Sundsvalls Sporthall-A

Adress
Universitetsallén 11, 852 34 SUNDSVALL
Telefon
060-192002 
Underlag
Parkett 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Lila Herrar Juniorer GUD 059977007 Sundsvall FBC HJ17 - Gävle GIK
September
2018-09-08 11:10 Träningsmatcher Herr 245000006 Sundsvall FBC Utv - Hudik/Björkberg U H2
2018-09-15 11:00 Träningsmatcher Dam 246000001 Sundsvall IBF Allsv - Jemtland IB Dam 1
2018-09-19 20:15 Träningsmatcher Herr 245000007 Sundsvall FBC Elit - Sundsvall FBC HJ18 div 1
Oktober
2018-10-13 Pantamera Flickor Division 5B 247032004 Sundsvalls IBF F05-06 Nord - Vakant
2018-10-17 20:15 Träningsmatcher Herr 245000010 Sundsvall FBC Elit - Sundsvall FBC Ungdom H2
November
2018-11-25 Pantamera Flickor Division 3B 247072016 Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm - Örnsköldsvik IBK F 05
December
2018-12-08 Pantamera Flickor Division 5B 247032023 Timrå IBC F05-07 2 - Sundsvall FBC U F06/07
2018-12-09 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012023 Sundsvall City IBC U P02/03 - IBK Härnösand P02/03
2018-12-29 16:00 Träningsmatcher Dam 246000005 Västernorrland F16 - Sundsvall IBF Allsv
Januari
2019-01-13 Pantamera Flickor Division 2A 247011032 Sundvall FBC U F04/05 Väst - Vakant
2019-01-19 10:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032031 Sundsvall GBK P05 - Sundsvall FBC U P04 Röd
2019-01-19 12:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241201090 Sundsvall FBC Utveckling - Wallviks IK
2019-01-19 16:00 Damer Allsvenskan Norra 580026052 Sundsvalls IBF - Bele Barkarby IF IBF
2019-01-19 18:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032030 FBC Nordic P04/05 - Klockarbergets BK P05
2019-01-20 08:45 USM P16 Regionslutspel Norra 580382001 Ettan Grupp A - Tvåan Grupp B
2019-01-20 10:15 USM P16 Regionslutspel Norra 580382002 Ettan Grupp B - Tvåan Grupp A
2019-01-20 12:30 Damer Allsvenskan Norra 580026056 Sundsvalls IBF - Nacka Wallenstam IBK
2019-01-20 15:00 USM P16 Regionslutspel Norra 580382003 Vinnare i match 580382002 - Vinnare i match 580382001
2019-01-20 15:30 Damer Division 1 Mittsverige 242201060 Sundsvalls IBF 2 - Vattjoms IK
2019-01-20 18:00 Herrar Utveckling A 241301050 Sundsvall FBC U HJ17 - Sundsvall City IBC U Utveckling
2019-01-26 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012033 Sundsvall City IBC U P02/03 - Gullänget-Kroksta IBS P03
2019-01-26 Pantamera Flickor Division 3B 247072015 Sundsvalls IBF F05/06 Granloholm - Moälvens IBK F05
2019-01-26 11:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021015 Sundsvalls IBF F05/06 Granloholm - Moälvens IBK F05
2019-01-26 12:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241201094 Sundsvall FBC Ungdom - Jemtland Innebandy Utv
2019-01-26 15:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021035 Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm - Moälvens IBK F05
2019-01-26 17:00 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051035 Sundsvall FBC U P06 Öst - Timrå IBC 05
2019-01-26 18:30 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051034 Sundsvall City U P06 Svart - Sundsvall GBK P06 Röd
2019-01-27 Pantamera Flickor Division 3B 247072035 Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm - Moälvens IBK F05
2019-01-27 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042033 FBC Nordic Sundsvall 05 - Sundsvall FBC U P05 Väst
2019-01-27 09:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061077 Sundsvall GBK P07 - Sundsvall City IBC U P07
2019-01-27 10:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061078 Sundsvall FBC U P07 Vit - Moälvens IBK P07
2019-01-27 10:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061079 Sundsvall City IBC U P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå
2019-01-27 11:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061080 IBK Härnösand P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
2019-01-27 12:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061081 Timrå IBC P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit
2019-01-27 13:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061082 Sundsvall City IBC U P07 - Moälvens IBK P07
2019-01-27 13:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061083 Sundsvall GBK P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå
2019-01-27 14:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061084 Vattjoms IK P-07 - IBK Härnösand P07
2019-01-27 15:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061085 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå
2019-01-27 16:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061086 IBK Härnösand P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit
2019-01-27 16:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061087 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall GBK P07
2019-01-27 17:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061088 Sundsvall City IBC U P07 - Fränsta IK Pojkar 06-08
2019-01-27 18:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061089 Sundsvall FBC U P07 Svart - Sundsvall FBC U P07 Vit
Februari
2019-02-02 Pantamera Flickor Division 3A 247071037 Sundsvalls IBF F03-04 Svart - Vakant
2019-02-09 12:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241201107 Sundsvall FBC Ungdom - Wallviks IK
2019-02-09 16:00 Damer Allsvenskan Norra 580026067 Sundsvalls IBF - Notvikens IK
2019-02-09 18:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031044 Sundsvall GBK P04 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart
2019-02-10 Pantamera Flickor Division 2B 247012043 Sundsvalls IBF F03-04 Svart - Sundsvall FBC U F04/05 Öst
2019-02-10 Pantamera Flickor Division 5B 247032042 Sundsvalls IBF F05-06 Nord - Timrå IBC F05-07 2
2019-02-10 Pantamera Flickor Division 4B 247022044 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Sundsvalls IBF F05/06 Haga
2019-02-10 10:30 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053041 Sundsvall GBK P06 Vit - Nätra IBK P06
2019-02-10 12:00 Lila Herrar Juniorer GUD 059977087 Sundsvall FBC HJ17 - Stenhagens KK HJ GUD
2019-02-10 15:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201074 Sundsvall FBC - Timrå IBC
2019-02-10 17:30 Pantamera Flickor Division 5A 247031042 Sundsvalls IBF F05-06 Nord - Timrå IBC F05-07 2
2019-02-14 20:00 Herrar Div 1 Norrland 580030100 Sundsvall FBC - Sundsvall FBC Ungdom
2019-02-16 12:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241201114 Sundsvall FBC Utveckling - Alfta IBK
2019-02-16 16:00 Damer Allsvenskan Norra 580026072 Sundsvalls IBF - Hudik/Björkberg IBK
2019-02-16 18:30 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042047 FBC Nordic Sundsvall 05 - Sundsvall FBC U P06 Öst
2019-02-17 11:30 Pantamera Flickor Division 2B 247012039 Sundsvall FBC U F04/05 Öst - Örnsköldsvik IBK F04
2019-02-17 13:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201076 Sundsvalls IBF 2 - Söderhamns IBF
2019-02-17 16:00 Pantamera Flickor Division 2B 247012045 Sundsvalls IBF F03-04 Svart - Örnsköldsvik IBK F04
2019-02-17 18:00 Pantamera Flickor Division 2B 247012048 Sundsvall FBC U F04/05 Öst - Vattjoms IK F04/05
2019-02-24 11:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041047 Sundsvall GBK P05 - FBC Nordic Sundsvall 05
2019-02-24 16:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201082 Sundsvalls IBF 2 - Timrå IBC
Mars
2019-03-02 12:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241201123 Sundsvall FBC Ungdom - Håsta IBK
2019-03-02 16:00 Damer Allsvenskan Norra 580026080 Sundsvalls IBF - IBF Dalen
2019-03-03 13:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201089 Sundsvall FBC - IBK Härnösand
2019-03-03 17:00 Herrar Div 1 Norrland 580030119 Sundsvall FBC - Timrå IBC
2019-03-16 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032034 FBC Nordic P04/05 - Jemtland Innebandy P04/05
2019-03-16 Pantamera Flickor Division 2B 247012042 Sundvall FBC U F04/05 Väst - Moälvens IBK F04
2019-03-16 Pantamera Flickor Division 3B 247072050 Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm - Sundsvalls IBF F05/06 Granloholm
2019-03-16 18:00 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031049 Sundsvall GBK P04 - Nätra IBK P04 P03-04
2019-03-17 Pantamera Flickor Division 4B 247022008 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Gullänget-Kroksta IBS F06
2019-03-17 Pantamera Flickor Division 4B 247022049 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Örnsköldsvik IBK F06
2019-03-17 Pantamera Flickor Division 4B 247022050 Sundsvalls IBF F05/06 Haga - Gullänget-Kroksta IBS F06
2019-03-17 Pantamera Flickor Division 4B 247022035 Sundsvalls IBF F05/06 Haga - Örnsköldsvik IBK F06
2019-03-23 11:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032055 FBC Nordic P04/05 - Sundsvall GBK P05
2019-03-23 13:00 Pantamera Flickor Division 4B 247022031 Sundsvalls IBF F05/06 Haga - Gullänget-Kroksta IBS F05
2019-03-23 15:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022054 Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Gullänget-Kroksta IBS F05
2019-03-31 12:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021055 Sundsvall FBC U P04 Vit - Klockarbergets BK P03/04 Vit
2019-03-31 14:00 Lila Herrar Juniorer GUD 059977129 Sundsvall FBC HJ17 - IBF Falun Ungdom 01-02
2019-03-31 17:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071056 Sundsvall FBC U F04/05 Öst - Klockarberget BK U F04

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis