor Division 3A 247071017 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Örnsköldsvik IBK F09
Januari
2023-01-14 13:00 Herrar Utveckling 241502063 Sundsvall GBK Utv - IFK Nyland HU
2023-01-15 13:00 Herrar Utveckling 241502068 Sundsvall GBK Utv - IBK Härnösand Hj18
2023-01-21 10:15 Pantamera Flickor Division 3A 247071029 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - G/K IBS F09
2023-01-21 13:15 Pantamera Flickor Division 3A 247071038 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart - G/K IBS F09
2023-01-28 Pantamera Flickor Division 1B 247002035 Sundsvalls IBF F08 - Vakant 1
2023-01-29 Pantamera Flickor Division 1A 247001035 Sundsvalls IBF F08 - Vakant 1
2023-01-29 09:45 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031033 Sundsvall GBK P08 - Moälvens IBK P09
2023-01-29 16:00 Herrar Utveckling 241502081 Sundsvall GBK Utv - Vattjoms IK Herr B-lag
Februari
2023-02-04 10:45 Pantamera Flickor Division 3A 247071037 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Brunflo FK F08-10
2023-02-04 12:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241202067 Sundsvall City IBC U - Klockarbergets BK H2
2023-02-04 15:15 Pantamera Flickor Division 1A 247001039 Sundsvalls IBF F07 - Sundsvalls IBF F08
2023-02-04 16:45 Pantamera Flickor Division 3A 247071030 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart - Brunflo FK F08-10
2023-02-12 13:45 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022038 Sundsvall GBK P08 - Timrå IBC P08
2023-02-12 16:00 Herrar Utveckling 241502094 Sundsvall GBK Utv - Klockarbergets BK H3
2023-02-19 11:15 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021041 S-vall City IBC P08 Orange - Sundsvall FBC U P09 Nord
2023-02-19 13:00 Herrar Utveckling 241502107 Sundsvall GBK Utv - Brunflo FK A-lag
2023-02-19 15:15 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021031 S-vall City IBC P08 Orange - G/K IBS P08
Mars
2023-03-18 Pantamera Flickor Division 1A 247001050 Sundsvalls IBF F08 - Vakant 2
2023-03-18 17:45 Pantamera Flickor Division 3A 247071049 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange
2023-03-19 Pantamera Flickor Division 1B 247002050 Sundsvalls IBF F08 - Vakant 2
2023-03-19 15:30 Herrar Utveckling 241502123 Sundsvall GBK Utv - Sundsvall FBC Ungdom J18
2023-03-25 09:45 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022056 Sundsvall GBK P08 - Jäbo IK P08
2023-03-25 11:45 Pantamera Flickor Division 3B 247072053 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Höglands AIF F10 Vit
2023-03-25 13:45 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022047 Sundsvall GBK P08 - G/K IBS P08
2023-03-25 14:45 Pantamera Flickor Division 3B 247072018 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart - Höglands AIF F10 Vit
2023-03-26 11:45 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021054 S-vall City IBC P08 Orange - Timrå IBC P08

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis