Nolaskolan

Adress
Nygatan 32, 891 34 ÖRNSKÖLDSVIK
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2017-10-21 10:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061001 Gullänget-Kroksta IBS P06 - Örnsköldsvik IBK P 06 Svart
2017-10-21 10:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061002 Höglands AIF P07 - Örnsköldsvik IBK P06 Röd
2017-10-21 11:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061003 Moälvens IBK P06 - Nätra IBK P06
2017-10-21 12:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061004 Gullänget-Kroksta IBS P06 - Örnsköldsvik IBK P06 Röd
2017-10-21 13:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061005 Moälvens IBK P06 - Örnsköldsvik IBK P 06 Svart
2017-10-21 13:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061006 Höglands AIF P07 - Nätra IBK P06
2017-10-21 14:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061007 Moälvens IBK P06 - Örnsköldsvik IBK P06 Röd
2017-10-21 15:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061008 Nätra IBK P06 - Örnsköldsvik IBK P 06 Svart
2017-10-21 16:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061009 Gullänget-Kroksta IBS P06 - Höglands AIF P07
2017-10-22 09:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041001 Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå - Moälvens IBK F06
2017-10-22 09:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041002 Nätra IBK F05-06 Gul - Örnsköldsvik IBK F 06 Röd
2017-10-22 10:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041003 Örnsköldsvik IBK F06 Svart - Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå
2017-10-22 11:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041004 Nätra IBK F05-06 Svart - Moälvens IBK F06
2017-10-22 12:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041005 Örnsköldsvik IBK F06 Svart - Jäbo IBK F05-06
2017-10-22 12:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041006 Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå - Örnsköldsvik IBK F 06 Röd
2017-10-22 13:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041007 Nätra IBK F05-06 Svart - Jäbo IBK F05-06
2017-10-22 14:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041008 Moälvens IBK F06 - Nätra IBK F05-06 Gul
2017-10-22 15:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041009 Örnsköldsvik IBK F06 Svart - Nätra IBK F05-06 Svart
2017-10-28 10:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061020 Moälvens IBK P06 - IBK Härnösand 06
2017-10-28 10:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061021 Gullänget-Kroksta IBS P06 - Ankarsvik BK 06
2017-10-28 11:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061022 Örnsköldsvik IBK P 06 Svart - Granlo BK P06 Röd
2017-10-28 12:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061024 Gullänget-Kroksta IBS P06 - IBK Härnösand 06
2017-10-28 13:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061025 Örnsköldsvik IBK P 06 Svart - Ankarsvik BK 06
2017-10-28 13:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061026 Moälvens IBK P06 - Granlo BK P06 Röd
2017-10-28 14:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061027 Örnsköldsvik IBK P 06 Svart - IBK Härnösand 06
2017-10-28 15:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061028 Moälvens IBK P06 - Ankarsvik BK 06
2017-10-28 16:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061029 Gullänget-Kroksta IBS P06 - Granlo BK P06 Röd
November
2017-11-11 10:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061030 Örnsköldsvik IBK P06 Röd - Timrå IBC P06
2017-11-11 10:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061031 Höglands AIF P07 - IBK Sundsvall Ungdom P06 Vit
2017-11-11 11:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061032 Nätra IBK P06 - Klockarbergets BK P06
2017-11-11 12:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061033 Höglands AIF P07 - Timrå IBC P06
2017-11-11 13:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061035 Nätra IBK P06 - IBK Sundsvall Ungdom P06 Vit
2017-11-11 13:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061036 Örnsköldsvik IBK P06 Röd - Klockarbergets BK P06
2017-11-11 14:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061037 Nätra IBK P06 - Timrå IBC P06
2017-11-11 15:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061038 Örnsköldsvik IBK P06 Röd - IBK Sundsvall Ungdom P06 Vit
2017-11-11 16:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061040 Höglands AIF P07 - Klockarbergets BK P06
2017-11-19 10:00 Pantamera Flickor Division 6C 247043024 Jäbo IK F07 - Moälvens IBK F07
2017-11-19 10:45 Pantamera Flickor Division 6C 247043025 Moälvens IBK F07 - Gullänget-Kroksta IBS F07
2017-11-19 11:30 Pantamera Flickor Division 6C 247043026 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Jäbo IK F07
December
2017-12-09 10:00 Pantamera Pojkar Division 6C 248064019 Moälvens IBK P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå
2017-12-09 10:45 Pantamera Pojkar Division 6C 248064020 Örnsköldsvik IBK P07 Röd - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit
2017-12-09 11:30 Pantamera Pojkar Division 6C 248064021 Nätra IBK P07 - Örnsköldsvik IBK P 07 svart
2017-12-09 12:15 Pantamera Pojkar Division 6C 248064022 Moälvens IBK P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit
2017-12-09 13:00 Pantamera Pojkar Division 6C 248064023 Nätra IBK P07 - Örnsköldsvik IBK P07 Röd
2017-12-09 13:45 Pantamera Pojkar Division 6C 248064024 Örnsköldsvik IBK P 07 svart - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå
2017-12-09 14:30 Pantamera Pojkar Division 6C 248064025 Moälvens IBK P07 - Nätra IBK P07
2017-12-09 15:15 Pantamera Pojkar Division 6C 248064026 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Örnsköldsvik IBK P07 Röd
2017-12-09 16:00 Pantamera Pojkar Division 6C 248064027 Örnsköldsvik IBK P 07 svart - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit
Januari
2018-01-20 09:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061080 Nätra IBK P06 - Örnsköldsvik IBK P06 Röd
2018-01-20 09:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061081 Örnsköldsvik IBK P 06 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P06
2018-01-20 10:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061082 Höglands AIF P07 - Moälvens IBK P06
2018-01-20 11:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061084 Nätra IBK P06 - Gullänget-Kroksta IBS P06
2018-01-20 12:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061085 Örnsköldsvik IBK P06 Röd - Moälvens IBK P06
2018-01-20 12:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061086 Höglands AIF P07 - Örnsköldsvik IBK P 06 Svart
2018-01-20 13:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061087 Nätra IBK P06 - Moälvens IBK P06
2018-01-20 14:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061088 Höglands AIF P07 - Gullänget-Kroksta IBS P06
Februari
2018-02-04 09:00 Pantamera Flickor Division 6C 247043062 Moälvens IBK F07 - Jäbo IK F07
2018-02-04 09:45 Pantamera Flickor Division 6C 247043063 Gullänget-Kroksta IBS F07 - IBK Härnösand F07/08
2018-02-04 10:30 Pantamera Flickor Division 6C 247043064 Jäbo IK F07 - Gullänget-Kroksta IBS F07
2018-02-04 11:15 Pantamera Flickor Division 6C 247043065 Moälvens IBK F07 - IBK Härnösand F07/08
2018-02-04 12:00 Pantamera Flickor Division 6C 247043066 Jäbo IK F07 - IBK Härnösand F07/08
2018-02-04 12:45 Pantamera Flickor Division 6C 247043067 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Moälvens IBK F07
2018-02-17 09:00 Pantamera Pojkar Division 6C 248064028 Örnsköldsvik IBK P 07 svart - Moälvens IBK P07
2018-02-17 09:45 Pantamera Pojkar Division 6C 248064029 Örnsköldsvik IBK P07 Röd - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit
2018-02-17 10:30 Pantamera Pojkar Division 6C 248064030 Nätra IBK P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå
2018-02-17 11:15 Pantamera Pojkar Division 6C 248064031 Örnsköldsvik IBK P 07 svart - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit
2018-02-17 12:00 Pantamera Pojkar Division 6C 248064032 Nätra IBK P07 - Moälvens IBK P07
2018-02-17 12:45 Pantamera Pojkar Division 6C 248064033 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Örnsköldsvik IBK P07 Röd
2018-02-17 13:30 Pantamera Pojkar Division 6C 248064034 Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Nätra IBK P07
2018-02-17 14:15 Pantamera Pojkar Division 6C 248064035 Moälvens IBK P07 - Örnsköldsvik IBK P07 Röd
2018-02-17 15:00 Pantamera Pojkar Division 6C 248064036 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Örnsköldsvik IBK P 07 svart
2018-02-18 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012048 Örnsköldsvik IBK P02 - Ankarsvik BK P02/03
2018-02-18 12:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022044 Gullänget-Kroksta IBS 05 - Moälvens IBK 05
2018-02-25 10:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041048 Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit - Vattjoms IK P03
2018-02-25 12:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021048 Moälvens IBK P03 - Örnsköldsvik IBK P02
2018-02-25 14:30 Pantamera Flickor Division 5B 247032047 Örnsköldsvik IBK F 05 - Ankarsvik BK 06-07
Mars
2018-03-03 11:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011045 Örnsköldsvik IBK F02/03 - Ankarsvik BK F02
2018-03-03 12:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021046 Gullänget-Kroksta IBS F04 - Fränsta IK 05-06
2018-03-03 15:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022040 Moälvens IBK 05 - Fränsta IK 05-06
2018-03-04 10:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071045 Moälvens IBK F04 - Jäbo IK F04
2018-03-04 11:30 Pantamera Flickor Division 3A 247071047 Gullänget-Kroksta IBS F-02/03 - Örnsköldsvik IBK F04
2018-03-04 13:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031047 Moälvens IBK 05 - Örnsköldsvik IBK F 05
2018-03-17 13:30 Pantamera Flickor Division 6C 247043086 Jäbo IK F07 - Moälvens IBK F07
2018-03-17 14:15 Pantamera Flickor Division 6C 247043087 Moälvens IBK F07 - Gullänget-Kroksta IBS F07
2018-03-17 15:00 Pantamera Flickor Division 6C 247043088 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Jäbo IK F07
2018-03-18 09:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041114 Nätra IBK F05-06 Gul - Sundsvalls IBF F05-06 Nord
2018-03-18 09:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041115 Nätra IBK F05-06 Svart - Timrå IBC F05-07 2
2018-03-18 10:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041116 Örnsköldsvik IBK F06 Svart - Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506
2018-03-18 11:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041117 Moälvens IBK F06 - Sundsvalls IBF F05-06 Nord
2018-03-18 12:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041118 Örnsköldsvik IBK F 06 Röd - Timrå IBC F05-07 2
2018-03-18 12:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041119 Nätra IBK F05-06 Gul - Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506
2018-03-18 13:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041120 Nätra IBK F05-06 Svart - Sundsvalls IBF F05-06 Nord
2018-03-18 14:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041121 Gullänget-Kroksta IBS F06 Blå - Timrå IBC F05-07 2
2018-03-18 15:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041122 Örnsköldsvik IBK F 06 Röd - Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506
2018-03-24 10:30 Pantamera Flickor Division 5A 247031055 Moälvens IBK 05 - Timrå IBC F05/06
2018-03-24 12:00 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051054 Gullänget-Kroksta IBS P-05 - Ankarsvik BK 05
2018-03-24 13:30 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051053 Moälvens IBK P05 - Moälvens IBK P04
2018-03-24 15:00 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051036 Örnsköldsvik IBK P05 - Ankarsvik BK 05
2018-03-25 10:30 Pantamera Flickor Division 3B 247072011 Moälvens IBK F04 - Vattjoms IK F04/05
2018-03-25 13:30 Pantamera Flickor Division 3B 247072056 Örnsköldsvik IBK F04 - Vattjoms IK F04/05
2018-03-25 15:00 Pantamera Flickor Division 4B 247022054 Gullänget-Kroksta IBS 05 - Ankarsvik BK F04/05

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis