Örnsköldsviks Sporthall

Adress
Lasarettsgatan 15, 891 33 ÖRNSKÖLDSVIK
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
2019-01-26 Pantamera Damer Serie H 192128035 Gullänget-Kroksta IBS - Umeå City IBF
2019-01-26 14:00 Pantamera Damer Serie G 192127035 Gullänget-Kroksta IBS - Umeå City IBF
2019-01-27 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012036 Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå - Vakant
Februari
2019-02-02 13:30 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051028 Gullänget-Kroksta IBS P06 - IBK Härnösand 06
2019-02-02 15:00 Pantamera Damer Serie E 192125037 Jäbo IK - Gamla Stan IBK
2019-02-02 17:00 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051040 Moälvens IBK P06 - IBK Härnösand 06
2019-02-03 10:00 Pantamera Flickor Division 2B 247012038 Moälvens IBK F04 - Gullänget-Kroksta IBS F03/04
2019-02-03 11:30 Pantamera Herrar Serie 5 191155039 Gullänget-Kroksta IBS - IBF Dalen /IBS Dalen
2019-02-03 14:00 Damer Utveckling 242301043 ÖIB F02/03 - IBK Härnösand
2019-02-09 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012041 Gullänget-Kroksta IBS P03 - IBK Härnösand P02/03
2019-02-10 10:00 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021043 Örnsköldsvik IBK P03 - Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå
2019-02-10 12:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041029 Gullänget-Kroksta IBS P-05 - FBC Nordic Sundsvall 05
2019-02-10 13:30 Pantamera Flickor Division 5A 247031043 Örnsköldsvik IBK F06 - Gullänget-Kroksta IBS F06
2019-02-10 15:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041042 Moälvens IBK P05 - FBC Nordic Sundsvall 05
2019-02-16 11:30 Pantamera Damer Serie A 192121049 Gullänget-Kroksta IBS - IBF Dalen DJ17
2019-02-16 14:00 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042046 Moälvens IBK P05 - IBK Härnösand 05
2019-02-16 15:30 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022039 Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit - Timrå IBC P04 Röd B
2019-02-17 10:00 Pantamera Flickor Division 2B 247012047 Moälvens IBK F04 - Nätra IBK F03-04
2019-02-17 11:30 Juniorallsvenskan A Dam 580730074 Örnsköldsvik IBF/IBK - Sundsvall FBC Ung
2019-02-17 14:00 Pantamera Herrar Serie 4 191154042 Gullänget-Kroksta IBS - Rönnskär Railcare IF
2019-02-23 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011045 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Vattjoms IK P02
2019-02-23 11:30 Damer Utveckling 242301055 ÖIB F02/03 - Jemtland IB Utveckling
2019-02-23 13:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011045 Örnsköldsvik IBK F04 - Sundsvalls IBF F03-04 Orange
2019-02-23 15:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011047 Jäbo IK F04 - Moälvens IBK F04
2019-02-24 10:30 Pantamera Flickor Division 3A 247071038 Gullänget-Kroksta IBS F03/04 - Klockarberget BK U F04
2019-02-24 13:30 Pantamera Flickor Division 3A 247071047 Nätra IBK F03-04 - Klockarberget BK U F04
Mars
2019-03-03 15:00 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054038 Höglands AIF P07 - Timrå IBC P07
2019-03-16 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012052 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Klockarbergets BK P03/04 Svart
2019-03-17 Pantamera Damer Serie H 192128050 Gullänget-Kroksta IBS - Skellefteå IBS
2019-03-17 10:30 Pantamera Flickor Division 3A 247071049 Gullänget-Kroksta IBS F03/04 - Sundsvalls IBF F03-04 Svart
2019-03-17 12:00 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053035 Örnsköldsvik IBK P 06 - Timrå IBC P06
2019-03-17 13:30 Pantamera Damer Serie G 192127050 Gullänget-Kroksta IBS - Skellefteå IBS
2019-03-23 11:30 Pantamera Flickor Division 2B 247012054 Gullänget-Kroksta IBS F03/04 - Örnsköldsvik IBK F04
2019-03-23 13:00 Pantamera Flickor Division 4B 247022056 Jäbo IK F05-06 - Gullänget-Kroksta IBS F06
2019-03-23 14:30 Pantamera Damer Serie F 192126009 Jäbo IK - Clemensnäs IF
2019-03-24 11:00 Pantamera Flickor Division 3B 247072045 Moälvens IBK F05 - Brunflo FK F03-05
2019-03-24 14:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012053 Örnsköldsvik IBK P03 - Klockarbergets BK P03/04 Svart
2019-03-30 11:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031056 Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit - Moälvens IBK P04
2019-03-30 13:00 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051010 Gullänget-Kroksta IBS P06 - IBK Härnösand 05
2019-03-30 14:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011041 Örnsköldsvik IBK F04 - Vattjoms IK F04/05
2019-03-30 16:00 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051054 Moälvens IBK P06 - IBK Härnösand 05
2019-03-31 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011005 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Sundsvall City IBC U P02/03
2019-03-31 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012005 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Sundsvall City IBC U P02/03
2019-03-31 10:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031029 Örnsköldsvik IBK F06 - Timrå IBC F05-07 2
2019-03-31 13:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031056 Gullänget-Kroksta IBS F06 - Timrå IBC F05-07 2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis