Torpahallen

Adress
Göteborg
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-07 19:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580707014 IBK Göteborg - FBC Lerum Utveckling
2022-10-09 11:10 Pantamera Pojk Röd A Höst 065320003 IBK Göteborg P07-08 vit - IBF Backadalen P06/07
2022-10-14 19:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580707017 IBK Göteborg - Mölndals IBF
2022-10-15 14:30 Herrar Div. 5 605001013 IBK Göteborg H5 - Lindome IBK H6
2022-10-15 16:30 Pantamera Pojk Mörkröd B Höst 066701004 IBK Göteborg / IBK Bergum U16 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar
2022-10-16 09:00 Newbody P-12 G Höst 066014005 IBK Göteborg P11/12/13 - Hindås IBK P12 Vit
2022-10-16 10:00 Newbody F-12 G Höst 065005007 Utbynäs SK F 12 - IBF Älvstranden F12/13
2022-10-16 11:00 Newbody P-13 O Höst 066016004 Utbynäs SK P 12/13 Blå - FBC Lerum Utveckling P13/P14
2022-10-16 12:10 Pantamera Pojk Röd M Höst FörD 065332010 Utbynäs SK P 09/10 - Lindome IBK P10 Lila
2022-10-16 13:20 Pantamera Flick Röd F Höst FörD 066505008 Utbynäs SK F 09/11 - IBF Backadalen F09/10
2022-10-16 14:30 Pantamera Pojk Röd L Höst FörD 065331008 IBK Göteborg P09/10 Skolan - Hindås IBK P09/10 svart
2022-10-16 15:40 Pantamera Flick Röd A Höst 066500004 Utbynäs SK U-trupp f0608 - FBC Lerum F08 1
2022-10-22 14:15 Damer Div. 3 621401015 IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Mölndals IBF D3
2022-10-22 16:15 Herrar Div. 5 605001024 IBK Göteborg H5 - Mölndals IBF H5
2022-10-23 09:00 Newbody P-13 N Höst 066015013 IBK Göteborg P11/12/13 svart - Ale IBF P13 Vit
2022-10-23 11:20 Pantamera Pojk Röd M Höst FörD 065332013 IBK Göteborg PF09/10 Vit - IBF Älvstranden P10 Svart
2022-10-23 12:30 Pantamera Pojk Röd J Höst FörD 065329015 IBK Göteborg PF09/10 Svart - IK Zenith P09 Grön
2022-10-23 13:40 Pantamera Pojk Röd E Höst 065324009 IBK Göteborg P07-08 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P08
2022-10-23 14:50 Pantamera Pojk Röd A Höst 065320015 IBK Göteborg P07-08 vit - FBC Partille P08
2022-10-23 16:00 Pantamera Pojk Mörkröd B Höst 066701008 IBK Göteborg / IBK Bergum U16 - Dingle AIK P04/05/06
2022-10-30 09:00 Newbody P-12 G Höst 066014023 IBK Göteborg P11/12/13 - Eken IBK P12 Svart
2022-10-30 11:20 Pantamera Pojk Röd J Höst FörD 065329020 IBK Göteborg PF09/10 Svart - FBC Lerum Utveckling P09 Röd
2022-10-30 13:30 Pantamera Pojk Röd L Höst FörD 065331016 IBK Göteborg P09/10 Skolan - Mölndals IBF P10 Vit
2022-10-30 14:40 Pantamera Pojk Röd A Höst 065320020 IBK Göteborg P07-08 vit - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar
2022-10-30 15:50 Pantamera Pojk Röd E Höst 065324012 IBK Göteborg P07-08 Svart - Landvetter IBK P09 Vit
November
2022-11-05 14:30 Herrar Div. 5 605001035 IBK Göteborg H5 - Frölunda IBK H5
2022-11-12 17:00 Damer Div. 3 621401021 IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Myggenäs IBK D3
2022-11-13 09:00 Newbody P-13 N Höst 066015031 IBK Göteborg P11/12/13 svart - Ale IBF P13 Blå
2022-11-13 10:00 Newbody P-12 G Höst 066014027 Guldhedens IK P12 - IBK Kungälv P12 Vit
2022-11-13 11:10 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333023 Guldhedens IK P10/11 - Dingle AIK P10/11
2022-11-13 12:20 Pantamera Flick Röd F Höst FörD 066505023 Guldhedens IK F10/11 - Lindås Rasta IBK F10 Svart
2022-11-13 13:30 Pantamera Pojk Röd L Höst FörD 065331022 IBK Göteborg P09/10 Skolan - Lindome IBK P10 Grön
2022-11-13 14:40 Pantamera Pojk Röd M Höst FörD 065332025 IBK Göteborg PF09/10 Vit - FBC Lerum Utveckling P10 Svart
2022-11-19 14:30 Damer Div. 3 621401026 IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Landvetter IBK D3
2022-11-19 16:30 Pantamera Pojk Mörkröd B Höst 066701017 IBK Göteborg / IBK Bergum U16 - Onsala IBK HJ
2022-11-20 09:00 Newbody P-13 N Höst 066015042 IBK Göteborg P11/12/13 svart - FBC Lerum Utveckling P13 Röd
2022-11-20 10:10 Pantamera Pojk Röd M Höst FörD 065332030 IBK Göteborg PF09/10 Vit - Myggenäs IBK P-10
2022-11-20 12:30 Pantamera Pojk Röd E Höst 065324016 IBK Göteborg P07-08 Svart - Stenungsunds IBK P08 Blå
2022-11-20 13:40 Pantamera Pojk Röd J Höst FörD 065329028 IBK Göteborg PF09/10 Svart - FBC Partille P09 Blå
2022-11-20 14:50 Pantamera Pojk Röd A Höst 065320028 IBK Göteborg P07-08 vit - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit Fr. Mröd
2022-11-27 10:00 Pantamera Pojk Röd E Höst 065324020 IBK Göteborg P07-08 Svart - Lindome IBK P08 Grön
2022-11-27 11:45 Herrar Div. 2 602001049 Burås IK H2 - FBC Lerum Utveckling H2
2022-11-27 14:00 Damer Div. 1 621201049 Burås IK D1 - FBC Lerum D1
2022-11-27 16:00 Herrar Div. 3 603001050 Sörgårdens IBF H3 - Dingle AIK H3
December
2022-12-02 19:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580707043 IBK Göteborg - Lindås Rasta IBK
2022-12-03 14:30 Damer Div. 3 621401036 IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Dingle AIK D3
2022-12-03 16:45 Herrar Div. 5 605001057 IBK Göteborg H5 - IBK Kungälv H5
2022-12-04 10:00 Newbody P-12 G Höst 066014047 IBK Göteborg P11/12/13 - Landvetter IBK P12 Vit
2022-12-04 11:10 Pantamera Pojk Röd L Höst FörD 065331034 IBK Göteborg P09/10 Skolan - IBK Kungälv P10
2022-12-09 18:30 Pantamera Pojk Röd J Höst FörD 065329036 IBK Göteborg PF09/10 Svart - Lindome IBK P09 Lila
2022-12-10 14:30 Damer Div. 3 621401040 IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Hindås IBK D3
2022-12-11 09:00 Newbody P-13 N Höst 066015064 IBK Göteborg P11/12/13 svart - Kärra IBK P13 Röd
2022-12-11 12:30 Pantamera Pojk Röd M Höst FörD 065332038 IBK Göteborg PF09/10 Vit - Utbynäs SK P 09/10
2022-12-11 13:40 Pantamera Pojk Röd A Höst 065320036 IBK Göteborg P07-08 vit - Stenungsunds IBK P07/08
2022-12-11 15:00 Pantamera Pojk Mörkröd B Höst 066701027 IBK Göteborg / IBK Bergum U16 - IBF Backadalen HJ
2022-12-16 19:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580707053 IBK Göteborg - Kärra IBK
2022-12-18 09:00 Newbody P-12 G Höst 066014061 IBK Göteborg P11/12/13 - Dingle AIK P12/13
2022-12-18 10:00 Newbody F-12 G Höst 065005059 Utbynäs SK F 12 - IBF Backadalen F11/12 Svart
2022-12-18 11:10 Pantamera Pojk Röd M Höst FörD 065332042 IBK Göteborg PF09/10 Vit - Överby IBK P10 Svart
2022-12-18 13:30 Pantamera Pojk Röd E Höst 065324029 IBK Göteborg P07-08 Svart - IBK Kungälv P 08 Munkgärde
2022-12-18 14:40 Pantamera Flick Röd A Höst 066500030 Utbynäs SK U-trupp f0608 - Pixbo Wallenstam IBF F08
2022-12-18 15:50 Pantamera Pojk Mörkröd B Höst 066701030 IBK Göteborg / IBK Bergum U16 - Mölndals IBF HJ
Januari
2023-01-15 Herrar Div. 5 605001078 IBK Göteborg H5 - Hisingskärra IBK / IBF Älvstranden H5
2023-01-21 14:30 Damer Div. 3 621401046 IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - IBK Älvstranden D3
2023-01-27 19:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580707067 IBK Göteborg - IK Zenith
Februari
2023-02-05 Herrar Div. 5 605001092 IBK Göteborg H5 - Hindås IBK H5
2023-02-10 19:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580707076 IBK Göteborg - Varla IBK
2023-02-17 19:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580707083 IBK Göteborg - IBK Kungälv
Mars
2023-03-05 Herrar Div. 5 605001118 IBK Göteborg H5 - Pixbo Wallenstam IBF H5
2023-03-11 14:30 Damer Div. 3 621401071 IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Mölndals IBF D3
2023-03-19 Herrar Div. 5 605001131 IBK Göteborg H5 - Orust IBK H5
2023-03-25 14:30 Damer Div. 3 621401077 IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Myggenäs IBK D3
April
2023-04-01 14:30 Damer Div. 3 621401082 IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Landvetter IBK D3

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis