Skurups Sparbank Arena

Adress
Skurup





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Februari
2020-02-26 20:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004107 Skurups IBK H4 - FC Cimrishamn
2020-02-28 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001113 Skurups IBK H2 - FBC Helsingborg
2020-02-29 12:00 Pantamera Flickor C 132022070 Skurups IBK F04-06 - IBK Lund F04-06
2020-02-29 14:00 Pantamera Pojkar C (P05) Svår 131050071 Skurups IBK P05-1 - Eslövs IBF F/P05
2020-02-29 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001120 Skurups IBK - Munka-Ljungby IBK
Mars
2020-03-01 17:00 Herrar Utveckling Skåne 131005048 Skurups IBK - Hofterups IBF
2020-03-06 19:30 Herrar Div 2 Skåne 131001118 Skurups IBK H2 - IK Stanstad H2
2020-03-07 12:00 Pantamera Pojkar C (P05) Södra 131052076 Skurups IBK P05-2 - IBS Svedala P05
2020-03-07 14:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004119 Skurups IBK H4 - IBS Svedala H4
2020-03-07 16:00 Pantamera Pojkar E Vår (P07) Södra 131077031 Skurups IBK /FBC Ystad 2 - IBK Lund P07 D
2020-03-08 16:00 Pantamera Pojkar E Vår (P07) Svår 131074023 Skurups IBK/FBC Ystad 1 - Lönsboda IBK P08-09
2020-03-13 20:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004126 Skurups IBK H4 - Hofterups IBF
2020-03-14 11:45 Pantamera Pojkar C (P05) Svår 131050081 Skurups IBK P05-1 - Malmhaug IBF P05
2020-03-15 13:00 Pantamera Flickor C 132022080 Skurups IBK F04-06 - Åstorp/Kvidinge IBS F05
2020-03-15 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001131 Skurups IBK - Röke IBK D1
2020-03-15 18:00 Herrar Utveckling Skåne 131005055 Skurups IBK - Eslövs IBF
2020-03-21 13:00 Pantamera Pojkar E Vår (P07) Södra 131077044 Skurups IBK /FBC Ystad 2 - IK Stanstad P07
2020-03-21 15:00 Pantamera Flickor C 132022081 Skurups IBK F04-06 - Gantofta IBK F04
2020-03-22 13:00 Pantamera Pojkar C (P05) Södra 131052087 Skurups IBK P05-2 - Malmö FBC
2020-03-22 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001132 Skurups IBK H2 - Willands IBK H2
April
2020-04-18 10:00 Skånemästerskapen Flickor B Grupp A 138004001 Skurups IBK F04 - Palmstaden IK F03-05
2020-04-18 10:45 Skånemästerskapen Flickor B Grupp A 138004002 FBC Engelholm F04 - Lomma FBC/Hofterups IBF F04
2020-04-18 12:00 Skånemästerskapen Flickor B Grupp A 138004003 Lomma FBC/Hofterups IBF F04 - Skurups IBK F04
2020-04-18 12:45 Skånemästerskapen Flickor B Grupp A 138004004 Palmstaden IK F03-05 - FBC Engelholm F04
2020-04-18 14:00 Skånemästerskapen Flickor B Grupp A 138004005 Lomma FBC/Hofterups IBF F04 - Palmstaden IK F03-05
2020-04-18 14:45 Skånemästerskapen Flickor B Grupp A 138004006 Skurups IBK F04 - FBC Engelholm F04
2020-04-19 09:00 Skånemästerskapen Flickor B Slutspel B 138008001 3:an grupp A - 4:an grupp C
2020-04-19 09:45 Skånemästerskapen Flickor B Slutspel B 138008002 4:an grupp A - 4:an grupp B
2020-04-19 10:45 Skånemästerskapen Flickor B Slutspel A 138007001 2:an grupp B - 2:an grupp C
2020-04-19 11:30 Skånemästerskapen Flickor B Slutspel A 138007002 1:an grupp C - 2:an grupp A
2020-04-19 12:15 Skånemästerskapen Flickor B Slutspel B 138008003 3:an grupp B - Vinnare i match 138008001
2020-04-19 13:15 Skånemästerskapen Flickor B Slutspel B 138008004 3:an grupp C - Vinnare i match 138008002
2020-04-19 14:00 Skånemästerskapen Flickor B Slutspel A 138007003 1:an grupp A - Vinnare i match 138007001
2020-04-19 15:00 Skånemästerskapen Flickor B Slutspel A 138007004 1:an grupp B - Vinnare i match 138007002
2020-04-19 16:00 Skånemästerskapen Flickor B Slutspel B 138008005 Vinnare i match 138008003 - Vinnare i match 138008004
2020-04-19 17:00 Skånemästerskapen Flickor B Slutspel A 138007005 Vinnare i match 138007003 - Vinnare i match 138007004

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis