Nolaskolan

Adress
Nygatan 32, 891 34 ÖRNSKÖLDSVIK
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-24 10:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042007 Jäbo IK F10 - G/K IBS F10 Vit
2020-10-24 11:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042008 Jäbo IK F10 - Höglands AIF F10 Vit
2020-10-24 12:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042009 G/K IBS F10 Vit - Höglands AIF F10 Vit
2020-10-24 13:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042010 IBK Härnösand F09/10 - Moälvens IBK F10
2020-10-24 14:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042011 IBK Härnösand F09/10 - Örnsköldsvik IBK F10
2020-10-24 15:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042012 Moälvens IBK F10 - Örnsköldsvik IBK F10
2020-10-25 12:30 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051007 Gullänget-Kroksta IBS F11 - Husums IBK F11
2020-10-25 13:15 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051008 Husums IBK F11 - Moälvens IBK F11 Svart
2020-10-25 14:00 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051009 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Moälvens IBK F11 Svart
2020-10-25 14:45 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051010 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Gullänget-Kroksta IBS F11
2020-10-25 15:30 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051011 Moälvens IBK F11 Orange - Örnsköldsvik IBK F11 Svart
2020-10-31 10:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042013 Höglands AIF F10 Blå - G/K IBS F10 Blå
2020-10-31 11:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042014 Höglands AIF F10 Blå - Örnsköldsvik IBK F10
2020-10-31 12:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042015 G/K IBS F10 Blå - Örnsköldsvik IBK F10
2020-10-31 13:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042016 Höglands AIF F10 Vit - G/K IBS F10 Vit
2020-10-31 14:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042017 Jäbo IK F10 - Höglands AIF F10 Vit
2020-10-31 15:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042018 Jäbo IK F10 - G/K IBS F10 Vit
November
2020-11-07 10:00 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051009 G/K IBS P08 - IBK Härnösand P08
2020-11-07 11:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011004 Moälvens IBK P06 - FBC Nordic Sundsvall 04/05
2020-11-07 13:00 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052017 Jäbo IK P08 - IBK Härnösand P08
2020-11-07 14:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011036 Moälvens IBK P06 - Timrå IBC P06 Svart
2020-11-08 11:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041010 Moälvens IBK F09 - Vattjom F08/09
2020-11-08 12:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011009 Örnsköldsvik IBK F06 Röd - Timrå IBC Flickor 05-07
2020-11-08 14:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041002 G/K IBS F09 - Vattjom F08/09
2020-11-08 15:30 Pantamera Flickor Division 2B 247012017 Moälvens IBK F06 - Timrå IBC Flickor 05-07
2020-11-14 10:30 Pantamera Flickor Division 3B 247072009 G/K IBS F07 - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm
2020-11-14 12:00 Pantamera Flickor Division 5B 247032020 G/K IBS F09 - FBC Lo F07/08
2020-11-14 13:30 Pantamera Flickor Division 3B 247072027 Jäbo IK F07 - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm
2020-11-14 15:00 Pantamera Flickor Division 5B 247032011 Örnsköldsvik IBK F09 - FBC Lo F07/08
2020-11-14 16:30 Pantamera Flickor Division 5B 247032009 Jäbo IK F09 - G/K IBS F09
2020-11-15 10:30 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022010 Örnsköldsvik IBK P06 - Sundsvall GBK P06/FBC Nordic P05
2020-11-15 12:00 Pantamera Flickor Division 4B 247022011 Moälvens IBK F08 - G/K IBS F08 Blå
2020-11-15 13:15 Pantamera Pojkar Division 6B Nord 248065019 Nätra IBK P10/11 - Moälvens IBK P10
2020-11-15 14:15 Pantamera Pojkar Division 6B Nord 248065020 Örnsköldsvik IBK P10 - Moälvens IBK P10
2020-11-15 15:15 Pantamera Pojkar Division 6B Nord 248065021 Örnsköldsvik IBK P10 - Nätra IBK P10/11
2020-11-21 10:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041015 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Timrå IBC P08
2020-11-21 11:30 Pantamera Flickor Division 1B 247002031 Jäbo IK F05/06 - Sundsvalls IBF /FBC S-vall F05-06
2020-11-21 13:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041045 Örnsköldsvik IBK P07 - Timrå IBC P08
2020-11-21 15:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011013 Örnsköldsvik IBK F06 Röd - Sundsvalls IBF /FBC S-vall F05-06
2020-11-22 10:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011014 Örnsköldsviks IBK P05 - FBC Nordic Sundsvall 04/05
2020-11-22 12:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071016 Jäbo IK F07 - Nätra IBK F06
2020-11-22 13:30 Pantamera Flickor Division 2B 247012011 Moälvens IBK F06 - Brunflo FK F 06-07
2020-11-22 17:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071014 Gullänget-Kroksta IBS F06 - Örnsköldsvik IBK F06 Svart
2020-11-28 10:00 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051012 Moälvens IBK F11 Orange - Gullänget-Kroksta IBS F11
2020-11-28 10:50 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051013 Moälvens IBK F11 Orange - Husums IBK F11
2020-11-28 11:40 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051014 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Husums IBK F11
2020-11-28 12:30 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051015 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Moälvens IBK F11 Svart
2020-11-28 13:20 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051016 Moälvens IBK F11 Svart - Örnsköldsvik IBK F11 Röd
2020-11-28 14:10 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051017 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Gullänget-Kroksta IBS F11
2020-11-29 10:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021020 G/K IBS F08 Blå - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm
December
2020-12-12 10:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041022 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Sundsvall City IBC U P07
2020-12-12 13:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041031 Örnsköldsvik IBK P07 - Sundsvall City IBC U P07
2020-12-13 10:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011020 Moälvens IBK P06 - Sundsvall FBC U P05 Svart
2020-12-13 12:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031023 Örnsköldsvik IBK F08 - G/K IBS F08 Vit
2020-12-13 13:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011023 Örnsköldsviks IBK P05 - Sundsvall FBC U P05 Svart
2020-12-13 15:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031021 Jäbo IK F09 - Nätra IBK F08-09
2020-12-19 10:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021012 G/K IBS F08 Blå - Klockarbergets BK F06/07
2020-12-19 11:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041027 G/K IBS F09 - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart
2020-12-19 13:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041019 Moälvens IBK F09 - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart
2020-12-19 15:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041031 Örnsköldsvik IBK F09 - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart
2020-12-20 10:15 Pantamera Pojkar Division 6B Nord 248065034 Jäbo IK P10 - Nätra IBK P10/11
2020-12-20 11:15 Pantamera Pojkar Division 6B Nord 248065035 Nätra IBK P10/11 - Husums IBK PF09
2020-12-20 12:15 Pantamera Pojkar Division 6B Nord 248065036 Jäbo IK P10 - Husums IBK PF09
2020-12-20 13:15 Pantamera Pojkar Division 6B Nord 248065037 Örnsköldsviks IBK P09 - G/K IBS P10
2020-12-20 14:15 Pantamera Pojkar Division 6B Nord 248065038 G/K IBS P10 - Husums IBK PF09
2020-12-20 15:15 Pantamera Pojkar Division 6B Nord 248065039 Örnsköldsviks IBK P09 - Husums IBK PF09
2020-12-20 17:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071028 Gullänget-Kroksta IBS F06 - Moälvens IBK F07
Januari
2021-01-09 10:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012019 Moälvens IBK P05 - FBC Nordic Sundsvall 05
2021-01-09 12:00 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032027 Moälvens IBK P07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit
2021-01-09 13:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012028 Moälvens IBK P06 - FBC Nordic Sundsvall 05
2021-01-09 15:00 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012027 Moälvens IBK P05 - Gullänget-Kroksta IBS P06
2021-01-10 10:30 Pantamera Flickor Division 2B 247012026 Moälvens IBK F06 - Sundsvall FBC U Röd
2021-01-10 13:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011002 Örnsköldsvik IBK F06 Röd - Sundsvall FBC U Röd
2021-01-16 10:30 Pantamera Flickor Division 2B 247012029 Gullänget-Kroksta IBS F06 - Timrå IBC Flickor 05-07
2021-01-16 12:00 Pantamera Flickor Division 4B 247022032 G/K IBS F08 Blå - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Orange
2021-01-16 13:30 Pantamera Flickor Division 2B 247012037 G/K IBS F07 - Timrå IBC Flickor 05-07
2021-01-16 15:00 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051034 G/K IBS P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Svart
2021-01-17 10:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012031 Moälvens IBK P05 - Sundsvall FBC U P05 Vit
2021-01-17 12:00 Pantamera Flickor Division 1B 247002040 Jäbo IK F05/06 - Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit
2021-01-17 13:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012039 Moälvens IBK P06 - Sundsvall FBC U P05 Vit
2021-01-17 15:00 Pantamera Flickor Division 1B 247002032 Örnsköldsvik IBK/IBF F05 - Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit
2021-01-23 10:30 Pantamera Flickor Division 5A 247031019 Örnsköldsvik IBK F08 - Sundsvall FBC U F08/09
2021-01-23 13:30 Pantamera Flickor Division 5A 247031031 Moälvens IBK F08 - Sundsvall FBC U F08/09
2021-01-24 12:30 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053031 Jäbo IK P08 - Moälvens IBK P08
2021-01-24 14:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031029 Jäbo IK F09 - Örnsköldsvik IBK F08
2021-01-24 15:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021036 G/K IBS F08 Blå - Nätra IBK F07/09
2021-01-30 11:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031025 Jäbo IK F09 - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Orange
2021-01-30 12:30 Pantamera Flickor Division 5A 247031033 Örnsköldsvik IBK F08 - Moälvens IBK F08
2021-01-30 14:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031034 G/K IBS F08 Vit - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Orange
2021-01-30 15:30 Pantamera Flickor Division 3A 247071036 Moälvens IBK F07 - Nätra IBK F06
2021-01-30 17:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071033 Gullänget-Kroksta IBS F06 - Moälvens IBK F06
2021-01-31 11:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041045 Örnsköldsvik IBK F09 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit
2021-01-31 12:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021046 Örnsköldsvik IBK P06 - Sundsvall City U P06 Svart
2021-01-31 13:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041014 Moälvens IBK F09 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange
2021-01-31 15:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021034 Gullänget-Kroksta IBS P06 - Sundsvall City U P06 Svart
Februari
2021-02-07 10:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031040 Moälvens IBK F08 - FBC Lo F07/08
2021-02-07 11:30 Pantamera Flickor Division 3A 247071039 Örnsköldsvik IBK F06 Svart - Jäbo IK F07
2021-02-07 13:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031043 Jäbo IK F09 - FBC Lo F07/08
2021-02-14 17:30 Pantamera Flickor Division 5B 247032038 Moälvens IBK F09 - Nätra IBK F08-09
2021-02-20 10:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071042 Örnsköldsvik IBK F06 Svart - Gullänget-Kroksta IBS F06
2021-02-20 11:30 Pantamera Flickor Division 5A 247031027 G/K IBS F08 Vit - Sundsvall FBC U F08/09
Mars
2021-03-06 13:00 Pantamera Flickor Division 4B 247022047 Örnsköldsvik IBK F08 - IBK Härnösand F07/08
2021-03-06 16:00 Pantamera Flickor Division 4B 247022055 G/K IBS F08 Vit - IBK Härnösand F07/08
2021-03-20 09:30 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051035 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Moälvens IBK F11 Svart
2021-03-20 10:20 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051036 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Moälvens IBK F11 Orange
2021-03-20 11:10 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051037 Gullänget-Kroksta IBS F11 - Moälvens IBK F11 Orange
2021-03-20 12:00 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051038 Gullänget-Kroksta IBS F11 - Husums IBK F11
2021-03-20 12:50 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051039 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Husums IBK F11
2021-03-20 13:40 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051040 Moälvens IBK F11 Svart - Gullänget-Kroksta IBS F11
2021-03-20 14:30 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051041 Husums IBK F11 - Moälvens IBK F11 Svart
2021-03-20 15:15 Pantamera Flickor Division 7 Norr 247051042 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Moälvens IBK F11 Orange
2021-03-21 10:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021051 Gullänget-Kroksta IBS P06 - FBC Nordic Sundsvall 05
2021-03-21 12:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041052 Örnsköldsvik IBK P07 - Sundsvall FBC U P07
2021-03-21 15:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041004 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Sundsvall FBC U P07
2021-03-27 12:00 Pantamera Flickor Division 2B 247012055 G/K IBS F07 - IBK Ånge F05-06
2021-03-27 13:30 Pantamera Flickor Division 5B 247032056 Moälvens IBK F09 - FBC Lo F07/08
2021-03-27 15:00 Pantamera Flickor Division 2B 247012047 Gullänget-Kroksta IBS F06 - IBK Ånge F05-06
2021-03-28 10:00 Pantamera Flickor Division 1A 247001047 Jäbo IK F05/06 - Vattjoms IK F04/05 Svart
2021-03-28 12:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071054 Moälvens IBK F06 - Nätra IBK F06
2021-03-28 13:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041056 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Timrå IBC P07
2021-03-28 15:00 Pantamera Flickor Division 1A 247001055 Jäbo IK F05/06 - Fränsta IK 04-05
2021-03-28 17:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071056 Moälvens IBK F07 - Gullänget-Kroksta IBS F06

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis