Hertsö Sp

Adress
Luleå
Telefon
070-5293865 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2020-11-13 20:00 Pantamera Pojkar Röd 4 110303005 Luleå SK Pröd 3/4/5 - Öjebyns IBF Pröd 4/5
2020-11-14 12:00 Pantamera Flickor Röd 6 110405003 Luleå SK Fröd 5/6 - Team Kalix IBK Fröd 6
2020-11-20 17:30 Pantamera DJ18/Flickor Röd 1 110400003 Luleå SK Fröd 1/2/3 - Team Kalix IBK Fröd 1/3
2020-11-28 11:00 Pantamera Flickor Röd 6 110405006 Luleå SK Fröd 5/6 - Råneå BK Fröd 5/6
2020-11-28 15:00 Pantamera Flickor Röd 3 110402042 Luleå SK Fröd 1/2/3 - IBF Argentum 91 Fröd 3/4
December
2020-12-04 18:00 Pantamera Pojkar Röd 7 110306009 Luleå SK Pröd 7/8 - IBK Luleå Pröd 7/8
2020-12-05 00:00 Pantamera Flickor Röd 6 110405038 Luleå SK Fröd 5/6 - Öjebyns IBF Fröd 5/6
2020-12-05 11:00 Pantamera Pojkar Röd 5 110304011 Luleå SK Pröd 3/4/5 - Öjebyns IBF Pröd 4/5
2020-12-05 13:00 Pantamera Pojkar Röd 7 110306008 Luleå SK Pröd 7/8 - Wibax IBF Piteå Pröd 6/7
2020-12-05 16:30 Pantamera Flickor Röd 6 110405037 Luleå SK Fröd 5/6 - Öjebyns IBF Fröd 5/6
2020-12-19 12:00 Pantamera Flickor Röd 5 110404015 Luleå SK Fröd 5/6 - Råneå BK Fröd 5/6
2020-12-19 14:00 Pantamera Flickor Röd 3 110402020 Luleå SK Fröd 1/2/3 - Öjebyns IBF Fröd 2/3
Januari
2021-01-10 13:00 Pantamera Flickor Röd 5 110404018 Luleå SK Fröd 5/6 - Kiruna AIF Fröd 4/5
2021-01-29 18:00 Pantamera Pojkar Röd 8 110307021 Luleå SK Pröd 7/8 - IBK Boden Pröd 8/9
2021-01-30 12:00 Pantamera Flickor Röd 6 110405015 Luleå SK Fröd 5/6 - Team Kalix IBK Fröd 6
Februari
2021-02-12 18:00 Pantamera Fröd 1 Enskilda matcher 110406001 Luleå SK Fröd 1/2/3 - Öjebyns IBF Fröd 1
2021-02-19 18:00 Pantamera Flickor Röd 5 110404022 Luleå SK Fröd 5/6 - IBK Boden Fröd 5/6
2021-02-20 11:00 Pantamera Pojkar Röd 5 110304033 Luleå SK Pröd 3/4/5 - Wibax IBF Piteå Pröd 5/6
2021-02-20 11:45 Pantamera Pröd 5 Grupp 2 Enskilda matcher 110312004 Luleå SK Pröd 3/4/5 - Wibax IBF Piteå Pröd 5/6
2021-02-20 15:15 Pojkar Blå 1/2 Grp 1 110351006 Luleå SK P08 - Team Kalix IBK P08
2021-02-27 12:00 Pantamera Pojkar Röd 8 110307024 Luleå SK Pröd 7/8 - Öjebyns IBF Pröd 8/9
2021-02-27 14:00 Pantamera Flickor Röd 6 110405018 Luleå SK Fröd 5/6 - Råneå BK Fröd 5/6
2021-02-27 14:30 Pantamera Fröd 5/6 Grupp 3 Enskilda matcher 110411013 Luleå SK F07/08 - Team Kalix IBK F08/09
Mars
2021-03-05 18:00 Pantamera Pröd 3 Enskilda matcher 110310008 Luleå SK P05/06 - IBK Boden Pröd 3/4
2021-03-06 12:00 Pantamera Pojkar Röd 5 110304037 Luleå SK Pröd 3/4/5 - K 4 IF Pröd 5/6
2021-03-06 12:00 Pojkar Blå 3 Grp 2 110356006 Luleå SK P10 - Gammelstads IF P09/10 L1
2021-03-06 14:00 Pantamera Flickor Röd 5 110404026 Luleå SK Fröd 5/6 - IBK Luleå Fröd 4/5
2021-03-06 17:10 Pojkar Grön 3/4 Gr 2B 110509003 Luleå SK P13 L1 - IBK Luleå P12/13 L2
2021-03-12 18:00 Pantamera Flickor Röd 6 110405020 Luleå SK Fröd 5/6 - IBK Boden Fröd 5/6
2021-03-19 18:00 Pantamera Pojkar Röd 8 110307028 Luleå SK Pröd 7/8 - IBK Luleå Pröd 7/8
2021-03-19 18:00 Pantamera Pröd 7 Enskilda matcher 110313012 Luleå SK Pröd 7/8 - IBK Luleå Pröd 6/7
2021-03-26 18:00 Pantamera Pröd 3 Enskilda matcher 110310014 Luleå SK P05/06 - Öjebyns IBF P05
2021-03-26 18:00 Pantamera Pojkar Röd 5 110304040 Luleå SK Pröd 3/4/5 - Råneå BK Pröd 4/5
2021-03-27 08:30 Pojkar Blå 1/2 Grp 3 110353010 Luleå SK P10 - IBK Luleå P09
2021-03-27 10:15 Pojkar Blå 3 Grp 2 110356010 Luleå SK P10 - Bergnäsets AIK P09/10
2021-03-27 12:00 Pojkar Blå 1/2 Grp 2 110352010 Luleå SK P09 L1 - Haparanda AIK P08/09/10
2021-03-27 14:00 Pantamera Pojkar Röd 3 110302030 Luleå SK Pröd 3/4/5 - Kiruna AIF Pröd 2/3
2021-03-27 15:30 Pojkar Blå 1/2 Grp 1 110351015 Luleå SK P08 - Wibax IBF Piteå P08
2021-03-29 16:30 Pojkar Grön 3/4 Grp 3 110507012 Luleå SK P13 L2 - Gammelstads IF PF13
2021-03-29 18:00 Pojkar Grön 3/4 Grp 3 110507011 Luleå SK P13 L2 - Gammelstads IF PF13
April
2021-04-09 19:45 Pantamera Pröd 3 Enskilda matcher 110310020 Luleå SK P05/06 - IBK Luleå P05 Röd 3/4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis