Köpmanholmens Sporthall

Adress
Hummelviksvägen 8 e, 893 40 KÖPMANHOLMEN
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-25 18:00 Pantamera Flickor Division 5C 247033006 Nätra IBK F07/09 - Moälvens IBK F07
November
2019-11-09 10:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041023 Örnsköldsvik IBK F08 - Moälvens IBK F08
2019-11-09 10:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041024 G/K IBS F08 Blå - Nätra IBK F08-09
2019-11-09 11:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041025 Örnsköldsvik IBK F08 - Sundsvall FBC U F08/09
2019-11-09 12:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041026 G/K IBS F08 Blå - FBC Lo F07/08
2019-11-09 13:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041027 SKB Sundsvall F08 - Moälvens IBK F08
2019-11-09 13:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041028 G/K IBS F08 Vit - Sundsvall FBC U F08/09
2019-11-09 14:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041029 Nätra IBK F08-09 - SKB Sundsvall F08
2019-11-09 15:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041030 G/K IBS F08 Vit - FBC Lo F07/08
2019-11-09 16:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041031 G/K IBS F08 Blå - SKB Sundsvall F08
2019-11-23 Pantamera Flickor Division 4B 247022014 Nätra IBK F05-06 - G/K IBS F07
2019-11-24 16:00 Pantamera Flickor Division 5C 247033010 Nätra IBK F07/09 - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm
2019-11-30 16:00 Pantamera Flickor Division 5C 247033025 Nätra IBK F07/09 - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm
December
2019-12-06 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052021 Nätra IBK P06-08 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit
2019-12-07 Pantamera Flickor Division 4B 247022023 Nätra IBK F05-06 - Brunflo FK F 06-07
2019-12-07 Pantamera Flickor Division 5B 247032024 Nätra IBK F07/09 - Vattjoms IK F-06/08
Januari
2020-01-18 11:30 Pantamera Flickor Division 5C 247033030 Nätra IBK F07/09 - Moälvens IBK F07
2020-01-26 Pantamera Flickor Division 4B 247022033 Nätra IBK F05-06 - Moälven F06
2020-01-26 10:30 Pantamera Flickor Division 5A 247031033 Nätra IBK F05-06 - Moälven F06
2020-01-26 12:00 Pantamera Flickor Division 5C 247033013 Moälvens IBK F07 - Vattjoms IK F-06/08
2020-01-26 15:00 Pantamera Flickor Division 5C 247033024 Nätra IBK F07/09 - Vattjoms IK F-06/08
Februari
2020-02-01 15:00 Herrar Utveckling A 241301058 Nätra IBK Utvecklingslag - Vattjoms IK P02
2020-02-08 10:30 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051037 Nätra IBK P06-08 Svart - Höglands AIF P07
2020-02-08 12:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031028 Nätra IBK F05-06 - Sundsvalls IBF F07-08 Haga
2020-02-08 15:00 Pantamera Flickor Division 5B 247032025 Nätra IBK F07/09 - Klockarbergets BK F06/07
2020-02-09 11:30 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052039 Moälvens IBK P07 - Fränsta IK P06-08 Blå
2020-02-15 11:30 Pantamera Flickor Division 5B 247032031 Jäbo IK F07 - Vattjoms IK F-06/08
2020-02-15 15:00 Pantamera Flickor Division 5C 247033027 Moälvens IBK F07 - Vattjoms IK F-06/08
2020-02-16 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052043 Nätra IBK P06-08 Svart - Moälvens IBK P07
2020-02-16 11:00 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051043 Nätra IBK P06-08 Svart - Moälvens IBK P07
2020-02-16 12:30 Pantamera Flickor Division 3A 247071043 Nätra IBK F03-04 - Timrå IBC F05/06
2020-02-16 14:00 Herrar Utveckling A 241301066 Nätra IBK Utvecklingslag - FBC Lo Herr Utv
2020-02-16 16:00 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051029 Nätra IBK P06-08 Svart - Sundsvall City U P06 Orange
2020-02-23 14:00 Herrar Utveckling A 241301072 Nätra IBK Utvecklingslag - Jäbo IK
2020-02-29 15:00 Pantamera Flickor Division 5B 247032046 Nätra IBK F07/09 - IBK Härnösand F07/08
Mars
2020-03-01 11:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022047 Nätra IBK F05-06 - Sundsvall FBC U Röd
2020-03-01 14:30 Pantamera Flickor Division 2B 247012044 Nätra IBK F03-04 - Klockarberget BK F04/05
2020-03-14 Pantamera Flickor Division 5B 247032042 Nätra IBK F07/09 - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm
2020-03-14 15:00 Pantamera Flickor Division 5C 247033042 Nätra IBK F07/09 - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm
2020-03-15 10:00 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052053 Nätra IBK P06-08 Svart - Sundsvall GBK P07
2020-03-15 11:30 Pantamera Flickor Division 3A 247071037 Nätra IBK F03-04 - Sundsvall FBC U Vit
2020-03-21 15:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022038 Nätra IBK F05-06 - Timrå IBC F05-07
2020-03-22 11:30 Pantamera Flickor Division 5A 247031055 Jäbo IK F07 - Brunflo FK F 06-07
2020-03-22 14:30 Pantamera Flickor Division 5A 247031041 Moälven F06 - Brunflo FK F 06-07
2020-03-28 10:30 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052055 Örnsköldsvik IBK P07 - IBK Härnösand P07
2020-03-28 12:00 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052045 Nätra IBK P06-08 Svart - Fränsta IK P06-08 Blå
2020-03-28 13:30 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052047 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - IBK Härnösand P07
2020-03-28 15:00 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052054 Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Fränsta IK P06-08 Blå
2020-03-28 16:30 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052056 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Moälvens IBK P07
2020-03-29 11:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022056 Nätra IBK F05-06 - IBK Ånge F05-06
2020-03-29 14:30 Pantamera Flickor Division 2B 247012008 Nätra IBK F03-04 - Fränsta IK 04-05
2020-03-29 17:00 Herrar Utveckling A 241301084 Nätra IBK Utvecklingslag - Sundsvall FBC U P04 Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis