T4 Sporthall

Adress
Norregatan 22, Hässleholm





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201050 IBK Lund F12/13 D - FBC Engelholm F12/13
Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201051 Åby IBK Klippan - IBK Lund F12/13 S
Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201052 Åstorp/Kvidinge IBS F12/13 svart - Höganäs IBF F12
Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201053 FBC Engelholm F12/13 - Röke IBK F13
Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201054 Åstorp/Kvidinge IBS F12/13 vit - IBK Lund F12/13 D
Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201055 IBK Lund F12/13 S - Åstorp/Kvidinge IBS F12/13 svart
Flickor C Grön Nivå Knatteligan 134201056 Höganäs IBF F12 - Åby IBK Klippan
Pojkar A Norra Grön Nivå Knatteligan 134301051 Röke IBK Pojkar 11-12 Röd - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön
Pojkar A Norra Grön Nivå Knatteligan 134301052 Röke IBK Pojkar 11-12 Svart - FBC Engelholm P13-1
Pojkar A Norra Grön Nivå Knatteligan 134301053 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön - FBC Engelholm P13-A
Pojkar A Norra Grön Nivå Knatteligan 134301054 FBC Engelholm P13-1 - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit
Pojkar A Norra Grön Nivå Knatteligan 134301055 FBC Engelholm P13-A - Röke IBK Pojkar 11-12 Röd
Pojkar A Norra Grön Nivå Knatteligan 134301056 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit - Röke IBK Pojkar 11-12 Svart
Pojkar A Norra Grön Nivå Knatteligan 134301071 Röke IBK Pojkar 11-12 Svart - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön
Pojkar A Norra Grön Nivå Knatteligan 134301072 Höganäs IBF P11 Blå - Munka Ljungby IBK Akademi P12
Pojkar A Norra Grön Nivå Knatteligan 134301073 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit - Höganäs IBF P11 Röd
Pojkar A Norra Grön Nivå Knatteligan 134301074 Munka Ljungby IBK Akademi P12 - Röke IBK Pojkar 11-12 Röd
Pojkar A Norra Grön Nivå Knatteligan 134301075 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön - Höganäs IBF P11 Röd
Pojkar A Norra Grön Nivå Knatteligan 134301076 Höganäs IBF P11 Blå - Röke IBK Pojkar 11-12 Svart
Pojkar A Norra Grön Nivå Knatteligan 134301077 Röke IBK Pojkar 11-12 Röd - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit
Pojkar B Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134402031 IBK Osby P12/13 Vit - Emmaljunga GOIF P11/12
Pojkar B Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134402032 IBK Osby P12/13 Svart - Röke IBK Pojkar 11-12
Pojkar B Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134402033 Emmaljunga GOIF P11/12 - IBK Osby P12/13 Svart
Pojkar B Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134402034 Röke IBK Pojkar 11-12 - IBK Osby P12/13 Vit
Pojkar B Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134402035 IBK Osby P12/13 Svart - IBK Osby P12/13 Vit
Pojkar B Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134402036 Röke IBK Pojkar 11-12 - Emmaljunga GOIF P11/12
Pojkar B Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134402055 Röke IBK Pojkar 11-12 - Lönsboda IBK P/F12-13 Röd
Pojkar B Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134402056 Emmaljunga GOIF P11/12 - Lönsboda IBK P/F12-13 Svart
Pojkar B Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134402057 Lönsboda IBK P/F12-13 Röd - Emmaljunga GOIF P11/12
Pojkar B Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134402058 Lönsboda IBK P/F12-13 Svart - Röke IBK Pojkar 11-12
Pojkar B Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134402059 Lönsboda IBK P/F12-13 Röd - Lönsboda IBK P/F12-13 Svart
Pojkar B Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134402060 Röke IBK Pojkar 11-12 - Emmaljunga GOIF P11/12
Pojkar C Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134502016 Röke IBK P13 Svart - Röke IBK P13 Röd
Pojkar C Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134502017 Örkelljunga IF P12/14 - Röke IBK P13 Svart
Pojkar C Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134502018 Röke IBK P13 Röd - Örkelljunga IF P12/14
Pojkar C Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134502037 Röke IBK P13 Röd - Frosta IBF P12
Pojkar C Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134502038 Röke IBK P13 Svart - Bromölla IBK 12/13
Pojkar C Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134502039 Frosta IBF P12 - FBC Viljan PF12
Pojkar C Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134502040 Bromölla IBK 12/13 - Frosta IBF P13
Pojkar C Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134502041 FBC Viljan PF12 - Röke IBK P13 Röd
Pojkar C Nordöstra Grön Nivå Knatteligan 134502042 Frosta IBF P13 - Röke IBK P13 Svart
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300037 Röke IBK P09 Röd - Gantofta IBK P10
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300038 IBK Landskrona P09 - FBC Engelholm P09
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300039 FBC Engelholm P09 - Röke IBK P09 Röd
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300040 Gantofta IBK P10 - IBK Landskrona P09
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300041 FBC Engelholm P09 - Gantofta IBK P10
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300042 Röke IBK P09 Röd - IBK Landskrona P09
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300091 Röke IBK P09 Svart - Göinge IBK P08
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300092 Perstorp Bälinge IBK - Hjärnarps IBK P08-09
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300093 Hjärnarps IBK P08-09 - Röke IBK P09 Svart
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300094 Göinge IBK P08 - Perstorp Bälinge IBK
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300095 Hjärnarps IBK P08-09 - Göinge IBK P08
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300096 Röke IBK P09 Svart - Perstorp Bälinge IBK
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300151 Röke IBK P09 Svart - IBK Osby
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300152 Munka Ljungby IBK Akademi - Bromölla IBK P08/09
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300153 Bromölla IBK P08/09 - Röke IBK P09 Svart
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300154 IBK Osby - Munka Ljungby IBK Akademi
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300155 Bromölla IBK P08/09 - IBK Osby
Pojkar B Norra Blå Nivå Poolspel 133300156 Röke IBK P09 Svart - Munka Ljungby IBK Akademi
Flickor C Norra Blå Nivå Poolspel 133101007 Röke IBK Flickor 10 - FC Helsingborg F09
Flickor C Norra Blå Nivå Poolspel 133101008 FBC Engelholm F10/11 - IBK Osby F09
Flickor C Norra Blå Nivå Poolspel 133101009 IBK Osby F09 - Röke IBK Flickor 10
Flickor C Norra Blå Nivå Poolspel 133101010 FC Helsingborg F09 - FBC Engelholm F10/11
Flickor C Norra Blå Nivå Poolspel 133101011 IBK Osby F09 - FC Helsingborg F09
Flickor C Norra Blå Nivå Poolspel 133101012 Röke IBK Flickor 10 - FBC Engelholm F10/11
Flickor C Norra Blå Nivå Poolspel 133101067 Röke IBK Flickor 10 - IBK Osby F09
Flickor C Norra Blå Nivå Poolspel 133101068 IBK Landskrona F09/10-Svart - Munka-Ljungby IBK
Flickor C Norra Blå Nivå Poolspel 133101069 Munka-Ljungby IBK - Röke IBK Flickor 10
Flickor C Norra Blå Nivå Poolspel 133101070 IBK Osby F09 - IBK Landskrona F09/10-Svart
Flickor C Norra Blå Nivå Poolspel 133101071 Munka-Ljungby IBK - IBK Osby F09
Flickor C Norra Blå Nivå Poolspel 133101072 Röke IBK Flickor 10 - IBK Landskrona F09/10-Svart
Pojkar C Nordöstra Blå Nivå Poolspel 133401019 Röke IBK P10 - Bromölla IBK 10-11
Pojkar C Nordöstra Blå Nivå Poolspel 133401020 FBC Viljan F/P09 - Lönsboda IBK P/F10
Pojkar C Nordöstra Blå Nivå Poolspel 133401021 Lönsboda IBK P/F10 - Röke IBK P10
Pojkar C Nordöstra Blå Nivå Poolspel 133401022 Bromölla IBK 10-11 - FBC Viljan F/P09
Pojkar C Nordöstra Blå Nivå Poolspel 133401023 Lönsboda IBK P/F10 - Bromölla IBK 10-11
Pojkar C Nordöstra Blå Nivå Poolspel 133401024 Röke IBK P10 - FBC Viljan F/P09
Oktober
2020-10-04 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Norra 131061002 Röke IBK P07/08-1 - Förslövs IF P07/08
2020-10-04 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051004 Röke IBK P06-2 - IBK Osby P06
2020-10-18 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051012 Röke IBK P06-2 - Munka Ljungby IBK Akademi
2020-10-18 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) 131063009 Röke IBK Pojkar 07/08-2 - IK Stanstad P07
2020-10-18 00:00 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041010 Röke IBK P05 - FC Helsingborg P06-Blåsvart
2020-10-25 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050012 Röke IBK P06-1 - Malmhaug IBF P06
November
2020-11-08 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051020 Röke IBK P06-2 - Höganäs IBF P06/07
2020-11-15 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050025 Röke IBK P06-1 - IBK Höllviken P07
2020-11-15 00:00 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041024 Röke IBK P05 - Willands IBK P05/06
2020-11-15 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) 131063023 Röke IBK Pojkar 07/08-2 - Kävlinge IBK P07/08
2020-11-15 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Norra 131061013 Röke IBK P07/08-1 - FC Helsingborg P07-2 Vit
2020-11-22 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051028 Röke IBK P06-2 - FC Helsingborg P06-Svart
2020-11-29 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) 131063032 Röke IBK Pojkar 07/08-2 - Bjärreds IBK P07/08 Gul
2020-11-29 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Norra 131061018 Röke IBK P07/08-1 - Frosta IBF P06/07
December
2020-12-06 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) 131063040 Röke IBK Pojkar 07/08-2 - Häljarps SK P07
2020-12-06 00:00 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041033 Röke IBK P05 - Perstorp Bälinge IK P05
2020-12-06 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051036 Röke IBK P06-2 - Lönsboda IBK P07
2020-12-06 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050034 Röke IBK P06-1 - FBC Engelholm P06
2020-12-20 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050043 Röke IBK P06-1 - FC Helsingborg P06-Blå
2020-12-20 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051044 Röke IBK P06-2 - Båstads GIF P06
2020-12-20 00:00 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041042 Röke IBK P05 - IBK Landskrona P05
2020-12-20 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) 131063048 Röke IBK Pojkar 07/08-2 - IBK Lund P06/07 L
Januari
2021-01-17 00:00 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041047 Röke IBK P05 - Lönsboda IBK P05
2021-01-17 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051052 Röke IBK P06-2 - VV-84 SK Bjuv 06-07
2021-01-24 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050055 Röke IBK P06-1 - IBK Höllviken P06 Svart
2021-01-24 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) 131063057 Röke IBK Pojkar 07/08-2 - Örkelljunga IF P07
2021-01-24 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Norra 131061034 Röke IBK P07/08-1 - IBK Lund P07/08S Svart
2021-01-31 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Norra 131061040 Röke IBK P07/08-1 - IBK Osby P07
2021-01-31 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) 131063064 Röke IBK Pojkar 07/08-2 - Hofterups IBF P07-08
2021-01-31 00:00 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041056 Röke IBK P05 - FC Helsingborg P05-Blå
2021-01-31 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051060 Röke IBK P06-2 - IBK Osby P06
Februari
2021-02-07 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050062 Röke IBK P06-1 - Malmö FBC P06
2021-02-07 00:00 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041063 Röke IBK P05 - Båstads GIF P05
2021-02-14 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) 131063075 Röke IBK Pojkar 07/08-2 - IBS Svedala P07-2
2021-02-14 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051068 Röke IBK P06-2 - Munka Ljungby IBK Akademi
2021-02-21 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050073 Röke IBK P06-1 - Munka Ljungby IBK Akademi P06
2021-02-21 00:00 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041074 Röke IBK P05 - Eslövs IBF P05
Mars
2021-03-07 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051076 Röke IBK P06-2 - Höganäs IBF P06/07
2021-03-07 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Norra 131061049 Röke IBK P07/08-1 - FBC Engelholm P08
2021-03-14 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Norra 131061054 Röke IBK P07/08-1 - FBC Engelholm P07
2021-03-14 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050084 Röke IBK P06-1 - Åstorp/Kvidinge IBS P06
2021-03-14 00:00 Pantamera Pojkar B (P05) Norra 131041085 Röke IBK P05 - Frosta IBF P05
2021-03-21 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051084 Röke IBK P06-2 - FC Helsingborg P06-Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis