Svingelns Sporthall

Adress
Ranängsgatan 9-15, 41664 Göteborg
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-13 09:30 Newbody Pojk Serie B 066002006 Guldhedens IK P08 - Hindås IBK P08/09
2019-10-20 13:30 Newbody Pojk Serie F 066006021 Guldhedens IK P10 - Kärra IBK P10 Röd
2019-10-27 09:00 Newbody Pojk Serie B 066002028 Guldhedens IK P08 - Utbynäs SK P08
November
2019-11-10 13:00 Newbody Pojk Serie F 066006041 Guldhedens IK P10 - Lindås Rasta IBK P10 Blå
2019-11-24 12:30 Newbody Pojk Serie B 066002050 Guldhedens IK P08 - FBC Lerum P07/08 Röd
December
2019-12-01 09:00 Newbody Pojk Serie B 066002060 Guldhedens IK P08 - IBF Backadalen P08 Röd
2019-12-01 10:00 Newbody Pojk Serie F 066006061 Guldhedens IK P10 - Floda IBK P10 Vit
2019-12-14 14:30 Herrar Div. 4 604001065 Västra Frölunda FK H4 - Skår IBK H4
2019-12-14 16:40 Herrar Div. 4 604001061 Sörgårdens IBF H4 - Hisingskärra IBK H4
2019-12-15 09:00 Newbody Pojk Serie B 066002078 Guldhedens IK P08 - IBK Kungälv P08 K Svart
2019-12-15 10:00 Newbody Pojk Serie F 066006081 Guldhedens IK P10 - Mölndals IBF P10 Svart
2019-12-15 12:00 Pantamera Pojk Röd H FD 065327042 Guldhedens IK P06 - Kärra IBK P06 Svart
2019-12-15 13:30 Herrar Div. 6 S 606001038 Korsvägen BBK H6S - IBF Backadalen H6S
2019-12-15 15:30 Herrar Div. 5 605001061 IBK Kungarna H5 - KF Kortedalarna H5
2019-12-19 19:00 Herrar Div. 2 602001067 Burås IK H2 - Hovås IBK H2
Januari
2020-01-12 Herrar Div. 4 604001069 Västra Frölunda FK H4 - Orust IBK H4
2020-01-12 Newbody Pojk Serie F 066013003 Guldhedens IK P10 - Stenungsunds IBK P10 Blå
2020-01-19 Pantamera Pojk Röd H FD 062008006 Guldhedens IK P06 - Frölunda IBK 05/06
2020-01-19 Herrar Div. 4 604001074 Sörgårdens IBF H4 - Göteborg City IBK H4
2020-01-19 Herrar Div. 5 605001074 IBK Kungarna H5 - IBK Kungälv H5
2020-01-19 Herrar Div. 2 602001080 Burås IK H2 - FBC Partille H2
2020-01-19 Herrar Div. 6 S 606001045 Skatås Göteborg IBK H6S - Frölunda IBK H6
2020-01-19 Damer Div. 1 621201080 Burås IK D1 - Partille IBS D1
2020-01-26 Herrar Div. 4 604001082 Västra Frölunda FK H4 - Lindome IBK H4
2020-01-26 Pantamera Pojk Röd H FD 062008012 Guldhedens IK P06 - FBC Lerum P06 Svart
2020-01-26 Newbody Pojk Serie F 066013027 Guldhedens IK P10 - Mölndals IBF P10 Svart
Februari
2020-02-02 Herrar Div. 4 604001087 Sörgårdens IBF H4 - Västra Frölunda FK H4
2020-02-02 Herrar Div. 5 605001087 IBK Kungarna H5 - Landvetter IBK H5
2020-02-02 Damer Div. 1 621201093 Burås IK D1 - Stenungsunds IBK D1
2020-02-09 Herrar Div. 4 604001095 Västra Frölunda FK H4 - Ale IBF H4
2020-02-09 Herrar Div. 6 S 606001060 Skatås Göteborg IBK H6S - Korsvägen BBK H6S
2020-02-16 Herrar Div. 4 604001100 Sörgårdens IBF H4 - IBK Bergum H4
2020-02-16 Herrar Div. 5 605001100 IBK Kungarna H5 - Hindås IBK H5
2020-02-16 Herrar Div. 2 602001106 Burås IK H2 - FBC Sisjön H2
2020-02-16 Damer Div. 1 621201106 Burås IK D1 - Lindås Rasta IBK D1
2020-02-16 Herrar Div. 6 S 606001064 Skatås Göteborg IBK H6S - Utbynäs SK H6S
2020-02-23 Herrar Div. 4 604001108 Västra Frölunda FK H4 - Lindås Rasta IBK H4
2020-02-23 Newbody Pojk Serie F 066013051 Guldhedens IK P10 - Floda IBK P10 Röd
2020-02-23 Pantamera Pojk Röd H FD 062008024 Guldhedens IK P06 - Dingle AIK P06/07
Mars
2020-03-01 Herrar Div. 4 604001109 Västra Frölunda FK H4 - Hisingskärra IBK H4
2020-03-01 Herrar Div. 4 604001113 Sörgårdens IBF H4 - Orust IBK H4
2020-03-01 Herrar Div. 5 605001113 IBK Kungarna H5 - Överby IBK H5
2020-03-01 Herrar Div. 2 602001119 Burås IK H2 - Guldhedens IK H2
2020-03-01 Herrar Div. 6 S 606001069 Korsvägen BBK H6S - Frölunda IBK H6
2020-03-01 Herrar Div. 6 S 606001070 Skatås Göteborg IBK H6S - Floda IBK H6S
2020-03-01 Damer Div. 1 621201119 Burås IK D1 - Guldhedens IK D1
2020-03-08 Herrar Div. 6 S 606001074 Korsvägen BBK H6S - Utbynäs SK H6S
2020-03-08 Newbody Pojk Serie F 066013075 Guldhedens IK P10 - Utbynäs SK P 09/10
2020-03-15 Herrar Div. 5 605001126 IBK Kungarna H5 - FBC Lerum Utveckling H5
2020-03-15 Herrar Div. 4 604001122 Västra Frölunda FK H4 - IBK Bergum H4
2020-03-15 Herrar Div. 4 604001126 Sörgårdens IBF H4 - Lindome IBK H4
2020-03-15 13:00 Damer Div. 1 621201132 Burås IK D1 - IBK Kungälv D1
2020-03-15 17:00 Herrar Div. 2 602001132 Burås IK H2 - Frölunda IBK H2
2020-03-22 Herrar Div. 6 S 606001084 Korsvägen BBK H6S - Floda IBK H6S
2020-03-22 Pantamera Pojk Röd H FD 062008039 Guldhedens IK P06 - Kärra IBK P06 Svart
2020-03-29 Newbody Pojk Serie F 066013099 Guldhedens IK P10 - Eken IBK P-10

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis