Rydsbergshallen

Adress
Lerum
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2022-08-21 17:00 Herrar träningsmatcher 2022 069002016 FBC Lerum Utveckling H2 - Lindome IBK H1
September
2022-09-10 15:00 Herrar träningsmatcher 2022 069002017 FBC Lerum Utveckling H2 - IBK Vänersborg
Oktober
2022-10-02 13:30 Pantamera Pojk Röd G Höst 065326004 FBC Lerum Utveckling P07/P08 Svart - Dingle AIK P07/08/09
2022-10-02 16:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580707007 FBC Lerum Utveckling - Lindås Rasta IBK
2022-10-07 20:00 Juniorallsvenskan G DJ18 580737013 FBC Lerum - IBK Alingsås
2022-10-09 12:00 Pantamera Pojk Mörkröd D Höst 066703005 FBC Lerum Utveckling Vit - FBC Partille P06 Svart
2022-10-09 13:30 Pantamera Flick Mörköd A Höst 066200003 FBC Lerum Svart Akademi - Ale IBF F06/07 Blå
2022-10-09 15:00 Pantamera Flick Mörköd B Höst 066201001 FBC Lerum Röd Akademi - Stenungsunds IBK /IBK Kungälv DJ
2022-10-09 16:30 Pantamera Flick Röd A Höst 066500001 FBC Lerum F08 1 - Lindås Rasta IBK F08-09
2022-10-12 20:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580707020 FBC Lerum Utveckling - Kärra IBK
2022-10-14 20:00 Juniorallsvenskan G DJ18 580737016 FBC Lerum - Landvetter IBK
2022-10-15 13:30 Pantamera Pojk Röd I Höst FörD 065328004 FBC Lerum Utveckling P09 Svart - Överby IBK P09/10
2022-10-15 14:40 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333008 FBC Lerum Utveckling P10 Röd - Lindås Rasta IBK P10 svart
2022-10-15 17:00 Pantamera Flick Röd C Höst 066502004 FBC Lerum F08/09 - FBC Vinga F08
2022-10-15 18:10 Herrar Div. 6 606001019 FBC Lerum Utveckling H6 - Dingle AIK H6
2022-10-16 12:00 Newbody P-12 F Höst 066013004 FBC Lerum Utveckling P12 Röd - Lindome IBK P12 Grön
2022-10-16 13:00 Newbody P-11 A Höst 066001004 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Lindome IBK P11 Grön
2022-10-16 14:00 Newbody F-13 O Höst 065006002 FBC Lerum F13 Svart - IBF Backadalen F13 Svart
2022-10-16 15:00 Newbody F-13 O Höst 065006001 FBC Lerum F13 Röd - Floda IBK F13-14 Vit
2022-10-16 16:00 Newbody F-12 G Höst 065005003 FBC Lerum F12 Röd - Lindås Rasta IBK F12-13
2022-10-16 17:00 Newbody F-11 A Höst 065002002 FBC Lerum F10/11 Röd - Eken IBK F11/12/13 Lila
2022-10-16 18:00 Newbody F-11 A Höst 065002001 FBC Lerum F10/11 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd
2022-10-16 19:10 Pantamera Flick Mörköd A Höst 066200006 FBC Lerum Svart Akademi - IBF Älvstranden F06 DJ
2022-10-16 20:40 Damer Veteraner 621701002 FBC Lerum DV - Landvetter IBK DV
2022-10-21 20:00 Herrar Div. 2 602001019 FBC Lerum Utveckling H2 - Landvetter IBK H2
2022-10-22 13:30 Pantamera Flick Röd C Höst 066502008 FBC Lerum F08/09 - Surte IS IBK F08
2022-10-22 14:40 Pantamera Flick Röd A Höst 066500007 FBC Lerum F08 1 - Pixbo Wallenstam IBF F08
2022-10-22 17:30 Pantamera Pojk Röd M Höst FörD 065332014 FBC Lerum Utveckling P10 Svart - Utbynäs SK P 09/10
2022-10-23 12:00 Newbody P-13 N Höst 066015015 FBC Lerum Utveckling P13 Röd - IBK Kungälv P13 Vit
2022-10-23 13:10 Pantamera Flick Röd E Höst FörD 066504008 FBC Lerum F10/11 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd
2022-10-23 14:20 Pantamera Flick Röd D Höst FörD 066503013 FBC Lerum F09 - Dingle AIK F09/10
2022-10-23 15:30 Pantamera Pojk Röd I Höst FörD 065328008 FBC Lerum Utveckling P09 Svart - Kärra IBK P10 Röd
2022-10-23 16:40 Pantamera Pojk Röd J Höst FörD 065329014 FBC Lerum Utveckling P09 Röd - Eken IBK P10 Gul
2022-10-23 18:00 Herrar Div. 6 606001035 FBC Lerum Utveckling H6 - Myggenäs IBK H6
2022-10-28 20:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580707029 FBC Lerum Utveckling - IK Zenith
2022-10-29 13:30 Newbody F-13 O Höst 065006015 FBC Lerum F13 Röd - Landvetter IBK F13/14 vit
2022-10-29 14:30 Newbody F-13 O Höst 065006018 FBC Lerum F13 Svart - Dingle AIK F12-14
2022-10-29 15:40 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333016 FBC Lerum Utveckling P10 Röd - IBF Älvstranden P10
2022-10-30 12:00 Newbody F-12 G Höst 065005021 FBC Lerum F12 Röd - IBF Älvstranden F12/13
2022-10-30 13:00 Newbody F-12 G Höst 065005019 FBC Lerum F12 Svart - Eken IBK F11/12/13 Gul
2022-10-30 14:00 Newbody F-11 A Höst 065002018 FBC Lerum F10/11 Röd - Ale IBF F10/11
2022-10-30 15:00 Newbody F-11 A Höst 065002015 FBC Lerum F10/11 Svart - IBF Älvstranden F10 Vit
2022-10-30 16:00 Newbody P-12 F Höst 066013022 FBC Lerum Utveckling P12 Röd - IBF Älvstranden P11/12
2022-10-30 17:00 Newbody P-11 B Höst 066004015 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - IK Zenith P11 Grön
November
2022-11-06 16:00 Herrar Div. 2 602001031 FBC Lerum Utveckling H2 - FBC Vinga H2
2022-11-09 19:30 Damer Div. 1 621201031 FBC Lerum D1 - FBC Vinga D1
2022-11-12 14:15 USM Pojkar 16 Grupp 22 580387001 FBC Lerum Utveckling - Utbynäs SK
2022-11-12 16:15 USM Pojkar 16 Grupp 22 580387002 Utbynäs SK - Kärra IBK
2022-11-12 18:15 USM Pojkar 16 Grupp 22 580387003 Kärra IBK - FBC Lerum Utveckling
2022-11-13 12:00 Newbody P-13 N Höst 066015033 FBC Lerum Utveckling P13 Röd - IBK Kungälv P13 Blå
2022-11-13 13:00 Newbody P-11 A Höst 066001024 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Ale IBF P11
2022-11-13 14:10 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333022 FBC Lerum Utveckling P10 Röd - IK Zenith P-10 Vit
2022-11-13 15:20 Pantamera Flick Röd D Höst FörD 066503025 FBC Lerum F09 - Ale IBF F08/09 Blå
2022-11-13 16:30 Pantamera Flick Röd A Höst 066500013 FBC Lerum F08 1 - Lindome IBK F08/09
2022-11-13 17:40 Pantamera Flick Mörköd B Höst 066201021 FBC Lerum Röd Akademi - Floda IBK F06-07
2022-11-18 20:00 Herrar Div. 2 602001043 FBC Lerum Utveckling H2 - Kärra IBK H2
2022-11-19 13:30 Newbody F-13 O Höst 065006034 FBC Lerum F13 Svart - Landvetter IBK F13/14
2022-11-19 14:30 Newbody F-11 A Höst 065002034 FBC Lerum F10/11 Röd - Kärra IBK F11/12
2022-11-19 15:30 Newbody F-11 A Höst 065002029 FBC Lerum F10/11 Svart - IBF Backadalen F11/12 Röd
2022-11-19 16:30 Newbody P-11 B Höst 066004029 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - Frölunda IBK P11 röd
2022-11-19 17:40 Pantamera Flick Röd E Höst FörD 066504017 FBC Lerum F10/11 Vit - Lindås Rasta IBK F10 Blå
2022-11-19 20:00 Pantamera Flick Röd D Höst FörD 066503030 FBC Lerum F09 - Landvetter IBK F09 vit
2022-11-20 12:00 Newbody F-12 G Höst 065005037 FBC Lerum F12 Svart - Lindome IBK F12
2022-11-20 13:00 Newbody F-12 G Höst 065005039 FBC Lerum F12 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd
2022-11-20 17:00 Juniorallsvenskan G DJ18 580737032 FBC Lerum - Stenungsunds IBK/IBK Kungälv
2022-11-20 18:30 Pantamera Flick Röd C Höst 066502017 FBC Lerum F08/09 - Floda IBK F08/09
2022-11-20 19:40 Pantamera Pojk Mörkröd D Höst 066703026 FBC Lerum Utveckling Vit - Landvetter IBK H Utveckling
2022-11-25 20:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580707038 FBC Lerum Utveckling - Varla IBK
2022-11-26 18:50 Pantamera Pojk Röd J Höst FörD 065329029 FBC Lerum Utveckling P09 Röd - IBF Älvstranden P08/P09 Vit
2022-11-27 12:00 Pantamera Flick Röd A Höst 066500019 FBC Lerum F08 1 - Utbynäs SK U-trupp f0608
2022-11-27 13:30 Herrar Div. 6 606001066 FBC Lerum Utveckling H6 - Floda IBK H6
December
2022-12-02 20:00 Herrar Div. 2 602001055 FBC Lerum Utveckling H2 - Stenungsunds IBK H2
2022-12-03 15:00 Damer Div. 1 621201055 FBC Lerum D1 - Stenungsunds IBK D1
2022-12-03 17:00 Pantamera Flick Mörköd A Höst 066200023 FBC Lerum Svart Akademi - Warberg IBF Junior
2022-12-03 18:30 Pantamera Flick Mörköd B Höst 066201031 FBC Lerum Röd Akademi - Kärra IBK F07/08
2022-12-03 20:15 Damer Div. 2 621301031 FBC Lerum D2 - IBF Älvstranden D2
2022-12-04 12:00 Newbody P-13 N Höst 066015051 FBC Lerum Utveckling P13 Röd - Ale IBF P13 Blå
2022-12-04 13:00 Newbody P-12 F Höst 066013048 FBC Lerum Utveckling P12 Röd - IBK Kungälv P12 Blå
2022-12-04 14:00 Newbody P-11 A Höst 066001034 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Lindås Rasta IBK P11 Vit
2022-12-04 15:00 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333034 FBC Lerum Utveckling P10 Röd - FBC Vinga P10 Blå
2022-12-04 16:10 Pantamera Pojk Röd G Höst 065326032 FBC Lerum Utveckling P07/P08 Svart - Frölunda IBK P08
2022-12-04 18:00 Juniorallsvenskan G DJ18 580737042 FBC Lerum - IK Zenith/Öckerö IBK
2022-12-04 19:30 Pantamera Pojk Mörkröd D Höst 066703032 FBC Lerum Utveckling Vit - Utbynäs SK U-trupp
2022-12-09 20:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580707046 FBC Lerum Utveckling - IBK Kungälv
2022-12-10 13:30 Pantamera Pojk Röd I Höst FörD 065328027 FBC Lerum Utveckling P09 Svart - IBF Backadalen P09/10
2022-12-10 14:40 Pantamera Pojk Röd J Höst FörD 065329037 FBC Lerum Utveckling P09 Röd - IK Zenith P09 Grön
2022-12-10 15:50 Pantamera Flick Röd E Höst FörD 066504027 FBC Lerum F10/11 Vit - IBF Älvstranden F09/10/11
2022-12-10 17:00 Pantamera Flick Röd D Höst FörD 066503038 FBC Lerum F09 - Eken IBK F09/10
2022-12-10 18:10 Pantamera Flick Röd A Höst 066500025 FBC Lerum F08 1 - Dingle AIK F07/08
2022-12-10 19:20 Pantamera Flick Röd C Höst 066502027 FBC Lerum F08/09 - FBC Partille F08/09
2022-12-11 12:00 Newbody F-13 O Höst 065006043 FBC Lerum F13 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F13/14
2022-12-11 13:00 Newbody F-11 A Höst 065002043 FBC Lerum F10/11 Svart - Surte IS IBK F11
2022-12-11 15:00 Newbody P-11 B Höst 066004042 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - IBF Backadalen P11/12 Svart
2022-12-11 16:00 Newbody P-13 O Höst 066016064 FBC Lerum Utveckling P13/P14 - Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd
2022-12-11 18:20 Herrar Div. 6 606001078 FBC Lerum Utveckling H6 - Utbynäs SK H6
2022-12-11 20:20 Damer Veteraner 621701021 FBC Lerum DV - Lindome IBK DV
2022-12-16 20:00 Juniorallsvenskan G DJ18 580737052 FBC Lerum - IBF Älvstranden / Ale IBF
2022-12-17 14:40 Pantamera Flick Röd E Höst FörD 066504030 FBC Lerum F10/11 Vit - FBC Partille F10/11
2022-12-17 15:50 Pantamera Pojk Röd I Höst FörD 065328030 FBC Lerum Utveckling P09 Svart - Mölndals IBF P08/09
2022-12-17 17:00 Pantamera Flick Röd C Höst 066502030 FBC Lerum F08/09 - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09
2022-12-17 18:20 Pantamera Flick Mörköd B Höst 066201041 FBC Lerum Röd Akademi - IBK Vänersborg DJ
2022-12-18 12:00 Newbody F-13 O Höst 065006055 FBC Lerum F13 Svart - Landvetter IBK F13/14 vit
2022-12-18 13:00 Newbody P-12 F Höst 066013062 FBC Lerum Utveckling P12 Röd - Lindås Rasta IBK P12 Svart
2022-12-18 14:00 Newbody P-11 A Höst 066001044 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Frölunda IBK P10
2022-12-18 15:00 Newbody P-11 B Höst 066004047 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - FBC Partille P11 Vit
2022-12-18 16:00 Newbody F-11 A Höst 065002055 FBC Lerum F10/11 Röd - IBF Älvstranden F10 Vit
2022-12-18 17:00 Newbody F-12 G Höst 065005064 FBC Lerum F12 Svart - Ale IBF F12/13 Vit
2022-12-18 18:00 Newbody F-12 G Höst 065005063 FBC Lerum F12 Röd - Landvetter IBK F12 vit
2022-12-18 19:20 Damer Veteraner 621701024 FBC Lerum DV - IBK Bergum DV
Januari
2023-01-13 20:00 Herrar Div. 2 602001073 FBC Lerum Utveckling H2 - IBF Backadalen H2
2023-01-15 16:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580707057 FBC Lerum Utveckling - IBK Göteborg
2023-01-22 16:00 Herrar Div. 2 602001079 FBC Lerum Utveckling H2 - Herrestads AIF WH Rockets H2
2023-01-27 20:00 Juniorallsvenskan G DJ18 580737066 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBF
2023-01-29 18:00 Damer Veteraner 621701028 FBC Lerum DV - IBF Backadalen DV
Februari
2023-02-03 20:00 Herrar Div. 2 602001091 FBC Lerum Utveckling H2 - IBF Älvstranden H2
2023-02-05 18:00 Damer Veteraner 621701032 FBC Lerum DV - Landvetter IBK DV
2023-02-10 20:00 Juniorallsvenskan G DJ18 580737072 FBC Lerum - Lindås Rasta IBK
2023-02-12 16:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580707079 FBC Lerum Utveckling - Lindome IBK
2023-02-17 20:00 Herrar Div. 2 602001103 FBC Lerum Utveckling H2 - Surte IS IBK H2
2023-02-18 13:30 Herrar Div. 6 606001139 FBC Lerum Utveckling H6 - Nödinge IBK H6
2023-02-25 16:00 Damer Div. 2 621301061 FBC Lerum D2 - Floda IBK D2
2023-02-26 16:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580707088 FBC Lerum Utveckling - Mölndals IBF
Mars
2023-03-03 20:00 Herrar Div. 2 602001115 FBC Lerum Utveckling H2 - Burås IK H2
2023-03-18 15:15 Herrar Div. 2 602001127 FBC Lerum Utveckling H2 - Frölunda IBK H2
2023-03-18 17:30 Herrar Div. 6 606001163 FBC Lerum Utveckling H6 - Lindås Rasta IBK H6
2023-03-19 18:00 Damer Veteraner 621701041 FBC Lerum DV - Kärra IBK DV

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis