Skönsbergshallen

Adress
Vasagatan 12, 856 30 SUNDSVALL
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2019-11-17 11:00 Pantamera Pojkar Division 6B 248062033 Timrå IBC P09 Svart - Sundsvall FBC U P09 Väst
2019-11-17 11:45 Pantamera Pojkar Division 6B 248062034 Timrå IBC P09 Röd - Sundsvall FBC P09 Nord
2019-11-17 12:30 Pantamera Pojkar Division 6B 248062035 Sundsvall FBC P09 Öst - Klockarbergets BK P-07/08
2019-11-17 13:15 Pantamera Pojkar Division 6B 248062036 Timrå IBC P09 Svart - Sundsvall FBC P09 Nord
2019-11-17 14:00 Pantamera Pojkar Division 6B 248062037 Sundsvall FBC P09 Öst - Sundsvall FBC U P09 Väst
2019-11-17 14:45 Pantamera Pojkar Division 6B 248062038 Timrå IBC P09 Röd - Klockarbergets BK P-07/08
2019-11-17 15:30 Pantamera Pojkar Division 6B 248062039 Sundsvall City IBC U P09 Orange - Klockarbergets BK P09 vit
2019-11-17 16:15 Pantamera Pojkar Division 6B 248062040 Sundsvall City IBC U P09 Svart - Klockarberget BK P09 Svart
2019-11-17 17:00 Pantamera Pojkar Division 6B 248062041 IBK Härnösand P09 - Sundsvall City IBC U P 08 Orange
2019-11-17 17:45 Pantamera Pojkar Division 6B 248062042 Sundsvall City IBC U P09 Orange - Klockarberget BK P09 Svart
2019-11-17 18:30 Pantamera Pojkar Division 6B 248062043 IBK Härnösand P09 - Klockarbergets BK P09 vit
2019-11-17 19:15 Pantamera Pojkar Division 6B 248062044 Sundsvall City IBC U P09 Svart - Sundsvall City IBC U P 08 Orange
December
2019-12-14 11:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041042 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Sundsvall FBC U F08/09
2019-12-14 12:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041043 Örnsköldsvik IBK F08 - SKB Sundsvall F08
2019-12-14 12:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041044 Nätra IBK F08-09 - FBC Lo F07/08
2019-12-14 13:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041045 G/K IBS F08 Blå - SKB Sundsvall F08
2019-12-14 14:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041046 Moälvens IBK F08 - FBC Lo F07/08
2019-12-14 15:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041047 Sundsvall FBC U F08/09 - Örnsköldsvik IBK F08
2019-12-14 15:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041048 G/K IBS F08 Blå - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm
2019-12-14 16:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041049 Nätra IBK F08-09 - Sundsvall FBC U F08/09
2019-12-14 17:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041050 Örnsköldsvik IBK F08 - FBC Lo F07/08
2019-12-14 18:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041051 SKB Sundsvall F08 - Moälvens IBK F08
2019-12-21 11:45 Pantamera Flickor Division 6B 247042053 Sundsvalls IBF F09-10 Haga - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit
2019-12-21 12:30 Pantamera Flickor Division 6B 247042054 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Klockarbergets BK F08/09 Gul
2019-12-21 13:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042055 Klockarbergets BK F08/09 Svart - Sundsvalls IBF F09-10 Haga
2019-12-21 14:00 Pantamera Flickor Division 6B 247042056 Klockarbergets BK F08/09 Gul - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit
2019-12-21 14:45 Pantamera Flickor Division 6B 247042057 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Sundsvalls IBF F09-10 Haga
2019-12-21 15:30 Pantamera Flickor Division 6B 247042058 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Klockarbergets BK F08/09 Svart
2019-12-21 16:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042059 Klockarbergets BK F08/09 Gul - Sundsvalls IBF F09-10 Haga
2019-12-21 17:00 Pantamera Flickor Division 6B 247042117 Klockarbergets BK F08/09 Svart - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange
2019-12-22 09:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061082 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall City IBC U P-08 Svart
2019-12-22 10:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061083 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart
2019-12-22 10:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061084 Fränsta IK Pojkar 06-08 - IBK Härnösand P08
2019-12-22 11:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061085 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart
2019-12-22 12:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061086 IBK Härnösand P08 - Vattjoms IK P-07
2019-12-22 13:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061087 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst
2019-12-22 13:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061088 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Vit
2019-12-22 14:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061089 Sundsvall GBK P08 - SKB Sundsvall P08
2019-12-22 15:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061090 Sundsvall FBC U P09 Nordväst - Vattjoms IK P-08
2019-12-22 16:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061091 Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit
2019-12-22 16:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061092 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Sundsvall GBK P08
2019-12-22 17:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061093 SKB Sundsvall P08 - Vattjoms IK P-08
2019-12-22 18:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061094 Sundsvall FBC U P09 Nordväst - Timrå IBC P08
Januari
2020-01-25 15:45 Pantamera Flickor Division 5C 247033033 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Vattjoms IK F-06/08
Februari
2020-02-01 11:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042078 Vattjom F08/09 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange
2020-02-01 12:00 Pantamera Flickor Division 6B 247042079 Jäbo F09 - Sundsvalls IBF F09-10 Haga
2020-02-01 12:45 Pantamera Flickor Division 6B 247042080 Örnsköldsvik IBK F09 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit
2020-02-01 13:30 Pantamera Flickor Division 6B 247042081 Jäbo F09 - Vattjom F08/09
2020-02-01 14:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042082 Örnsköldsvik IBK F09 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange
2020-02-01 15:00 Pantamera Flickor Division 6B 247042083 Sundsvalls IBF F09-10 Haga - Moälvens IBK F09
2020-02-01 15:45 Pantamera Flickor Division 6B 247042084 Vattjom F08/09 - G/K IBS F09
2020-02-01 16:30 Pantamera Flickor Division 6B 247042085 Moälvens IBK F09 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange
2020-02-01 17:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042086 G/K IBS F09 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit
2020-02-01 18:00 Pantamera Flickor Division 6B 247042087 Örnsköldsvik IBK F09 - Klockarbergets BK F08/09 Gul
2020-02-02 17:45 Pantamera Flickor Division 5C 247033038 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Vattjoms IK F-06/08
2020-02-22 11:00 Pantamera Pojkar Division 6B 248062101 Klockarbergets BK P09 vit - G/K IBS P09
2020-02-22 11:45 Pantamera Pojkar Division 6B 248062102 Klockarberget BK P09 Svart - Moälvens IBK P08
2020-02-22 12:30 Pantamera Pojkar Division 6B 248062103 Sundsvall City IBC U P09 Orange - Moälvens IBK P09
2020-02-22 13:15 Pantamera Pojkar Division 6B 248062104 Sundsvall City IBC U P09 Svart - Örnsköldsviks IBK P09
2020-02-22 14:00 Pantamera Pojkar Division 6B 248062105 Klockarberget BK P09 Svart - G/K IBS P09
2020-02-22 14:45 Pantamera Pojkar Division 6B 248062106 Klockarbergets BK P09 vit - Moälvens IBK P08
2020-02-22 15:30 Pantamera Pojkar Division 6B 248062107 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Moälvens IBK P09
2020-02-22 16:15 Pantamera Pojkar Division 6B 248062108 Klockarbergets BK P-07/08 - Örnsköldsviks IBK P09
2020-02-22 17:00 Pantamera Pojkar Division 6B 248062109 Sundsvall City IBC U P09 Orange - G/K IBS P09
2020-02-22 17:45 Pantamera Pojkar Division 6B 248062110 Sundsvall City IBC U P09 Svart - Moälvens IBK P08
2020-02-22 18:30 Pantamera Pojkar Division 6B 248062111 Klockarbergets BK P-07/08 - Moälvens IBK P09
2020-02-22 19:15 Pantamera Pojkar Division 6B 248062112 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Örnsköldsviks IBK P09
2020-02-23 16:15 Pantamera Flickor Division 4A 247021047 Sundsvall FBC U Röd - IBK Härnösand 05/06
2020-02-23 17:45 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041048 Sundsvall FBC U P05-06 Röd - Timrå IBC P06
2020-02-29 13:00 Damer Allsvenskan Norra 580026079 Klockarbergets BK - RIG Umeå IBF
Mars
2020-03-01 11:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041088 SKB Sundsvall F08 - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm
2020-03-01 12:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041089 Örnsköldsvik IBK F08 - Sundsvall FBC U F08/09
2020-03-01 13:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041090 G/K IBS F08 Vit - SKB Sundsvall F08
2020-03-01 13:45 Pantamera Flickor Division 6A 247041091 Sundsvall FBC U F08/09 - Nätra IBK F08-09
2020-03-01 14:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041092 Örnsköldsvik IBK F08 - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm
2020-03-01 15:15 Pantamera Flickor Division 6A 247041093 G/K IBS F08 Vit - Sundsvall FBC U F08/09
2020-03-01 16:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041094 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Nätra IBK F08-09
2020-03-07 13:00 Damer Allsvenskan Norra 580026083 Klockarbergets BK - IBF Dalen
2020-03-08 13:30 Pojkar 16 (03-04) GUD Östra 038763075 Sundsvall FBC Ungdom P04 - Håsta IBK P16
2020-03-14 13:00 Herrjuniorer (01-02) GUD 034098087 Sundsvall FBC Ungdom - KAIS Mora UIF
2020-03-15 11:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061139 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall FBC U P09 Nordväst
2020-03-15 12:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061140 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit
2020-03-15 12:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061141 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - Sundsvall City IBC U P-08 Vit
2020-03-15 13:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061142 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - SKB Sundsvall P08
2020-03-15 14:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061143 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall City IBC U P-08 Vit
2020-03-15 15:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061144 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - Sundsvall FBC U P09 Nordväst
2020-03-15 15:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061145 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit
2020-03-15 16:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061146 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - SKB Sundsvall P08
2020-03-15 17:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061147 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC U P09 Nordväst
2020-03-21 13:15 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041053 Sundsvall GBK P06 - IBK Härnösand 06
2020-03-21 14:45 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053056 Sundsvall FBC U P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå
2020-03-21 16:15 Pantamera Flickor Division 4A 247021035 Sundsvall FBC U Röd - Gullänget-Kroksta IBS F06
2020-03-22 11:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031054 Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Vattjoms IK 05
2020-03-22 16:15 Pantamera Flickor Division 3A 247071051 Sundsvall FBC U Vit - Gullänget-Kroksta IBS F05
2020-03-28 12:30 Damer Utveckling B 242302055 Sundsvall FBC U Svart - Jemtland IB Utveckling
2020-03-28 14:30 Damer Utveckling B 242302056 Sundsvalls IBF F03-04 - IBK Ånge
2020-03-28 16:15 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032055 Sundsvall FBC U P05-06 Röd - Moälvens IBK P05
2020-03-29 11:15 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054056 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall FBC U P07
2020-03-29 13:00 Herrjuniorer (01-02) GUD 034098129 Sundsvall FBC Ungdom - IBF Borlänge
2020-03-29 15:15 Pantamera Flickor Division 2B 247012055 Sundsvall FBC U Vit - Klockarberget BK F04/05

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis