Sundsvalls Sporthall B-hall

Adress
Universitetsallén 11, 852 34 SUNDSVALL
Telefon
060-192002 
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
2024-01-13 09:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072079 S-vall FBC U P13 Väst 3 - S-vall City P14 Orange
Februari
2024-02-10 10:15 Pantamera Flickor Division 7 247051127 Örnsköldsvik IBK F14 Svart - Moälvens IBK F13 Orange
2024-02-10 11:45 Pantamera Flickor Division 7 247051129 Örnsköldsvik IBK F14 Röd - Moälvens IBK F13 Svart
2024-02-10 14:00 Pantamera Flickor Division 7 247051132 Jäbo IK F13 Svart - Örnsköldsvik IBK F14 Svart
2024-02-10 16:15 Pantamera Flickor Division 7 247051135 Moälvens IBK F13 Svart - Örnsköldsvik IBK F14 Svart
Mars
2024-03-17 09:00 Pantamera Flickor Division 6 247041191 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - IBK Härnösand F12-13 Vit
2024-03-17 10:00 Pantamera Flickor Division 6 247041192 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2
2024-03-17 11:00 Pantamera Flickor Division 6 247041193 Timrå IBC F11-12 - IBK Härnösand F12-13 Vit
2024-03-17 12:00 Pantamera Flickor Division 6 247041194 IBK Härnösand F12-13 Blå - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange
2024-03-17 13:00 Pantamera Flickor Division 6 247041196 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2
2024-03-17 14:00 Pantamera Flickor Division 6 247041197 IBK Härnösand F12-13 Blå - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart
2024-03-17 15:00 Pantamera Flickor Division 6 247041198 Timrå IBC F11-12 - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit
2024-03-17 16:00 Pantamera Flickor Division 6 247041200 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange
2024-03-23 09:00 Pantamera Flickor Division 6 247041201 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Höglands AIF F12
2024-03-23 10:00 Pantamera Flickor Division 6 247041202 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - Moälvens IBK F12
2024-03-23 11:00 Pantamera Flickor Division 6 247041203 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd
2024-03-23 12:00 Pantamera Flickor Division 6 247041204 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - Höglands AIF F12
2024-03-23 13:00 Pantamera Flickor Division 6 247041206 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd
2024-03-23 14:00 Pantamera Flickor Division 6 247041207 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Moälvens IBK F12
2024-03-23 15:00 Pantamera Flickor Division 6 247041208 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - G/K IBS F11-F12 Vit
2024-03-23 16:00 Pantamera Flickor Division 6 247041209 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd
2024-03-23 17:00 Pantamera Flickor Division 6 247041210 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - G/K IBS F11-F12 Vit
2024-03-24 08:00 Pantamera Pojkar Division 6 248061129 Sundsvall FBC U P12 Väst 3 - Sundsvall City P13 Orange
2024-03-24 09:00 Pantamera Pojkar Division 6 248061130 Klockarberget P11-12 - Sundsvall FBC U P13 Väst 1
2024-03-24 10:00 Pantamera Pojkar Division 6 248061131 Sundsvall FBC U P12 Väst 2 - Sundsvall City P13 Orange
2024-03-24 11:00 Pantamera Pojkar Division 6 248061132 Sundsvall FBC U P13 Väst 1 - Sundsvall FBC U P12 Väst 3
2024-03-24 12:00 Pantamera Pojkar Division 6 248061133 Klockarberget P11-12 - Sundsvall FBC U P12 Väst 2
2024-03-24 13:00 Pantamera Pojkar Division 6 248061134 Sundsvall City P13 Orange - Sundsvall FBC U P13 Väst 1
2024-03-24 14:00 Pantamera Pojkar Division 6 248061135 Sundsvall FBC U P12 Väst 3 - Klockarberget P11-12

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis