Lejonströmshallen

Adress
Skolvägen 2, 631 63 Skellefteå
Telefon
0910-59545 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Herrar Utveckling Serie 8 191158050 Skellefteå IBS - Gimonäs Umeå IF/P05Vit
Pantamera F Div. 3 Skeå 193253028 Boliden FFI F07 - Skellefteå IBS F06-07
Pantamera P Div. 2 Skeå 193352039 Bureå Idrottsförening P05 - Skellefteå IBK P05-07
Pantamera P Div. 5 Skeå 193155030 Skellefteå IBK P07/Svart - Gamla Stan IBK /Svart 07
Pantamera P Div. 4 Skeå 193354027 Skellefteå IBK P07/Svart - Gamla Stan IBK /Svart 07
Pantamera F Div. 3B Skeå 193263010 Boliden FFI F07 - Gamla Stan IBK F06
November
2019-11-24 09:30 Flickor 11 Skeå 195252001 Skellefteå IBK F11/Röd - Boliden FFI F11-12
2019-11-24 10:30 Flickor 11 Skeå 195252002 Skellefteå IBS F11 - Gamla Stan IBK F11
2019-11-24 11:30 Flickor 11 Skeå 195252003 Boliden FFI F11-12 - Byske FF F11
2019-11-24 12:30 Flickor 11 Skeå 195252004 Gamla Stan IBK F11 - Skellefteå IBK F11/Röd
2019-11-24 13:30 Flickor 11 Skeå 195252005 Byske FF F11 - Skellefteå IBS F11
December
2019-12-01 11:00 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456006 Gamla Stan IBK F0708 - Kågedalens AIF F09
2019-12-01 12:00 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456007 Gamla Stan IBK F09 - Bureå IF 06-09
2019-12-01 13:00 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358008 Skellefteå IBS P08 - Bureå Idrottsförening P08-09
2019-12-07 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358009 Gamla Stan IBK P09 - Gamla Stan IBK /Gul P08
2019-12-07 Pantamera P Div. 10 Skeå 194360010 Skellefteå IBS P09 - Skellefteå IBK P09
2019-12-07 10:00 Pantamera P Div. 11 Skeå 194161012 Skellefteå IBS P09 - Skellefteå IBK P09
2019-12-07 11:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157010 Gamla Stan IBK P09 - Gamla Stan IBK /Gul P08
2019-12-07 12:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157011 Gamla Stan IBK / Röd P08 - Skellefteå IBS P08
2019-12-08 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356009 Gamla Stan IBK /Svart 08 - Skellefteå IBS P07
2019-12-08 11:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155010 Gamla Stan IBK /Svart P08 - Skellefteå IBS P07
2019-12-08 12:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155011 Gamla Stan IBK /Svart 07 - FBC Moröbacke P08
Januari
2020-01-11 10:00 Pantamera F Div. 7 Skeå 194257017 Gamla Stan IBK F09 - Boliden FFI F09-10
2020-01-11 11:00 Pantamera F Div. 5 Skeå 194255016 Gamla Stan IBK F07-08 - Rönnskär Railcare IF F07-08
2020-01-11 12:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157018 Gamla Stan IBK P09 - Gamla Stan IBK / Röd P08
2020-01-18 11:00 Pantamera F Div. 7 Skeå 194257011 Kågedalens AIF F09 - Boliden FFI F09-10
2020-01-18 12:00 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456017 Skellefteå IBS F08-09 - Gamla Stan IBK F09
2020-01-18 13:00 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456018 Kågedalens AIF F09 - Bureå IF 06-09
Februari
2020-02-08 09:30 Flickor 11 Skeå 195252021 Skellefteå IBS F11 - Skellefteå IBK F11/Röd
2020-02-08 10:30 Flickor 11 Skeå 195252022 Skellefteå IBK F11/Svart - Byske FF F11
2020-02-08 11:30 Flickor 11 Skeå 195252023 Skellefteå IBK F11/Röd - Gamla Stan IBK F11
2020-02-08 12:30 Flickor 11 Skeå 195252024 Byske FF F11 - Skellefteå IBS F11
2020-02-08 13:30 Flickor 11 Skeå 195252025 Gamla Stan IBK F11 - Skellefteå IBK F11/Svart
Mars
2020-03-11 19:05 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456021 Kågedalens AIF F09 - Gamla Stan IBK F0708

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis