Skyttis Arena

Adress
Valhallavägen 20, 891 37 ÖRNSKÖLDSVIK
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2019-11-09 Pantamera Flickor Division 5B 247032016 Jäbo IK F07 - IBK Härnösand F07/08
2019-11-17 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054013 G/K IBS P08 Vit - Vattjoms IK P-07
Februari
2020-02-01 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054034 G/K IBS P08 Vit - Timrå IBC P08
2020-02-08 Pantamera Flickor Division 3B 247072041 Jäbo IK - Örnsköldsvik IBK F06
2020-02-09 Pantamera Flickor Division 4B 247022042 G/K IBS F07 - Nätra IBK F05-06
2020-02-15 Pantamera Flickor Division 3B 247072042 Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit - IBK Härnösand 05/06
2020-02-16 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042042 Örnsköldsvik IBK P06 - Sundsvall City U P06 Orange
2020-02-22 11:00 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011047 Gullänget-Kroksta IBS P04 - Sundsvall FBC U P04 Svart
2020-02-22 13:00 Herrar Utveckling Serie 3 191153048 Örnsköldsvik IBK - Umeå City IBF/P04
2020-02-22 16:00 Herrar Div 1 Norrland 580030110 Örnsköldsvik IBK - FBC Bollnäs
2020-02-22 18:30 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051048 Höglands AIF P07 - Moälvens IBK P07
2020-02-23 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012034 Gullänget-Kroksta IBS P-05 - Sundsvall GBK/Nordic P04-05
2020-02-23 Pantamera Flickor Division 3B 247072052 Jäbo IK - Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit
2020-02-23 11:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021034 Moälvens IBK P04 - Sundsvall GBK/Nordic P04-05
2020-02-23 13:00 Herrar Utveckling Serie 5 191155045 Gullänget-Kroksta IBS - Umeå City IBF/P05
2020-02-23 15:30 Juniorallsvenskan A DJ17 580730080 Örnsköldsvik IBF/IBK - Öjebyns IBF
2020-02-28 19:30 Damer Utveckling Serie B 192122046 Gullänget-Kroksta IBS - Umeå City IBF
2020-02-29 Pantamera Flickor Division 2B 247012033 Gullänget-Kroksta IBS F05 - Brunflo FK F03-05
2020-02-29 11:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032047 Moälvens IBK P06 - Moälvens IBK P05
2020-02-29 13:00 Damer Utveckling Serie F 192126045 Gullänget-Kroksta IBS - Skellefteå IBK
2020-02-29 16:00 Damer Allsvenskan Norra 580026077 Örnsköldsvik IBK - Notvikens IK
Mars
2020-03-01 11:30 Herrar Utveckling A 241301076 Jäbo IK - FBC Lo Herr Utv
2020-03-01 14:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021031 Jäbo IK - Sundsvall FBC U Röd
2020-03-01 15:30 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042046 Örnsköldsvik IBK P06 - Gullänget-Kroksta IBS P06
2020-03-01 17:00 Damer Division 1 192120054 Örnsköldsvik IBF - Sävar IK
2020-03-06 19:30 Juniorallsvenskan A DJ17 580730081 Jäbo IK/Moälvens IBK - Örnsköldsvik IBF/IBK
2020-03-07 16:00 Herrar Div 1 Norrland 580030125 Örnsköldsvik IBK - Holmsund City IBC
2020-03-13 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052049 Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Nätra IBK P06-08 Svart
2020-03-13 19:30 Juniorallsvenskan A DJ17 580730089 Örnsköldsvik IBF/IBK - Umeå Västra IBK/IF
2020-03-14 Herrar Utveckling Serie 4 191154052 Gullänget-Kroksta IBS - Sandåkerns SK/IBF Dalen
2020-03-14 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054051 G/K IBS P08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart
2020-03-14 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012051 Gullänget-Kroksta IBS P-05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart
2020-03-14 10:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021051 Gullänget-Kroksta IBS P-05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart
2020-03-14 13:30 Herrar Utveckling Serie 5 191155052 Gullänget-Kroksta IBS - Sandåkerns SK/IBF Dalen
2020-03-15 Damer Utveckling Serie F 192126049 Örnsköldsvik IBK /IBF - Gullänget-Kroksta IBS
2020-03-15 Pantamera Flickor Division 5B 247032050 Jäbo IK F07 - Sundsvalls IBF F07-08 Haga
2020-03-15 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032050 Moälvens IBK P05 - Timrå IBC P 05
2020-03-15 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012050 Gullänget-Kroksta IBS P04 - FBC Lo P04
2020-03-15 10:30 Herrar Utveckling A 241301082 Jäbo IK - Frånö SK
2020-03-15 13:00 Damer Utveckling Serie E 192125049 Örnsköldsvik IBK/IBF - Gullänget-Kroksta IBS
2020-03-15 16:00 Damer Allsvenskan Norra 580026088 Örnsköldsvik IBK - Klockarbergets BK
2020-03-15 18:15 Damer Division 1 192120132 Örnsköldsvik IBF - IBS Dalen
2020-03-16 20:15 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011052 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Örnsköldsvik IBK P03
2020-03-21 Pantamera Flickor Division 5B 247032035 Jäbo IK F07 - Klockarbergets BK F06/07
2020-03-21 12:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021054 Jäbo IK - Timrå IBC F05-07
2020-03-21 14:00 Damer Utveckling Serie C 192123053 Gullänget-Kroksta IBS - Clemensnäs IF
2020-03-21 16:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011053 Örnsköldsvik IBK P03 - Klockarbergets BK P03/04 Svart
2020-03-22 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042049 Gullänget-Kroksta IBS P06 - IBK Härnösand 06
2020-03-22 12:00 Damer Utveckling Serie A 192121024 Jäbo IK - Umeå City IBF
2020-03-22 14:00 Herrar Utveckling Serie 5 191155054 Gullänget-Kroksta IBS - Umeå City IBF /P04
2020-03-22 15:45 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051053 Örnsköldsvik IBK P06 - Nätra IBK P06-08 Svart
2020-03-27 20:00 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012055 Gullänget-Kroksta IBS P-05 - Gullänget-Kroksta IBS P04
2020-03-28 10:30 Pantamera Flickor Division 5B 247032055 Moälvens IBK F07 - Jäbo IK F07
2020-03-29 10:30 Pantamera Flickor Division 2B 247012053 Moälvens IBK U16 - Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm Orange
2020-03-29 14:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071046 Örnsköldsvik IBK F 05 - Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm Orange
2020-03-29 15:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021043 Gullänget-Kroksta IBS F06 - IBK Ånge F05-06
April
2020-04-30 12:00 Damer Division 1 192120113 Gullänget-Kroksta IBS - Holmsund City IBC
2020-04-30 19:00 Damer Utveckling Serie B 192122040 Jäbo IK - Gullänget-Kroksta IBS

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis