T4 Sporthall

Adress
Norregatan 22, Hässleholm





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-15 10:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101001 Röke IBK F13-14 - Höganäs IBF F13-15
2022-10-15 10:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101002 Gantofta IBK F13 - IBK Landskrona F13/14
2022-10-15 10:45 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101003 Munka-Ljungby IBK F13-15-1 - FC Helsingborg F13-15
2022-10-15 10:45 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101004 Munka-Ljungby IBK F13-15-2 - Gantofta IBK F13
2022-10-15 11:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101005 IBK Landskrona F13/14 - Röke IBK F13-14
2022-10-15 11:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101006 Höganäs IBF F13-15 - Munka-Ljungby IBK F13-15-1
2022-10-15 12:15 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101007 FC Helsingborg F13-15 - Munka-Ljungby IBK F13-15-2
November
2022-11-12 09:00 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402019 Röke IBK P11-12 - Emmaljunga GOIF P11
2022-11-12 09:40 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402020 Lönsboda IBK P/F13-14 Röd - Willands IBK PF13 B
2022-11-12 10:20 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402021 Willands IBK PF13 B - Röke IBK P11-12
2022-11-12 11:00 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402022 Emmaljunga GOIF P11 - Lönsboda IBK P/F13-14 Röd
2022-11-12 11:40 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402023 Willands IBK PF13 B - Emmaljunga GOIF P11
2022-11-12 12:20 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402024 Röke IBK P11-12 - Lönsboda IBK P/F13-14 Röd
2022-11-12 13:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001016 Röke IBK F10-12 - Gantofta IBK F11-2
2022-11-12 14:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001017 Gantofta IBK F11-2 - Höganäs IBF F10-12
2022-11-12 15:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001018 Höganäs IBF F10-12 - Röke IBK F10-12
2022-11-19 09:00 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502018 Röke IBK P16 - IBK Osby P15/16
2022-11-19 09:00 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502019 Röke IBK P15 Vinröd - Willands IBK P14/15 B
2022-11-19 09:45 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502020 Röke IBK P15 Svart - Willands IBK P14/15 A
2022-11-19 09:45 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502021 Willands IBK P14/15 B - Röke IBK P16
2022-11-19 10:30 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502022 Willands IBK P14/15 A - Röke IBK P15 Vinröd
2022-11-19 10:30 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502068 IBK Osby P15/16 - Röke IBK P15 Svart
2022-11-19 12:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301019 Röke IBK P13 Svart - Munka-Ljungby IBK P13
2022-11-19 12:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301020 Röke IBK P13 vinröd - Hjärnarps IBK PF13-14
2022-11-19 12:45 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301021 FC Helsingborg P13 - Röke IBK P13 Svart
2022-11-19 12:45 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301022 Hjärnarps IBK PF13-14 - FC Helsingborg P14 blå
2022-11-19 13:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301023 Munka-Ljungby IBK P13 - FC Helsingborg P13
2022-11-19 13:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301024 FC Helsingborg P14 blå - Röke IBK P13 vinröd
December
2022-12-03 09:00 Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401025 Röke IBK P14 Svart - Örkelljunga IF P13/14
2022-12-03 09:00 Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401026 Röke IBK P14 vinröd - Emmaljunga GOIF PF14
2022-12-03 09:45 Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401027 Örkelljunga IF P13/14 - Gantofta IBK P14
2022-12-03 09:45 Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401028 Emmaljunga GOIF PF14 - Höganäs IBF P14
2022-12-03 10:30 Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401029 Gantofta IBK P14 - Röke IBK P14 Svart
2022-12-03 10:30 Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401030 Höganäs IBF P14 - Röke IBK P14 vinröd
2022-12-03 12:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301031 Röke IBK P11-12 - Bromölla IBK 12-13
2022-12-03 13:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301032 Bromölla IBK 12-13 - Vakant lag
2022-12-03 14:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301033 Vakant lag - Röke IBK P11-12
Januari
2023-01-14 09:00 Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201019 Röke IBK F15/16 - FBC Engelholm F14/F15
2023-01-14 09:00 Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201020 VV-84 SK Bjuv F14-15 - Höganäs IBF F14-15
2023-01-14 09:45 Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201021 Höganäs IBF F14-15 - Gantofta IBK F15
2023-01-14 09:45 Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201022 FBC Engelholm F14/F15 - Åstorp/Kvidinge IBS F15/16
2023-01-14 10:30 Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201023 Gantofta IBK F15 - Röke IBK F15/16
2023-01-14 10:30 Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201024 Åstorp/Kvidinge IBS F15/16 - VV-84 SK Bjuv F14-15
2023-01-14 12:00 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402040 Röke IBK P11-12 - Willands IBK PF13 B
2023-01-14 13:00 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402041 Willands IBK PF13 B - Lönsboda IBK P/F13-14 Röd
2023-01-14 14:00 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402042 Lönsboda IBK P/F13-14 Röd - Röke IBK P11-12
2023-01-28 10:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301085 Röke IBK P11-12 - FBC Engelholm P11 Blå
2023-01-28 10:40 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301086 FBC Engelholm P11 Röd - Lönsboda IBK P 11-12 röd
2023-01-28 11:20 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301087 Lönsboda IBK P 11-12 röd - Röke IBK P11-12
2023-01-28 12:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301088 FBC Engelholm P11 Blå - FBC Engelholm P11 Röd
2023-01-28 12:40 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301089 Lönsboda IBK P 11-12 röd - FBC Engelholm P11 Blå
2023-01-28 13:20 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301090 Röke IBK P11-12 - FBC Engelholm P11 Röd
Februari
2023-02-04 09:30 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502045 Röke IBK P15 Vinröd - Bromölla IBK 14-15
2023-02-04 09:30 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502046 Röke IBK P15 Svart - Willands IBK P14/15 A
2023-02-04 10:15 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502047 Bromölla IBK 14-15 - Willands IBK P14/15 B
2023-02-04 10:15 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502048 Willands IBK P14/15 A - Frosta IBF P15
2023-02-04 11:00 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502049 Willands IBK P14/15 B - Röke IBK P15 Vinröd
2023-02-04 11:00 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502050 Frosta IBF P15 - Röke IBK P15 Svart
2023-02-04 12:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301055 Röke IBK P13 vinröd - FC Helsingborg P13
2023-02-04 12:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301056 Röke IBK P13 Svart - VV-84 SK Bjuv 13-15
2023-02-04 12:45 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301057 FC Helsingborg P13 - Perstorp Bälinge IK F/P 13-14
2023-02-04 12:45 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301058 VV-84 SK Bjuv 13-15 - FC Helsingborg P14 blå
2023-02-04 13:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301059 Perstorp Bälinge IK F/P 13-14 - Röke IBK P13 vinröd
2023-02-04 13:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301060 FC Helsingborg P14 blå - Röke IBK P13 Svart
2023-02-11 10:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001100 Röke IBK F10-12 - Häljarps SK F11/12
2023-02-11 10:40 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001101 Lomma FBC F10-12 - Lönsboda IBK F11-12
2023-02-11 11:20 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001102 Lönsboda IBK F11-12 - Röke IBK F10-12
2023-02-11 12:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001103 Häljarps SK F11/12 - Lomma FBC F10-12
2023-02-11 12:40 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001104 Lönsboda IBK F11-12 - Häljarps SK F11/12
2023-02-11 13:20 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001105 Röke IBK F10-12 - Lomma FBC F10-12
Mars
2023-03-04 09:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301100 Röke IBK P11-12 - Lönsboda IBK P 11-12 Svart
2023-03-04 10:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301101 Lönsboda IBK P 11-12 Svart - IBK Osby P10/11
2023-03-04 11:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301102 IBK Osby P10/11 - Röke IBK P11-12
2023-03-11 10:00 Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401061 Röke IBK P14 vinröd - Åstorp/Kvidinge IBS P13/14-1
2023-03-11 10:00 Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401062 Röke IBK P14 Svart - FC Helsingborg P14 svart
2023-03-11 10:45 Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401063 Åstorp/Kvidinge IBS P13/14-1 - FC Helsingborg P14 blå
2023-03-11 10:45 Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401064 FC Helsingborg P14 svart - Åstorp/Kvidinge IBS P 13/14-2
2023-03-11 11:30 Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401065 FC Helsingborg P14 blå - Röke IBK P14 vinröd
2023-03-11 11:30 Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401066 Åstorp/Kvidinge IBS P 13/14-2 - Röke IBK P14 Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis