Höglunda

Adress
Parkgatan 17, 852 38 SUNDSVALL





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2017-10-21 13:00 Herrar Utveckling C 241303001 Granlo BK Utveckling - Örnparkens IBF P98
2017-10-22 Pantamera Flickor Division 2A 247011007 Ankarsvik BK F02 - Klockarbergets BK F02/03
2017-10-22 09:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041010 Sundsvalls IBF F05-06 Nord - Timrå IBC F05-07 2
2017-10-22 09:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041011 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Ankarsvik BK 06-07
2017-10-22 10:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041012 IBK Ånge F05-06 - Sundsvalls IBF F05-06 Nord
2017-10-22 11:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041013 Timrå IBC F05-07 2 - Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506
2017-10-22 12:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041014 Ankarsvik BK 06-07 - IBK Ånge F05-06
2017-10-22 12:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041015 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Timrå IBC F05-07 2
2017-10-28 11:00 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053005 Sundsvall City IBC U P05 - IBK Härnösand 05
2017-10-28 12:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041008 Granlo BK P04 - Vattjoms IK P03
2017-10-28 14:00 Brun Pojkar 16 GUD 034154011 Ankarsvik BK - Strömsbro IF
2017-10-28 16:30 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053006 IBK Sundsvall Ungdom P06 Röd - Granlo BK 06 Svart
2017-10-29 12:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031007 IBK Sundsvall Ungdom P03/04 Blå - Ankarsvik BK P03
November
2017-11-11 16:00 Herrar Utveckling D 241304012 Granlo BK P01 - Sundsvall City IBC U P01
2017-11-12 11:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022011 Ankarsvik BK F04/05 - IBK Härnösand 05-06
2017-11-12 13:00 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032010 Granlo BK P04 - Ankarsvik BK P04 Vit
2017-11-12 14:30 Damer Utveckling 242301013 Alnö IBK - IBK Njutånger/Hudik-Björkberg
2017-11-12 18:30 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052010 Granlo BK 05 - FBC Nordic Sundsvall 05
2017-11-18 10:30 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053009 Granlo BK 06 Svart - Timrå IBC 05
2017-11-18 12:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021011 Sundsvall City IBC U F04 - Fränsta IK 05-06
2017-11-18 15:00 Brun Herrjuniorer 17 GUD 035817004 IBK Sundsvall Ungdom Juniorakademin - Sandvikens AIK HJ17
2017-11-18 17:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021016 Sundsvall City IBC U P03 - FBC Lo P02-03
2017-11-19 Herrar Utveckling B 241302013 Sundsvall City IBC U Utv - FBC Lo Utv
2017-11-19 10:00 Herrar Utveckling C 241303016 Sundsvall City IBC U P01 - Nätra IBK Utveckling
2017-11-19 12:00 Herrar Utveckling C 241303013 Sundsvall City IBC U Utv - FBC Lo Utv
2017-11-19 14:00 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011010 IBK Sundsvall Ungdom P02 - Vattjoms IK P02
2017-11-19 17:00 Brun Herrjuniorer 17 GUD 035817044 IBK Sundsvall Ungdom Juniorakademin - IBF Falun Ungdom
2017-11-19 19:30 Damer Utveckling 242301018 Alnö IBK - Fränsta IK
2017-11-24 19:00 Herrar Utveckling E 241305018 Granlo BK P01 - IBK Sundsvall Ungdom P02
2017-11-25 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022016 Ankarsvik BK P03 - Klockarbergets BK P03
2017-11-25 13:30 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042018 Ankarsvik BK 05 - FBC Lo 04-06
2017-11-25 15:00 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021011 Sundsvall City IBC U P03 - Gullänget-Kroksta IBS 03
2017-11-26 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032013 IBK Sundsvall Ungdom P03/04 Vit - Fränsta IK P02-04
2017-11-26 12:00 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053015 IBK Sundsvall Ungdom P05 - Timrå IBC 05
2017-11-26 13:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031013 IBK Sundsvall Ungdom P03/P04 Vit - Fränsta IK P02-04
December
2017-12-02 10:00 Pantamera Flickor Division 4B 247022017 Ankarsvik BK F04/05 - Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm
2017-12-02 13:00 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042002 Ankarsvik BK 05 - Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit
2017-12-02 14:30 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051019 FBC Nordic Sundsvall 05 - Nätra IBK P02/05
2017-12-02 16:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041020 Vattjoms IK P03 - Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit
2017-12-02 17:30 Herrar Utveckling D 241304019 Sundsvall City IBC U P01 - Vattjoms IK P99-00
2017-12-03 11:00 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031017 IBK Sundsvall Ungdom P03/04 Blå - Fränsta IK P02-04
2017-12-03 12:30 Damer Utveckling 242301028 Alnö IBK - IBK Härnösand
2017-12-03 14:00 Brun Pojkar 16 GUD 034154031 Ankarsvik BK - IBK Sundsvall Ungdom
2017-12-03 14:30 Herrar Utveckling B 241302020 Sundsvall City IBC U Utv - Vattjoms IK A-lag Herr
2017-12-03 18:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032020 IBK Sundsvall Ungdom P03/04 Vit - Vattjoms IK P03
2017-12-09 11:00 USM Pojkar 16 Grupp 2 580351001 Ankarsvik BK - IBF Dalen
2017-12-09 13:00 USM Pojkar 16 Grupp 2 580351002 IBF Dalen - Gamla Stan IBK
2017-12-09 15:00 USM Pojkar 16 Grupp 2 580351003 Gamla Stan IBK - Ankarsvik BK
2017-12-10 13:30 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051023 FBC Nordic Sundsvall 05 - Klockarbergets BK P05
2017-12-10 15:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021021 Sundsvalls IBF F03-04 Vit - Gullänget-Kroksta IBS F04
2017-12-10 18:30 Damer Utveckling 242301032 Alnö IBK - FBC Lo
2017-12-15 19:00 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011025 Sundsvall City IBC U P02 - Timrå IBC P01-03
2017-12-16 14:00 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054025 IBK Sundsvall Ungdom P06 Röd - Ankarsvik BK 06
2017-12-16 15:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031025 IBK Sundsvall Ungdom P03/04 Blå - Timrå IBC P04
2017-12-17 11:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041026 Granlo BK P04 - Klockarbergets BK P03-05
2017-12-17 12:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012027 Sundsvall City IBC U P03 - Ankarsvik BK P02/03
2017-12-17 14:30 Herrar Utveckling C 241303028 Granlo BK Utveckling - Timrå IBC Utv
Januari
2018-01-13 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042041 Klockarbergets BK P03-05 - Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit
2018-01-13 10:30 Pantamera Flickor Division 3B 247072027 Sundsvall City IBC U F04 - Timrå IBC F03
2018-01-13 12:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041031 Klockarbergets BK P03-05 - Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå
2018-01-13 13:30 Pantamera Flickor Division 2B 247012028 Sundsvalls IBF F03-04 Svart - Vattjoms IK F02-03
2018-01-13 15:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041030 Granlo BK P04 - Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit
2018-01-13 16:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041044 Granlo BK P04 - Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå
2018-01-13 18:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041041 Klockarbergets BK P03-05 - Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit
2018-01-14 10:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021025 Sundsvalls IBF F03-04 Vit - Fränsta IK 05-06
2018-01-14 12:00 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031029 IBK Sundsvall Ungdom P03/04 Blå - Ankarsvik BK P04 Vit
2018-01-14 13:30 Pantamera Flickor Division 3B 247072031 Sundsvall City IBC U F04 - Moälvens IBK F04
2018-01-14 15:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031031 Sundsvalls IBF F05-06 Granloholm - Moälvens IBK 05
2018-01-20 11:00 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052032 IBK Sundsvall Ungdom P05 - Moälvens IBK P05
2018-01-20 12:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012031 Sundsvall City IBC U P03 - IBK Härnösand P02/03
2018-01-20 14:30 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052018 Granlo BK 05 - Moälvens IBK P05
2018-01-20 17:00 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052039 IBK Sundsvall Ungdom P05 - Gullänget-Kroksta IBS P-05
2018-01-21 11:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021031 Ankarsvik BK F04/05 - Sundsvall City IBC U F04
2018-01-21 13:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021029 Sundsvalls IBF F03-04 Vit - Klockarbergets BK F04
2018-01-21 14:30 Damer Utveckling 242301038 Alnö IBK - Klockarbergets BK F02-03
2018-01-27 Herrar Utveckling B 241302034 Sundsvall City IBC U Utv - IBK Härnösand Utv
2018-01-27 Herrar Utveckling D 241304035 Sundsvall City IBC U P01 - Örnparkens IBF P98
2018-01-27 11:00 Pantamera Flickor Division 2B 247012032 Sundsvalls IBF F03-04 Svart - IBK Härnösand F02/03
2018-01-27 12:30 Herrar Utveckling C 241303034 Sundsvall City IBC U Utv - IBK Härnösand Utv
2018-01-27 14:30 Herrar Utveckling C 241303033 Granlo BK Utveckling - FBC Lo Utv
2018-01-27 16:30 Herrar Utveckling C 241303035 Sundsvall City IBC U P01 - Örnparkens IBF P98
2018-01-28 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022035 Ankarsvik BK P03 - IBK Sundsvall Ungdom P03/04 Blå
Februari
2018-02-03 11:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022038 Klockarbergets BK F04 - Gullänget-Kroksta IBS 05
2018-02-03 13:00 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032038 Ankarsvik BK P04 Vit - Granlo BK P04
2018-02-03 14:30 Pantamera Flickor Division 3B 247072040 Sundsvall City IBC U F04 - Nätra IBK F03/04
2018-02-03 16:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011026 Sundsvalls IBF F01-02 - Örnsköldsvik IBK F02/03
2018-02-03 17:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012040 Sundsvall City IBC U P03 - Sundsvall City IBC U P02
2018-02-04 09:00 Pantamera Pojkar Division 6D 248063096 Örnsköldsvik IBK P07 Röd - Sundsvall City IBC U P07
2018-02-04 09:45 Pantamera Pojkar Division 6D 248063097 Moälvens IBK P07 - Granlo BK P07
2018-02-04 10:30 Pantamera Pojkar Division 6D 248063095 Örnsköldsvik IBK P 07 svart - Klockarbergets BK P-07
2018-02-04 11:15 Pantamera Pojkar Division 6D 248063098 Örnsköldsvik IBK P07 Röd - Klockarbergets BK P-07
2018-02-04 12:00 Pantamera Pojkar Division 6D 248063105 Örnsköldsvik IBK P07 Röd - Granlo BK P07
2018-02-04 12:45 Pantamera Pojkar Division 6D 248063100 Moälvens IBK P07 - Sundsvall City IBC U P07
2018-02-04 13:30 Pantamera Pojkar Division 6D 248063102 Moälvens IBK P07 - Klockarbergets BK P-07
2018-02-04 14:15 Pantamera Pojkar Division 6D 248063103 Ankarsvik BK P-07 Svart - IBK Härnösand P07 Lag A
2018-02-04 15:00 Pantamera Pojkar Division 6D 248063099 Örnsköldsvik IBK P 07 svart - Granlo BK P07
2018-02-04 15:45 Pantamera Pojkar Division 6D 248063101 Timrå IBC 07 Röd - Ankarsvik BK P-07 Svart
2018-02-04 16:30 Pantamera Pojkar Division 6D 248063106 IBK Härnösand P07 Lag A - Timrå IBC 07 Röd
2018-02-04 17:15 Pantamera Pojkar Division 6D 248063104 Örnsköldsvik IBK P 07 svart - Sundsvall City IBC U P07
2018-02-04 18:30 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051038 Ankarsvik BK 05 - FBC Nordic Sundsvall 05
2018-02-10 11:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031037 Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm - Timrå IBC F05-06
2018-02-10 12:30 Herrar Utveckling B 241302038 Granlo BK Utveckling - Klockarbergets BK
2018-02-10 14:30 Herrar Utveckling B 241302037 Sundsvall City IBC U Utv - FBC Lo Herr
2018-02-10 16:30 Pantamera Flickor Division 5A 247031040 Sundsvalls IBF F05-06 Granloholm - IBK Härnösand 05-06
2018-02-11 11:00 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031043 IBK Sundsvall Ungdom P03/04 Blå - Örnsköldsvik IBK P03
2018-02-11 12:30 Damer Utveckling 242301051 Alnö IBK - Sundsvalls IBF F0102
2018-02-11 14:30 Herrar Utveckling D 241304040 Sundsvall City IBC U P01 - Granlo BK P01
2018-02-14 20:00 Juniorallsvenskan A Herr 580700079 IBK Sundsvall Ungdom - Örnsköldsvik IBF
2018-02-18 10:30 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052048 IBK Sundsvall Ungdom P05 - Klockarbergets BK P05
2018-02-18 12:00 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052047 FBC Nordic Sundsvall 05 - Vattjoms IK 05
2018-02-18 13:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021043 Sundsvalls IBF F03-04 Vit - Vattjoms IK F04/05
2018-02-18 15:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011044 Sundsvalls IBF F01-02 - Klockarbergets BK F02/03
2018-02-24 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022050 Ankarsvik BK P03 - Örnsköldsvik IBK P03
2018-02-24 11:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031050 Ankarsvik BK P03 - Örnsköldsvik IBK P03
2018-02-24 15:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031048 IBK Sundsvall Ungdom P03/P04 Vit - Örnsköldsvik IBK P03
2018-02-24 17:00 Pantamera Flickor Division 2B 247012048 Sundsvalls IBF F03-04 Svart - Jemtland Innebandy
2018-02-24 18:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022045 Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm - Ankarsvik BK F04/05
2018-02-25 11:00 Pantamera Flickor Division 3B 247072045 Sundsvalls IBF F03-04 Vit - Moälvens IBK F04
2018-02-25 12:30 Herrar Utveckling C 241303048 Sundsvall City IBC U Utv - Timrå IBC Utv
2018-02-25 14:30 Herrar Utveckling C 241303047 Sundsvall City IBC U P01 - Granlo BK Utveckling
2018-02-25 20:00 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021047 Sundsvall City IBC U P03 - Ankarsvik BK P04 Svart
Mars
2018-03-03 10:30 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054051 Granlo BK 06 Svart - IBK Härnösand 05
2018-03-03 12:00 Herrar Division 2 241201126 IBK Sundsvall Ungdom - Wallviks IK
2018-03-03 14:30 Herrar Utveckling B 241302047 Granlo BK Utveckling - Fränsta IK
2018-03-03 16:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021047 Sundsvall City IBC U F04 - Klockarbergets BK F04
2018-03-03 18:00 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031051 IBK Sundsvall Ungdom P03/P04 Vit - Ankarsvik BK P04 Vit
2018-03-04 10:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021050 Sundsvall City IBC U P03 - Örnsköldsvik IBK P02
2018-03-17 Pantamera Flickor Division 4B 247022052 Ankarsvik BK F04/05 - Fränsta IK 05-06
2018-03-17 11:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021052 Ankarsvik BK F04/05 - Fränsta IK 05-06
2018-03-17 13:00 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032054 Granlo BK P04 - Fränsta IK P02-04
2018-03-17 14:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032056 Ankarsvik BK P04 Vit - Vattjoms IK P03
2018-03-17 16:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021050 Sundsvall City IBC U F04 - Vattjoms IK F04/05
2018-03-17 17:30 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052056 FBC Nordic Sundsvall 05 - IBK Sundsvall Ungdom P05
2018-03-18 11:30 Pantamera Flickor Division 5A 247031042 Sundsvalls IBF F05-06 Haga - Örnsköldsvik IBK F 05
2018-03-24 09:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061150 IBK Sundsvall Ungdom P06 Vit - Granlo BK P06 Röd
2018-03-24 09:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061151 IBK Härnösand 06 - Ankarsvik BK 06
2018-03-24 10:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061152 Klockarbergets BK P06 - Timrå IBC P06
2018-03-24 11:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061153 Ankarsvik BK 06 - Granlo BK P06 Röd
2018-03-24 12:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061155 Timrå IBC P06 - IBK Sundsvall Ungdom P06 Vit
2018-03-24 12:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061156 Klockarbergets BK P06 - IBK Härnösand 06
2018-03-24 16:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031054 Sundsvalls IBF F05-06 Granloholm - Gullänget-Kroksta IBS 05
2018-03-25 12:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022053 Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm - Fränsta IK 05-06
2018-03-25 14:00 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053053 IBK Sundsvall Ungdom P06 Röd - Timrå IBC 05

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis