Timrå Sporthall

Adress
Spportvägen 1, 860 30 SÖRBERGE
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2020-08-20 19:00 Träningsmatcher Herr 245000003 Timrå IBC HERR - IBK Härnösand
2020-08-22 12:00 Träningsmatcher Herr 245000004 Timrå IBC HERR - Sundsvall FBC Ungdom J18
2020-08-23 12:00 Träningsmatcher Herr 245000005 IBK Härnösand - Sundsvall FBC
September
2020-09-18 Träningsmatcher dam 246000006 Timrå IBC - Sundsvall City IBC U
Oktober
2020-10-09 Herrar Division 3 241402005 Timrå IBC HJ18 - FBC Lo Herr Utv
2020-10-24 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054005 Timrå IBC P09 Röd - Sundsvall FBC U P09 Väst
2020-10-24 08:30 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062010 Timrå IBC P10 - Vattjom P10
2020-10-24 10:45 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062013 Klockarberget BK P09 - Sundsvall City IBC U P09 Svart
2020-10-24 11:30 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062014 Klockarberget BK P09 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart
2020-10-24 12:15 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062015 Sundsvall City IBC U P09 Svart - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2020-10-24 13:00 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062016 SKB Sundsvall IF P09-10 - Sundsvall City IBC U P10 Orange
2020-10-24 13:45 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062017 SKB Sundsvall IF P09-10 - Sundsvall FBC U P10 Öst
2020-10-24 14:30 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062018 Sundsvall City IBC U P10 Orange - Sundsvall FBC U P10 Öst
2020-10-25 09:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061014 Timrå IBC P09 Svart - FBC Lo P10
2020-10-25 10:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061015 Timrå IBC P09 Röd - G/K IBS P09
2020-10-25 11:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061016 G/K IBS P09 - FBC Lo P10
November
2020-11-07 Pantamera Pojkar Division 6A 248061018 Vakant 1 - Sundsvall FBC U P09 Öst Vit
2020-11-07 Pantamera Pojkar Division 6A 248061021 Moälvens IBK P09 - Vakant 1
2020-11-07 13:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061017 Timrå IBC P09 Röd - Moälvens IBK P09
2020-11-07 14:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061020 Sundsvall FBC U P09 Väst - Sundsvall FBC U P09 Öst Svart
2020-11-07 15:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061019 Timrå IBC P09 Svart - Moälvens IBK P09
2020-11-07 16:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061022 Timrå IBC P09 Röd - Sundsvall City IBC U P 08 Orange
2020-11-08 10:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072022 Timrå IBC P11 - Sundsvall City IBC U P10 Svart
2020-11-08 11:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072023 S-vall City IBC U PF11 Orange - Timrå IBC P11
2020-11-08 12:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072024 S-vall City IBC U PF11 Orange - Sundsvall City IBC U P10 Svart
2020-11-15 08:30 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062019 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - S-vall GBK PF09-10
2020-11-15 09:20 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062020 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Timrå IBC P10
2020-11-15 10:10 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062021 S-vall GBK PF09-10 - Timrå IBC P10
2020-11-15 11:00 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062025 IBK Härnösand P10 - Sundsvall City IBC U P09 Svart
2020-11-15 11:50 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062026 IBK Härnösand P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst
2020-11-15 12:40 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062027 Sundsvall City IBC U P09 Svart - Sundsvall FBC U P10 Öst
2020-11-15 14:00   Uppskj. Pantamera Flickor Division 2B 247012001 Timrå IBC Flickor 05-07 - Gullänget-Kroksta IBS F06
2020-11-15 15:30   Uppskj. Pantamera Pojkar Division 4 B 248042009 Timrå IBC P08 - G/K IBS P08
2020-11-22 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032014 Timrå IBC P07 - Sundsvall FBC U P07
2020-11-22 12:00 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054017 Timrå IBC P09 Röd - Vattjoms IK P08 Svart
2020-11-22 13:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041014 Timrå IBC P07 - Sundsvall FBC U P07
2020-11-22 15:00 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012018 Timrå IBC P06 Svart - Sundsvall City U P06 Svart
2020-11-27 19:00   Uppskj. Damer Division 1 Mittsverige 242201054 Timrå IBC - Sundsvall City IBC U
2020-11-28 09:15 Pantamera Flickor Division 1B 247002018 Timrå IBC F-U - Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit
2020-11-28 11:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021017 Timrå IBC P06 Röd - Sundsvall FBC U P05 Vit
2020-11-28 19:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041019 Timrå IBC P07 - Sundsvall City IBC U P07
2020-11-29 Pantamera Flickor Division 2B 247012007 Timrå IBC Flickor 05-07 - IBK Ånge F05-06
2020-11-29 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022007 Timrå IBC P06 Röd - Nätra IBK P06-07 Svart
2020-11-29 10:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011017 Timrå IBC Flickor 05-07 - Sundsvalls IBF /FBC S-vall F05-06
2020-11-29 14:00 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021007 Timrå IBC P06 Röd - Nätra IBK P06-07 Svart
2020-11-29 15:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011007 Timrå IBC Flickor 05-07 - IBK Ånge F05-06
December
2020-12-05 08:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072045 S-vall City IBC U PF11 Vit - Klockarberget P11-12 Svart
2020-12-05 09:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072046 S-valls GBK P11 Svart - Klockarberget P11-12 Svart
2020-12-05 10:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072047 S-valls GBK P11 Svart - S-vall FBC U P11 Öst
2020-12-05 10:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072048 S-vall FBC U P11 Öst - Vattjoms IK P11 Röd
2020-12-05 11:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072049 Sundsvall City IBC U P10 Svart - Vattjoms IK P11 Röd
2020-12-05 12:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072050 Sundsvall City IBC U P10 Svart - Timrå IBC P11
2020-12-05 13:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072051 Vattjoms IK P11 Svart - Timrå IBC P11
2020-12-05 13:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072052 FBC Nordic P12 - Klockarberget P11-12 Gul
2020-12-12 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042021 Timrå IBC P08 - Sundsvall GBK P07
2020-12-12 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032023 Timrå IBC P07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit
2020-12-12 Pantamera Flickor Division 2B 247012021 Timrå IBC Flickor 05-07 - Sundsvall FBC U Röd
2020-12-12 10:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041021 Timrå IBC P08 - Sundsvall GBK P07
2020-12-12 12:00   Uppskj. Damer Division 1 Mittsverige 242201018 Timrå IBC - Vattjoms IK
2020-12-12 14:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041023 Timrå IBC P07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit
2020-12-12 16:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041025 Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P07
2020-12-12 17:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011021 Timrå IBC Flickor 05-07 - Sundsvall FBC U Röd
2020-12-13 14:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072056 FBC Nordic P12 - Klockarberget P11-12 Gul
2020-12-13 14:50 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072057 Timrå IBC P11 - FBC Nordic P12
2020-12-13 15:40 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072058 Timrå IBC P11 - Klockarberget P11-12 Gul
2020-12-13 16:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072059 S-vall City IBC U PF11 Svart - Sundsvall City IBC U P10 Svart
2020-12-13 17:20 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072060 S-vall City IBC U PF11 Svart - S-vall FBC U P11 Öst
2020-12-13 18:10 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072061 S-vall FBC U P11 Öst - Sundsvall City IBC U P10 Svart
2020-12-19 Pantamera Flickor Division 2B 247012043 Timrå IBC Flickor 05-07 - Brunflo FK F 06-07
2020-12-19 10:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011025 Timrå IBC Flickor 05-07 - Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit
2020-12-19 11:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021025 Timrå IBC P06 Röd - Sundsvall City U P06 Svart
2020-12-19 14:00   Uppskj. Herrar Div 1 Norrland-Södra 580037046 Timrå IBC - Wallviks IK
2020-12-19 16:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011043 Timrå IBC Flickor 05-07 - Brunflo FK F 06-07
2020-12-19 18:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041017 Timrå IBC P08 - Örnsköldsvik IBK P07
2020-12-20 Pantamera Flickor Division 1B 247002008 Timrå IBC F-U - Örnsköldsvik IBK/IBF F05
2020-12-20 11:30 Herrar Division 3 241402030 Timrå IBC HJ18 - Fränsta IK Herr_Utv
2020-12-20 14:00   Uppskj. Damer Division 1 Mittsverige 242201071 Timrå IBC - Söderhamns IBF
2020-12-20 16:20 Pantamera Flickor Division 1A 247001008 Timrå IBC F-U - Örnsköldsvik IBK/IBF F05
2020-12-20 18:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011026 Timrå IBC P06 Svart - Vattjoms IK 05
Januari
2021-01-08 19:00 Herrar Division 3 241402043 Timrå IBC HJ18 - IBK Härnösand
2021-01-09 08:45 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052039 Timrå IBC F08-12 2 - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Orange
2021-01-09 09:30 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052040 Sundsvall FBC U F10-11 Svart - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Orange
2021-01-09 10:15 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052041 Sundsvall FBC U F10-11 Svart - Timrå IBC F08-12 2
2021-01-09 11:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072065 Klockarberget P11-12 Svart - S-valls GBK P11 Röd
2021-01-09 12:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072066 Klockarberget P11-12 Svart - Timrå IBC P11
2021-01-09 12:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072067 Timrå IBC P11 - S-vall FBC U P11 Öst
2021-01-09 13:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072068 S-vall FBC U P11 Öst - S-valls GBK P11 Röd
2021-01-09 14:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072069 Klockarberget P11-12 Gul - Vattjoms IK P11 Röd
2021-01-09 15:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072070 Vattjoms IK P11 Röd - S-vall City IBC U PF11 Orange
2021-01-09 15:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072071 Klockarberget P11-12 Gul - Sundsvall City IBC U P10 Svart
2021-01-09 16:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072072 FBC Nordic P12 - Sundsvall City IBC U P10 Svart
2021-01-09 17:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072073 FBC Nordic P12 - S-valls GBK P11 Svart
2021-01-09 18:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072074 Vattjoms IK P11 Svart - S-valls GBK P11 Svart
2021-01-09 18:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072075 Timrå IBC P11 - Vattjoms IK P11 Svart
2021-01-10 16:00 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054026 Timrå IBC P09 Röd - Sundsvall GBK P08
2021-01-16 14:30 Herrjunior A 241301048 Timrå IBC HJ18 - Klockarbergets BK HJ
2021-01-17 16:00 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032029 Timrå IBC P07 - IBK Härnösand P06-07
2021-01-23 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012008 Timrå IBC P06 Svart - Moälvens IBK P06
2021-01-23 09:30 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011030 Timrå IBC P06 Svart - Sundsvall FBC U P05 Svart
2021-01-23 11:30 Pantamera Flickor Division 1A 247001030 Timrå IBC F-U - Fränsta IK 04-05
2021-01-23 16:00 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011008 Timrå IBC P06 Svart - Moälvens IBK P06
2021-01-24 09:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011029 Timrå IBC Flickor 05-07 - IBK Härnösand 05/06
2021-01-24 10:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021029 Timrå IBC P06 Röd - FBC Nordic Sundsvall 05
2021-01-24 12:00   Uppskj. Damer Division 1 Mittsverige 242201090 Timrå IBC - Hudik/Björkberg IBK
2021-01-24 17:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041043 Timrå IBC P08 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå
2021-01-30 Pantamera Flickor Division 1A 247001026 Timrå IBC F-U - Gullänget-Kroksta IBS F05
2021-01-30 09:00 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062065 Sundsvall FBC U P10 Öst - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2021-01-30 10:00 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062066 S-vall GBK PF09-10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2021-01-30 11:00 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062067 S-vall GBK PF09-10 - Sundsvall FBC U P10 Öst
2021-01-30 12:00 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062068 Vattjom P10 - Timrå IBC P10
2021-01-30 13:00 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062069 IBK Härnösand P10 - Timrå IBC P10
2021-01-30 14:00 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062070 Vattjom P10 - IBK Härnösand P10
2021-01-30 15:00 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062071 Sundsvall City IBC U P09 Svart - Klockarberget BK P09
2021-01-30 16:00 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062072 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Klockarberget BK P09
2021-01-30 17:00 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062073 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Sundsvall City IBC U P09 Svart
2021-01-31 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032033 Timrå IBC P07 - Örnsköldsvik IBK P07
2021-01-31 16:15 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041033 Timrå IBC P07 - Örnsköldsvik IBK P07
Februari
2021-02-06 10:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041037 Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit
2021-02-06 12:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011037 Timrå IBC Flickor 05-07 - Örnsköldsvik IBK F06 Röd
2021-02-07 10:00 Pantamera Flickor Division 1A 247001038 Timrå IBC F-U - Vattjoms IK F04/05 Svart
2021-02-07 12:00   Uppskj. Damer Division 1 Mittsverige 242201102 Timrå IBC - Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
2021-02-13 14:00 Herrar Division 3 241402061 Timrå IBC HJ18 - FBC Lo Herr Utv
2021-02-14 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032038 Timrå IBC P07 - Vakant 1
2021-02-14 11:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061094 Timrå IBC P09 Svart - Sundsvall FBC U P09 Väst
2021-02-14 12:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061095 Timrå IBC P09 Röd - Sundsvall FBC U P09 Öst Svart
2021-02-14 13:30 Herrjunior A 241301034 Timrå IBC HJ18 - Örnsköldsvik IBK HJ18
2021-02-20 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012044 Timrå IBC P06 Svart - Moälvens IBK P05
2021-02-20 Pantamera Flickor Division 1B 247002044 Timrå IBC F-U - Jäbo IK F05/06
2021-02-20 12:00   Uppskj. Damer Division 1 Mittsverige 242201114 Timrå IBC - Klockarbergets BK
2021-02-20 14:30 Herrar Division 3 241402066 Timrå IBC HJ18 - Klockarbergets BK Herr Utv
2021-02-20 17:00 Pantamera Flickor Division 1A 247001044 Timrå IBC F-U - Jäbo IK F05/06
2021-02-20 18:45 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011044 Timrå IBC P06 Svart - Moälvens IBK P05
2021-02-21 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042043 Timrå IBC P08 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå
2021-02-21 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021037 Timrå IBC P06 Röd - Gullänget-Kroksta IBS P06
2021-02-21 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054041 Timrå IBC P09 Röd - Sundsvall FBC U P09 Öst Svart
2021-02-21 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021043 Timrå IBC P06 Röd - Vakant 1
2021-02-21 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022043 Timrå IBC P06 Röd - Vakant 1
2021-02-21 09:00 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062074 Sundsvall City IBC U P10 Orange - SKB Sundsvall IF P09-10
2021-02-21 09:55 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062075 Sundsvall FBC U P10 Öst - SKB Sundsvall IF P09-10
2021-02-21 10:50 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062076 Sundsvall FBC U P10 Öst - Sundsvall City IBC U P10 Orange
2021-02-21 11:45 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062077 Timrå IBC P10 - S-vall GBK PF09-10
2021-02-21 12:40 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062078 S-vall GBK PF09-10 - SKB Sundsvall IF P09-10
2021-02-21 13:35 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062079 Sundsvall FBC U P10 Öst - Klockarberget BK P09
2021-02-21 14:30 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062080 Timrå IBC P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst
2021-02-21 15:15 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062111 Timrå IBC P11 - Timrå IBC P10
2021-02-21 15:25 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062081 Klockarberget BK P09 - Vattjom P10
2021-02-21 16:20 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062082 Sundsvall City IBC U P09 Svart - Vattjom P10
2021-02-21 17:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061119 Timrå IBC P09 Svart - Sundsvall FBC U P09 Väst
2021-02-21 17:15 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062083 Sundsvall City IBC U P09 Svart - Klockarberget BK P09
2021-02-21 18:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061120 Timrå IBC P09 Röd - Sundsvall FBC Ungdom P09 Nord
2021-02-27 10:00 Pantamera Flickor Division 1B 247002057 Timrå IBC F-U - Sundsvalls IBF /FBC S-vall F05-06
2021-02-27 10:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061102 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Timrå IBC P09 Svart
2021-02-27 11:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061103 Vakant 1 - Timrå IBC P09 Röd
2021-02-28 11:00 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011046 Timrå IBC P06 Svart - FBC Nordic Sundsvall 04/05
2021-02-28 18:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061122 Timrå IBC P09 Röd - Timrå IBC P09 Svart
2021-02-28 18:30 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054057 Timrå IBC P09 Röd - Sundsvall GBK P08
Mars
2021-03-02 18:45 Pantamera Flickor Division 2A 247011059 Timrå IBC Flickor 05-07 - IBK Härnösand 05/06
2021-03-05 18:00 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042060 Timrå IBC P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit
2021-03-05 18:30 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022045 Timrå IBC P06 Röd - Sundsvall City U P06 Orange
2021-03-06 09:30 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042045 Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit
2021-03-06 11:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072100 Sundsvall City IBC U P10 Svart - S-vall City IBC U PF11 Orange
2021-03-06 11:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072101 S-valls GBK P11 Röd - Sundsvall City IBC U P10 Svart
2021-03-06 12:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072102 S-valls GBK P11 Röd - S-vall City IBC U PF11 Orange
2021-03-06 13:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072103 Timrå IBC P11 - Vattjoms IK P11 Röd
2021-03-06 14:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072104 Timrå IBC P11 - S-vall City IBC U PF11 Vit
2021-03-06 14:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072105 S-vall City IBC U PF11 Vit - S-vall FBC U P11 Öst
2021-03-06 15:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072106 Klockarberget P11-12 Gul - S-vall FBC U P11 Öst
2021-03-06 16:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072107 Klockarberget P11-12 Gul - S-valls GBK P11 Svart
2021-03-06 17:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072108 S-valls GBK P11 Svart - S-vall City IBC U PF11 Svart
2021-03-06 17:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072109 S-vall City IBC U PF11 Svart - Vattjoms IK P11 Röd
2021-03-06 18:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072110 Klockarberget P11-12 Svart - S-vall City IBC U PF11 Vit
2021-03-07 12:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201126 Timrå IBC - IK Ljusdal Dam
2021-03-19 19:00 Herrar Division 3 241402080 Timrå IBC HJ18 - Sundsvall City IBC U
2021-03-20 09:00 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062093 Sundsvall City IBC U P10 Orange - IBK Härnösand P10
2021-03-20 09:50 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062094 S-vall GBK PF09-10 - IBK Härnösand P10
2021-03-20 10:40 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062095 S-vall GBK PF09-10 - Sundsvall City IBC U P10 Orange
2021-03-20 11:30 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062096 SKB Sundsvall IF P09-10 - Sundsvall City IBC U P09 Svart
2021-03-20 12:20 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062097 Timrå IBC P10 - SKB Sundsvall IF P09-10
2021-03-20 13:10 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062098 Sundsvall City IBC U P09 Svart - Timrå IBC P10
2021-03-20 14:00 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062099 IBK Härnösand P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2021-03-20 14:50 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062100 IBK Härnösand P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart
2021-03-20 15:40 Pantamera Pojkar Division 6B Syd 248062101 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2021-03-21 Pantamera Flickor Division 1B 247002049 Timrå IBC F-U - Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm Orange
2021-03-21 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054052 Timrå IBC P09 Röd - Sundsvall City IBC U P 08 Orange
2021-03-21 10:00 Pantamera Flickor Division 1A 247001049 Timrå IBC F-U - Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm Orange
2021-03-21 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012049 Timrå IBC P06 Svart - IBK Härnösand 05
2021-03-21 12:00 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011049 Timrå IBC P06 Svart - IBK Härnösand 05
2021-03-21 14:00 Herrjuniorer GUD (02-03) 034441127 Timrå IBC - Gävle GIK
2021-03-26 19:00 Herrjunior A 241301051 Timrå IBC HJ18 - Sundsvall FBC U J18
2021-03-27 Pantamera Flickor Division 2B 247012053 Timrå IBC Flickor 05-07 - Vakant 1
2021-03-27 Pantamera Flickor Division 2B 247012045 Timrå IBC Flickor 05-07 - Moälvens IBK F06
2021-03-27 08:30 Pantamera Flickor Division 1B 247002054 Timrå IBC F-U - Sundsvalls IBF /FBC S-vall F05-06
2021-03-27 10:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032056 Timrå IBC P07 - Fränsta IK P06-08 Blå
2021-03-27 12:00 Herrjuniorer GUD (02-03) 034441068 Timrå IBC - LI20 IBF/IBF Gagnef
2021-03-27 14:30 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022053 Timrå IBC P06 Röd - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit
2021-03-27 16:00 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042053 Timrå IBC P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Svart
2021-03-27 17:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032047 Timrå IBC P07 - Moälvens IBK P07
2021-03-27 19:00 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012054 Timrå IBC P06 Svart - Sundsvall FBC U P05 Vit
2021-03-28 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022021 Timrå IBC P06 Röd - Örnsköldsvik IBK P06
2021-03-28 16:00 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021021 Timrå IBC P06 Röd - Örnsköldsvik IBK P06
April
2021-04-08 19:30 Herrar Div 1 Norrland-Södra 580037044 Timrå IBC - Örnsköldsvik IBK
2021-04-17 15:00 Herrar Div 1 Norrland-Södra 580037056 Timrå IBC - Sundsvall FBC

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis