Munkegärdehallen

Adress
Räfsalsvägen, 44242 Kungälv
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-04 18:15 Pojkar träningsmatcher 2020 069004003 IBK Kungälv HJ - Stenungsunds IBK HJ
2020-09-20 14:00 Damer träningsmatcher 2020 069001026 IBK Kungälv D1 - Tvåstad KIK Dam
2020-09-27 13:00 Damer Div. 2 621301005 IBK Kungälv D2 - Dingle AIK D2
Oktober
2020-10-03 14:30 Juniorallsvenskan F DJ17 580735006 IBK Kungälv - Landvetter IBK
2020-10-04 13:00 Newbody Flick Serie C 065004009 IBK Kungälv F10/11/12 - IK Zenith F10-12 Grön
2020-10-04 14:00 Pantamera Flick Röd F FD 066505003 IBK Kungälv F08/09 Blå - Lindås Rasta IBK F08/09
2020-10-04 15:20 Pantamera Pojk Röd I 065328002 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - FBC Vinga P08
2020-10-04 17:00 Pantamera Pojk Röd A 065320005 IBK Kungälv P 05/06 Blå - Mölndals IBF P06 Röd
2020-10-09 19:45 Pantamera Pojk Röd A 065320010 IBK Kungälv P 05/06 Blå - Dingle AIK P05
2020-10-10 17:10 Pantamera Flick Mörkröd B 066201008 IBK Kungälv DJ - Öckerö IBK F04
2020-10-10 18:50 Pantamera Flick Mörkröd C 066202005 IBK Kungälv DJ Mix - Stenungsunds IBK F05
2020-10-11 Pantamera Pojk Röd E 065324007 IBK Kungälv P07 Blå Utgår - Lindås Rasta IBK P07 svart
2020-10-11 13:00 Newbody Flick Serie C 065004018 IBK Kungälv F10/11/12 - Guldhedens IK F10/11
2020-10-11 14:00 Newbody Pojk Serie G 066007017 IBK Kungälv P11 Blå - Frölunda IBK P11
2020-10-11 15:00 Newbody Pojk Serie H 066011008 IBK Kungälv P11 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Vit
2020-10-11 16:00 Newbody Pojk Serie H 066011005 IBK Kungälv P11 Svart - Myggenäs IBK P/F-11
2020-10-11 17:00 Pantamera Flick Röd F FD 066505006 IBK Kungälv F08/09 Blå - IBF Älvstranden F08 Svart
2020-10-11 18:20 Pantamera Flick Röd H FD 066507004 IBK Kungälv F08/09 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F08
2020-10-16 19:45 Damer Div. 2 621301016 IBK Kungälv D2 - Landvetter IBK D2
2020-10-18 13:00 Pantamera Flick Röd H FD 066507008 IBK Kungälv F08/09 Vit - Floda IBK F08/09 Röd
2020-10-18 14:20 Pantamera Pojk Röd I 065328014 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - Floda IBK P07
2020-10-18 15:40 Pantamera Pojk Röd G 065326008 IBK Kungälv P 07 Vit - Landvetter IBK P07 Vit
2020-10-18 17:00 Pantamera Pojk Röd H 065327008 IBK Kungälv P07 Svart - FBC Vinga P06
2020-10-18 18:20 Pantamera Pojk Röd D 065323013 IBK Kungälv P 05/06 Vit - Lindås Rasta IBK P07-08
November
2020-11-01 13:00 Pantamera Flick Röd F FD 066505010 IBK Kungälv F08/09 Blå - Kärra IBK F08/09
2020-11-01 14:30 Damer Div. 2 621301027 IBK Kungälv D2 - Lindås Rasta IBK D2
2020-11-06 18:00 Pantamera Pojk Mörkröd B 066701015 IBK Kungälv Herrjuniorer - Mölndals IBF P05 MörkRöd
2020-11-06 19:45 Pantamera Flick Mörkröd B 066201016 IBK Kungälv DJ - Varla IBK F05 Gbg
2020-11-07 17:30 Pantamera Flick Mörkröd C 066202015 IBK Kungälv DJ Mix - Lindås Rasta IBK F05 Vit
2020-11-08 13:00 Newbody Flick Serie C 065004034 IBK Kungälv F10/11/12 - FBC Lerum F10
2020-11-08 14:00 Newbody Pojk Serie H 066011010 IBK Kungälv P11 Vit - Överby IBK P11/12
2020-11-08 15:00 Newbody Pojk Serie G 066007033 IBK Kungälv P11 Blå - FBC Lerum P11 Röd
2020-11-08 16:00 Newbody Pojk Serie H 066011011 IBK Kungälv P11 Svart - Överby IBK P11/12
2020-11-08 17:00 Pantamera Flick Röd F FD 066505014 IBK Kungälv F08/09 Blå - Öckerö IBK F06-09
2020-11-08 18:20 Pantamera Pojk Röd I 065328030 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - Överby IBK P07
2020-11-08 19:40 Pantamera Pojk Röd A 065320018 IBK Kungälv P 05/06 Blå - IBK Bergum P05-07 Mörkrosa
2020-11-13 19:45 Pantamera Pojk Mörkröd B 066701018 IBK Kungälv Herrjuniorer - IBK Göteborg U16
2020-11-14 17:10 Pantamera Flick Mörkröd C 066202018 IBK Kungälv DJ Mix - FBC Partille F04/07 Svart
2020-11-14 18:50 Pantamera Flick Mörkröd B 066201022 IBK Kungälv DJ - IK Zenith A-Junior Dam
2020-11-15 Pantamera Pojk Röd E 065324023 IBK Kungälv P07 Blå Utgår - FBC Partille P08 Blå
2020-11-15 13:00 Newbody Pojk Serie H 066011021 IBK Kungälv P11 Svart - Dingle AIK P10/11
2020-11-15 14:00 Newbody Pojk Serie H 066011024 IBK Kungälv P11 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart
2020-11-15 15:00 Pantamera Flick Röd H FD 066507017 IBK Kungälv F08/09 Vit - FBC Partille F08/09
2020-11-15 16:20 Pantamera Pojk Röd H 065327017 IBK Kungälv P07 Svart - Landvetter IBK P07 Blå
2020-11-15 17:40 Pantamera Pojk Röd G 065326017 IBK Kungälv P 07 Vit - Frölunda IBK P07 Grön
2020-11-15 19:00 Pantamera Pojk Röd D 065323025 IBK Kungälv P 05/06 Vit - Orust IBK P06
2020-11-29 13:00 Newbody Flick Serie C 065004050 IBK Kungälv F10/11/12 - FBC Lerum F11
2020-11-29 14:00 Newbody Pojk Serie G 066007049 IBK Kungälv P11 Blå - IK Zenith P11 Vit
2020-11-29 15:00 Pantamera Pojk Röd I 065328038 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - Herrestads AIF WH Rockets P06/07
2020-11-29 16:20 Pantamera Pojk Röd D 065323030 IBK Kungälv P 05/06 Vit - IBK Bergum P06-08 Rosa
2020-11-29 17:40 Pantamera Pojk Röd A 065320026 IBK Kungälv P 05/06 Blå - FBC Partille P06 Svart
December
2020-12-05 17:10 Pantamera Flick Mörkröd B 066201034 IBK Kungälv DJ - FBC Lerum DJ Svart
2020-12-05 18:50 Pantamera Flick Mörkröd C 066202022 IBK Kungälv DJ Mix - Eken IBK F-mix
2020-12-06 Pantamera Pojk Röd E 065324035 IBK Kungälv P07 Blå Utgår - Mölndals IBF P07
2020-12-06 13:00 Pantamera Flick Röd F FD 066505023 IBK Kungälv F08/09 Blå - Stenungsunds IBK F08/09 Blå
2020-12-06 14:20 Pantamera Pojk Röd A 065320032 IBK Kungälv P 05/06 Blå - Stenungsunds IBK P06 Gbg
2020-12-06 17:00 Pantamera Pojk Mörkröd B 066701022 IBK Kungälv Herrjuniorer - Ale IBF HJ Blå
2020-12-11 19:45 Pantamera Flick Mörkröd C 066202026 IBK Kungälv DJ Mix - Ale IBF DJ Vit
2020-12-12 17:20 Pantamera Pojk Mörkröd B 066701026 IBK Kungälv Herrjuniorer - FBC Partille P03/04
2020-12-13 Pantamera Pojk Röd E 065324040 IBK Kungälv P07 Blå Utgår - Dingle AIK P06 Blå
2020-12-13 13:00 Newbody Flick Serie C 065004066 IBK Kungälv F10/11/12 - Dingle AIK F10/11
2020-12-13 14:00 Newbody Pojk Serie H 066011031 IBK Kungälv P11 Vit - Dingle AIK P10/11
2020-12-13 15:00 Pantamera Flick Röd H FD 066507027 IBK Kungälv F08/09 Vit - IBF Älvstranden F08 Vit
2020-12-13 16:20 Pantamera Pojk Röd D 065323038 IBK Kungälv P 05/06 Vit - FBC Partille P06 Röd
2020-12-13 18:00 Pantamera Pojk Röd G 065326027 IBK Kungälv P 07 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar
2020-12-13 19:20 Pantamera Pojk Röd H 065327027 IBK Kungälv P07 Svart - Öckerö IBK P05-07 Vit
2020-12-18 19:45 Pantamera Pojk Röd D 065323042 IBK Kungälv P 05/06 Vit - IBK Göteborg P07-08 vit
2020-12-20 Pantamera Pojk Röd E 065324044 IBK Kungälv P07 Blå Utgår - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar
2020-12-20 13:00 Newbody Pojk Serie G 066007065 IBK Kungälv P11 Blå - Lindome IBK P11 Grön
2020-12-20 14:00 Newbody Pojk Serie H 066011034 IBK Kungälv P11 Svart - Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart
2020-12-20 15:00 Pantamera Flick Röd H FD 066507030 IBK Kungälv F08/09 Vit - IBK Bergum F07/09
2020-12-20 16:20 Pantamera Pojk Röd I 065328051 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - IBK Göteborg P07-08 Grå
2020-12-20 17:40 Pantamera Pojk Röd H 065327030 IBK Kungälv P07 Svart - FBC Lerum P06-08
2020-12-20 19:00 Pantamera Pojk Röd G 065326030 IBK Kungälv P 07 Vit - FBC Vinga P07
Januari
2021-01-24 Damer Div. 2 621301055 IBK Kungälv D2 - Herrestads AIF WH Rockets D2
2021-01-31 Damer Div. 2 621301056 IBK Kungälv D2 - FBC Partille D2
Februari
2021-02-28 Damer Div. 2 621301067 IBK Kungälv D2 - Myggenäs IBK D2
Mars
2021-03-14 Damer Div. 2 621301078 IBK Kungälv D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2
2021-03-28 Damer Div. 2 621301089 IBK Kungälv D2 - FBC Lerum D2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis