Björlanda Idrottshall

Adress
Emelie Lejmans Väg 4, Torslanda
Telefon
031-925820 
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-13 14:01 Damer träningsmatcher 2020 069001010 IBF Backadalen D1 - IBK Lidköping D1
2020-09-26 14:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035006 IK Zenith - IBK Landskrona
Oktober
2020-10-02 19:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580706007 IK Zenith/Torslanda IBF - FBC Partille
2020-10-03 14:00 Damer Div. 1 621201009 IK Zenith D1 - Guldhedens IK D1
2020-10-03 16:10 Pantamera Pojk Mörkröd A 066700003 IK Zenith HJ Grön Utgår - Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd
2020-10-04 09:00 Newbody Pojk Serie D 066004003 IK Zenith P-10 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd
2020-10-04 10:00 Newbody Pojk Serie F 066006006 IK Zenith P11 Grön - FBC Partille P11 Blå
2020-10-04 11:00 Pantamera Pojk Röd O FD 065334003 IK Zenith P08 Vit - IBF Backadalen P08 Röd
2020-10-04 12:20 Pantamera Pojk Röd J FD 065329002 IK Zenith P07 Vit - Hindås IBK P07/08 Röd
2020-10-04 13:40 Pantamera Pojk Mörkröd G 066706003 IK Zenith P06 Grön - Utbynäs SK P 05
2020-10-04 16:20 Pantamera Flick Mörkröd B 066201005 IK Zenith A-Junior Dam - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit
2020-10-10 14:00 Pantamera Pojk Mörkröd A 066700006 IK Zenith HJ Grön Utgår - Lindome IBK HJ Lila
2020-10-10 15:40 Pantamera Pojk Röd B 065321004 IK Zenith P06 Vit - FBC Partille P08 Svart
2020-10-11 09:00 Newbody Flick Serie C 065004017 IK Zenith F10-12 Grön - Floda IBK F11-13
2020-10-11 10:00 Newbody Pojk Serie B 066002019 IK Zenith P09 Grön - IBF Älvstranden P09
2020-10-11 11:00 Newbody Pojk Serie G 066007011 IK Zenith P11 Vit - FBC Lerum P11 Svart UTGÅR
2020-10-11 12:00 Newbody Pojk Serie F 066006014 IK Zenith P11 Grön - Landvetter IBK P11 Blå
2020-10-11 13:00 Pantamera Pojk Röd O FD 065334006 IK Zenith P08 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P08
2020-10-11 14:20 Pantamera Flick Mörkröd B 066201010 IK Zenith A-Junior Dam - IBF Älvstranden F05 Vit
2020-10-11 16:00 Pantamera Flick Röd C 066502004 IK Zenith F06/07 - Landvetter IBK F07 Blå
2020-10-16 18:30 Pantamera Flick Röd C 066502008 IK Zenith F06/07 - Ale IBF F06/07 Blå
2020-10-16 19:50 Pantamera Pojk Mörkröd C 066702009 IK Zenith HJ Svart - IBK Bergum junior herr
2020-10-17 14:00 Damer Div. 1 621201020 IK Zenith D1 - IBK Göteborg D1
2020-10-17 16:30 Herrar Div. 3 603001031 Torslanda IBF H3 - Dingle AIK H3
2020-10-18 09:00 Newbody Pojk Serie G 066007025 IK Zenith P11 Svart - IBK Kungälv P11 Blå
2020-10-18 10:00 Newbody Pojk Serie D 066004021 IK Zenith P-10 Grön - Lindome IBK P10 Grön
2020-10-18 11:00 Newbody Pojk Serie D 066004019 IK Zenith P-10 Vit - Myggenäs IBK P-10
2020-10-18 12:00 Pantamera Pojk Röd L FD 065331009 IK Zenith P08 Grön - Landvetter IBK P08 Blå
2020-10-18 13:20 Pantamera Pojk Röd I 065328015 IK Zenith P07 Grön - IBF Backadalen 06-08 mix
2020-10-18 14:40 Pantamera Pojk Röd B 065321008 IK Zenith P06 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar
2020-10-18 16:00 Pantamera Pojk Mörkröd G 066706015 IK Zenith P06 Grön - IBK Göteborg / IBK Bergum U15
2020-10-18 17:40 Pantamera Pojk Mörkröd E 066704009 IK Zenith HJ Vit - Utbynäs SK P 03/04
2020-10-23 18:15 Pantamera Pojk Mörkröd E 066704012 IK Zenith HJ Vit - Pixbo Wallenstam IBF HJ Vit
2020-10-23 20:00 Juniorallsvenskan G DJ17 580736007 IK Zenith/Öckerö IBK - Lindås Rasta IBK/Lindome IBK
2020-10-24 14:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035021 IK Zenith - Olofströms IBK
2020-10-25 Pantamera Pojk Mörkröd A 066700010 IK Zenith HJ Grön Utgår - FBC Lerum Utveckling Svart
2020-10-25 16:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580706020 IK Zenith/Torslanda IBF - FBC Lerum Utveckling
2020-10-31 14:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580706021 IK Zenith/Torslanda IBF - IBK Vänersborg
2020-10-31 16:30 Herrar Div. 3 603001047 Torslanda IBF H3 - Surte IS IBK H3
November
2020-11-01 09:00 Pantamera Pojk Röd J FD 065329011 IK Zenith P07 Vit - IBF Älvstranden P08
2020-11-01 10:20 Pantamera Pojk Röd O FD 065334010 IK Zenith P08 Vit - IBK Bergum P07-09 Vit
2020-11-01 11:40 Pantamera Pojk Röd L FD 065331012 IK Zenith P08 Grön - Dingle AIK P08-09
2020-11-01 13:00 Pantamera Pojk Röd I 065328020 IK Zenith P07 Grön - IBK Kungälv P 08 Munkgärde
2020-11-01 14:20 Pantamera Pojk Mörkröd C 066702012 IK Zenith HJ Svart - IBK Alingsås P-Ungdom GBG
2020-11-06 18:30 Pantamera Pojk Mörkröd A 066700014 IK Zenith HJ Grön Utgår - Mölndals IBF HJ
2020-11-06 20:10 Pantamera Flick Mörkröd B 066201018 IK Zenith A-Junior Dam - Landvetter IBK F05/06 vit
2020-11-07 14:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035031 IK Zenith - Munka-Ljungby IBK
2020-11-07 16:30 Damer Div. 1 621201042 IK Zenith D1 - FBC Partille D1
2020-11-08 10:00 Newbody Pojk Serie F 066006027 IK Zenith P11 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd
2020-11-08 11:10 Newbody Pojk Serie B 066002037 IK Zenith P09 Grön - Lindås Rasta IBK P09 Grön
2020-11-08 12:10 Newbody Flick Serie C 065004033 IK Zenith F10-12 Grön - Eken IBK F11/12
2020-11-08 13:20 Pantamera Pojk Röd O FD 065334014 IK Zenith P08 Vit - IBK Göteborg P07-08 Svart
2020-11-08 14:50 Pantamera Pojk Mörkröd G 066706020 IK Zenith P06 Grön - FBC Lerum Utveckling Röd
2020-11-08 16:30 Herrar Div. 3 603001063 Torslanda IBF H3 - Öckerö IBK H3
2020-11-13 18:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580706031 IK Zenith/Torslanda IBF - IBK Alingsås
2020-11-14 14:00 Pantamera Pojk Mörkröd C 066702016 IK Zenith HJ Svart - Landvetter IBK P05 Blå
2020-11-14 15:50 Pantamera Pojk Mörkröd E 066704016 IK Zenith HJ Vit - Warberg IBF P05 Gbg
2020-11-15 09:00 Newbody Pojk Serie D 066004039 IK Zenith P-10 Grön - IBK Kungälv P 10 Vit
2020-11-15 10:00 Newbody Pojk Serie D 066004037 IK Zenith P-10 Vit - Frölunda IBK PF10
2020-11-15 11:00 Newbody Pojk Serie G 066007045 IK Zenith P11 Svart - FBC Partille P11 Vit
2020-11-15 12:00 Newbody Pojk Serie G 066007039 IK Zenith P11 Vit - Lindome IBK P11 Grön
2020-11-15 13:10 Pantamera Pojk Röd L FD 065331016 IK Zenith P08 Grön - IBK Kungälv P08 K Svart
2020-11-15 14:30 Pantamera Pojk Röd B 065321017 IK Zenith P06 Vit - Överby IBK P05/06
2020-11-15 15:50 Pantamera Flick Röd C 066502017 IK Zenith F06/07 - IBK Bergum F05-06
2020-11-20 19:30 Juniorallsvenskan G DJ17 580736013 IK Zenith/Öckerö IBK - Onsala IBK
2020-11-21 14:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035054 IK Zenith - Warberg IBF
2020-11-22 16:30 Herrar Div. 3 603001070 Torslanda IBF H3 - IBK Kungälv H3
2020-11-27 18:30 Pantamera Pojk Mörkröd C 066702020 IK Zenith HJ Svart - Lindome IBK HJ Grön
2020-11-27 20:10 Pantamera Pojk Mörkröd E 066704020 IK Zenith HJ Vit - Ale IBF HJ Grön
2020-11-28 14:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035060 IK Zenith - Pixbo Wallenstam IBF
2020-11-28 16:30 Damer Div. 1 621201053 IK Zenith D1 - FBC Vinga D2
2020-11-29 09:00 Newbody Pojk Serie B 066002055 IK Zenith P09 Grön - Lindås Rasta IBK P09 svart
2020-11-29 10:00 Newbody Pojk Serie F 066006039 IK Zenith P11 Grön - Surte IS IBK P10/11 nytt
2020-11-29 11:00 Newbody Pojk Serie G 066007054 IK Zenith P11 Svart - Floda IBK P11 Röd
2020-11-29 12:00 Newbody Flick Serie C 065004049 IK Zenith F10-12 Grön - Landvetter IBK F11 Vit
2020-11-29 13:00 Pantamera Pojk Röd J FD 065329021 IK Zenith P07 Vit - IBF Backadalen P07
2020-11-29 14:20 Pantamera Pojk Röd L FD 065331020 IK Zenith P08 Grön - FBC Partille P08 Röd
2020-11-29 16:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580706042 IK Zenith/Torslanda IBF - Kärra IBK
2020-11-29 18:00 Pantamera Pojk Röd I 065328037 IK Zenith P07 Grön - Floda IBK P07
2020-11-29 19:30 Pantamera Pojk Mörkröd G 066706028 IK Zenith P06 Grön - Dingle AIK P04/05
December
2020-12-04 19:30 Herrar Div. 3 603001082 Torslanda IBF H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3
2020-12-05 14:00 Damer Div. 1 621201064 IK Zenith D1 - FBC Lerum D1
2020-12-06 09:00 Newbody Pojk Serie D 066004055 IK Zenith P-10 Vit - Guldhedens IK P10/11
2020-12-06 10:00 Newbody Pojk Serie G 066007059 IK Zenith P11 Vit - IBF Backadalen P11
2020-12-06 11:00 Pantamera Pojk Röd O FD 065334023 IK Zenith P08 Vit - FBC Lerum P07/08 Svart
2020-12-06 12:20 Pantamera Pojk Röd J FD 065329024 IK Zenith P07 Vit - Eken IBK P08
2020-12-06 13:40 Pantamera Pojk Röd I 065328041 IK Zenith P07 Grön - Guldhedens IK P06
2020-12-06 15:00 Pantamera Pojk Mörkröd A 066700023 IK Zenith HJ Grön Utgår - Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03
2020-12-06 16:40 Pantamera Flick Mörkröd B 066201032 IK Zenith A-Junior Dam - Ale IBF DJ Blå
2020-12-12 14:00 Damer Div. 1 621201070 IK Zenith D1 - Stenungsunds IBK D1
2020-12-12 16:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580706047 IK Zenith/Torslanda IBF - IBF Backadalen
2020-12-13 09:00 Newbody Flick Serie C 065004065 IK Zenith F10-12 Grön - Ale IBF F10/11
2020-12-13 10:10 Pantamera Pojk Röd B 065321027 IK Zenith P06 Vit - IBK Kungälv P 06 Vit
2020-12-13 11:30 Pantamera Flick Röd C 066502027 IK Zenith F06/07 - Floda IBK F06/07
2020-12-13 12:50 Pantamera Pojk Mörkröd G 066706036 IK Zenith P06 Grön - FBC Partille P05 Svart
2020-12-18 18:30 Pantamera Flick Röd C 066502030 IK Zenith F06/07 - Lindås Rasta IBK F06-07
2020-12-18 20:00 Pantamera Pojk Mörkröd C 066702029 IK Zenith HJ Svart - Varla IBK P04 Gbg
2020-12-19 14:00 Pantamera Pojk Mörkröd E 066704029 IK Zenith HJ Vit - Stenungsunds IBK HJ 4
2020-12-19 15:50 Pantamera Pojk Röd I 065328052 IK Zenith P07 Grön - Överby IBK P07
2020-12-20 09:00 Newbody Pojk Serie G 066007070 IK Zenith P11 Svart - Floda IBK P11 Vit
2020-12-20 10:00 Newbody Pojk Serie B 066002073 IK Zenith P09 Grön - Floda IBK P09 Vit
2020-12-20 11:00 Newbody Pojk Serie D 066004063 IK Zenith P-10 Grön - Utbynäs SK P 09/10
2020-12-20 12:00 Newbody Pojk Serie D 066004064 IK Zenith P-10 Vit - FBC Lerum P10T
2020-12-20 13:10 Pantamera Pojk Röd L FD 065331029 IK Zenith P08 Grön - Stenungsunds IBK P08 Vit
2020-12-20 14:30 Pantamera Pojk Röd J FD 065329028 IK Zenith P07 Vit - Floda IBK P08
2020-12-20 16:00 Pantamera Pojk Röd B 065321030 IK Zenith P06 Vit - Eken IBK P06
Januari
2021-01-08 19:30 Herrar Div. 3 603001094 Torslanda IBF H3 - Kärra IBK H3
2021-01-09 14:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035078 IK Zenith - Lönsboda IBK
2021-01-10 16:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580706057 IK Zenith/Torslanda IBF - IBF Älvstranden/Floda IBK
2021-01-16 14:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035080 IK Zenith - IBK Lund Elit
2021-01-16 16:30 Damer Div. 1 621201083 IK Zenith D1 - IBF Backadalen D1
2021-01-22 19:30 Herrar Div. 3 603001106 Torslanda IBF H3 - Ale IBF H4
2021-01-27 20:15 Herrar Div. 3 603001114 Torslanda IBF H3 - Burås IK H2
2021-01-30 14:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035091 IK Zenith - Halmstads IBK
2021-01-30 16:30 Damer Div. 1 621201096 IK Zenith D1 - IBK Kungälv D1
Februari
2021-02-06 14:00 Damer Div. 1 621201097 IK Zenith D1 - Kärra IBK D1
2021-02-07 16:30 Herrar Div. 3 603001130 Torslanda IBF H3 - Lindome IBK H3
2021-02-17 20:15 Herrar Div. 3 603001146 Torslanda IBF H3 - Floda IBK H3
2021-02-20 14:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035108 IK Zenith - Varla IBK
2021-02-20 16:30 Damer Div. 1 621201110 IK Zenith D1 - Mölndals IBF D2
2021-02-21 16:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580706081 IK Zenith/Torslanda IBF - Ale IBF
2021-02-23 19:30 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035114 IK Zenith - FBC Partille
2021-02-26 19:30 Juniorallsvenskan G DJ17 580736053 IK Zenith/Öckerö IBK - Varla IBK
Mars
2021-03-05 19:30 Herrar Div. 3 603001167 Torslanda IBF H3 - Myggenäs IBK H3
2021-03-06 14:00 Damer Div. 1 621201123 IK Zenith D1 - Burås IK D1
2021-03-13 17:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035132 IK Zenith - Mölndals IBF
2021-03-20 14:00 Herrar Div. 3 603001179 Torslanda IBF H3 - Eken IBK H3

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis