Strövelstorpshallen

Adress
Strövelstorp





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-15 10:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401007 FBC Engelholm P12 Blå - Höganäs IBF P13
2022-10-15 11:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401008 Höganäs IBF P13 - Munka-Ljungby IBK P13
2022-10-15 12:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401009 Munka-Ljungby IBK P13 - FBC Engelholm P12 Blå
2022-10-15 13:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301001 FBC Engelholm P11 Röd - Båstads GIF P10/11 B
2022-10-15 14:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301002 Båstads GIF P10/11 B - Åstorp/Kvidinge IBS P11/12
2022-10-15 15:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301003 Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 - FBC Engelholm P11 Röd
2022-10-16 10:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301001 FBC Engelholm P15 - FBC Engelholm P14-2
2022-10-16 10:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301002 FBC Engelholm P13 - FC Helsingborg P14 blå
2022-10-16 10:45 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301003 FBC Engelholm P14-2 - FC Helsingborg P13
2022-10-16 10:45 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301004 FC Helsingborg P14 blå - FBC Engelholm P14-1
2022-10-16 11:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301005 FC Helsingborg P13 - FBC Engelholm P15
2022-10-16 11:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301006 FBC Engelholm P14-1 - FBC Engelholm P13
November
2022-11-13 10:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301013 FBC Engelholm P14-1 - Perstorp Bälinge IK F/P 13-14
2022-11-13 10:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301014 FBC Engelholm P14-2 - FBC Engelholm P13
2022-11-13 10:45 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301015 Perstorp Bälinge IK F/P 13-14 - FBC Engelholm P15
2022-11-13 10:45 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301016 FBC Engelholm P13 - VV-84 SK Bjuv 13-15
2022-11-13 11:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301017 FBC Engelholm P15 - FBC Engelholm P14-1
2022-11-13 11:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301018 VV-84 SK Bjuv 13-15 - FBC Engelholm P14-2
2022-11-13 14:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401022 FBC Engelholm P13 - Förslövs IF P/F 12-14
2022-11-13 15:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401023 Förslövs IF P/F 12-14 - FBC Engelholm P12 Blå
2022-11-13 16:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401024 FBC Engelholm P12 Blå - FBC Engelholm P13
2022-11-26 10:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301037 FBC Engelholm P11 Blå - Munka-Ljungby IBK P11-12
2022-11-26 11:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301038 Munka-Ljungby IBK P11-12 - Willands IBK PF12
2022-11-26 12:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301039 Willands IBK PF12 - FBC Engelholm P11 Blå
December
2022-12-04 10:00 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501037 FBC Engelholm P15 - Båstads GIF PF14/15 Svart
2022-12-04 10:00 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501038 Åstorp/Kvidinge IBS P 15/16 - FC Helsingborg P15
2022-12-04 10:45 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501039 Båstads GIF PF14/15 Svart - Hjärnarps IBK PF15-16
2022-12-04 10:45 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501040 FC Helsingborg P15 - Båstads GIF PF14/15 Vit
2022-12-04 11:30 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501041 Hjärnarps IBK PF15-16 - FBC Engelholm P15
2022-12-04 12:45 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501042 Båstads GIF PF14/15 Vit - Åstorp/Kvidinge IBS P 15/16
2022-12-10 10:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301049 FBC Engelholm P11 Blå - Båstads GIF P10/11 B
2022-12-10 11:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301050 Båstads GIF P10/11 B - Munka-Ljungby IBK P11-12
2022-12-10 12:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301051 Munka-Ljungby IBK P11-12 - FBC Engelholm P11 Blå
Januari
2023-01-14 10:00 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101031 FBC Engelholm F12/13 - IBK Landskrona F11/12
2023-01-14 11:00 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101032 IBK Lund F2012/13 SÖ - Åstorp/Kvidinge IBS F12/13
2023-01-14 12:00 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101033 Åstorp/Kvidinge IBS F12/13 - FBC Engelholm F12/13
2023-01-14 13:00 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101034 IBK Landskrona F11/12 - IBK Lund F2012/13 SÖ
2023-01-14 14:00 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101035 Åstorp/Kvidinge IBS F12/13 - IBK Landskrona F11/12
2023-01-14 15:00 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101036 FBC Engelholm F12/13 - IBK Lund F2012/13 SÖ
2023-01-15 10:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301037 FBC Engelholm P13 - FC Helsingborg P13
2023-01-15 10:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301038 FBC Engelholm P15 - FC Helsingborg P14 blå
2023-01-15 10:45 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301039 FC Helsingborg P13 - VV-84 SK Bjuv 13-15
2023-01-15 10:45 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301040 FC Helsingborg P14 blå - Perstorp Bälinge IK F/P 13-14
2023-01-15 11:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301041 VV-84 SK Bjuv 13-15 - FBC Engelholm P13
2023-01-15 11:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301042 Perstorp Bälinge IK F/P 13-14 - FBC Engelholm P15
2023-01-21 10:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401052 FBC Engelholm P12 Blå - Höganäs IBF P12
2023-01-21 11:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401053 Höganäs IBF P12 - Förslövs IF P/F 12-14 - 2
2023-01-21 12:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401054 Förslövs IF P/F 12-14 - 2 - FBC Engelholm P12 Blå
2023-01-29 10:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301049 FBC Engelholm P14-2 - Hjärnarps IBK PF13-14
2023-01-29 10:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301050 FBC Engelholm P14-1 - FBC Engelholm P15
2023-01-29 10:45 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301051 Hjärnarps IBK PF13-14 - FBC Engelholm P13
2023-01-29 10:45 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301052 FBC Engelholm P15 - Munka-Ljungby IBK P13
2023-01-29 11:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301053 FBC Engelholm P13 - FBC Engelholm P14-2
2023-01-29 11:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301054 Munka-Ljungby IBK P13 - FBC Engelholm P14-1
Februari
2023-02-05 10:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401073 FBC Engelholm P13 - VV-84 SK Bjuv 11-12
2023-02-05 11:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401074 VV-84 SK Bjuv 11-12 - Munka-Ljungby IBK P11-12
2023-02-05 12:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401075 Munka-Ljungby IBK P11-12 - FBC Engelholm P13
Mars
2023-03-05 10:00 Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201031 FBC Engelholm F14/F15 - VV-84 SK Bjuv F14-15
2023-03-05 10:00 Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201032 Åstorp/Kvidinge IBS F15/16 - Höganäs IBF F14-15
2023-03-05 10:45 Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201033 VV-84 SK Bjuv F14-15 - Gantofta IBK F15
2023-03-05 10:45 Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201034 Höganäs IBF F14-15 - Röke IBK F15/16
2023-03-05 11:30 Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201035 Gantofta IBK F15 - FBC Engelholm F14/F15
2023-03-05 11:30 Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201036 Röke IBK F15/16 - Åstorp/Kvidinge IBS F15/16
2023-03-11 10:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301115 FBC Engelholm P11 Blå - Åstorp/Kvidinge IBS P11/12
2023-03-11 11:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301116 Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 - Vakant lag
2023-03-11 12:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301117 Vakant lag - FBC Engelholm P11 Blå

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis