Lundbystrand 3

Adress
Anders Carlssons Gata 10, 41755 Göteborg
Telefon
031-7790120 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Februari
2020-02-23 09:00 NEWBODY spelen Pojkar Omg 5-3 062220001 Lindome IBK P12 Grön #5 - Partille IBS P12 vit #5
2020-02-23 09:00 NEWBODY spelen Pojkar Omg 5-3 062220002 Lindome IBK P12 Lila #5 - Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd #5
2020-02-23 09:30 NEWBODY spelen Pojkar Omg 5-3 062220003 Mölndals IBF P12 #5 - Pixbo Wallenstam IBK P12 Vit #5
2020-02-23 09:30 NEWBODY spelen Pojkar Omg 5-3 062220004 Partille IBS P12 blå #5 - Utbynäs SK P 12 #5
2020-02-23 10:00 NEWBODY spelen Pojkar Omg 5-3 062220005 Partille IBS P12 vit #5 - Lindome IBK P12 Lila #5
2020-02-23 10:00 NEWBODY spelen Pojkar Omg 5-3 062220006 Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd #5 - Lindome IBK P12 Grön #5
2020-02-23 10:30 NEWBODY spelen Pojkar Omg 5-3 062220007 Pixbo Wallenstam IBK P12 Vit #5 - Partille IBS P12 blå #5
2020-02-23 10:30 NEWBODY spelen Pojkar Omg 5-3 062220008 Utbynäs SK P 12 #5 - Mölndals IBF P12 #5
2020-02-23 11:00 NEWBODY spelen Pojkar Omg 5-3 062220009 Lindome IBK P12 Grön #5 - Pixbo Wallenstam IBK P12 Vit #5
2020-02-23 11:00 NEWBODY spelen Pojkar Omg 5-3 062220010 Lindome IBK P12 Lila #5 - Utbynäs SK P 12 #5
2020-02-23 11:30 NEWBODY spelen Pojkar Omg 5-3 062220011 Mölndals IBF P12 #5 - Partille IBS P12 vit #5
2020-02-23 11:30 NEWBODY spelen Pojkar Omg 5-3 062220012 Partille IBS P12 blå #5 - Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd #5
2020-02-23 12:00 NEWBODY spelen Flickor Omg 5-2 063308001 Dingle AIK F11 #5 - Kärra IBK F11 Svart #5
2020-02-23 12:00 NEWBODY spelen Flickor Omg 5-2 063308002 Floda IBK F11-13 1 #5 - Kärra IBK F11 Vit #5
2020-02-23 12:30 NEWBODY spelen Flickor Omg 5-2 063308003 Lindås Rasta IBK F12 #5 - Mölndals IBF F11/12 Röd #5
2020-02-23 12:30 NEWBODY spelen Flickor Omg 5-2 063308004 IBK Kungälv F11/12 Svart - IK Zenith F11/12
2020-02-23 13:00 NEWBODY spelen Flickor Omg 5-2 063308005 IBK Kungälv F11/12 Vit - Landvetter IBK F12
2020-02-23 13:00 NEWBODY spelen Flickor Omg 5-2 063308006 Kärra IBK F11 Vit #5 - Dingle AIK F11 #5
2020-02-23 13:30 NEWBODY spelen Flickor Omg 5-2 063308007 Mölndals IBF F11/12 Röd #5 - Floda IBK F11-13 1 #5
2020-02-23 13:30 NEWBODY spelen Flickor Omg 5-2 063308008 IK Zenith F11/12 - Lindås Rasta IBK F12 #5
2020-02-23 14:00 NEWBODY spelen Flickor Omg 5-2 063308009 Landvetter IBK F12 - IBK Kungälv F11/12 Svart
2020-02-23 14:00 NEWBODY spelen Flickor Omg 5-2 063308010 Kärra IBK F11 Svart #5 - IBK Kungälv F11/12 Vit
2020-02-23 14:30 NEWBODY spelen Flickor Omg 5-2 063308011 Dingle AIK F11 #5 - Mölndals IBF F11/12 Röd #5
2020-02-23 14:30 NEWBODY spelen Flickor Omg 5-2 063308012 Floda IBK F11-13 1 #5 - IK Zenith F11/12
2020-02-23 15:00 NEWBODY spelen Flickor Omg 5-2 063308013 Lindås Rasta IBK F12 #5 - Landvetter IBK F12
2020-02-23 15:00 NEWBODY spelen Flickor Omg 5-2 063308014 IBK Kungälv F11/12 Svart - Kärra IBK F11 Svart #5
2020-02-23 15:30 NEWBODY spelen Flickor Omg 5-2 063308015 IBK Kungälv F11/12 Vit - Kärra IBK F11 Vit #5
Mars
2020-03-08 19:00 Herrar Div. 5 605001115 KF Kortedalarna H5 - FBC Lerum Utveckling H5

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis