Ekenskolan

Adress
Kållered
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-25 19:00 Herrar Div. 3 603001005 Eken IBK H3 - Burås IK H2
Oktober
2020-10-02 19:00 Herrar Res 3*15 607001002 Eken IBK Herr Utv. - Floda IBK H Reserv
2020-10-03 09:00 Newbody Flick Serie C 065004003 Eken IBK F11/12 - Landvetter IBK F11 Vit
2020-10-03 10:00 Pantamera Flick Röd E FD 066504003 Eken IBK F06-07 - Floda IBK F06/07 Vit Utgår
2020-10-03 11:20 Pantamera Pojk Röd F 065325004 Eken IBK P07 Lila - Ale IBF P07/08 Grön
2020-10-03 12:40 Pantamera Flick Mörkröd C 066202001 Eken IBK F-mix - Stenungsunds IBK F05
2020-10-07 18:00 Pantamera Pojk Röd B 065321003 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Eken IBK P06
2020-10-09 18:30 Newbody Pojk Serie C 066003011 Eken IBK P-10 - Mölndals IBF P10 Vit
2020-10-09 20:00 Herrar Div. 3 603001021 Eken IBK H3 - Lindome IBK H3
2020-10-10 09:00 Newbody Flick Serie B 065003008 Eken IBK F09/10 Lila - Pixbo Wallenstam IBK F10 Vit
2020-10-10 10:00 Newbody Pojk Serie F 066006013 Eken IBK P11 - IBF Älvstranden P10/11 Vit
2020-10-10 11:00 Newbody Flick Serie A 065002008 Eken IBK F09/10 Gul - FBC Lerum F09 Röd
2020-10-10 12:00 Pantamera Flick Röd E FD 066504006 Eken IBK F06-07 - Landvetter IBK F07/08
2020-10-10 14:40 Pantamera Pojk Röd I 065328008 Eken IBK P07 Gul - IBK Kungälv P 08 Munkgärde
2020-10-15 20:00 Herrar Div. 3 603001028 Eken IBK H3 - Surte IS IBK H3
2020-10-16 18:20 Pantamera Flick Mörkröd C 066202007 Eken IBK F-mix - IBK Kungälv DJ Mix
2020-10-16 20:00 Damer Div. 1 621201022 Mölndals IBF D2 - Guldhedens IK D1
2020-10-17 09:00 Newbody Flick Serie C 065004023 Eken IBK F11/12 - Ale IBF F10/11
2020-10-17 10:00 Pantamera Pojk Röd J FD 065329009 Eken IBK P08 - IK Zenith P07 Vit
2020-10-17 11:20 Pantamera Flick Röd E FD 066504009 Mölndals IBF Vit - Landvetter IBK F07/08
2020-10-17 12:40 Pantamera Pojk Röd M FD 065332007 Mölndals IBF P08 - Landvetter IBK P08 Vit
2020-10-17 14:00 Pantamera Pojk Röd E 065324012 Mölndals IBF P07 - Dingle AIK P06 Blå
2020-10-17 15:20 Pantamera Pojk Mörkröd F 066705009 Mölndals IBF P06 MörkRöd - Kärra IBK P06 Röd
2020-10-17 17:00 Pantamera Pojk Mörkröd A 066700009 Mölndals IBF HJ - Lindome IBK HJ Lila
2020-10-23 18:20 Pantamera Pojk Röd I 065328017 Eken IBK P07 Gul - FBC Vinga P08
2020-10-23 20:00 Herrar Div. 3 603001040 Eken IBK H3 - Öckerö IBK H3
2020-10-24 09:00 Pantamera Pojk Röd J FD 065329012 Eken IBK P08 - Hindås IBK P07/08 Röd
2020-10-24 10:20 Pantamera Flick Röd E FD 066504010 Eken IBK F06-07 - Dingle AIK F07-08
2020-10-24 11:40 Herrar Res 3*15 607001011 Eken IBK Herr Utv. - Skår IBK Reserv
2020-10-24 14:15 Juniorallsvenskan H HJ18 580707015 Mölndals IBF - Jönköpings IK Ungdom
2020-10-24 17:00 Herrar Div. 5 605001025 Mölndals IBF H5 - Nödinge IBK H6N
2020-10-25 09:00 Pantamera Pojk Röd B 065321005 Eken IBK P06 - IBK Kungälv P 06 Vit
2020-10-31 09:00 Pantamera Pojk Röd I 065328021 Eken IBK P07 Gul - Guldhedens IK P06
November
2020-11-05 20:00 Herrar Div. 3 603001052 Eken IBK H3 - Myggenäs IBK H3
2020-11-06 18:20 Pantamera Pojk Röd B 065321015 Eken IBK P06 - IK Zenith P06 Vit
2020-11-06 20:00 Pantamera Flick Mörkröd C 066202013 Eken IBK F-mix - Ale IBF DJ Vit
2020-11-07 09:00 Newbody Pojk Serie C 066003025 Eken IBK P-10 - Mölndals IBF P10 Svart
2020-11-07 10:00 Newbody Flick Serie B 065003016 Eken IBK F09/10 Lila - Pixbo Wallenstam IBK F10 Röd
2020-11-07 11:00 Newbody Pojk Serie F 066006025 Eken IBK P11 - Pixbo Wallenstam IBK P11 Svart
2020-11-07 12:00 Newbody Flick Serie A 065002017 Eken IBK F09/10 Gul - Landvetter IBK F09 vit
2020-11-07 13:00 Pantamera Flick Röd E FD 066504014 Eken IBK F06-07 - Mölndals IBF Vit
2020-11-07 14:20 Pantamera Pojk Röd F 065325019 Eken IBK P07 Lila - IBK Kungälv P 06 Svart
2020-11-13 18:20 Pantamera Pojk Röd B 065321018 Eken IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar
2020-11-13 20:00 Herrar Div. 3 603001064 Eken IBK H3 - Ale IBF H4
2020-11-14 09:00 Newbody Flick Serie C 065004043 Eken IBK F11/12 - Guldhedens IK F10/11
2020-11-14 10:00 Newbody Flick Serie B 065003022 Eken IBK F09/10 Lila - IBK Bergum F10/11
2020-11-14 11:00 Newbody Pojk Serie C 066003034 Eken IBK P-10 - Lindås Rasta IBK P10 Blå
2020-11-14 12:00 Pantamera Pojk Röd J FD 065329016 Eken IBK P08 - Floda IBK P08
2020-11-14 13:20 Pantamera Pojk Röd I 065328033 Eken IBK P07 Gul - IK Zenith P07 Grön
2020-11-14 14:40 Pantamera Pojk Mörkröd A 066700016 Mölndals IBF HJ - FBC Lerum Utveckling Svart
2020-11-14 16:20 Pantamera Pojk Mörkröd B 066701017 Mölndals IBF P05 MörkRöd - FBC Partille P03/04
2020-11-27 19:00 Herrar Div. 3 603001072 Eken IBK H3 - Kärra IBK H3
2020-11-28 09:00 Pantamera Pojk Röd J FD 065329020 Eken IBK P08 - IBF Älvstranden P08
2020-11-28 10:20 Pantamera Pojk Röd F 065325027 Eken IBK P07 Lila - IBK Bergum P06-08 Svart
2020-11-28 11:40 Newbody Pojk Serie F 066006037 Eken IBK P11 - Orust IBK P10-11
2020-11-28 12:40 Pantamera Flick Mörkröd C 066202019 Eken IBK F-mix - Lindås Rasta IBK F05 Vit
2020-11-28 14:20 Herrar Res 3*15 607001021 Eken IBK Herr Utv. - Dingle AIK HR
December
2020-12-04 18:20 Pantamera Flick Röd E FD 066504023 Eken IBK F06-07 - FBC Vinga F08
2020-12-04 19:40 Pantamera Pojk Röd B 065321022 Eken IBK P06 - FBC Partille P08 Svart
2020-12-05 09:00 Newbody Flick Serie A 065002033 Eken IBK F09/10 Gul - Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd
2020-12-05 10:00 Newbody Flick Serie C 065004063 Eken IBK F11/12 - FBC Lerum F10
2020-12-05 11:00 Newbody Flick Serie B 065003034 Eken IBK F09/10 Lila - Öckerö IBK F09
2020-12-05 12:00 Newbody Pojk Serie F 066006059 Eken IBK P11 - Utbynäs SK P 11
2020-12-05 13:00 Newbody Pojk Serie C 066003052 Eken IBK P-10 - Herrestads AIF WH Rockets P09-10
2020-12-05 14:00 Pantamera Pojk Röd I 065328044 Eken IBK P07 Gul - Överby IBK P07
2020-12-11 18:20 Pantamera Flick Mörkröd C 066202025 Eken IBK F-mix - FBC Partille F04/07 Svart
2020-12-11 20:00 Herrar Div. 3 603001088 Eken IBK H3 - Torslanda IBF H3
2020-12-12 09:00 Newbody Flick Serie C 065004072 Eken IBK F11/12 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit
2020-12-12 10:00 Pantamera Pojk Röd M FD 065332025 Mölndals IBF P08 - IBK Kungälv P08 K Vit
2020-12-12 11:20 Pantamera Pojk Röd E 065324039 Mölndals IBF P07 - Frölunda IBK P07 Vit
2020-12-12 12:40 Pantamera Pojk Röd B 065321026 Eken IBK P06 - Överby IBK P05/06
2020-12-12 14:00 Pantamera Pojk Mörkröd B 066701027 Mölndals IBF P05 MörkRöd - Varla IBK P02-03 gbg
2020-12-12 16:00 Damer Div. 1 621201068 Mölndals IBF D2 - Burås IK D1
2020-12-19 09:00 Newbody Flick Serie A 065002044 Eken IBK F09/10 Gul - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit
2020-12-19 10:00 Pantamera Pojk Röd J FD 065329029 Eken IBK P08 - IBF Backadalen P07
2020-12-19 11:20 Pantamera Pojk Röd F 065325043 Eken IBK P07 Lila - Lindås Rasta IBK P07 vit
2020-12-19 12:40 Pantamera Pojk Mörkröd F 066705029 Mölndals IBF P06 MörkRöd - Särö IBK P04/06 Gbg
Januari
2021-01-15 20:00 Herrar Div. 3 603001104 Eken IBK H3 - Dingle AIK H3
2021-01-16 17:00 Damer Div. 1 621201081 Mölndals IBF D2 - Stenungsunds IBK D1
2021-01-22 20:00 Herrar Res 3*15 607001028 Eken IBK Herr Utv. - Surte IS IBK HR
2021-01-23 17:00 Herrar Div. 5 605001077 Mölndals IBF H5 - Hisingskärra IBK H5
2021-01-29 20:00 Herrar Div. 3 603001125 Eken IBK H3 - Floda IBK H3
2021-01-30 17:00 Herrar Res 3*15 607001032 Eken IBK Herr Utv. - Floda IBK H Reserv
Februari
2021-02-12 19:00 Herrar Div. 3 603001137 Eken IBK H3 - IBK Kungälv H3
2021-02-19 19:00 Herrar Div. 3 603001149 Eken IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3
2021-02-26 20:00 Damer Div. 1 621201120 Mölndals IBF D2 - FBC Partille D1
2021-02-27 17:00 Herrar Div. 5 605001104 Mölndals IBF H5 - Floda IBK H5
Mars
2021-03-05 20:00 Herrar Res 3*15 607001041 Eken IBK Herr Utv. - Skår IBK Reserv

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis