Sundsvalls Sporthall-A

Adress
Universitetsallén 11, 852 34 SUNDSVALL
Telefon
060-192002 
Underlag
Parkett 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2019-08-24 15:00 Träningsmatcher Dam 245001002 Västernorrland F16 - Västernorrland F16
2019-08-25 10:00 Träningsmatcher Dam 245001003 Sundsvalls IBF D1 - Västernorrland F16
2019-08-25 13:00 Träningsmatcher Herr 245000003 Sundsvall FBC - FBC Bollnäs
September
2019-09-07 11:30 Träningsmatcher Dam 245001006 Sundsvalls IBF D1 - Jemtland IB
2019-09-07 14:00 Träningsmatcher Dam 245001007 Sundsvall IBF Allsv - Hudik/Björkberg IBK
Oktober
2019-10-19 09:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061001 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - Sundsvall City IBC U P-08 Svart
2019-10-19 10:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061002 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Vattjoms IK P-07
2019-10-19 11:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061003 IBK Härnösand P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart
2019-10-19 11:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061004 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Vattjoms IK P-07
2019-10-19 12:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061005 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst
2019-10-19 13:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061006 IBK Härnösand P08 - Fränsta IK Pojkar 06-08
2019-10-19 14:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061007 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit
2019-10-19 14:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061008 SKB Sundsvall P08 - Sundsvall GBK P08
2019-10-19 15:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061009 Vattjoms IK P-08 - Sundsvall FBC U P09 Nordväst
2019-10-19 16:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061010 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Timrå IBC P08
2019-10-19 17:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061011 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit
2019-10-19 17:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061012 Vattjoms IK P-08 - SKB Sundsvall P08
2019-10-19 18:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061013 Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P09 Nordväst
November
2019-11-16 08:30 Pantamera Division 9 248091001 S-vall FBC P12 Öst 2 - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Blå
2019-11-16 08:30 Pantamera Division 9 248091002 S-vall FBC P12 Öst 1 - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit
2019-11-16 08:30 Pantamera Division 9 248091003 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart
2019-11-16 08:50 Pantamera Division 9 248091004 S-vall FBC P12 Öst 4 - FBC Lo PF11-13 Röd
2019-11-16 08:50 Pantamera Division 9 248091005 S-vall FBC P12 Öst 3 - FBC Lo PF11-13 Vit
2019-11-16 08:50 Pantamera Division 9 248091006 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Vit
2019-11-16 09:10 Pantamera Division 9 248091007 S-vall FBC P12 Väst - Klockarberget P11/12 Svart
2019-11-16 09:10 Pantamera Division 9 248091008 S-vall FBC P12 Nordväst - S-valls GBK P11/12 Röd
2019-11-16 09:10 Pantamera Division 9 248091009 S-vall FBC P12 Öst 2 - FBC Lo PF11-13 Röd
2019-11-16 09:30 Pantamera Division 9 248091010 S-vall FBC P12 Öst 1 - FBC Lo PF11-13 Vit
2019-11-16 09:30 Pantamera Division 9 248091011 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Blå - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1
2019-11-16 09:30 Pantamera Division 9 248091012 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2
2019-11-16 09:50 Pantamera Division 9 248091013 S-vall FBC P12 Öst 4 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart
2019-11-16 09:50 Pantamera Division 9 248091014 S-vall FBC P12 Öst 3 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Vit
2019-11-16 09:50 Pantamera Division 9 248091015 S-vall FBC P12 Väst - S-valls GBK P11/12 Röd
2019-11-16 10:10 Pantamera Division 9 248091016 S-vall FBC P12 Nordväst - Klockarberget P11/12 Svart
2019-11-16 10:10 Pantamera Division 9 248091017 S-vall FBC P12 Öst 2 - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1
2019-11-16 10:10 Pantamera Division 9 248091018 S-vall FBC P12 Öst 1 - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2
2019-11-16 10:30 Pantamera Division 9 248091019 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Blå - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart
2019-11-16 10:30 Pantamera Division 9 248091020 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Vit
2019-11-16 10:30 Pantamera Division 9 248091021 S-vall FBC P12 Öst 4 - S-vall FBC P12 Väst
2019-11-16 10:50 Pantamera Division 9 248091022 S-vall FBC P12 Öst 3 - S-vall FBC P12 Nordväst
2019-11-16 10:50 Pantamera Division 9 248091023 FBC Lo PF11-13 Röd - Klockarberget P11/12 Svart
2019-11-16 10:50 Pantamera Division 9 248091024 FBC Lo PF11-13 Vit - S-valls GBK P11/12 Röd
2019-11-16 11:10 Pantamera Division 9 248091025 S-vall FBC P12 Öst 2 - S-vall FBC P12 Väst
2019-11-16 11:10 Pantamera Division 9 248091026 S-vall FBC P12 Öst 1 - S-vall FBC P12 Nordväst
2019-11-16 11:10 Pantamera Division 9 248091027 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Blå - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2
2019-11-16 11:30 Pantamera Division 9 248091028 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart
2019-11-16 11:30 Pantamera Division 9 248091029 S-vall FBC P12 Öst 4 - Klockarberget P11/12 Svart
2019-11-16 11:30 Pantamera Division 9 248091030 FBC Lo PF11-13 Röd - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1
2019-11-16 11:50 Pantamera Division 9 248091031 FBC Lo PF11-13 Vit - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Vit
2019-11-16 11:50 Pantamera Division 9 248091032 S-vall FBC P12 Öst 3 - S-valls GBK P11/12 Röd
December
2019-12-14 10:20 Pantamera Division 8 248081039 Klockarberget PF11-12 Gul - Vattjoms IK P11 Svart
2019-12-14 10:20 Pantamera Division 8 248081040 S-valls GBK P11 Svart - S-vall City IBC U PF11 Orange
2019-12-14 10:20 Pantamera Division 8 248081041 S-valls GBK P11/12 Grön - S-vall City IBC U PF11 Vit
2019-12-14 10:40 Pantamera Division 8 248081042 SKB Sundsvall F10/11 - S-vall FBC U P11 Öst Vit
2019-12-14 10:40 Pantamera Division 8 248081043 Timrå IBC P11 Svart - Sundsvall FBC U F10-11 Vit
2019-12-14 10:40 Pantamera Division 8 248081044 Vattjom F10-11 Svart - Klockarberget PF11-12 Gul
2019-12-14 11:00 Pantamera Division 8 248081045 S-valls GBK P11 Svart - Vattjoms IK P11 Svart
2019-12-14 11:00 Pantamera Division 8 248081046 S-valls GBK P11/12 Grön - S-vall City IBC U PF11 Orange
2019-12-14 11:00 Pantamera Division 8 248081047 SKB Sundsvall F10/11 - S-vall City IBC U PF11 Vit
2019-12-14 11:20 Pantamera Division 8 248081048 Timrå IBC P11 Svart - S-vall FBC U P11 Öst Vit
2019-12-14 11:20 Pantamera Division 8 248081049 Vattjom F10-11 Svart - Sundsvall FBC U F10-11 Vit
2019-12-14 11:20 Pantamera Division 8 248081050 Klockarberget PF11-12 Gul - S-valls GBK P11 Svart
2019-12-14 11:40 Pantamera Division 8 248081051 Vattjoms IK P11 Svart - S-vall City IBC U PF11 Orange
2019-12-14 11:40 Pantamera Division 8 248081052 S-valls GBK P11/12 Grön - SKB Sundsvall F10/11
2019-12-14 11:40 Pantamera Division 8 248081053 S-vall City IBC U PF11 Vit - S-vall FBC U P11 Öst Vit
2019-12-14 12:00 Pantamera Division 8 248081054 Timrå IBC P11 Svart - Vattjom F10-11 Svart
2019-12-14 12:00 Pantamera Division 8 248081055 Sundsvall FBC U F10-11 Vit - S-valls GBK P11 Svart
2019-12-14 12:00 Pantamera Division 8 248081056 Klockarberget PF11-12 Gul - S-vall City IBC U PF11 Orange
2019-12-14 12:20 Pantamera Division 8 248081057 Vattjoms IK P11 Svart - SKB Sundsvall F10/11
2019-12-14 12:20 Pantamera Division 8 248081058 S-valls GBK P11/12 Grön - Vattjom F10-11 Svart
2019-12-14 12:20 Pantamera Division 8 248081059 S-vall City IBC U PF11 Vit - Timrå IBC P11 Svart
2019-12-14 12:40 Pantamera Division 8 248081060 S-vall FBC U P11 Öst Vit - Sundsvall FBC U F10-11 Vit
2019-12-14 12:40 Pantamera Division 8 248081061 Klockarberget PF11-12 Svart - S-vall City IBC U PF11 Svart
2019-12-14 12:40 Pantamera Division 8 248081062 S-valls GBK P11 Röd - S-vall City IBC U PF11 Gul
2019-12-14 13:00 Pantamera Division 8 248081063 S-valls GBK P11/12 Blå - S-vall FBC U P11 Öst Svart
2019-12-14 13:00 Pantamera Division 8 248081064 Timrå IBC P11 Röd - Sundsvall FBC U F10-11 Svart
2019-12-14 13:00 Pantamera Division 8 248081065 Vattjoms IK P11 Röd - Sundsvall FBC U F10-11 Svartvit
2019-12-14 13:20 Pantamera Division 8 248081066 Vattjom F10-11 Röd - Klockarberget PF11-12 Svart
2019-12-14 13:20 Pantamera Division 8 248081067 S-valls GBK P11 Röd - S-vall City IBC U PF11 Svart
2019-12-14 13:20 Pantamera Division 8 248081068 S-valls GBK P11/12 Blå - S-vall City IBC U PF11 Gul
2019-12-14 13:40 Pantamera Division 8 248081069 Timrå IBC P11 Röd - S-vall FBC U P11 Öst Svart
2019-12-14 13:40 Pantamera Division 8 248081070 Vattjoms IK P11 Röd - Sundsvall FBC U F10-11 Svart
2019-12-14 13:40 Pantamera Division 8 248081071 Vattjom F10-11 Röd - Sundsvall FBC U F10-11 Svartvit
2019-12-14 14:00 Pantamera Division 8 248081072 Klockarberget PF11-12 Svart - S-valls GBK P11 Röd
2019-12-14 14:00 Pantamera Division 8 248081073 S-vall City IBC U PF11 Svart - S-vall FBC U P11 Öst Svart
2019-12-14 14:00 Pantamera Division 8 248081074 S-valls GBK P11/12 Blå - Timrå IBC P11 Röd
2019-12-14 14:20 Pantamera Division 8 248081075 S-vall City IBC U PF11 Gul - Sundsvall FBC U F10-11 Svart
2019-12-14 14:20 Pantamera Division 8 248081076 Vattjoms IK P11 Röd - Vattjom F10-11 Röd
2019-12-14 14:20 Pantamera Division 8 248081077 Sundsvall FBC U F10-11 Svartvit - Klockarberget PF11-12 Svart
2019-12-14 14:40 Pantamera Division 8 248081078 S-valls GBK P11 Röd - S-valls GBK P11/12 Blå
2019-12-14 14:40 Pantamera Division 8 248081079 Timrå IBC P11 Röd - Vattjoms IK P11 Röd
2019-12-14 14:40 Pantamera Division 8 248081080 Vattjom F10-11 Röd - Sundsvall FBC U F10-11 Svart
2019-12-14 15:00 Pantamera Division 8 248081081 S-vall City IBC U PF11 Svart - Sundsvall FBC U F10-11 Svartvit
2019-12-14 15:00 Pantamera Division 8 248081082 S-vall City IBC U PF11 Gul - S-vall FBC U P11 Öst Svart
2019-12-14 15:20 Pantamera Division 9 248091033 S-vall FBC P12 Öst 1 - S-vall FBC P12 Väst
2019-12-14 15:20 Pantamera Division 9 248091034 S-valls GBK P11/12 Röd - FBC Lo PF11-13 Röd
2019-12-14 15:20 Pantamera Division 9 248091035 S-vall FBC P12 Öst 2 - S-vall FBC P12 Nordväst
2019-12-14 15:40 Pantamera Division 9 248091036 S-valls GBK P11/12 Vit - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart
2019-12-14 15:40 Pantamera Division 9 248091037 S-vall FBC P12 Öst 3 - S-vall FBC P12 Sydväst
2019-12-14 15:40 Pantamera Division 9 248091038 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Blå - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Gul
2019-12-14 16:00 Pantamera Division 9 248091039 S-vall FBC P12 Öst 4 - SKB Sundsvall F11/12
2019-12-14 16:00 Pantamera Division 9 248091040 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Vit
2019-12-14 16:00 Pantamera Division 9 248091041 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - FBC Lo PF11-13 Vit
2019-12-14 16:20 Pantamera Division 9 248091042 S-vall FBC P12 Öst 1 - S-valls GBK P11/12 Röd
2019-12-14 16:20 Pantamera Division 9 248091043 S-vall FBC P12 Väst - FBC Lo PF11-13 Röd
2019-12-14 16:20 Pantamera Division 9 248091044 S-vall FBC P12 Öst 2 - S-valls GBK P11/12 Vit
2019-12-14 16:40 Pantamera Division 9 248091045 S-vall FBC P12 Nordväst - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart
2019-12-14 16:40 Pantamera Division 9 248091046 S-vall FBC P12 Öst 3 - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Blå
2019-12-14 16:40 Pantamera Division 9 248091047 S-vall FBC P12 Sydväst - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Gul
2019-12-14 17:00 Pantamera Division 9 248091048 S-vall FBC P12 Öst 4 - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2
2019-12-14 17:00 Pantamera Division 9 248091049 SKB Sundsvall F11/12 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Vit
2019-12-14 17:00 Pantamera Division 9 248091050 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 - FBC Lo PF11-13 Vit
2019-12-14 17:20 Pantamera Division 9 248091051 S-vall FBC P12 Öst 1 - FBC Lo PF11-13 Röd
2019-12-14 17:20 Pantamera Division 9 248091052 S-vall FBC P12 Väst - S-valls GBK P11/12 Röd
2019-12-14 17:20 Pantamera Division 9 248091053 S-vall FBC P12 Öst 2 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart
2019-12-14 17:40 Pantamera Division 9 248091054 S-vall FBC P12 Nordväst - S-valls GBK P11/12 Vit
2019-12-14 17:40 Pantamera Division 9 248091055 S-vall FBC P12 Öst 3 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Gul
2019-12-14 17:40 Pantamera Division 9 248091056 S-vall FBC P12 Sydväst - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Blå
2019-12-14 18:00 Pantamera Division 9 248091057 S-vall FBC P12 Öst 4 - FBC Lo PF11-13 Vit
2019-12-14 18:00 Pantamera Division 9 248091058 SKB Sundsvall F11/12 - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1
2019-12-14 18:00 Pantamera Division 9 248091059 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Vit
2019-12-14 18:20 Pantamera Division 9 248091060 S-vall FBC P12 Öst 1 - S-vall FBC P12 Sydväst
2019-12-14 18:20 Pantamera Division 9 248091061 S-vall FBC P12 Öst 2 - SKB Sundsvall F11/12
2019-12-14 18:20 Pantamera Division 9 248091062 S-valls GBK P11/12 Röd - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Gul
2019-12-14 18:40 Pantamera Division 9 248091063 S-valls GBK P11/12 Vit - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Vit
2019-12-14 18:40 Pantamera Division 9 248091064 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Blå - FBC Lo PF11-13 Vit
2019-12-14 18:40 Pantamera Division 9 248091065 S-vall FBC P12 Öst 3 - S-vall FBC P12 Väst
2019-12-14 19:00 Pantamera Division 9 248091066 S-vall FBC P12 Öst 4 - S-vall FBC P12 Nordväst
2019-12-14 19:00 Pantamera Division 9 248091067 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 - FBC Lo PF11-13 Röd
2019-12-14 19:00 Pantamera Division 9 248091068 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart
2019-12-15 10:45 Pantamera Flickor Division 5C 247033029 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm
2019-12-30 12:30 Träningsmatcher Herr 245000014 Västernorrland P16 - SKB Sundsvall
Februari
2020-02-22 11:45 Pantamera Flickor Division 3A 247071036 Timrå IBC F05/06 - Örnsköldsvik IBK F 05
2020-02-22 14:00 Herrar Division 2 Mittsverige Södra 241202083 FBC Nordic - Hudik/Björkberg U
2020-02-22 17:00 Herrar Div 1 Norrland 580030109 Sundsvall FBC Ungdom - Hudik/Björkberg IBK
2020-02-23 10:45 Pantamera Flickor Division 2A 247011048 Sundsvall FBC U Svart - Fränsta IK 04-05
2020-02-23 12:30 Damer Division 1 Mittsverige 242201077 Sundsvalls IBF 2 - Söderhamns IBF
2020-02-23 16:00 Damer Allsvenskan Norra 580026073 Sundsvalls IBF - Kågedalens AIF
2020-02-26 19:00 Herrar Allsvenskan Norra 580010109 Sundsvall FBC - Team Thorengruppen SK
2020-02-29 00:00 Pojkar 16 (03-04) GUD Östra 038763067 Sundsvall FBC Ungdom P04 - IBK Runsten P16
2020-02-29 10:30 Pantamera Pojkar Division 6B 248062113 Sundsvall FBC P09 Nord - Sundsvall City IBC U P09 Svart
2020-02-29 11:15 Pantamera Pojkar Division 6B 248062114 Sundsvall FBC U P09 Väst - IBK Härnösand P09
2020-02-29 12:00 Pantamera Pojkar Division 6B 248062115 Sundsvall FBC P09 Öst - Sundsvall City IBC U P09 Orange
2020-02-29 12:45 Pantamera Pojkar Division 6B 248062116 Sundsvall FBC P09 Nord - IBK Härnösand P09
2020-02-29 13:30 Pantamera Pojkar Division 6B 248062117 Sundsvall FBC U P09 Väst - Sundsvall City IBC U P09 Orange
2020-02-29 14:15 Pantamera Pojkar Division 6B 248062118 Sundsvall FBC P09 Öst - Sundsvall City IBC U P09 Svart
2020-02-29 15:00 Pantamera Pojkar Division 6B 248062119 Timrå IBC P09 Svart - Klockarbergets BK P09 vit
2020-02-29 15:45 Pantamera Pojkar Division 6B 248062120 Timrå IBC P09 Röd - Klockarberget BK P09 Svart
2020-02-29 16:30 Pantamera Pojkar Division 6B 248062121 Klockarbergets BK P-07/08 - Sundsvall City IBC U P 08 Orange
2020-02-29 17:15 Pantamera Pojkar Division 6B 248062122 Timrå IBC P09 Svart - Klockarberget BK P09 Svart
2020-02-29 18:00 Pantamera Pojkar Division 6B 248062123 Timrå IBC P09 Röd - Sundsvall City IBC U P 08 Orange
2020-02-29 18:45 Pantamera Pojkar Division 6B 248062124 Klockarbergets BK P-07/08 - Klockarbergets BK P09 vit
Mars
2020-03-01 11:15 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022038 Sundsvall GBK P05 - Moälvens IBK P04
2020-03-01 13:15 Juniorallsvenskan B DJ17 580731076 Sundsvalls IBF - Storvreta IBK
2020-03-07 16:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580701083 Sundsvall FBC Ungdom - Sandvikens AIK
2020-03-08 13:15 Juniorallsvenskan B DJ17 580731083 Sundsvalls IBF - Björklinge BK
2020-03-14 13:00 Herrar Div 1 Norrland 580030131 Sundsvall FBC Ungdom - IBF Dalen
2020-03-15 13:00 Herrar Allsvenskan Norra 580010127 Sundsvall FBC - Wibax-Piteå IBK
2020-03-15 16:00 Damer Allsvenskan Norra 580026086 Sundsvalls IBF - RIG Umeå IBF
2020-03-21 10:15 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021018 Sundsvall GBK/Nordic P04-05 - Moälvens IBK P04
2020-03-21 11:15 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021041 Sundsvall FBC U P04 Vit - Gullänget-Kroksta IBS P-05
2020-03-21 11:45 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053042 Sundsvall GBK P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå
2020-03-21 14:15 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021054 Sundsvall FBC U P04 Vit - Moälvens IBK P04
2020-03-21 15:45 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021053 Sundsvall GBK/Nordic P04-05 - IBK Härnösand P04
2020-03-22 13:15 Pantamera Flickor Division 5C 247033055 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Moälvens IBK F07
2020-03-22 15:15 Pantamera Flickor Division 5C 247033053 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Nätra IBK F07/09
2020-03-28 10:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011033 Sundsvall FBC U P04 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P03
2020-03-28 12:45 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032053 FBC Nordic Sundsvall 05 - Sundsvall GBK P06
2020-03-28 14:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011013 Timrå IBC P04 - Gullänget-Kroksta IBS P03
2020-03-28 16:15 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054048 Sundsvall FBC U P07 - G/K IBS P08 Vit

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis