Storsjöhallen

Adress
Frejavägen 17, 913 32 Holmsund
Telefon
090-163544 
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2018-10-21 11:30 Pantamera P Div. 16 194316002 Holmsund City IBC - Sävar IK /Blå
2018-10-21 12:30 Pantamera P Div. 20 194320003 Holmsund City IBC - Spöland Vännäs IF
2018-10-27 16:30 Pantamera F Div. 13 194213002 Holmsund City IBC - Vindelns IF
2018-10-28 13:00 Pantamera P Div. 23 194123002 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF /To A/D
November
2018-11-03 12:30 Pojkar 09 Umeå B 195102001 Holmsund City IBC - Spöland Vännäs IF/P08-09
2018-11-03 13:30 Pojkar 09 Umeå B 195102002 Bygdeå GIF - Röbäcks IF
2018-11-03 14:30 Pojkar 09 Umeå B 195102003 Spöland Vännäs IF/P08-09 - Gimonäs Umeå IF/Vit
2018-11-03 15:30 Pojkar 09 Umeå B 195102004 Röbäcks IF - Holmsund City IBC
2018-11-03 16:30 Pojkar 09 Umeå B 195102005 Gimonäs Umeå IF/Vit - Bygdeå GIF
2018-11-10 Pantamera P Div. 16 194316005 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/Vit
2018-11-10 15:30 Pantamera P Div. 17 194117005 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/Vit
2018-11-17 14:30 Pantamera F Div. 13 194213009 Holmsund City IBC - Hissjö SK/Vit
2018-11-17 15:30 Pantamera P Div. 19 194119007 Holmsund City IBC - Täfteå IK
2018-11-17 16:30 Pantamera P Div. 23 194123009 Holmsund City IBC - IBF Dalen/Södra/Svart
2018-11-25 09:30 Pantamera P Div. 16 194316007 Holmsund City IBC - Röbäcks IF /Röd
2018-11-25 10:30 Pantamera P Div. 24 194324008 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/To B/C
2018-11-25 15:00 Pantamera F Div. 14 194414008 Holmsund City IBC - Röbäcks IF
December
2018-12-15 Pantamera P Div. 20 194320014 Holmsund City IBC - Sävar IK /P08
2018-12-15 13:10 Pantamera P Div. 17 194117013 Holmsund City IBC - Obbola IK
2018-12-15 14:05 Pantamera P Div. 19 194119014 Holmsund City IBC - Sävar IK /P08
Januari
2019-01-12 14:30 Pantamera P Div. 17 194117017 Holmsund City IBC - Täfteå IK
2019-01-13 13:30 Pantamera P Div. 19 194119018 Holmsund City IBC - IBF Dalen /P07
2019-01-19 14:30 Pantamera F Div. 14 194414017 Holmsund City IBC - Hörnefors IF
2019-01-19 15:30 Pantamera P Div. 24 194324017 Holmsund City IBC - IBF Dalen
2019-01-20 10:30 Pojkar 10 Umeå 195103033 Holmsund City IBC - Täfteå IK
2019-01-20 11:30 Pojkar 10 Umeå 195103034 Sävar IK/Vit - Vindelns IF
2019-01-20 12:30 Pojkar 10 Umeå 195103035 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/To
2019-01-20 13:30 Pojkar 10 Umeå 195103036 Vindelns IF - Holmsund City IBC
2019-01-20 14:30 Pojkar 10 Umeå 195103037 Gimonäs Umeå IF/To - Sävar IK/Vit
2019-01-26 Pantamera P Div. 24 194324019 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem
2019-01-26 Pantamera F Div. 14 194414019 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK
2019-01-26 12:30 Pantamera P Div. 23 194123019 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF /Sof/Åhem
2019-01-26 13:30 Pantamera F Div. 13 194213019 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK
Februari
2019-02-03 12:30 Pantamera P Div. 19 194119021 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/To-Vit
2019-02-10 13:30 Pantamera P Div. 17 194117022 Holmsund City IBC - Hörnefors IF
2019-02-16 09:30 Pantamera P Div. 20 194320022 Holmsund City IBC - Obbola IK /P08
Mars
2019-03-17 Pantamera F Div. 14 194414026 Holmsund City IBC - Team Thorengruppen SK
2019-03-17 Pantamera P Div. 24 194324026 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK/Vit
2019-03-17 13:30 Pantamera F Div. 13 194213029 Holmsund City IBC - Team Thorengruppen SK
2019-03-17 14:30 Pantamera P Div. 23 194123029 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK/Vit
2019-03-24 13:30 Pantamera P Div. 16 194316029 Holmsund City IBC - Tegs SK IBF
2019-03-24 14:30 Pantamera P Div. 20 194320028 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/P08
2019-03-30 00:00   Uppskj. Flickor 10 Umeå 195203069 Täfteå IK - Holmsund City IBC /1
2019-03-30 10:30 Flickor 10 Umeå 195203066 Holmsund City IBC /1 - Sävar IK
2019-03-30 11:30 Flickor 10 Umeå 195203067 Umeå City IBF/Vit - Holmsund City IBC /1
2019-03-30 12:30 Flickor 10 Umeå 195203068 Sävar IK - Röbäcks IF
2019-03-30 13:30 Flickor 10 Umeå 195203070 Röbäcks IF - Umeå City IBF/Vit
2019-03-31 10:00 Flickor 10 Umeå 195203071 Holmsund City IBC/2 - Gimonäs Umeå IF/CSÅ
2019-03-31 11:00 Flickor 10 Umeå 195203072 Umeå City IBF/Blå - Sandåkerns SK
2019-03-31 12:00 Flickor 10 Umeå 195203073 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Hissjö SK
2019-03-31 13:00 Flickor 10 Umeå 195203074 Sandåkerns SK - Holmsund City IBC/2
2019-03-31 14:00 Flickor 10 Umeå 195203075 Hissjö SK - Umeå City IBF/Blå

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis