Örnsköldsviks Sporthall

Adress
Lasarettsgatan 15, 891 33 ÖRNSKÖLDSVIK
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2018-10-20 15:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012028 Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå - Sundsvall City IBC U P02/03
2018-10-21 10:00 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022028 Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit - IBK Härnösand P04
2018-10-21 11:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032001 Gullänget-Kroksta IBS P-05 - Moälvens IBK P04
2018-10-21 13:00 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042004 Moälvens IBK P05 - IBK Härnösand 06
2018-10-21 14:30 Pantamera Flickor Division 5A 247031065 Moälven F06 - Örnsköldsvik IBK F06
2018-10-27 13:30 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051005 Moälvens IBK P06 - Gullänget-Kroksta IBS P06
2018-10-28 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012022 Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå - Sundsvall FBC U P04 Vit
2018-10-28 10:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021022 Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå - Sundsvall FBC U P04 Vit
2018-10-28 14:00 Pantamera Damer Serie F 192126009 Jäbo IK - Clemensnäs IF
2018-10-28 14:15 Juniorallsvenskan A Dam 580730083 Gullänget-Kroksta IBS - Öjebyns IBF
November
2018-11-10 11:30 Damer Utveckling 242301010 ÖIB F02/03 - Fränsta IK
2018-11-10 15:00 Pantamera Flickor Division 5B 247032001 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Timrå IBC F05-07 2
2018-11-11 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012011 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå
2018-11-11 Pantamera Damer Serie H 192128016 Gullänget-Kroksta IBS - Holmsund City IBC
2018-11-11 10:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031023 Moälvens IBK P04 - FBC Nordic P04/05
2018-11-11 12:00 Pantamera Damer Serie G 192127016 Gullänget-Kroksta IBS - Holmsund City IBC
2018-11-11 14:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032009 Gullänget-Kroksta IBS P-05 - FBC Nordic P04/05
2018-11-17 11:30 Pantamera Damer Serie E 192125017 Jäbo IK - Sävar IK/Täfteå IK
2018-11-17 14:00 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031010 Moälvens IBK P04 - Sundsvall GBK P04
2018-11-17 15:30 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053011 Örnsköldsvik IBK P 06 - Klockarbergets BK P06
2018-11-18 10:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021010 Jäbo IBK F05-06 - Örnsköldsvik IBK F 05
2018-11-18 12:00 Pantamera Herrar Serie 5 191155018 Gullänget-Kroksta IBS - Spöland Vännäs IF
2018-11-24 11:30 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053013 Nätra IBK P06 - Sundsvall GBK P06 Vit
December
2018-12-01 Pantamera Herrar Serie 4 191154024 Gullänget-Kroksta IBS - Ersboda SK
2018-12-01 11:30 Damer Utveckling 242301024 ÖIB F02/03 - Sundsvall FBC U F03
2018-12-01 14:00 Pantamera Herrar Serie 5 191155024 Gullänget-Kroksta IBS - Ersboda SK
2018-12-02 Pantamera Damer Serie F 192126021 Jäbo IK - Umeå City IBF
2018-12-02 10:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011019 Moälvens IBK F04 - Jäbo IK F04
2018-12-02 11:30 Pantamera Damer Serie A 192121025 Gullänget-Kroksta IBS - IBF Dalen/Sandåkerns SK
2018-12-02 14:00 Pantamera Damer Serie E 192125021 Jäbo IK - Umeå City IBF
2018-12-08 11:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032038 Moälvens IBK P04 - Klockarbergets BK P05
2018-12-08 14:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021025 Örnsköldsvik IBK P03 - FBC Lo P04
2018-12-08 16:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041021 Gullänget-Kroksta IBS P-05 - Klockarbergets BK P05
2018-12-09 10:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031036 Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit - Sundsvall GBK P04
2018-12-09 12:00 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051041 Moälvens IBK P06 - Sundsvall City U P06 Svart
2018-12-09 13:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021021 Moälvens IBK F05 - Örnsköldsvik IBK F 05
2018-12-09 15:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011023 Moälvens IBK F04 - Vattjoms IK F04/05
2018-12-15 11:30 Pantamera Herrar Serie 4 191154025 Gullänget-Kroksta IBS - IBF Dalen/IBS Dalen
2018-12-15 14:00 Pantamera Damer Serie H 192128027 Gullänget-Kroksta IBS - Bureå Idrottsförening
2018-12-22 10:30 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053033 Höglands AIF P07 - Sundsvall GBK P06 Vit
Januari
2019-01-19 11:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022053 Örnsköldsvik IBK F06 - Timrå IBC F05/06
2019-01-19 14:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022032 Gullänget-Kroksta IBS F06 - Timrå IBC F05/06
2019-01-20 13:30 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022032 Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit - FBC Lo P04
2019-01-20 15:00 Pantamera Pojkar Division 5 D 248054029 Höglands AIF P07 - IBK Härnösand P07
2019-01-26 Pantamera Damer Serie H 192128035 Gullänget-Kroksta IBS - Umeå City IBF
2019-01-26 14:00 Pantamera Damer Serie G 192127035 Gullänget-Kroksta IBS - Umeå City IBF
2019-01-27 14:00 Pantamera Damer Serie A 192121041 Gullänget-Kroksta IBS - Obbola IK
Februari
2019-02-02 11:30 Damer Utveckling 242301043 ÖIB F02/03 - IBK Härnösand
2019-02-02 13:30 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051028 Gullänget-Kroksta IBS P06 - IBK Härnösand 06
2019-02-02 16:30 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051040 Moälvens IBK P06 - IBK Härnösand 06
2019-02-03 10:00 Pantamera Flickor Division 2B 247012038 Moälvens IBK F04 - Gullänget-Kroksta IBS F03/04
2019-02-03 11:30 Pantamera Herrar Serie 5 191155039 Gullänget-Kroksta IBS - IBF Dalen /IBS Dalen
2019-02-03 14:00 Pantamera Damer Serie E 192125037 Jäbo IK - Gamla Stan IBK
2019-02-09 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012041 Gullänget-Kroksta IBS P03 - IBK Härnösand P02/03
2019-02-10 10:00 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021043 Örnsköldsvik IBK P03 - Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå
2019-02-10 12:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041029 Gullänget-Kroksta IBS P-05 - FBC Nordic Sundsvall 05
2019-02-10 13:30 Pantamera Flickor Division 5A 247031043 Örnsköldsvik IBK F06 - Gullänget-Kroksta IBS F06
2019-02-10 15:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041042 Moälvens IBK P05 - FBC Nordic Sundsvall 05
2019-02-16 11:30 Pantamera Damer Serie A 192121049 Gullänget-Kroksta IBS - IBF Dalen DJ17
2019-02-16 14:00 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042046 Moälvens IBK P05 - IBK Härnösand 05
2019-02-16 15:30 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022039 Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit - Timrå IBC P04 Röd
2019-02-17 10:00 Pantamera Flickor Division 2B 247012047 Moälvens IBK F04 - Nätra IBK F03-04
2019-02-17 14:00 Pantamera Herrar Serie 4 191154042 Gullänget-Kroksta IBS - Rönnskär Railcare IF
2019-02-23 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011005 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Sundsvall City IBC U P02/03
2019-02-23 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011045 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Vattjoms IK P02
2019-02-23 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012005 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Sundsvall City IBC U P02/03
2019-02-23 11:30 Damer Utveckling 242301055 ÖIB F02/03 - Jemtland IB Utveckling
2019-02-23 13:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011045 Örnsköldsvik IBK F04 - Sundsvalls IBF F03-04 Orange
2019-02-23 15:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011047 Jäbo IK F04 - Moälvens IBK F04
2019-02-24 10:30 Pantamera Flickor Division 3A 247071038 Gullänget-Kroksta IBS F03/04 - Klockarberget BK U F04
2019-02-24 13:30 Pantamera Flickor Division 3A 247071047 Nätra IBK F03-04 - Klockarberget BK U F04
Mars
2019-03-16 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012052 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Klockarbergets BK P03/04 Svart
2019-03-17 Pantamera Damer Serie H 192128050 Gullänget-Kroksta IBS - Skellefteå IBS
2019-03-17 10:30 Pantamera Flickor Division 3A 247071049 Gullänget-Kroksta IBS F03/04 - Sundsvalls IBF F03-04 Svart
2019-03-17 12:00 Pantamera Pojkar Division 5 C 248053035 Örnsköldsvik IBK P 06 - Timrå IBC P06
2019-03-17 13:30 Pantamera Damer Serie G 192127050 Gullänget-Kroksta IBS - Skellefteå IBS
2019-03-23 11:30 Pantamera Flickor Division 2B 247012054 Gullänget-Kroksta IBS F03/04 - Örnsköldsvik IBK F04
2019-03-23 13:00 Pantamera Flickor Division 4B 247022056 Jäbo IBK F05-06 - Gullänget-Kroksta IBS F06
2019-03-24 11:00 Pantamera Flickor Division 3B 247072045 Moälvens IBK F05 - Brunflo FK F03-05
2019-03-24 14:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012053 Örnsköldsvik IBK P03 - Klockarbergets BK P03/04 Svart
2019-03-30 11:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031056 Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit - Moälvens IBK P04
2019-03-30 13:00 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051010 Gullänget-Kroksta IBS P06 - IBK Härnösand 05
2019-03-30 14:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011041 Örnsköldsvik IBK F04 - Vattjoms IK F04/05
2019-03-30 16:00 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051054 Moälvens IBK P06 - IBK Härnösand 05
2019-03-31 10:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031029 Örnsköldsvik IBK F06 - Timrå IBC F05-07 2
2019-03-31 13:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031056 Gullänget-Kroksta IBS F06 - Timrå IBC F05-07 2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis