Bohushallen

Adress
Bohus
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-03 13:00 Herrar träningsmatcher 2022 069002034 Surte IS IBK H6 - Nödinge IBK H6
2022-09-18 13:30 Herrar träningsmatcher 2022 069002044 Surte IS IBK H6 - IBK Elfhög Herr
2022-09-21 18:45 Flickor Träningsmatcher 2022 069015012 Surte IS IBK F08 - Utbynäs SK U-trupp f0608
2022-09-28 18:45 Flickor Träningsmatcher 2022 069015014 Surte IS IBK F08 - Ale IBF F08/09
Oktober
2022-10-01 13:00 Herrar Div. 2 602001004 Surte IS IBK H2 - FBC Vinga H2
2022-10-08 10:00 Pantamera Pojk Röd H Höst 065327001 Surte IS IBK P09 - Frölunda IBK P09
2022-10-08 11:30 Pantamera Flick Röd C Höst 066502003 Surte IS IBK F08 - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09
2022-10-08 13:00 Herrar Div. 6 606001011 Surte IS IBK H6 - FBC Lerum Utveckling H6
2022-10-08 15:30 Herrar Div. 6 606001008 Nödinge IBK H6 - Utbynäs SK H6
2022-10-15 09:45 Newbody F-11 A Höst 065002007 Surte IS IBK F11 - IBK Bergum F10/11
2022-10-15 11:15 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333009 Surte IS IBK P10/11 - Eken IBK P10 Lila
2022-10-15 13:00 Herrar Div. 2 602001015 Surte IS IBK H2 - Stenungsunds IBK H2
2022-10-15 15:45 Pantamera Flick Röd C Höst 066502006 Surte IS IBK F08 - Floda IBK F08/09
2022-10-15 17:10 Pantamera Pojk Röd G Höst 065326007 Surte IS IBK P 08 - Herrestads AIF Rockets P07-P08
2022-10-15 18:30 Pantamera Pojk Röd G Höst 065326009 Herrestads AIF Rockets P07-P08 - Landvetter IBK P08 Vit
2022-10-15 20:00 Pantamera Pojk Röd G Höst 065326008 Surte IS IBK P 08 - Landvetter IBK P08 Vit
2022-10-16 13:45 Herrar Div. 6 606001016 Nödinge IBK H6 - IBF Backadalen H6
2022-10-19 20:15 Herrar Div. 6 606001023 Surte IS IBK H6 - IK Zenith H6 Utgår 20220830
2022-10-22 12:00 Newbody F-11 A Höst 065002013 Surte IS IBK F11 - Kärra IBK F11/12
2022-10-22 13:30 Pantamera Pojk Röd H Höst 065327011 Surte IS IBK P09 - Floda IBK P09 vit
2022-10-22 15:15 Herrar Div. 6 606001032 Nödinge IBK H6 - Floda IBK H6
2022-10-29 10:00 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333017 Surte IS IBK P10/11 - Guldhedens IK P10/11
2022-10-29 11:30 Pantamera Flick Röd C Höst 066502010 Surte IS IBK F08 - FBC Vinga F08
2022-10-29 13:00 Herrar Div. 2 602001026 Surte IS IBK H2 - Herrestads AIF WH Rockets H2
November
2022-11-05 13:00 Herrar Div. 6 606001045 Surte IS IBK H6 - Mölndals IBF H6
2022-11-05 15:30 Herrar Div. 6 606001048 Nödinge IBK H6 - FBC Lerum Utveckling H6
2022-11-12 09:45 Newbody F-11 A Höst 065002025 Surte IS IBK F11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd
2022-11-12 11:15 Pantamera Pojk Röd H Höst 065327021 Surte IS IBK P09 - Landvetter IBK P09 Blå
2022-11-12 13:00 Herrar Div. 2 602001037 Surte IS IBK H2 - FBC Lerum Utveckling H2
2022-11-12 16:00 Pantamera Flick Röd C Höst 066502014 Surte IS IBK F08 - FBC Partille F08/09
2022-11-19 13:00 Herrar Div. 2 602001048 Surte IS IBK H2 - Burås IK H2
2022-11-19 17:30 Herrar Div. 6 606001061 Surte IS IBK H6 - FBC Vinga H6
2022-11-26 13:15 Herrar Div. 6 606001069 Nödinge IBK H6 - Surte IS IBK H6
December
2022-12-03 09:45 Newbody F-11 A Höst 065002037 Surte IS IBK F11 - IBF Backadalen F11/12 Röd
2022-12-03 11:15 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333033 Surte IS IBK P10/11 - Lindås Rasta IBK P10 svart
2022-12-03 13:00 Herrar Div. 2 602001059 Surte IS IBK H2 - IBF Backadalen H2
2022-12-03 15:45 Pantamera Flick Röd C Höst 066502023 Surte IS IBK F08 - FBC Lerum F08/09
2022-12-03 17:00 Pantamera Pojk Röd H Höst 065327031 Surte IS IBK P09 - Lindome IBK P09 Grön
2022-12-03 18:30 Herrar Div. 6 606001077 Surte IS IBK H6 - IBF Backadalen H6
2022-12-10 13:00 Herrar Div. 6 606001083 Surte IS IBK H6 - Stenungsunds IBK H6
2022-12-10 15:30 Herrar Div. 6 606001081 Nödinge IBK H6 - Mölndals IBF H6
2022-12-17 12:00 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333045 Surte IS IBK P10/11 - FBC Lerum Utveckling P10 Röd
2022-12-17 13:30 Pantamera Pojk Röd H Höst 065327041 Surte IS IBK P09 - Lindås Rasta IBK P09 Vit
Januari
2023-01-07 15:00 Herrar Div. 6 606001093 Nödinge IBK H6 - FBC Vinga H6
2023-01-09 20:00 Herrar Div. 6 606001096 Surte IS IBK H6 - Lindås Rasta IBK H6
2023-01-14 13:00 Herrar Div. 2 602001076 Surte IS IBK H2 - Kärra IBK H2
2023-01-28 13:00 Herrar Div. 2 602001089 Surte IS IBK H2 - Hovås IBK H2
2023-01-28 16:00 Herrar Div. 6 606001115 Nödinge IBK H6 - Stenungsunds IBK H6
Februari
2023-02-04 13:00 Herrar Div. 6 606001120 Surte IS IBK H6 - Utbynäs SK H6
2023-02-11 13:00 Herrar Div. 2 602001102 Surte IS IBK H2 - IBF Älvstranden H2
2023-02-11 17:30 Herrar Div. 6 606001128 Surte IS IBK H6 - Dingle AIK H6
2023-02-12 Herrar Div. 6 606001131 Nödinge IBK H6 - Lindås Rasta IBK H6
2023-02-23 20:00 Herrar Div. 6 606001144 Surte IS IBK H6 - Myggenäs IBK H6
2023-02-26 Herrar Div. 6 606001154 Nödinge IBK H6 - IK Zenith H6 Utgår 20220830
Mars
2023-03-04 13:00 Herrar Div. 2 602001116 Surte IS IBK H2 - Frölunda IBK H2
2023-03-11 13:00 Herrar Div. 6 606001160 Surte IS IBK H6 - Nödinge IBK H6
2023-03-18 13:00 Herrar Div. 6 606001166 Nödinge IBK H6 - Dingle AIK H6
2023-03-18 15:15 Herrar Div. 2 602001129 Surte IS IBK H2 - Landvetter IBK H2
April
2023-04-01 13:00 Herrar Div. 6 606001181 Surte IS IBK H6 - Floda IBK H6
2023-04-01 15:15 Herrar Div. 6 606001178 Nödinge IBK H6 - Myggenäs IBK H6

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis